Elinizi bile kıpırdatmadan kusursuz bir temizlik ister misiniz? Son yıllarda hayatımıza giren robot süpürgeler bu konuda büyük bir kolaylık sağlayarak hem zamandan hem de iş yükünden tasarruf sağlıyor. Farklı özellikleriyle süpürme ve silme işlerini üzerimizden alan bu akıllı cihazlar, henüz birkaç yıllık geçmişlerine rağmen büyük bir ilgiyle evlerin baş tacı olmaya başladı bile.

Covid 19 pandemisi, yoğun çalışma hayatı derken günlük işlerin iyice sorun haline geldiği şu dönemde, temizlik işlerinize yardımcı olacak yeni bir ev arkadaşına merhaba demeye hazır mısınız? Yüksek emiş gücü, akıllı navigasyon, darbe emici sensör, otomatik şarj, düşük ses ve daha birçok teknik özelliği göz önüne alarak oluşturduğumuz en iyi robot süpürge modellerini keşfetmeye hazır olun!

SıraModelÇalışma SüresiSYblog
1Xiaomi Vacuum Mop Pro 2120 dk10/9.9
2TEFAL Rg7675120 dk10/9.8
3Roborock S5 Max2.5 saat10/9.5
4Xiaomi Dreametech Z10 Pro150 dk10/9.6
5Roidmi Eve Plus150 dk10/9.1
6Roborock S7180 dk10/9.2
7Xiaomi Mop Pro120 dk10/9.7
8Viomi V3180 dk10/9.4
9iRobot Robot Roomba 69390 dk10/9.2
10Dreame Vacuum Mop F9150 dk10/9.4
11Neabot Nomo Q11150 dk10/9.8
12Grundig VCR 9031150 dk10/9.6
13Viomi Alpha S9240 dk10/9.4
14Roborock S6 MaxV180 dk10/9.5
15iRobot Roomba i7+75 dk10/9.7
Robot Süpürge Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi 15 Robot Süpürge Modelleri

Hangi robot süpürge modelini almalıyım? diyenler için hazırladığımız tavsiye listesinde, kullanıcı yorumlarından teknik özelliklerine, artılarından eksilerine her bütçeye uygun 2022’de en çok tercih edilen dünyanın önde gelen robot süpürge markalarına ait en iyi ürünlere ulaşabilirsiniz.

İşte 2023 yılının en iyi robot süpürge modelleri…

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2

Çok satan modeller arasında yer alan ,Xiaomi Mop Pro 2 fiyat performans açısından robot süpürgeler arasında listemizin ilk sırasında yer almaktadır.

Yüksek Emir GücüUzun Sarj Süresi
Hızlı SüpürmeTürkçe Seslendirme
Sessiz Çalışma

Ürün Detayı

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, akıllı navigasyon özelliği sayesinde iç mekanlarda derinlemesine bir temizlik hizmeti sağlıyor. Özellikle merdivenli evler için ideal olan bu model, engelleri tanıma ve aşma özelliği sayesinde kontrollü olarak 120 dk aralıksız çalışıyor.

Öte yandan 0.5 lt toz kapasitesi ve 0.3 lt su haznesine sahip Xiaomi robotlu süpürge, EPA/HEPA filtreleri sayesinde en inatçı tozları dahi kolayca emerek kusursuz bir temizlik işlemi gerçekleştiriyor. Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ağırlık6 kg
Aşılabilir Engel10 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi120 dk
EPA/Hepa FiltreVar
Ses Seviyesi40 dB
Şarj Süresi4 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 Elite Üye; “Çok hızlı. Harika süpÜrüyor. Kesinlikle tavsiye ederim.”

👤 Sinem Demir; “Gayet güzel bir ürün. Elime geldi. Cihaz gayet güzel. Kurulumu kolay. Temizliği gayet güzel. Programını telefonunuza kuruyorsunuz. Üye oluyorsunuz. Cihazı yöneterek temizliğe başlıyorsunuz. Tüm evi dolaşıyor. İşi bitince yerine geri gidiyor. Püsküllü halılara takılmıyor. Halılara rahat çıkıyor. 10 cm altına rahat girip temizliyor. Halıların üzerine çıkınca emiş gücü kendiliğinden artıyor. Biz gayet memnunuz. Dolar artışından fiyatlar uçuyor. Alan kazanıyor. Satıcı sağlam bir şekilde gönderdi. Kısacası gayet memnun kaldım. Tavsiye eder miyim? Kesinlikle.”


TEFAL Rg7675 X-plorer Serie 75 Mop

4’ü 1 arada temizlik fonksiyonu sayesinde ulaşılması zor alanlarda dahi kusursuz bir temizlik sunan Tefal X-Plorer Serie 75 Robot Süpürge, Evcil Hayvan Dostu Turbo Fırça ve Evcil Hayvan Dostu ek paspası ile hayvan sahiplerinin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Yüksek Emiş GücüUzun Sarj Süresi
Uzun Pil ÖmrüKüçük Su Haznesi
Sessiz Çalışma

Ürün Detayı

Yüksek teknolojili modern temizlik anlayışıyla evcil hayvan sahiplerinin kurtarıcısı TEFAL Rg7675 X-plorer Serie 75, 4’ü 1 arada temizlik fonksiyonu sayesinde evinizin en ulaşılamaz noktalarında dahi kusursuz bir temizlik imkanı sağlıyor. Kedi ve köpek besleyenlerin en sık karşılaştığı tüy problemini adeta ortadan kaldıran bu cihaz, iki adet yan fırçası ile beraberinde evcil hayvan dostu turbo fırçaya ve ek paspasa sahip. Tüm bu gücü Aqua Power sisteminden alan TEFAL Rg7675 X-plorer Serie 75, 2700Pa’ya kadar güçlü bir emiş gücü ile geliyor. TEFAL Rg7675 X-plorer Serie 75 detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Çalışma Modu SayısıÖzelleştirebilir
Çalışma Süresi120 dk
Otomatik ŞarjVar
Ses Seviyesi65 dB
Şarj Süresi4 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 Murat Sevimli; “Ürün gayet kullanışlı, tek sorun su haznesi küçük.”

👤 Ayşe Tuzal; “Paspas özelliğini sevemedim. 🥺”


Roborock Vacuum Cleaner S5 Max

Yüzey yapısını algılama özelliği sayesinde ekstra çaba harcamadan derinlemesine bir temizlik sunan Roborock S5 Max Akıllı Robot Süpürge, harika haritalama gücü sayesinde dublex evler için en çok tercih edilen modellerden biri.

Uzun Pil ÖmrüUzun Sarj Süresi
Geniş Toz HaznesiTürkçe Dil Desteği
Sessiz Çalışma

Ürün Detayı

Yuvarlak ve ince tasarımıyla (350 x 350 x 97 mm) her alana rahatlıkla girebilen Roborock Vacuum Cleaner S5 Max, sahip olduğu üstük teknolojisi sayesinde kirleri algılayarak kusursuz bir temizlik sağlıyor. Her yüzeye göre farklı temizleme modlarına sahip olan cihaz, son derece kolay kurulumu ile evinizin haritasını algılayarak pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Robotlu süpürge yorumları kullanıcılardan tam not almayı başarmış.

Özel zamanlama ayarı sayesinde siz ne zaman isterseniz o zaman çalışmaya başlayan Roborock Vacuum Cleaner S5 Max, aynı zamanda manuel olarak kumanda edilebiliyor. Akıllı telefonlar üzerinden de tam kontrol imkanı sunan bu akıllı temizlik robotu; 2000Pa emme gücü, 460 ml toz haznesi, 290 ml su deposu, 150 dakika aralıksız çalışma süresi ve 350 m2 temizlik alanıyla kesinlikle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz robot süpürge modelleri arasında yer alıyor. Roborock Vacuum Cleaner S5 detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ağırlık3.5 kg
Aşılabilir Engel2 cm
Pil5200 mAh
Çalışma Süresi120 dk
Su DeposuVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Emre Derviş; “Çok güzel temizliyor,100 m2 evi bir kerede süpürür, bayıldım ben”

👤 Deniz Kontur; “Çok kullanışlı akıllı bir ürün. Tercih edilebilir.”


Xiaomi Dreametech Z10 Pro

Süspansiyonlu fırçası sayesinde insan gözünün göremediği en ince toz tanesine kadar yakalayabilen Xiaomi Dreametech Z10 Pro; v şekilli fırçası, öne monteli hibrit 3D tarayıcısı ve LİDAR teknolojisi ile kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği en yeni robot süpürge modelleri arasında yer alıyor.

Yüksek Emiş GücüUzun Sarj Süresi
Hızlı SüpürmeTürkçe Dil Desteği
Sessiz Çalışma

Ürün Detayı

Yüksek LİDAR teknolojisi sayesinde anında düzenlenebilir bir harita oluşturan ve buna göre verimli temizleme rotası oluşturan Xiaomi Dreametech Z10 Pro, öne monteli hibrit 3D tarayıcısı ile nesneler arası mesafeyi kolayca ölçerek mobilya, kablo, terlik gibi nesneleri kolayca tanımlayarak çarpışma ve sıkışma riskini en aza indiriyor.

4.000 Pa emiş gücü ile insan gözünün göremediği daha küçük tozları dahi yakalayan cihaz; yükseltilmiş fırça rulosu, v-şekilli kauçuk kıllı fırçası ile adeta bir tarak gibi tüyleri halınızdan toplar. 3 seviyeli su akışı sayesinde zeminin hızlı kurumasını ve parlamasını sağlayan Xiaomi Dreametech Z10 Pro, aynı zamanda mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Xiaomi Dreametech Z10 Pro detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ses Seviyesi51 dB
Güç250 W
Emiş Gücü4000 Pa
Toz HaznesiVar
Su DeposuVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Zafer Karga; “Yeni bir ürün. Son teknolojiyle donatılmış. İlk süpürmede gözle görülür ciddi bir fark yaratıyor.”

👤 Ezgi Polat; “Kesinlikle düşünmeden alabilirsiniz. Daha önce Vacuum Mop Pro kullandım. Onu anneme verdim şimdi bunu aldım. Kusursuz bir temizlik.”


Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge

Akıllı süpürge teknolojisine yeni bir bakış açısı getiren Roidmi; 4. nesil lazer tarama sistemi, engel tanımayan üstün performansı, ozon sterilizasyon özelliği ve uygulama sanal duvarı fonksiyonuna sahip Roidmi Eve Plus modeliyle kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

Yüksek Emiş GücüUzun Sarj Süresi
Uzun Pil ÖmrüTürkçe Dil Desteği
250 m2 Temizlik Alanı

Ürün Detayı

Yeni nesil toz toplama sistemiyle güçlendirilen Roidmi Eve Plus akıllı robot süpürge lazer teknolojisi ile evinizi haritalandırarak etkin temizlik imkanı sunmaktadır.

Şarj istasyonunun içerisinde bulunan çöp deposuna içerisinde biriken tozları aktaran bu cihaz ozon sterilizasyonu yaparak bulunduğu alanı mikroptan ve kötü kokudan arındırır. Roidmi Eve Plus tek şarjla 250 metrekare alanı temizlemektedir. Roidmi Ev Plus detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ses Seviyesi50 dB
Ağırlık3,6 kg
Çalışma Süresi150 dk
Şarj Süresi3 Saat
EPA/HEPA FiltreVar
Siklon FiltreYok

Kullanıcı Yorumları

👤 Elite Üye; “Kesinlikle tavsiye ederim çok araştırdım çekim gücü ve şarj süresi çok iyi 👍”

👤 Begüm Durmuş; “Her evde olması gereken bir süpürge. Temizlik performansı da gayet yeterli. Eşim önyargılı olmasına rağmen o bile çok memnun😂”


Roborock S7 Sonic Mopping

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES 2021’de tanıtılan Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge, akıllı robot teknolojisinde ilk sonik paspas sistemi özelliğine sahip olmasıyla biliniyor. Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri sanal asistanlarını destekleyen ürün, konuşularak talimatları yerine getirebiliyor.

Yüksek Emiş GücüYüksek Fiyat
Uzun Pil Ömrü
Otomatik Zemin Ayrımı

Ürün Detayı

En iyi robot süpürge markaları arasında yer alan Roborock, S7 Sonic Mopping modeli ile temizlik anlayışınıza farklı bir bakış açısı getiriyor. Xiaomi destekli marka, sonik paspas sistemi özelliğine sahip ilk cihaz olmasıyla biliniyor.

Bir önceki nesil S6 modelini hatırlatan Roborock S7, VibraRise teknolojisi sayesinde sert yüzeylerde ıslak mop ile paspaslama yaparken yumuşak yüzeylerde vakum modunu aktif hale getiren eşsiz bir özelliğe sahip. Dakikada 3000 kez fırçalama hızına sahip cihaz, zemindeki en inatçı lekeleri dahi kolayca temizleyebiliyor. Roborock S7 detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ses Seviyesi67 dB
Çalışma Modu Sayısı2
Çalışma Süresi180 dk
Şarj Süresi2,5 Saat
EPA/HEPA FiltreVar
Siklon FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Elite Üye; “Ürün gerçekten muhteşem çekiş gücü ve mobu çok iyi çıkan toza pisliğe inanamadım temizliği o yapıyor benim zamanım çocuklarıma kalıyor.”

👤 Didem Aydın; “100 yıldız olsa veririm elim ayağım oldu🥰onsuz ben ne yapıyormuşum😍çok rahat bir şey en akıllı alışverişim”


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner

Hem süpürme hem silme özelliği sayesinde çocuklu ailelerin kurtarıcısı Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge modeli, üstün teknolojik özellikleri ve uygun fiyat seçenekleriyle tüm zamanların en çok beğenilen cihazları arasında yer alıyor.

Gerçek Zamanlı HaritalamaUzun Şarj Süresi
Uzun Pil Ömrü
Otomatik Zemin Ayrımı

Ürün Detayı

Evinizde aradığınız temizliği kusursuz bir şekilde yerine getiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, 3 farklı paspas moduyla ön plana çıkıyor. Ev temizliğinde en büyük destekçiniz olacak bu ürün, 2 cm yüksekliğe kadar tüm engelleri sorunsuz bir şekilde aşabiliyor.

Akıllı haritalama özelliği sayesinde evinizin şeklini kayıt altına alan model, en detaylı köşeleri dahi en ince ayrıntısına kadar temizleyebiliyor. Dilerseniz programlama özelliği ile sadece istediğiniz noktaları temizleyebilir, 2 saat hiç durmadan aralıksız olarak çalışabiliyor. Yaşlı ve çocuklu aileler için 40 dB düşük ses seviyesine sahip ürün, siz uyurken dahi rahatsızlık vermeden tüm temizlik işlerini sorunsuz bir şekilde hallediyor. Xiaomi Mi Mop Pro detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ses Seviyesi40 dB
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi120 dk
Şarj Süresi4 Saat
EPA/HEPA FiltreVar
Siklon FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Yalçın Gözütok; “Elim ayağım güzel Sabriyem kendime aldığım en güzel hediye imkan varsa bulaşık makinesi kadar gerekli diyebilirim.”

👤 Leyla Cengiz; “Çok çok memnunuz. İyi ki almışız. 1 saatte tüm evi süpürüyor. Mop özelliğini de arada kullanıyoruz o da başarılı. Her şeyin altına giriyor boyu yettikçe 😄 haritalama özelliğinde de herhangi bir sorun yaşamadık şimdiye kadar. Her eve lazım 🌸”


Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör

Tıpkı hava temizleyicilerde olduğu gibi virüs öldürücü sisteme sahip Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge, özellikle solonum yolu hastalıklarına sahip bireyler için özel olarak tasarlanan tek tukkalnımlık Virus Killer sterilizasyon sistemi sayesinde kapalı mikro virüsleri %99’a kadar yok eder.

Gerçek Zamanlı HaritalamaUzun Şarj Süresi
Uzun Pil Ömrü
Otomatik Zemin Ayrımı

Ürün Detayı

En iyi akıllı süpürge modelleri arasında yer alan Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge, tıpkı hava temizleyicilerde olduğu gibi %99’a kadar virüsleri öldüren adsorpsiyona sahip. Tek kullanımlık bezden oluşan Virus Killer sistemi sayesinde egzoz gazını steril hale getiren cihaz, gümüş bakır iyon HEPA filtreyele beraber geliyor.

Lazer teknolojisi sayesinde temizlik verimliliğini %30 artıran Viomi V3 Vacuum Cleaner, AI dinamik yol algoritması ve SLAM algoritmasıyla kusursuz bir temizlik imkanı sunuyor. Viomi V3 Vacuum detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Ses Seviyesi65 dB
Çalışma Modu Sayısı4
Çalışma Süresi180 dk
Şarj Süresi4 Saat
EPA/HEPA FiltreVar
Siklon FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Esra Çokgöz; “Urunu aldim birkac kullanimdan sonra gordumki evimiz toz icindeymis gercekten parasını sonuna kadar hak eden bir urun haritalandirma ozelligi cok iyi calisiyor siddetle tavsiye ediyorum.”

👤 Şahin Karaca; “Evi 180 m2 civarında büyük olanlar Kesinlikle tavsiye bu modeli tavsiye ederim. Silme özelliğinin haricen çalıştırılabilmesi de ayrıca güzel 👍🏼”


iRobot Robot Roomba 693

Robot süpürge teknolojisinin öncülerinden iRobot markasına ait Roomba 693, uygun fiyat seçenekleriyle performans açısından en çok tercih edilen akıllı temizlik cihazları arasında yer alıyor.

Yüksek Emiş GücüMop Yok
Uzun Pil ÖmrüHaritalama Yok
Geniş Toz Haznesi

Ürün Detayı

Üç aşamalı temizlik özelliği sayesinde kir ve toz parçalarını kolayca emebilen iRobot Roomba 693 akıllı robot süpürge, kenar süpürme fırçası ve ikili çoklu yüzey fırçası sayesinde kusursuz bir temizlik fırsatı sunuyor. Halı gibi yumuşak zeminlerden fayans gibi sert zeminlere kadar tüm kıl, tüy ve toz parçalarını kolayca emen ürün, saniyede 60’tan fazla karar mekanizmasıyla tüm iç mekanı sırasıyla dolaşıyor.

Yükseklik sensörü sayesinde merdivenlerden ve diğer yüksek alanlardan düşmeyi engelleyen iRobot Roomba 693, 27 derecelik açıyla tasarlanmış 3 aşamalı temizlik sistemi sayesinde evcil hayvan tüylerini dahi kolayca emebiliyor. Wifi bağlantı özelliği ile Alexa ve Google Home ile uyumlu çalışan cihaz, aynı zamanda temizleme geçmişini görüntüleme imkanı sağlıyor. iRobot Roomba 693 detaylı ürün incelemesi için buraya tıklayın.

Toz TorbasıTorbasız
Pil1800 mAh
Çalışma Süresi90 dk
Şarj Süresi4 Saat
EPA/HEPA FiltreVar
Otomatik ŞarjVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Emel Ökten; “Büyük kolaylık sağlıyor. fiyatına göre çok güzel bir ürün”

👤 Burak Karadan; “Haritalama özelliği yok ama tam bir fiyat performans ürünü. Kesinlikle işinizi görüyor. 👍🏼”


Dreame Vacuum Mop F9

Büyük metrajlı iç mekanlar için en çok tercih edilen robot süpürge modelleri arasında yer alan Dreame Vacuum Mop F9, tam pil performansıyla tam 150 dakika aralıksız temizlik sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Yüksek Emiş GücüUzun Şarj Süresi
Uzun Pil Ömrü
Geniş Toz Haznesi

Ürün Detayı

Otomatik emiş kontrol sistemi sayesinde yüzeye göre güç uygulayan Dreame Vacuum Mop F9 Robot Süpürge, 6 saat şarj süresiyle tam 150 dakika kesintisiz temizlik yapıyor. Haritalama özelliği sayesinde evinizin her köşesinde kusursuz bir temizlik sunan model, 20 mm aşılabilir engel sensörü ile halı kenarları, terlik ve kablo gibi nesnelere takılmadan ilerleyebiliyor.

Gerçek Zamanlı Konum, Uyarlanabilir Rota Algoritması, Temizleme Fırçası, Yıkanabilir Filtre gibi ekstra özelliklere sahip Dreame Vacuum Mop F9 Robot Süpürge, güçlü lityum iyon pil bataryası sayesinde 250 m2’lik alanı tek seferde temizleyebiliyor. Baştan aşağı son teknoloji ile donatılan modelde 14 sensör, jiroskop kamera, zaman planlayıcı ve düşme engelleyici bulunuyor.

Toz TorbasıTorbasız
Pil5200 mAh
Çalışma Süresi150 dk
Şarj Süresi6 Saat
Wi-FiVar
HaritalamaVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Tamer Yalçın; “Evi bizden iyi süpürüyor. 132 metrekare evimizin tamamını şarjı bitmeden temizleyebiliyor. Tam bir fiyat performans ürünü, çok memnunuz.”

👤 Dilara Fırat; “İyi ki almışım dediğim en iyi ürün diyebilirim. temizleme gücü çok güzel, evde kedimiz olduğu için inanılmaz rahatlattı bizi. her gün mutlaka açıyorum mis gibi 👌🏽”


Neabot Nomo Q11

Temizlik işlemi bittikten sonra yuvasına dönerek boşaltım yapan Neabot Nomo Q11 manuel temizliğe elveda demenizi sağlıyor. Ayrıca gizli lazer taraması sayesinde engellerden kolayca kaçabilen bu robot süpürge 2.5 litre toz toplayabiliyor.

Çöp İstasyonuSiklon Filtre
Toz Haznesi
Geniş Toz Düşme Önleyici

Ürün Detayı

Emiş gücü 4000Pa olan Neabot Nomo Q11 hem İOS hem de Android uygulamalarla rahatlıkla kullanılabiliyor. 87 mm ince gövdeye sahip olan bu ürün kolayca her ürününü altına girerek etkili temizlik sağlıyor. Ayrıca düşme önleyici özelliği sayesinde merdiven gibi engellerden kendisini koruyan bu ürün otomatik halı basıncı ile daha etkili temizlik sunuyor. Google Asistan ve Amozon Alexa ile destekli olan bu robot süpürgenin hassas su deposu sayesinde toz alma işleminden sonra paspas yapmanıza gerek kalmadan her türlü zemine uygun ıslaklığı vererek temizliyor.

Toz TorbasıTorbasız
EPA/HEPA FiltreVar
Çalışma Süresi150 dk
Şarj Süresi4 Saat
Wi-FiVar
Siklon FiltreYok

Kullanıcı Yorumları

👤 Dilek S* ”1 aydır kullanıyorum tam emin olarak yorum yazmak istedim. Ürün çok üst seviye bir robot. Çekim gücü tüm rakiplerini geride bırakıyor. Neredeyse hiç çarpmıyor. Servis ve firma oldukça ilgili her zaman ulaşıp destek alabilirsiniz.”

👤 Müzeyyen Y**** ”Tek kelime ile mükemmel!! Tasarımı,4000 pa çekim gücü, neredeyse hiç çarpmaması, kendi kendine çöpünü boşaltması. Çok memnunum neredeyse artık ayda 1 evi kendim temizliyorum. Öyle güzel temizliyor ki size gerek kalmıyor. Kullandıkça yeni yeni özelliklerini fark ediyorum. Neabot destek hattından sürekli destek alabiliyorum en beğendiğim nokta bu çok ilgililer.”


Grundig VCR 9031

Yer silme yani mop özelliğine sahip olan Grundig Moplu Haritalamalı Akıllı Robot Süpürge VCR 9031 temizliği tamamen üsteleniyor. 360 derece lazer sensörü ile haritalama yapan bu ürün yasaklı bölgelere geçmeden etkili temizlik sunuyor.

Mop ÖzelliğiToz Kapasitesi
360 Derece lazer Sensör
Tırmanma Kabiliyeti

Ürün Detayı

Mobil uygulama üzerinden kolayca takip ederek komut verebileceğiniz Grundig Moplu Haritalamalı Akıllı Robot Süpürge VCR 9031 yerinizden kalkamadan tüm evi kolayca silip süpürmeye yardım ediyor. Mop özelliği sayesinde toz alma işleminden sonra daha derinlemesine temizlik yapan bu ürün 150 dakika kesintisiz çalışabiliyor. Ayrıca zemin geçişlerinde 2 cm tırmanma kabiliyetine sahip olan bu robot süpürge zorlanmadan ve performansından ödün vermeden çalışıyor. Ses seviyesi 65 dBA olan bu robot süpürge 200 ml su haznesine sahip.

Toz TorbasıTorbasız
EPA/HEPA FiltreVar
Çalışma Süresi150 dk
Şarj Süresi4 Saat
Siklon FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 S* G* ”Harika ötesi elime çok hızlı ulaştı kurulumu servis tarafından yapıldı çok memnunum.”

👤 E* T** ”Kargo ertesi gün elime ulaştı. Ürünü ilk kullanımda çok beğendim. Süpürge modunda fön makinesi kadar ses çıkarıyor. Halılara rahatlıkla çıkıyor. Halı katlanmış olsa bile üzerinden atlayabildi. Kalın shagy halılarım var onları da çok güzel süpürdü. Fotoğrafını ekledim. Dün süpürmüş olmama rağmen hazne baya dolmuş. İncik boncuk toplamış. Diğer süpürgelerde çıkıyor mu bilmiyorum ama 2 adet ekstra fırça ve toplam 2 adet mop çıktı. Silmesini kullanmadım kullanımca güncellerim.”


Viomi Alpha S9

Geniş toz haznesi ile daha etkili temizlik sunan Viomi Alpha S9 Ultraviyole işlemi bittikten sonra toz boşaltma haznesine giderek boşaltım yapıyor. Ayrıca paspaslama özelliği bulunan bu ürün 3.6 saat kesintisiz çalışabiliyor.

Ultraviyole ÖzelliğiSiklon Filtre
Toz Hanesi
Toz Boşaltma Ünitesi

Ürün Detayı

2700 PA emiş gücüne sahip olan Viomi Alpha S9 Ultraviyole 320 metrekarelik alanı hiç ara vermeden temizleyebiliyor. 3.6 saat kesintisiz çalışabilen bu ürün kendi kendine toz boşaltma sistemine sahip. Ayrıca üçlü filtreleme özelliği bulunan ürünün 3 litrelik toz haznesi bulunuyor. Paspaslama özelliğiyle daha etkili temizlik sunan bu ürün ultraviyole teknolojisi sayesinde daha steril temizlik sunuyor.

Ağırlık3,6 kg
EPA/HEPA FiltreVar
Çalışma Süresi240 dk
Şarj Süresi2 Saat
Siklon FiltreYok
Ses Seviyesi67 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 Serhat O*** ”Toz torbasına otomatik olarak içindeki pislikleri doldurması büyük ayrıcalık. Hemen hemen tüm makineler birbirlerine muadiller doğal olarak yeni ürün yeni versiyondur fakat otomatik toz boşaltma hepsinden önemli bir ayrıcalık. Fiyat performans süper diyebilirim.”

👤 Volkan Ö**** ”Ürün beklediğimden daha iyi ürünün kusurunu arıyorum ama bulamıyorum adamlar her şeyi düşünmüş ve yapmışlar daha önce almamakla tek kusuru olan benim zannedersem.”


Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner

Çift kamera özelliği bulunan Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner kızılötesi görüntüleme sistemi sayesinde karanlıkta bile rahatça görebiliyor. Görüntüleme sistemi sayesinde engellerin konumunu ve büyüklüğünü daha rahat tespit edebiliyor. 2500 Pa emiş gücüne sahip olan zeminleri ve halıları derinlemesine temizliyor.

Islak ve Kuru Emiş Türü Fiyat
Toz Hanesi
Kızılötesi Görüntüleme

Ürün Detayı

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner 180 dakika kesintisiz çalışabildiği gibi iki kamera özelliği sayesinde engellerin yüksekliğini ve konumu görebiliyor. 67 dB ses seviyesine sahip olan bu ürün kızılötesi özelliği sayesinde karanlıkta bile mükemmel çalışıyor. Engelleri kolayca aşabilen bu robot süpürge yüksek emiş gücüne sahip olduğu için derinlemesine temizlik sağlıyor. 460 ml toz kapasitesi bulunan ürün 66 watt gücünde çalışıyor.

Ağırlık3,6 kg
EPA/HEPA FiltreVar
Çalışma Süresi180 dk
Şarj Süresi5 Saat
Siklon FiltreVar
Ses Seviyesi67 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 A*** K*** ”Ürünü yorumlardan ve xiaomi mağazalarından baya bir okuyup inceleyerek aldım. En sonunda bu modelde karar kıldık. Çekiş güzü ve çalışma sesi ideal. Bir defada evin haritasını çıkardı. Bölge seçimi yaptım gayet güzel temizlik yaptı. Aldığı tozları tüyleri görünce iyi almışız dedik. Memnun Kaldık beğendik tavsiye ediyorum.”

👤 E* H* ”Tek kelimeyle harika. Bir kadının kendine yapacağı en büyük iyilik bu şuan fiyat biraz daha düşmüş kesinlikle alın kaçırmayın kargo 3 günde getirdi firmaya teşekkürler yanın da tatlı küçük süpriz için teşekkürler.”


iRobot Roomba i7+

Son çıkan robot süpürgelerden biri olan iRobot Roomba i7+ her türlü zemini etkili temizliyor. Akıllı telefonla kontrol edebileceğiniz robot süpürge toz haznesini otomatik boşaltıyor bu sayede toza el değdirmeden temizlik yapmayı sağlıyor.

Otomatik toz BoşaltmaSiklon Filtre
Şarj SüresiEPA/HEPA Filtre
Çift Kauçuk Fırça

Ürün Detayı

2 toz torbasına sahip olan iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge 0,4 litre hazneye sahip. İRobot markasının yeni modelleri arasında yer alan bu ürün kullanıcılar tarafından oldukça fazla seviliyor. Otomatik toz boşaltma özelliği sayesinde oldukça kolaylık sunan bu ürün evin her bölgesini tanıyor. Sesli komut olarak nereyi temizleyeceğini söylediğinizde kolayca orayı bulabilen bu cihazın kenar süpürme fırçası ve çiftli çoklu yüzeyi ile daha etkili temizlik sunuyor. Özellikle evcil hayvana sahip olanların tercih ettiği modeller arasında yer alan ürün hangi zeminde olursa olsun tüyleri kendisine çekiyor. Ayrıca 3 saat şarj olan bu ürün 60 dB ses seviyesine sahip.

Ağırlık4 kg
EPA/HEPA FiltreYok
Çalışma Süresi75 dk
Şarj Süresi3 Saat
Siklon FiltreYok
Ses Seviyesi60 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 M* K ”Böylesine bir konfor yok gerçekten, oda oda seçip istediğimiz yeri temizleyebiliyoruz, haftalık programlarken bile hangi odalar temizlenecek seçiliyor, çekim gücü çok iyi halılarımızda bile çok başarılı. Yuvasına dönüp kendi tozunu kendi boşaltıyor bu inanılmaz olmuş daha evvel 966 kullanıyorduk kendimiz boşaltınca zor geliyordu bazen bununla hiç üşenme derdi yok. Şimdilik birkaç haftadır kullanıyoruz toz torbası dolmadı henüz 30 kullanıma kadar yeter yazıyor sitesinde, biraz pahalı bir cihaz ancak bütçesi olanlar düşünmeden alabilirler.”

👤 Zeynep Ç**** ”Alabileceğimi tahmin edemezdim ama eşim anneler günü hediyesi olarak aldı 😍 yaklaşık 4 gündür falan kullanıyorum ama şimdiden bayıldım her yer pırıl pırıl ve her yere girmeye çalışıyor ve başarıyor gerçekten süper ötesi bir teknoloji 🥰”


Sıkça Sorulan Sorular

Robot süpürge her yüzeye uygun mu?

Süpürgenin kullanacağınız zemine uygun olduğundan emin olun. Neredeyse tüm robot süpürgeler seramik, mermer, parke ve lamine gibi sert zeminler için uygun iken halı kaplı zeminlerde kullanım için uygun olup olmadığını onaylatmak gerekebiliyor. Bu noktada aşılabilir engel yüksekliğini göz önünde bulundurmak önemli.

Robot süpürge yüksekliği önemli mi?

Eşyalarınızın altına rahatlıkla girip her köşeyi temizleyebilmesi için özellikle alçak ayaklı mobilya kullanılan evlerde alınacak robot süpürgenin yüksekliğine dikkat etmenizi öneriyoruz. Çok sensörlü modeller eşyalarınıza daha az çarparak mobilyalarınıza daha iyi bakar. Hem silme hem süpürme işlemi için bir ürün seçecekseniz ıslak paspas özellikli bir robot süpürge alabilirsiniz.

Wi-Fi özelliği önemli mi?

Hem silme hem süpürme işlemi için bir ürün seçecekseniz ıslak paspas özellikli bir robot süpürge alabilirsiniz. Robot süpürgenizi evde yokken çalıştırmak ve dışarıdan yönetmek isterseniz bu durumda Wi-Fi özelliği bulunan akıllı modeller sizin için daha ideal olacaktır.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz