En İyi 20 Dikey Süpürge Modeli Tavsiyesi

Çekim güçlerine göre birbirlerinden ayrılan ve son zamanlarda en çok tercih edilen ev aletleri arasında yer alan dikey süpürgeler, her zemin için kolaylıkla kullanılabiliyor. Farklı başlıklar sayesinde günlük temizlikte en dar alanlara bile kolayca ulaşmayı sağlayan dikey süpürgeler, şarjlı ve kablolu olarak iki farklı türde bulunabiliyor. Dikey süpürgeler diğerlerine göre daha rahat kullanım sağlayarak bel ağrısı gibi şikayetlerden kurtarıyor. Bundan dolayı motor gücü ve süpürgenin ağırlığı ise satın alınırken göz önünde bulunan unsurların başında geliyor. Ayrıca fazla yer kaplamayan bu süpürgeler daha sessiz olduğundan gece yarısı veya çocuğunuz uyurken bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Bunlardan yola çıkarak hazırladığımız içeriğimiz en iyi ve en güçlü motora sahip dikey süpürgelerden oluşuyor.

SıraModelÇalışma SüresiSYblog Puanı
1Dyson Cyclone V1060 dk10/9.9
2Xiaomi G1065 dk 10/9.8
3Philips Speedpro70 dk 10/9.8
4Dreame V11 SE60 dk 10/9.7
5Viomi A960 dk 10/9.6
6Dyson V8 Animal40 dk 10/9.8
7Mi Vacuum Light45 dk 10/9.7
8Arzum AR4064Kablolu 10/9.6
9Fakir RodyKablolu 10/9.7
10Deerma VC2535 dk 10/9.7
11Roidmi S260 dk 10/9.7
12Electrolux Eer745 dk 10/9.6
13Grundig VCP 503045 dk 10/9.8
14Arnica Melin ProKablolu 10/9.69
15Schafer Cosy65 dk 10/9.8
16Philips XC7043/0165 dk 10/9.8
17Karaca Vantuz X1038 dk 10/9.9
18Grundig VCP 483040 dk 10/9.7
19Sinbo SVC-8602Kablolu 10/9.5
20Arnica Klik KlakKablolu 10/9.6
En İyi Dikey Süpürge Listesi

Tavsiye Edilen En İyi 20 Dikey Süpürge Modelleri

Son zamanlarda en çok satılan ev aletleri arasında yerini alan dikey süpürgeler, her marka ve modelde kolayca bulunabiliyor. Çekim güçlerine ve özelliklerine göre ayrılan bu süpürgeler, daha kolay temizlik yapmaya yardımcı olduğundan hemen hemen her evde bulunuyor. Bundan yola çıkarak hazırladığımız içeriğimizde en iyi çekim gücüne sahip dikey süpürge modelleri listesini içeriyor.

İşte çekim gücü yüksek en iyi dikey süpürge tavsiyeleri:

Dyson Cyclone V10 Animal

Kablosuz şarjlı olmasından dolayı fazla yer kaplamadığı gibi belli bir alana sınırlı bırakmayan Dyson V10, dikey süpürge modelleri arasında en çok satılan ürün olma özelliğini taşıyor. En küçük tozları bile kendisine hapseden bu ürün, ortama temiz hava sağlıyor.

Şarjlı OlmasıFiyatı
El Süpürgesi Olabilmesi
Duvar Askı Ünitesi
3 Güç Modu

Ürün Detayı

Dikey süpürge modelleri arasında en çok satılan ürün olma özelliğine sahip olan Dyson V10, şarjlı ve kablosuz olduğundan hareketinizi sınırlamadan temizlik yapmanıza yardım ediyor. Ayrıca döşemelere göre seçeceğiniz güç modu sayesinde kumaşa zarar vermeden derinlemesine temizlik sağladığı gibi hızlıca el süpürgesine dönüşerek koltuk ve yatak gibi yerleri kolayca çekebilmenize yardım ediyor.

Halının içindeki tozu derinlemesine temizlemek için fırçaları halının içine sokan bu ürün, tamamen kapalı filtreleme sistemi ile en küçük partikülleri bile kendisine hapsederek dışarıya temiz hava sağlıyor. 2,68 kg ağırlığında olan Dyson, yedi hücreli nikel kobalt bataryası ile 60 dakika yüksek performansta çekim gücü sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra duvara monte etmek için aparatı bulunan Dyson bu sayede yer kaplamıyor.

Hazne kapasitesi0.76 L
Ağırlık2.68 KG
Şarj Süresi3.5 Saat
Çalışma süresi60 dakika
Uzunluk1266 mm
Genişlik256 mm
Yükseklik250 mm

Kullanıcı Yorumları

👤 B* A ”Ürün sıkıntısız sorunsuz ve gerçekten harika. Geçtiğimiz aylarda yıkanmış ve her iki üç günde bir süpürülen bir halıdan beş dakikalık minimum seviyede kullanımla inanılmaz pislik çıkardı. Özellikle de astım, alerji vb. rahatsızlıkları bulunan herkese bütçeleri dahilinde bu ürünü satın almalarını tavsiye edebilirim. inanılmaz.”

👤 N* B** ”Şiddetle tavsiye ediyorum süper toz çekiyor her an elimin altında kablosuz olması çok çok kullanışlı.”


Xiaomi G10 Dikey Süpürge

Yıkanabilen HEPA filtreye sahip olan Xiaomi G10, bu sayede daha hijyenik temizlik sağlarken uzun ömürlü kullanılabiliyor. Bu ürün, TFT ekran sayesinde temizlik modu ve şarj durumunu kolayca görebilmeye yardım ediyor.

Yıkanabilir FiltreTürkçe Dil Desteği
TFT Ekran
El Süpürgesine Dönüşmesi
Akıllı Fırçası

Ürün Detayı

11 farklı dil seçeneğine sahip olan Xiaomi G10, otomatik kilitleme sistemi sayesinde elinizi sürekli düğmede tutmaya gerek kalmadan kolayca temizlik yapmaya yardım ediyor. Akıllı fırçası sayesinde de hangi zemini temizlediğini algılayarak gücünü otomatik olarak kendisi ayarlıyor. HEPA filtresi sayesinde havada bulunan partikülleri bile içine çeken bu ürün, yıkanabilir özelliğiyle de her zaman daha hijyenik temizlik sağlarken aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlıyor.

65 dakika boyunca çalışabilen bu şarjlı dikey süpürge, 0,6 litre toz alma haznesi sayesinde boşaltım yapmaya gerek kalmadan tek seferde tüm evi temizliyor. Ayrıca mini turbo ve motorlu başlıkları bulunduğundan her alanı kolayca temizleyemeye yardım eden bu ürün, mop ve toz alma başlıklarına da sahip. Kolayca el süpürgesine dönüşebilen ürün, emiş gücü ayarlanarak bilgisayar klavyesini dahi temizlemeye olanak sağlıyor.

Hazne kapasitesi0.6 L
Şarj Süresi210 dk
Çalışma süresi65 dakika
Ses Seviyesi79
Duvara MontajVar

Kullanıcı Yorumları

👤 M*** A*** ”Şarj ettikten sonra temiz olan 3 odayı süpürdük ve gözlerimize inanamadık.. Şarjı en yüksek seviyede yaklaşık 20 dk gidiyor ama işin çoğu bitiyor.. Ben de burada yapılan değerli yorumlara bakarak aldım.. Fiyat performans ürünü..”

👤 Saime K** ”Muazzam bir ürün her kadının evinde olması gereken hayatını kolaylaştıran kendi küçük portatif işlevi devasa bir icat.”


Philips Speedpro Max Xc8049/01

LED başlığı sayesinde gücü ve bataryayı daha net görebilmenize yardımcı olan Philips Speedpro Max, 70 dakika çalışma süresi ile tüm evi tek şarj ile kolayca temizleyebilmenizi sağlıyor.

LED BaşlıkAğır
Esnek Gövde
360 Emiş Başlığı
Şarj Süresi

Ürün Detayı

360 derece emiş başlığı sayesinde toz ve kiri %99 oranında kendisine çeken Philips Speedpro Max, tek şarj ile 70 dakikada 125 metrekare alanı temizlemenize yardım ediyor. Led ışıklara sahip olan bu ürün, gücü ve bataryayı daha net şekilde görerek ayarlamanıza olanak tanıyor. Ayrıca turbo ayarında çalıştırabileceğiniz bu ürün, daha derinlemesine temizlik yapmak istediğinizde yardımcınız olurken dijital motoru hava akışı oluşturarak havada bulunan partikülleri de çekiyor bu sayede hijyenik bir ortam yaratıyor. Farklı yüzeylerde temizlik yapmak istediğinizde ona göre başlıkları bulunan bu ürün, esnek yapısı sayesinde her yere kolayca erişim sağlayabiliyor.

Hazne kapasitesi0.6 L
Şarj Süresi5 Saat
Ses Seviyesi84
Çalışma Süresi70 DK

Kullanıcı Yorumları

👤 C** Z** ”Çok memnunum iyi ki almışım biraz ağır ama olsun mükemmel emiş gücü var ve çok çabuk şarj oluyor.”

👤 N** K** ”İyi ki aldığım dediğim bir ürün gerçekten performansı çok iyi pratik çocuklu ve çalışan annelere tavsiye ederim çok memnun kaldım.”


Dreame V11 SE

Farklı başlıkları sayesinde bilgisayar klavyesinden perdelere kadar birçok yüzeyi temizleyebilmenize yardım eden Dreame V11’in 5 aşamalı temizleme filtresi bulunuyor.

HafifIslak Temizleme
Çekim Gücü
Temizleme Başlıkları
5 Aşamalı Filtre

Ürün Detayı

Kolayca her yüzeyi temizleyebilen Dreame V11, farklı aparatları sayesinde her noktaya erişebiliyor. 60 dakika çalışma süresi bulunan bu ürün, 3.5 saat içerisinde batarya dolumu yapıyor. Hızlı moturu sayesinde çekim gücü yüksek olan bu ürünün 0.5 litrelik toz haznesi bulunuyor. 5 aşamalı filtreye sahip olan bu ürün, en küçük partikülleri bile kendisine çekerek daha hijyenik ortam yaratıyor.

Hazne kapasitesi0.5 L
Şarj Süresi3.5 Saat
Ses Seviyesi65
Çalışma Süresi60 DK

Kullanıcı Yorumları

👤 M*** Ş*** ”Çekiş gücü ve aparatları gayet başarılı çok daha pahalı ürünler tabi ki biraz daha iyi olabilir ama biraz uçuk fiyatlar bana göre bu fiyat bile çok 🙂 ama şarjı kalitesi bu fiyat için gerçekten çok iyi.”

👤 A***P** ”Hafifliği emiş gücü ve fiyatı bence lider konumda.”


Viomi A9

3 farklı güç modu sayesinde zemine göre ayarlama yapabilmenizi sağlayan Viomi V9, 60 dakika aralıksız çalışabiliyor.

Güç ModuIslak Çalışma
Çalışma Süresi
Farklı Aparatları

Ürün Detayı

5 seviyeli çoklu siklon teknolojisine sahip olan Viomi V9, üç farklı modda çalışabiliyor. Zemine göre ayarlayacağınız güç sayesinde enerjiyi tasarruflu kullanmanıza yardım eden bu ürün, 0,4 litrelik toz haznesi sayesinde boşaltım yapmadan kolayca tüm evi temizleye yardım ediyor. 1.54 kg ağırlığında olan bu ürün, farklı başlıkları sayesinde istediğiniz alanı derinlemesine temizlemeye yardım ediyor.

Hazne kapasitesi0.5 L
Motor Gücü400 W
Ses Seviyesi71
Hepa FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 F* G** ”Güzel bir ürün evde her türlü ihtiyaca uygun ancak temizlik uzayınca eliniz biraz yoruluyor.”

👤 M** Ö* ”Birçok ürünü araştırarak Viomi A9 almaya karar verdim. Daha pahalı olan süpürgelerle arasında ciddi bir çekim gücü farkı var. Ayrıca led ışıklı. Sadece denemek için kullandım ve yeni süpürülmüş halıdan baya bir toz topladı. Ağırlık olarak da hafif denebilir. Ekranı yok şarjı 5 tane ışık ile gösteriliyor. Hız seviyesi içinse aynı tuşa basılıyor. On/Off tuşu ayrıca var. Umarım performansı kullandıkça düşmez.”


Dyson V8 Animal

Hem evde hem de arabada kullanılabilen Dyson V8, farklı aparatları sayesinde ulaşılması zor alanlara bile kolayca girerek toz ve kirden arındırıyor.

HEPA FiltreIslak Temizlik
Kaldırgaç Prensibi
El Süpürgesi olabilmesi

Ürün Detayı

Kaldırgaç prensibi bulunan Dyson V8, yüksek yerleri temizlerken daha rahat kaldırmayı sağlıyor. Tek tık ile el süpürgesine dönüşebilen bu ürün, kablosuz olma özelliği sayesinde istenilen yerde rahatça temizlik yapmanızı sağlıyor. 40 dakika aralıksız çalışabilen bu ürün, iki güç modu sayesinde enerji tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Havada bulunan partikülleri yakalayabilen bu ürün, aynı zamanda haznesi dolduğunda dokunmanıza gerek kalmadan boşaltım yapmanıza yardım ediyor. Dijital motorla çalışan ürün, 107,000 devir hızla dönüş sağlıyor.

Islak / KuruKuru
Motor Gücü21.6 V
Çalışma Süresi40 DK
Hepa FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 S* B* ”Ürün çok başarılı. Kendime almıştım, şimdi indirimli anneme aldık oda çok memnun. Gerçekten evde temizliği kolaylaştırıyor ve gerçekten temiz hissettiriyor insana. Resimde gördüğünüz 4 ay önce aldığımız yatağımız. Süpürge geldiğinde ilk iş denemek oldu. Gerçekten içinden çıkan toza inanamadık. Gönül rahatlığıyla alınabilir. Fiyat olarak diğer modellerine göre uygun olduğu için tercih ettik iyi de yapmışız.”

👤 E* B*** ”Çeyizim için aldım 10 saniyede çıkan toz inanamadım aşırı iyi sadece çok sesli🥰”


Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

3 adımlı filtreleme teknolojisi sayesinde kir ve tozları derinlemesine içine çeken Xiaomi, tek şarjla 45 dakika çalışabiliyor.

HEPA FiltreIslak Çalışma
Farklı Aparatlar
3 Adımlı Filtreleme

Ürün Detayı

Emiş türü kuru olan Xiaomi Mi Vaacum, 50 W emiş gücü ve 3 adımlı filtreleme sayesinde derinlemesine temizlik sağlıyor. Hızlı ve pratik kullanım imkanı tanıyan bu ürün, her türlü yüzeyde temizlik sağlıyor. Farklı aparatları sayesinde her türlü alana erişim sağlayabilen bu ürün, duvara monte edilebilmesi sayesinde fazla yer kaplamıyor. 5 saatte şarj olabilen bu ürün, 0,5 litrelik toz haznesi sayesinde tek seferde tüm evi temizlemeye yardım ediyor.

Islak / KuruKuru
Motor Gücü24 V
Çalışma Süresi45 DK
Hepa FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 H* Ü* ”Fiyatına göre çekişi güzel, ben günlük mutfak kırıntıları vs için aldım kurulumu kolay, rengi gayet estetik. Başka süpürgeniz yok ise yetersiz kalır. Kendi ufak ve kaba görüntüsü yok diğerleri gibi ben ondan tercih ettim özellikle. Tek eksi yanı filtre temizliği pratik değil bunu düşünerek alın.”

👤 İ* D** ”Günlük kısa temizlik için gayet güzel 👍🏻”


Arzum AR4064

Yıkanabilir filtresi sayesinde daha hijyenik kullanım sunan Arzum, üçgen başlığı sayesinde en dar köşelere bile erişim sağlamanızı sağlıyor.

Motor GücüHEPA Filtre
Yıkanabilir Filtre
Üçgen Başlık

Ürün Detayı

Kablolu kullanıma uygun olan Arzum şarj süresi beklemeden fişe takarak istediğiniz zaman kullanabilmeye yardım ediyor. Hem el süpürgesi hem dikey süpürge olarak kullanılan bu ürün, yıkanabilen filtresi sayesinde daha hijyenik temizlik sağlıyor. Ayrıca üçgen başlığı ile erişilmesi zor alanlara bile ulaşan bu ürün, günlük temizlikte oldukça pratik olmanızı sağlıyor. Kablo sarma mandalı sayesinde fazla alan kaplamayan bu ürün, dikey saklanabilir olduğundan her yerde konumlandırılabiliyor.

Ses Seviyesi78 dB
Motor Gücü800 w
Toz Hacmi1 L

Kullanıcı Yorumları

👤 H** T* ”Kesinlikle harika ayrıca yanında hediye olarak mop göndermişler hediyeniz için çok teşekkürler almanızı tavsiye ederim çekim gücü falan harika.”

👤 Tuna K*** ”Gayet başarılı dip köşelere de ayarlanabilir başlığı ile kullanışlı. Ayrıca iki parça halinde de kullanılması çok rahat. Tek kusuru biraz ağır geldi tavsiye ederim yine de.”


Fakir Rody

Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca el süpürgesine dönüşebilen Fakir, koltuk ve döşemeleri daha rahat temizleyebilmenizi sağladığı gibi hafif yapısı sayesinde de bel ağrısı sorunu yaşatmıyor.

6 Metre KabloEco Özellik
Motor Gücü
El Süpürgesine Dönüşmesi

Ürün Detayı

6 metrelik kablosu ile kolay hareket etmenizi sağlayan Fakir, ergonomik yapısı nedeniyle bel ağrısı çekmenize engel oluyor. 1 litrelik toz kapasitesi bulunan ürün, tek seferde tüm evi rahatlıkla temizleyebilmenizi sağlıyor. 800 W emiş gücü sayesinde en zorlu kirleri bile rahatça ortadan kaldırmanızı sağlıyor. motor başlığı çıkarak el süpürgesine dönüşebilen Fakir koltuk ve yatak gibi zeminleri daha rahat temizleyebilmenizi sağlıyor.

Ses Seviyesi64 dB
Motor Gücü800 w
Toz Hacmi1 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Elif G** ”Temizlik robotu kullanıyorum günlük kullanım da zorluyor bu yüzden fakir rody aldım çekim gücü toz haznesi gayet yeterli geldi ses olarak normal süpürge sesi çok memnun kaldım. satıcı hızlı ve faturalı gönderim yaptı çok iyi paketlenmiş teşekkür ederim 😊”

👤 Muhammet Fatih K** ”Ürün muazzam çekiş gücü yerinde 2 aparat çıkıyor biri halılar diğeri kuru zemin süpürmek için temizlik hiç bu kadar kolay olmamıştı paketleme de fotoğrafladığım gibi.”


Deerma VC25

Hafif yapısı sayesinde taşımak ve kullanmak oldukça kolay olduğundan yorulmadan temizlik yapmayı sağlayan Deerma VC25, kablosuz tasarımı sayesinde istenilen alanda kullanım imkanı sunuyor.

Kaldırgaç TeknolojisiSulu Çalışma
Ergonomik Yapı
Spiral Fırça

Ürün Detayı

Kablosuz tasarımı sayesinde ev ve araba temizliği yapabilmeye imkan tanıyan Deerma VC25, 60 derecelik eğimli tutacak sayesinde rahat hareket etmeye yardım ediyor. Spiral elektrikli fırçası sayesinde tozları derinlemesine içine çeken bu ürün, tek şarjla 35 dakika çalışıyor. Ayrıca kaldırgaç prensibine sahip olan ürün yüksek yerlerin tozunu kolunuz yorulmadan alabilmeyi sağlıyor. Kolayca el süpürgesine dönüşen bu ürün, bilgisayar klavyesinden perdeye kadar her alanı derinlemesine temizlemenize yardım ediyor. Tüm bunların yanı sıra tek hareketle filtreyi boşaltmanıza yardım eden ürün bu sayede elinizin kirlenmesine engel oluyor.

Ses Seviyesi80 dB
Motor Gücü21.6 V
Siklon FiltreVar
Çalışma Süresi35 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 S* K* ”Ürün tasarım olarak çok çok güzel ve ergonomik! Çekim gücü ve şarj süresi kendi segmentindeki cihazlar arasında mükemmel. Hanım bayıldı 🙂🙂”

👤 A* K*** ”İkiz bebeklerim var ve elimin altında pratik hemen kullanabilmek için aldım. Yeni geldi ve ilk kullanım deneyimimden çok memnun kaldım. Günlük kullanım için yetse iyi diyordum ama daha da verimli olacak gibi duruyor 👍🏻”


Roidmi S2

60 dakika ara vermeden çalışabilen Roidmi S2, akıllı uygulama entegrasyonu bulunduğundan cep telefonu ile kolayca durum tespiti yapabilmenizi sağlıyor.

Mobil UygulamaSiklon Filtre
270 Derece Sap
Yıkanabilir Filtre

Ürün Detayı

270 derece geniş açılı sapı sayesinde kolayca hareket edebilmenizi sağladığı gibi aynı zamanda her alana erişebilmeye yardım eden Roidmi, 60 dakika çalışıyor. Ayrıca uygulama indirerek telefonunuzdan süpürgenin durumunu öğrenebilmeye yardımcı olan bu ürün, silindir fırçası sayesinde daha etkili temizlik sağlıyor. tüm bunların yanı sıra yıkanabilir filtreye sahip olan bu ürün daha hijyenik kullanım sağlarken aynı zamanda ömrünü uzatıyor. Otomatik sensör ışığı sayesinde de tozları rahatça görebilmenizi sağlayan ürün, şarj etmek için yuvasına yerleştirmenizle yetiniyor.

Ses Seviyesi72 dB
Motor Gücü28.8 V
Hepa FiltreVar
Çalışma Süresi60 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 E* S* ”Ablama Anneler günü hediyesi olarak almıştım, ablam inanılmaz mutlu oldu, çok beğendiğini ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğini söyledi.”

👤 İ** S* ”Ürün çok kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim.”


Electrolux Eer7 Anımal

Kolayca sökülüp takılan Electrolux, hem el süpürgesi hem de dikey süpürge olarak kullanılabiliyor. Bu sayede farklı alanları daha kolay temizleyebilmenizi sağlıyor.

180 Derece HareketSulu Temizlik
Evcil Hayvan Başlığı
El Süpürgesine Dönüşmesi

Ürün Detayı

Lityum HD bataryaya sahip olan Electrolux, tek şarj ile 135 metrekare alanı kolayca temizliyor. Ayrıca ortamda bulunan alerjeni ortadan kaldıran bu ürün, İngiliz Alerji Derneği tarafından testleri geçmiş. Evcil hayvan başlığı bulunan ürün bu sayede tüyleri daha derinlemesine çekerek etkili temizlik sunuyor. 180 derece manevra kabiliyeti bulunduğundan yorulmadan ve eğilmeden temizlik yapmanızı sağlayan bu ürün, kolayca el süpürgesi formuna dönerek pratik olmanıza yardım ediyor.

Ses Seviyesi79 dB
Motor Gücü18 V
Hepa FiltreVar
Çalışma Süresi45 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 MEHMET AKİF A* ”Süper bir ürün. Bu ikinci aldığım süpürge. Günlük kullanmak için çok ideal.”

👤 K** E ”Ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı. İlk geldiğinde içindeki şarj ile 30 saniye çalıştırabildim ve çıkan sonuç inanılmazdı. Evde kopeğimiz olduğundan kaynaklı resmen elimiz ayağımız oldu. Süpürmeden sonra Halıların ve koltukların gerçekten temizlendiğini hissediyorsunuz.”


Grundig VCP 5030

0.7 litrelik haznesi ile tek seferde tüm evi temizleyebilmenize yardım eden Grundig VCP 5030, tek elle boşaltım yapmanızı sağlıyor. Bu sayede hem pratik hem de daha hijyenik kullanım sağlıyor.

Islak ve Kuru KullanımFiyatı
Tek Elle Hazne Temizleme
3 Faarklı Kullanım Tipi

Ürün Detayı

Tek şarjla 45 dakika kesintisiz çalışan Grundig, 3 farklı kullanım ile pratik temizlik yapmanızı sağlıyor. Kablosuz omla özelliği sayesinde hareket alanınızı kısıtlamayan bu ürün, mobilya ve ulaşılması zor alanlara kolayca erişim sağlamanıza yardım ediyor. Ayrıca sert zeminlerde ıslak temizlik yapmanıza olanak tanıyan bu ürün, tüm yüzeyleri daha hijyenik hale getirmenize yardım ediyor.

Islak / KuruVar
Motor Gücü25.2 V
Hepa FiltreYok
Çalışma Süresi45 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 H* Ş* ”Beklediğimden iyi çıktı 3.kademe gereksiz bence bataryayı sömürüyor genel anlamda iyi tavsiye ederim.”

👤 ŞENOL G* ”Çekim gücü çok iyi temizlemesi harika bir el süpürgesinden beklediğin her şey var. Bir dünya para vermeye gerek yok. Dyson cinetic i emekliye ayırdı artık 15 günde bir kullanılıyor. Ürün kalitesi çok güzel. Paspas yapma aparatı da bir harika hem süpür hem paspas yap. Bu ayrıcalık hiçbir üründe yok. (Kendi sınıfında) pil kapasitesi yeterli. İhtiyacı olana tavsiye ederim.”


Arnica Merlin Pro

Hepa filtresi sayesinde havada bulunan partikülleri kendisine çeken Arnica Merlin Pro, ortamda bulunan mikropları da kendisine çekerek daha etkili temizlik sağlıyor.

Mikropları TemizlemesiSulu Çalışma
Hepa Filtre
Spiral Fırça

Ürün Detayı

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu Arnica, emiş gücü sayesinde hiçbir yerde toz bırakmadan temizlik yapıyor. Hepa filtresi sayesinde havada bulunan partikülleri kendisine çeken ürün, bu sayede mikropların yok olmasını sağlayarak hastalıklara karşı koruyor. Kolayca katlanabilen kablosu sayesinde yer kaplamayan bu ürün, şarjlı olmadığı için evin her yerini beklemeden temizleyebilmeyi sağlıyor.

Motor Gücü850 W
Hepa FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 A* G** ”Ürünü yorumlara bakıp almıştım. Aşırı kibar bir ürün. Çekim gücü oldukça yüksek ince halıları çekerken biraz kaldırabiliyor ama içinde değiştirilebilir başlıkları da mevcut. Ben çok sevdim kargoda hızlıydı tavsiye ederim :)”

👤 A*** Ö**** ”Ürün çok güzel çekiş ide çok iyi 1 günde elime ulaştı memnun kaldım inşallah hep memnun kalırız bu paraya bundan iyisi yoktur.”


Schafer Cosy Toz Hazneli Dikey Süpürge

Zeminin yapısına özel ayarlanabilen süpürme aparatı bulunan Schafer, bu sayede daha etkili temizlik yapmayı sağlıyor.

Ayarlanabilir BoruSulu Çalışma
Dik Konumlandırma Özelliği
Spiral Fırça

Ürün Detayı

El tipi kullanım içinde uygun olan Schafer, zemine göre ayarlanabilen aparatı sayesinde daha etkili temizlik yapmanızı sağlıyor. Ayrıca dik konumda saklanabilir olma özelliği sayesinde fazla yer kaplamayan bu ürün, 0,75 litre toz haznesi sayesinde tek seferde bütün evi kolayca temizlemeyi sağlıyor. Ayarlanabilen borusu sayesinde daha rahat kullanım imkanı tanıyan bu ürün, kolay temizlenebilen filtreye sahip.

Motor Gücü800 W
Hepa FiltreVar
Ses Seviyesi50 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 A* C** ”Ürünün çekim gücü çok güzel gerçekten. Üç adet farklı başlığının olması ve büyük başlıkta güç ayarının olması kaliteyi arttırıyor. Bir puan kırmamın tek sebebi motor kısmının sonda olmasından dolayı süpürürken kola ağırlık yapması. Evin her yerini süpürmek biraz güç gerektiriyor küçük alanlar İçin ideal olabilir.”

👤 MUSTAFA A*** ”Süpürge gayet stabil çalışıyor. Ağırlık konusunda fazla bir ağırlığı yok. Toz torbasız Filtreler yıkanabilir. Emiş gücü Yüksek. Çekim güzel. Anneme aldım çok beğendi. Kutunun içinden duvara askı aparatı da çıkıyor asmak isterseniz iyi duruyor duvarda. Mağazaya ve hepsiburada ya teşekkürler.”


Philips XC7043/01 SpeedProMax

360 derece emiş başlığı sayesinde daha fazla kiri toplayarak daha kolay temizlik yapmaya yardımcı olan Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge LED başlığında bulunan ışık sayesinde görünmeyenleri ortaya çıkartarak yakalamanıza yardımcı olur.

360 Derece Emiş GücüHepa Filtre
LED Başlık
Hijyenik Boşaltma

Ürün Detayı

65 dakika kesintisiz çalışabilme özelliğine sahip olan Philips XC7043/01 SpeedProMax Şarjlı Dikey Süpürge akıllı dijital ekranında pil durumu ve hızı gösterdiği gibi filtre değişme zamanında da uyarı veriyor. 360 derece emiş gücüne sahip olan bu dikey süpürge özel olarak geliştirilen hava akışı sağlayan dijital motora sahip. Üçlü filtreleme sistemine sahip olan ürün yüksek hava akışı sunarak ortama temiz hava veriyor. Ayrıca köşelerde ve alçak mobilyaların altında daha rahat kullanım imkanı sunan esnek gövdesi sayesinde bel ağrısı gibi problemleri ortadan kaldırıyor.

Motor Gücü25.2 V
Hepa FiltreYok
Şarj Olma Süresi5 Saat
Çalışma Süresi65 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 E*** K* ”Anneler gününde anneme almıştım o kadar memnunuz ki şimdi de kendi çeyizime aldım HİİİÇ TEREDDÜT ETMEDEN ALIN. Diğer markalara o kadar para vermeye gerçekten gerek yok. Çok pratik ve kullanışlı ”

👤 M*** K** ”Bence gayet güzel bir ürün. Kullandıkça halıdaki performansını da artırdık diyebilirim. Evet motorlu bir başlığı var fakat bu hareketi destekleyen bir motor değil! Gırgır gibi düşünün dönerken çeken bir alet gibi. Beklentimin üzerinde fp ürünü. İyi satıcı. Hızlı kargo. Her şey güzeldi.”


Karaca Vantuz Slim X10

Hafif yapısı sayesinde kolayca kullanıldığı gibi hiçbir bel veya kol ağrısı sorunu yaşatmayan Karaca Vantuz Slim X10 turbo emiş gücüyle dikkat çekiyor. İki farklı hız kademesine sahip olan bu ürünün 0,6 – 0,8 genişliğinde toz haznesi bulunuyor. Ayrıca farklı aparatları sayesinde daha detaylı temizlik yapmanıza yardım ediyor.

Hepa FiltreToz Haznesi
LED Başlık
Hafif Tasarım

Ürün Detayı

LED ışıklarından dolayı karanlıkta bile daha etkili temizlik yapabilmeniz için en ince ayrıntıları bile gösteren Karaca Vantuz Slim X10 38 dakika boyunca kesintisiz süpürge işlemi yapıyor. Kablosuz olduğu için alan kısıtlaması yaşamadan kolayca istediğiniz yeri süpürmenize yardımcı olan bu ürün sayesinde farklı aparat balıkları takarak da detaylı ve yüzeye uygun temizlik yapabilirsiniz. İki hız kademesine sahip olan ürün hem turbo modda hem de normal modda çalışıyor. Ayrıca yıkanabilir hepa filtresi sayesinde daha uzun ömürlü kullanılabildiği gibi hijyenik temizlik yapmaya yardımcı oluyor.

Motor Gücü2000
Hepa FiltreVar
Ses Seviyesi81 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 S*** K*** ”Fiyat performans ürünü. Beklediğimden daha hafif. Gırgırın elektrikli versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Ben dökülen kırıntıları almak için aldım ve başarılı. Şarj kısmının çıkarılarak şarj edilmesi çok iyi. Bu ürünler biraz hassas oluyor. Kardeşim için de sipariş verdim. Günlük hayat için ideal.”

👤 Mustafa Gültekin K* ”Öncelikle Karaca firmasına teşekkür ederim. Tam istediğim özellikte bir ürün. Her seferinde büyük süpürge açmaktan kurtulduk. Özellikle evcil hayvan besleyenlere tavsiyem olur. Fiyatına göre süper iş görüyor. Bundan önce başka bir süpürge almıştım arızalı çıktı hızlı bir şekilde iade edip paramı geri ödediler bunun içinde hepsiburada ya teşekkür ederim.”


Grundig VCP 4830 2 in 1 BLDC

İki farklı kullanım özelliğine sahip olan Grundig VCP 4830 hayatınızı kolaylaştırarak etkili ve zahmetsiz temizlik yapmanızı sağlıyor. BLDC motora sahip olan ürün yüksek hava akışı yaratarak güçlü toz çekişi sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra ses seviyesi oldukça düşük olan bu ürün sayesinde akşam bile kolayca temizlik yapılabiliyor.

El Süpürgesine DönüşmesiToz Haznesi
LED Başlık
BLDC Motor

Ürün Detayı

4 saatlik şarla 40 dakika kesintisiz çalışabilen Grundig VCP 4830 kablosuz olduğundan alan kısıtlaması yaşatmıyor. LED ışıklandırma sistemi sayesinde en ufak tozları bile görebilmeyi sağladığı için evcil hayvanı olanların çokça tercih ettiği model kolayca el süpürgesine dönüşerek koltuk veya başka alanları da süpürebilmeye olanak tanıyor. Tek elle boşaltım yapılabilme özelliği sayesinde toza el sürmeden kolayca temizleyeceğiniz bu ürün 500 ml kapasiteye sahip.

Motor Gücü21.6 v
Hepa FiltreVar
Çalışma Süresi40 dk

Kullanıcı Yorumları

👤 M**** S** ”Ürünü satın aldıktan 6 gün sonra elime ulaştı. Çok güzel bir şekilde paketlenmişti. Görselinde olduğu gibi çok fazla ekstra aparatı olan bir ürün, sesi oldukça düşük, turbo modunda kullandığın zaman bile sesi çok makul seviyede, performans olarak çok memnun kaldık. Normalde evde dyson multifloor kullanıyoruz bunu da günlük kullanım için aldık. Çok memnun kalacağınız bir ürün tavsiye ederim.”

👤 S*** T*** ”Ürünün hem fiyatı çok uygun hem de performansı çok iyi. Aparatları buna benzer ürünlere göre daha fazla. Sesi de gayet iyi. Pilini servise ihtiyaç duymadan çıkarıp takabilmemiz bu ürünü alma sebebim. Beklediğimden çok daha iyi buldum.”


Sinbo SVC-8602

Oldukça uygun fiyatlı olan Sinbo SVC-8602 Dikey Elektrikli Süpürge kullanım açısından da oldukça pratik. Kablolu olmasından dolayı şarj oma süresi beklemeden istenilen zaman çalıştırma imkanı sunan bu ürün 890 watt değerinde çalışıyor.

Pratik KullanımHepa Filtre
Fiyatı
Üçgen Başlık

Ürün Detayı

Özellikle günlük temizlikte işini kolaylaştırmak isteyenlerin tercih ettiği Sinbo SVC-8602 Dikey Elektrikli Süpürge uygun fiyatlı olmasından dolayı oldukça fazla ilgi görüyor. Kablolu olduğundan dolayı istenilen zamanda çalıştırılabilen bu ürünün çalışma gücü ise 890 watt. Ayrıca 62 dB ses seviyesine sahip olan bu elektrikli süpürge üçgen başlığı sayesinde de köşelerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Motor Gücü890 W
Hepa FiltreYok
Ses Seviyesi62 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 S** Y** ”15 gündür araştırıyorum pek de emin olmadan aldım fakat gayet güzel bir ürün kablosu çok sağlam, motoru kuvvetli bu fiyata başka yoktur sanırım.”

👤 H** G ”Daha bugün geldi bir kere kullandım ama çok hoşuma gitti önceden başka markalarda kullanıyordum ama Fiyatına göre performansı çok güzel beğendim Teşekkür ederim.”


Arnica Klik Klak ET13331 Cyclone

Şık tasarımıyla çokça tercih edilen Arnica Klik Klak ET13331 Cyclone üç farklı noktadan emiş sistemi sayesinde etkili temizlik sunuyor. 600 watt değerinde çalışabilen bu ürün 1.5 litrelik toz hacmi sayesinde istenilen her alanı rahatça temizleyebilmeyi sağlıyor.

Hafif TasarımHepa Filtre
Şık TasarımEmiş Gücü Ayarı
Ayarlanabilir Boru

Ürün Detayı

A enerji sınıfı grubunda yer alan Arnica Klik Klak ET13331 Cyclone çift filtreli olduğu için kıl, tüy ve tozları en etkili şekilde içine çekerek hapsediyor. Şık görünüme sahip olan bu ürün 73 dB ses seviyesinde çalışıyor. Ayrıca hafif olmasından dolayı oldukça ergonomik olan bu ürün katlanabilir özellikli sapı ile fazla yer kaplamıyor. Tüm bunların yanı sıra temizlik yaparken boyunuza göre ayarlayabileceğiniz sapı sayesinde bel ağrısı yaşatmayan ürün 3 farklı noktadan emiş gücüne sahip olduğu için tozlara meydan okuyor.

Motor Gücü600 W
Hepa FiltreVar
Ses Seviyesi73 dB
Toz Hacmi1.5 L

Kullanıcı Yorumları

👤 H**** D** ”Şimdi elime ulaştı. Hemen denedik. Bu tek bir halıdan çıkan toz ve kir. Şok oldum. İnanılmaz sessiz. Benim normal makinam bunun iki katı sesli çalışıyor. Birbirimizin konuşmasını duyamıyorduk. Çekim gücü mükemmel şimdilik. Halıdan çıkan kir bunun bariz göstergesi. Üç gün önce süpürülmüştü sözde. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir ay sonra tekrar yorumlarımı iletirim. Bu arada patili bir evimiz var.”

👤 M** B*** ”Çekimi kuvvetli, kablosu uzun, kızımın yurt odası için aldım küçücük alandan bir dünya toz çekti. Hafif, dik duruyor. Kesinlikle tavsiye ederim.”


Sıkça Sorulan Sorular

Dikey süpürge alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Hayatımızı kolaylaştıran ve son dönemlerde oldukça popüler olan dikey süpürgeler, özelliklerine göre birbirlerinde ayrılıyor. Dikey süpürge alırken motor gücüne dikkat etmeniz daha etkili çekim sağlayacağından derin temizlik yapacaktır. Sonrasında ise elde tutulduğu için ağırlığı son derece önemli olan bu ürünlerin hafif olması bel ve kol ağrısı çekmenize engel olacaktır. Fazla yer kaplamaması, hepa filtreye sahip olmasına, farklı başlıklar içermesine dikkat ederek alacağınız dikey süpürge daha pratik temizlik yapmaya yardım edecektir.

Dikey süpürge kaç watt olmalı?

Elektrikli ev aletlerinde watt kullanılan ürünün gücünü gösterdiği için dikey süpürgelerde de bu durum oldukça önemlidir. Yüksek emiş gücüne sahip olmasını istediğiniz ürünün en az 750 watt değerinde olması gerekir.

Süpürgenin Çekim Gücü Nasıl Anlaşılır?

Süpürgelerin emiş gücü ilk önce watt değeri olarak anlaşılabildiği gibi temizlik aşamasında da anlaşılabiliyor. Watt değeri ne kadar yüksekse emiş gücü o kadar iyi olacağından süpürge alınırken dikkat en az 750 W değerinde bir ürün tercih etmeniz gerekiyor.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın