Tavsiye Edilen 15 En İyi Su Arıtma Cihazı | Markalar & Yorumlar

Sağlıklı bir su içmenin en iyi yöntemi su arıtma cihazı kullanmaktır. Suyun hayatımızdaki yeri pek çok şeyden daha önemlidir. Arıtılmış suyun insan sağlığına faydaları tahmin ettiğinizden çok daha fazladır.

Piyasanın en iyi su arıtma cihazlarınızı sizler için bir araya getirdik. Ev tipi su arıtma cihazlarını bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Sahip oldukları teknik özelliklerle ön plana çıkan modelleri ayrıntılı bir şekilde inceledik.

SıraModelAşama SayısıSYblog Puanı
1Spring Water1110/9.9
2BRITA On Tap110/9.9
3AQUAFLO1210/9.9
4Ravent Cool510/9.9
5Piksel Aqua Lg1210/9.8
6Evora1310/9.8
7Royal Green Lux Plus610/9.8
8AO Smith Daisy210/9.8
9Thomas Slim610/9.8
10Hanedan1110/9.7
11İhlas Cebilon Aura510/9.7
12Evora1310/9.7
13Anatolıa1210/9.7
14Amway310/9.7
15SAVORA1410/9.7
En Çok Tercih Edilen Su Arıtma Cihazı Listesi

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Önerileri

Kullanımı her geçen gün artan su arıtma cihazları, pek çok çeşide sahiptir. Piyasa içerisinde çeşitliliğin bol olması dolayısıyla insanlar hangi su cihazını alacağı konusunda kararsız kalıyor. En iyi su arıtma cihazı modellerine gelecek olursak;

İşte 2023’de en çok tercih edilen su arıtma cihazı tavsiyeleri:

Spring Water 11 Aşamalı

11 Aşamadan oluşan filtresiyle güvenli su içebilme imkanı sunar. Şebeke suyunu içilebilir hale getirebilmektedir. Filtreleme adımları sırasında suyun tadını ve kalitesini bozan maddeleri ayrıştırır.

ArtılarıEksileri
Su Kaçağı SensörüHacim
Basınç Düşürücü
11 Aşamalı Filtre

Ürün Detayı

Sadece suyu ayrıştırmakla kalmıyor, mineral takviyesi yaparak sağlıklı bir hale getirebiliyor. Aynı zamanda Filtre değişimleri sırasında oluşabilecek kaçakların evinize zarar vermesini engelleyen güvenlik sistemine de sahiptir. Su arıtma cihazının içerisinde herhangi bir sızdırma olursa makine otomatik olarak kendisini kapatır.

Pompa TürüBelirtilmemiş
Filtre Sayısı11
Su Kapasitesi12 L
Üretim400 L
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 S** Ö**; “Daha önce su arıtma cihazları ile ilgili Bilgi sahibi değildim. Biraz araştırdığımda nsf onayı olması kullanıcı yorumlarının olumlu olması, su kaçak sensörünün olması ve referanslarının büyük ve ciddi kurumlar olması nedeniyle springwater markasını tercih ettim. 1 haftadan fazladır kullanıyorum suyun tadından çok memnunum.”

👤 Ö** T**; “ürünü yaklaşık 2 ay araştırdıktan sonra karar verip aldım. Piyasada satılan ürünlerin en iyisi diyebilirim. Ayrıca satış sonrası hizmet ise gerçekten çok iyi. Herhangi bir sorununuz olduğunda satıcıyla iletişime geçmeniz yeterli. Çok ilgileniyorlar. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.”


BRITA On Tap Musluk Üstü Filtreleme Sistemi

Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan saniyeler içerisinde direkt olarak musluğunuza takıp kullanabilirsiniz. Standart musluklar için uyumludur. Ayrıca yanında 5 farklı adaptör ile satılmaktadır. Musluk suyunu filtrelenmiş olarak normal akışında sunar.

ArtılarıEksileri
TasarımPompa Yok
Kompakt
Kolay Kurulum

Ürün Detayı

LCD gösterge panelinde kalan suyu litre olarak göstermektedir. Sadece filtrelenmiş su kullanıldığında devreye girer. Aynı zamanda gösterge panelinden kalan kullanım ömrünü görebilirsiniz. Suyunuzda bulunan bakterileri, ilaçları ve hatta gözle görülemeyen mikropları filtreler. Temiz ve sağlıklı bir su içme imkan sunar.

Pompa TürüYok
Filtre Sayısı11
Su Kapasitesi600 L
Üretimİstenilen Kadar
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 M** P**; “Ürünü taktım bence çok kolay montajı suyum klor ve kireçten içilecek gibi değil tadında mükemmel bir değişim oldu. Artık rahatlıkla içebiliyoruz. Ozmoz arıtma cihazımı söktüm zaten çok yer kaplıyordu. Çalışma farklı olsa da sistem neredeyse aynı sistem sadece küçültülmüş hâli daha gelişmiş britaya güveniyorum.”

👤 Y** B**; “Ürün bugün geldi çok beğendik kaliteli ve kullanımı çok rahat hızlı kargo ve özenli paketleme için firmaya teşekkür ederim.”


AQUAFLO 12 Aşamalı Lg Membranlı Pompalı 12 Lt

Her yudumda yumuşak ve tatlı bir su deneyimi yaşatacak ürün, her koşulda en üst kalite hizmet sunmaktadır. Bol mineralli ve nano teknolojiyle üretilmiş filtreler aracılığıyla temiz suyun tadını çıkarın.

ArtılarıEksileri
Derinlemesine FiltrelemeFiyat
Renk, Tat ve Koku Korur
Kolay Kurulum

Ürün Detayı

Günlük 280 litre temiz su üretimi sağlayan model, en çok satanlar listesinde yer alıyor. 12 aşamalı filtresi sayesinde şebeke suyunuzu rahatlıkla içebilirsiniz. Tezgah altı kullanılabilen model, kompakt bir tasarıma sahiptir.

Pompa TürüBelirtilmemiş
Filtre Sayısı12
Su Kapasitesi12 L
Üretim280 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 F** E**; “10 gündür falan kullanıyoruz bence fiyatına göre çok iyi hem pompali lg membranli kaliteli bir urun yapmışlar bu şekilde çok daha pahalı farklı markalar bence hiç gerek yok su tüketimi çok fazla olan bir eviz damacana parasına 7 ayda falan kendi parasını çıkaracak. Suyun tadı da oldukça iyi bu kadarını beklemiyorduk.”

👤 Ö** E**; “Kargo çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim etti. Kurulumu kendimiz tarifteki gibi yaptık satıcı firma da 5 yıldızı hak ediyor.”


Ravent Cool Su Arıtma Cihazı

Ravent Cool’un en çok satanlar listesinde olmasının sebeplerinden biri şık tasarıma sahip olmasının yanında 7/24 güvenli bir şekilde çalışmasıdır. Diğer sistemlere göre kullanılan filtrelerin kalitesinin yüksekliği ile kompakt tasarım, bu cihazı iyi yapan etkenlerden bir tanesi.

ArtılarıEksileri
Derinlemesine FiltrelemeFiyat
Renk, Tat ve Koku Korur
Kolay Kurulum

Ürün Detayı

Günde ortalama 300 lite suyu arıtabilmektedir. 5 aşamalı filtre sistemi bulunmaktadır. Suyu en ince ayrıntısına kadar filtreler ve temiz içim sağlar. Kısa süre içerisinde kurulumu yapılabilmektedir. Tezgah altı kullanılabilme seçeneğiyle dikkat çeken model, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerine sahiptir.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı5
Su Kapasitesi12 L
Üretim300 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 F** Y**; “öncelikle gerçekten kaliteli ve güzel bir ürün. Satış sonrası destekleri için erdal beye ve özellikle pınar hanıma çok teşekkür ediyorum.”

👤 E** V**; “Bende ravent cool 12 lt pompalı modeli var çok memnunum suyun tadı da süper.”


Piksel Aqua Lg Membran Teknolojisiyle Üretilmiş 12 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

12 aşamadan oluşan filtre sistemiyle dikkat çeken model, piyasanın en iyileri arasında yer alıyor. 12 Litrelik tank hacmine sahiptir. Tamamen metal malzemeden oluşan ürün, kullanıcılara büyük oranda güven veriyor.

ArtılarıEksileri
Geniş Arıtma KapasitesiPompasız
Metal Tank Malzemesi
Kapalı Kasa

Ürün Detayı

Günde 280 litre suyu tek başına arıtabilmektedir. Lg Mebran filte tipiyle ultra hiyen sağlayan ürün, tezgah altı kullanılabilmektedir. Lüks musluklar için uyumludur. Şebekeden gelen suyu kısa süre içerisinde temizler ve saf hale getirir.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı12
Su Kapasitesi12 L
Üretim280 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 A** T**; “Bu Ürünü ikinciye aldım. Daha önceki yorumumda indirime girerse yine alıcam demiştim ve aldım. Her iki ürünü de kendim kurdum. Eli anahtar tutan herkes kurabilir. Suyu gerçekten çok güzel tabi çayırda güzel oluyor üstelik çaycı kireçte yapmıyor hazır su kullananlara ve herkese tavsiye ederim..”

👤 N** B**; “Evet arkadaşlar ürün tam bir fiyat performanslı satıcı çok ilgili kargodan kaynaklanan kırılma nedeniyle satıcı firma hemen ilgilendiğini söylemek istiyorum gözü kapalı alınır alan pişman olmaz.”


Evora 13 Aşamalı 10 Lt Kapalı Kasa Pompalı Su Arıtma Cihazı

10 litrelik tank hacmi bulunmaktadır. 13 aşamalı filtre sistemiyle sağlıklı bir şekilde su içebilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar suyu filtreler ve temiz içim imkanı sunar.

ArtılarıEksileri
Çelik Tank MalzemesiPompasız
İnline Sediment Filtre
Otomatik Zemin Ayrımı

Ürün Detayı

Mineral filtre takviyesiyle suyunuzun sağlıklı bir şekilde tüketilmesini sağlar. Tank malzemesi tamamen çelikten oluşmaktadır. Kompakt tasarımı sayesinde tezgah altı kullanıma uygundur. En çok satılan su arıtma cihazları arasında yer almaktadır.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı13
Su Kapasitesi10 L
Üretim290 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 T** T**; “Daha önce kendime ve komşuma başka markalar almıştım bu ürün de gayet güzel kurulu geliyor zaten kendiniz başlayabilirsiniz beğendim.”

👤 M** Y**; “Ürün harika. Ürünü kendim kurdum arkadaşımdan bazı püf noktalarını da ondan yardım alarak harika içme suyu elde edildi ailem memnun kaldı.”


Royal Green Lux Plus Su Arıtma Cihazı Motorsuz

Şebekeden akan suyu tam olarak 6 adet filtreden geçirerek sunmaktadır. Kısa süre içerisinde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. 1 saat içerisinde 12 litrelik arıtma gerçekleştirebilmektedir.

ArtılarıEksileri
Paslanmaz Çelik KonnektörPompasız
Otomatik Kullanım
6 Adet Filtre

Ürün Detayı

8 litrelik tatlı su deposu bulunur. Eksilmesi durumunda otomatik olarak su arıtma işlemine devam eder ve deposunu doldurur. Akıtma veya sızıntı gibi durumlarda kendisini kapatır. Günlük 280 litre su arıtabilmektedir.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı6
Su Kapasitesi8 L
Üretim280 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 K** S**; “Suyun tadını bozmuyor ve güzel arıtıyor. Kurulumu çok kolay ve başarılı bir ürün diyebilirim tavsiye ediyorum.”

👤 P** R**; “Önceden şebeke suyu içmiyordum bu cihazla birlikte içmeye başladım ve baya iyi arıtıyor. Artık hep bunu kullanacağım.”


AO Smith Daisy

Musluğunuzdan akan su artık temiz ve lezzetli olacaktır. Birden fazla aşamaya sahip filtrasyon sitemine sahip model, suyunuzun derinlemesine temizler ve içilebilir hale getirir.

ArtılarıEksileri
Filtre Değiştirme UyarısıFiyat
Geniş Hazne
Uzun Ömürlü

Ürün Detayı

Suyunuzda bulunan ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve zararlı maddelerin ayrıştırılmasını sağlar. Kompakt ve şık tasarımı sayesinde tezgah altında kolaylıkla muhafaza edilebilmektedir. Cihaz, performans durumunu ve filtre değişim zamanını otomatik olarak size bildirir. Kolay kullanım imkanı sunan model, düşük maliyetli ve zahmetsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

Pompa TürüBelirtilmemiş
Filtre Sayısı2
Üretim280 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 D** C**; “Hem üründen hem satıcının başından sonuna kadar verdiği hizmetten ve yardımlardan çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.”

👤 C** B**; “10 Numara cihaz. Satıcı çok iyi üretici iyi distirübütör iyi her şey iyi yani.”


Thomas Slim Su Arıtma Cihazı

Şık tasarımı ve metal yapısı ile mutfağınıza yenilik katacağına inandığımız Thomas marka bu su arıtma cihazı 8 litrelik iç hacmi sunuyor. Günlük 285 litre su tüketimi yapan bu cihaz karbon filtreleri sayesinde sudaki kiri ve kireci en aza indiriyor.

ArtılarıEksileri
Hızlı BağlantıFiyat
Geniş Hazne
Kompakt Tasarım

Ürün Detayı

Kısa sürede suyunuzu zararlı maddelerden ayrıştırır. Uzun vadede büyük oranda tasarruf yapmanızı sağlar. Mineralli ve sağlıklı su tüketimi sunan model, piyasanın en iyi su artıma cihazlarından bir tanesidir.

Pompa TürüBelirtilmemiş
Filtre Sayısı6
Su Kapasitesi8 L
Üretim285 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 E** D**; “Hemen kurdular ve suyu aşırı güzel. Önceki cihazım kötüydü ama bu baya iyi. Çok beğendim ve tasarruf etmemi sağladı.”

👤 O** S**; “Çok sevdik ve suyu tatlı baya. İçince farkı direk anlıyorsunuz. Güzel arıtıyor ve kaliteli.”


Hanedan Su Arıtma Cihazı 11 Aşama

Şebeke suyunuzu tamamen arıtılmış şekilde size sunan model, 11 adet filtre sistemine sahiptir. Suyunuzun tatlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Tüm kimyasal maddelerden arındırır ve tasarruf etme imkanı sunar.

ArtılarıEksileri
Tezgah AltıFiyat
Geniş Su Kapasitesi
Kaliteli Filtre

Ürün Detayı

Temiz ve sağlıklı su elde etmek için güvenilir bir cihaz olan ürün, bir gün içerisinde 280 litre tatlı su arıtabilmektedir. Kendi içerişimde 9 litrelik deposu bulunmaktadır. Eksilmesi durumunda otomatik olarak artıma işlemine devam eder.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı11
Su Kapasitesi9 L
Üretim280 L günlük
Özel Mineral FiltreVar
Alkalin FiltreVar

Kullanıcı Yorumları

👤 S** G**; “urun iki gün içinde ulaşıyor ve satıcı çok çok ilgili ürünü kurarken ufak bir problem yaşadık hemen görüntülü aramayla destek oldular teşekkür ederiz ve tavsiye ederiz.”

👤 E** İ**; “Harika ürün. Çok uygun fiyat. Henüz kurulumunu yapmadım ama eksiksiz gelmiş. Markayı araştırarak aldım memnun kaldım. Tavsiye ederim.”


İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı

Günün her saati sağlıklı ve lezzetli bir şekilde su içmenizi sağlayan İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı, gösterdiği performansla kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarıyor.

ArtılarıEksileri
Ücretsiz KurulumFiyaSesli Çalışıyort
Mekanik Su Kesme Sistemi

Ürün Detayı

Şebeke suyunu 5 farklı filtreleme sisteminden geçirdikten sonra içilebilir hale getiren bu su arıtma cihazı, sahip olduğu aktif karbon filtresi sayesinde suda bulunan klor ve kimyasalları ortadan kaldırır. Minimal ve şık tasarımıyla istediğiniz yerde muhafaza edebileceğiniz İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı, uzun ömürlü yapısı ve kolay kullanışlılığıyla kullanıcılardan tam not alıyor.

Ağırlık12,5 kg
Su Kapasitesi8 L
Ölçüleri270x400x385 mm

Kullanıcı Yorumları

👤 B** K; “Ürün tavsiye ederim servis kuruyor.”

👤 Selim B; “Belirtilen tarihten 1 gün önce getirip çalıştırıp teslim ettiler. Memnun olduk teşekkür ederiz.”


Evora 10 Lt 5 Filtreli Pompasız Su Arıtma Cihazı

Piyasada satılan diğer modellere göre çok daha uygun fiyatla satılan Evora 10 Lt 5 Filtreli Pompasız Su Arıtma Cihazı, plastik şaseye ve 8 litrelik bir hazneye sahiptir.

ArtılarıEksileri
Lüks MuslukYavaş Su
Otomatik Shut-Off Vall

Ürün Detayı

Modelde bulunan kaliteli filtreme sistemleri sayesinde kullanıcıya lezzetli ve kokusuz su keyfi yaşatan Evora 10 Lt 5 Filtreli Pompasız Su Arıtma Cihazı, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Belirli aralıklarla ürünün filtre sistemlerini değiştirerek sorunsuz kullanıma devam edebilir ve bütçenize katkıda bulunmaya devam edebilirsiniz.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı13
Su Kapasitesi10 L

Kullanıcı Yorumları

👤 R** C; “Ürünün kullanımı ve kurulumu çok basit çabukta geldi ancak dış plastik kasanın tıpası eksikti.”

👤 A E**; “Fena değil ama su musluktan basınçsız ve çok yavaş akıyor.”


Anatolıa Pompalı Su Arıtma Cihazı 12 Aşamalı Filtre

Kolay kullanımlı yapısıyla ve yüksek lezzetli suyuyla diğer modellerin bir adım daha önüne geçen Anatolıa Pompalı Su Arıtma Cihazı, 12 aşamalı filtre sistemiyle suyu en ufak ayrıntısına kadar temizler.

ArtılarıEksileri
Paslanmaz MuslukŞeffaf Tasarım
Metal Tank

Ürün Detayı

Kaliteli ve yumuşak su içimi sağlayan bu su arıtma cihazı, lüks paslanmaz musluğa ve 8 litrelik antibakteriyel metal tanka sahiptir. Şeffaf tasarımıyla iç haznesini görme imkanı sunan Anatolıa Pompalı Su Arıtma Cihazı, suyu 12 farklı filtreden geçirerek kullanıcının sağlıklı içim yapmasını sağlar. Aynı zamanda ürünü sipariş verdikten sonra ücretsiz şekilde yetkili servis tarafından kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı12
Su Kapasitesi8 L

Kullanıcı Yorumları

👤 S** G; “Ürünü çok beğendik su mükemmel bir tat ayrıca servis ve satıcı firma işlerini çok iyi yapıyor.”

👤 E Y**; “Ürün çok güzel. Suyu kaliteli. Satıcı kişi ilgisi mükemmel. Bu devirde böyle esnaf kalmadı.”


Amway Su Arıtma Sistemi Tezgah Altı

Kolay kullanımlı yapısıyla ve yüksek lezzetli suyuyla diğer modellerin bir adım daha önüne geçen Anatolıa Sunduğu özelliklerle fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün olan Amway Su Arıtma Sistemi, sahip olduğu şık tasarımı ve teknolojik sistemleriyle farkını ortaya koyuyor.Pompalı Su Arıtma Cihazı, 12 aşamalı filtre sistemiyle suyu en ufak ayrıntısına kadar temizler.

ArtılarıEksileri
Şık TasarımYüksek Fiyat
LED Ekran

Ürün Detayı

Üzerinde bulunan LED ekranıyla tüm kontrolleri ve ayarları rahatlıkla yapma imkanı sunan Amway Su Arıtma Sistemi, dakikada 3,4 litre çıkış debisi sağlar. Tasarımıyla fazlasıyla dikkat çekse de fiyatıyla bir o kadar şaşırtan bu cihaz, kullanıcının bütün ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Kompakt tasarımıyla çok fazla yer kaplamadan saklayabileceğiniz model, tezgah altı kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Aşama Sayısı3
Filtre Sayısı2
Boyut32.7×17.8×17.8 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 K** K; “Ürünüm geldi kurduk her şey mükemmel garantisi falanda var teşekkürler.”

👤 M A**; “Kayınvalidemlere aldık çok memnunlar.”


SAVORA Su Arıtma Cihazı Kapalı Kasa

Yüksek aşama ve filtre sayısıyla kullanıcıya güzel bir su keyfi yaşatan SAVORA Su Arıtma Cihazı, tezgah altı kullanımına uygun olup 8 litrelik geniş çelik tanka sahiptir.

ArtılarıEksileri
Çelik TankPompasız
Lüks Musluk

Ürün Detayı

Günlük ortalama 280 litre su üretimi yapabilen SAVORA Su Arıtma Cihazı, lüks Avrupa tek kollu paslanmaz muslukla birlikte geliyor. Pompasız veya pompalı olarak kullanabileceğiniz bu su arıtma cihazı, 8 litrelik hacme sahiptir. 8 adet filtresiyle suyu 14 farklı aşamadan geçirerek kullanıcıya sunan model, en çok tercih edilen su arıtma cihazlarından bir tanesi.

Pompa TürüPompasız
Filtre Sayısı8
Su Kapasitesi8 L
Üretim280 L günlük

Kullanıcı Yorumları

👤 K** L; “Ürün çok güzel bütün ihtiyacımızı karşılıyor.”

👤 A F**; “Daha bu saatten sonra damacanayla işim olmaz.”


Sıkça Sorulan Sorular

Su Arıtıcısı Çeşitleri Nelerdir?

Doğru cihazı seçmek bu hususta önem arz ediyor. Doğru su arıtıma cihazının seçilmesi, ailenizin ya da iş yeri çalışanlarınızın sağlığını ve huzurunu doğrudan etkileyebileceğinden oldukça önemlidir. Herkes sağlıklı su içmek ister. Su arıtma cihazınızda karar vermeden önce, size sunacağımız markalara bir göz atmanızı öneririz. Su arıtma cihazları ultra filtreleme arındırıcılar ve TDS içme suyu arındırıcıları olmak üzere iki farklı gruba ayrılır.

En İyi Su Arıtma Cihazı Kaç Aşamalı Olmalı?

Su arıtma cihazlarının birden fazla filtreleme sistemi bulunmaktadır. Uygun bir su arıtma cihazı 6-7 aşamalı olmalıdır. Suyu belirli aşamalardan süzerek, sağlıklı ve mineralli olmasını sağlar.

Su Arıtma Cihazı Ne Kadar Sağlıklı?

Su arıtma cihazları sayesinde suyu zararlı maddelerden arındırabilirsiniz. Suyun içerisinde gözle görülmeyen bazı zararlı kimyasallar olabilir. Su arıtma cihazları bu konuda sizlere yardımda bulunur. Sahip oldukları filtreleme sistemi sayesinde suyunuzun içerisindeki zararlı maddeleri ayrıştırır. Bu nedenle su arıtma cihazlarının insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“Tavsiye Edilen 15 En İyi Su Arıtma Cihazı | Markalar & Yorumlar” üzerine 22 yorum

 1. Bundan en az 25 sene önce 15 yaşındayken ek iş olarak Akeno denilen bir firmaya girdim ve ev ev dolaşarak su arıtma cihazı satmaya başladım ve çok güzel satışlar yaparak 2 ay içinde saha sorumlusu oldum ve toplamda 1 sene çalıştığım firmadan güzel primler aldım. Burada aslında su arıtma cihazı satmak değil su arıtma cihazından daha pahalı olan filtreyi bir yıl sonunda yenilemektir. Bu durumda 1 sene dolmadan bir çok müşterimden 2 alışverişi gördüm ve müşterilerimiz bizlerden çok memnun kaldı. Şimdi yazıda geçenlerde aynı mantık ile çalışan firmalar ürünü satarlar üründen daha pahalı filtre için bir sene öncesine yatırım yaparlar.

  Cevapla
 2. arıtma cihazlarının dış görünüş güzelliğine değil içerisinde kullanılan filtre ve diğer malzemelerin NSF ve FDA onayları var mı bunlara bakmak gerekir su sağlıktır bu yüzden sertifikalı ürün almak en mantıklısı nsf ile alakalı belgeleri sorgulamak için nsf.org den teyit etmeniz gerekir

  Cevapla
 3. kesinlikle nsf ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı olması gerekiyor. ben de bu işi yapıyorum isterseniz yardımcı olabilirim

  Cevapla
   • Arıtma cihazı alınırken dikkat edilmesi gerekenler ;
    1- Tüm Filtrelerin NSF ( Dünya Sağlık Kurumu Tarafından Onaylanan filtrelerinin) olması
    2- LG Chem Membran Kullanması ( orjinal barkodlu)
    3-Servis kapsamının iyi olması, Filtre değişimlerinde filtreleri NSF onaylı Filtre ile değiştirmeli.
    4-6. Sağlıklı Su Ürettiğini kanıtlayabilmeli. En azından bir analiz raporu olmalı.

    bu sektörde çalışan biri olarak nacizane önerim bunlara dikkat etmenizdir, düşünenlere bende yardımcı olabilirim ..

    Cevapla
 4. Meridyen firmasını tavsiye ediyorum TDS 9 ve Ph 8.2 çıktı yerli üretim ve membran filtresi Amerikan malı

  Cevapla
 5. Reklam kokan yorumlar herkesin karnı tok e ticaret ve sonlarında müşterilerin yapmış olduğu yorumları dikkate alın onu iyi bu mu iyi herkeze benim yogurdu merkezinden daha tatlı da hiçbir şey benim yoğurdun ekşi demez.

  Cevapla
 6. merhaba ben mil su aritma sistemlerinden aldim esime dostuma da onerdim genellikle memnun kaldik en iyi fiyat performans duyebilirim, gknp serisi tavsiyemdir

  Cevapla
 7. ters ozmos olarak ben de n11 den mil su aritma dan almistim aquaflo markasini, tds olarak 1 senedir 11 degerini gosteriyor aquaflo membran tercih etmistim

  Cevapla
 8. Arıtma cihazı alınırken dikkat edilmesi gerekenler ;
  1- Tüm Filtrelerin NSF ( Dünya Sağlık Kurumu Tarafından Onaylanan filtrelerinin) olması
  2- LG Chem Membran Kullanması ( orjinal barkodlu)
  3-Servis kapsamının iyi olması, Filtre değişimlerinde filtreleri NSF onaylı Filtre ile değiştirmeli.
  4-6. Sağlıklı Su Ürettiğini kanıtlayabilmeli. En azından bir analiz raporu olmalı.

  bu sektörde çalışan biri olarak nacizane önerim bunlara dikkat etmenizdir, düşünenlere bende yardımcı olabilirim ..

  Cevapla
  • Büşra hanım en iyi bütün belgeleri tamamlamış ve servis, bakım konusunda sorun yaşamayacağımız en kaliteli suyu içebileceğimiz su arıtma cihazı hangisidir ?? Teşekkürler

   Cevapla
 9. Su arıtma cihazları sayesinde artık eve damacana almıyorum. Tat olarak gerçekten çok başarılı, böylelikle hem lezzetli su içiyorum hem de tasarruf yapıyorum.

  Cevapla

Yorum yapın