En İyi 15 Protein Tozu Tavsiyesi

Sporcuların dostu protein tozu seçerken kaliteli ve doğru bir ürün seçmenize yardımcı olacak bu içeriğimiz ile doğru seçimi daha kolay şekilde gerçekleştireceksiniz.

SıraModelAromaSYblog Puanı
1Hardline WheyÇilek-Çikolata10/9.5
2Ronic Nutrition UltimateÇilek-Çikolata10/9.6
3Bpn Eco TactıcalÇikolata-Makaron10/9.5
4Bigjoy SportsÇikolata10/9.2
5Ronic Nutrition WheyÇikolata, Kavun, Çilek, Fındık10/9.3
6Weider PremiumÇikolata10/9.4
7SupplementlerÇilek, çikolata, muz10/9.2
8MyProtein ImpactÇikolata-muz10/9.4
9Optimum Gold StandardÇikolata, çilek, kurabiye krema10/9.3
10ProteinoceanÇikolata, tuzlu karamel, bisküvi10/9.4
11Hardline ProgainerÇikolata10/9.7
12Saf NutritionKakao, Hindistan Cevizi, Vanilya10/9.8
13Zeus NutritionÇikolata10/9.4
14Ssn Sports StyleSütlü Çikolata10/9.6
15MultipowerSütlü Çikolata10/9.9
Protein Tozu Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Protein Tozları

Spor yaparken eksik kalan proteini dışarıdan takviye edici tozlardan elde etmek için en iyisini seçmeniz önemlidir.

İşte 2023 yılının en iyi protein tozu markaları…

Hardline Whey 3 Matrix Protein Tozu

İlave şeker, karbonhidrat içermeyen içeriği ile en iyi protein tozu seçenekleri arasında yer alan Hardline Whey 3 Matrix Protein Tozu, özel olarak formülize edilmiş, sporcuların en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir. Çilek ve çikolata aromalı farklı seçeneklere sahip ürün, en büyük destekçiniz olacak.

AromasıGramaj
İçeriği

Ürün Detayı

Her porsiyonu 24,6 gram protein içeren ürün, düşük ısıda mikro filtre edilmiş kalite değeri son derece yüksek bir protein tozu olan Hardline Whey 3 Matrix Protein Tozu, protein tamamlamada üstün formüle sahiptir. Bipro whey protein izolatı ve peptid formdaki whey protein hidrolizatı ile formüle edilen ürün, kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutan özel bir üründür.

AromaÇilek-Çikolata
Besin çeşidiWhey protein
Gramaj908 gr

Kullanıcı Yorumları

👤 MK: bazıları kötülüyor bazıları da yere göğe sığdıramıyor doğrusu bende çekinerek aldım ve bu küçük kutuyu denemek için aldım ama çok memnun kaldım. Bugün 2300 lükten sipariş verdim. Ben de tavsiye ediyorum. Millet olarak şikayetçi olmuşuz herhalde ya da önyargılar çok! Bence çok başarılı ürün. suplement factini inceleyin derim.

👤 DT: Çileklisini aldım Bugün elime geçti önceki kullandığım ürünlere göre tadı çok iyi. Besin değerleri de gayet iyi. Herkese tavsiye ederim.


Ronic Nutrition Ultimate Whey Protein Tozu

Kas yapılanması, kilo artışı ve enerji için özel olarak üretilen Ronic Nutrition Ultimate Whey Protein Tozu, tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerin başında gelmektedir. Özel formülü ile beklentileri en üst seviyede karşılayan ürün, kullanıcı yorumlarında da başarılı olduğunu kanıtlamış seçeneklerden biridir.

AromasıKilo alma
İçeriği

Ürün Detayı

Pozitif nitrojen dengesi ile yeni doku oluşumunu destekleyen protein tozu, antrenman sonrası pozitif nitrojen dengesi sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kolay sindirilir, kilo almaya yardımcı olan özel formülü ile sporcu dostu bir protein tozu olan Ronic Nutrition Ultimate Whey Protein Tozu ile daha kısa sürede hayal ettiğiniz kaslı yapıya ulaşacaksınız.

AromaÇilek-Çikolata
Besin çeşidiWhy protein
Gramaj2270 gr

Kullanıcı Yorumları

👤 HV: indirimde aldım harika performans, hediye içinde ayrıca teşekkür ederim.

👤 YK: Herkese selam. Ürünü bitirmiş biri olarak yorum yapacağım. Tam olarak f/p bir ürün. Piyasadaki 400-500 TL’lik ürünlerle tadı ayni. Topaklanma çok az yapıyor oda bazen. Ama benim için önemli değil. Ve en önemlisi de izole bir toz. Gözünüz kapalı alın arkadaşlar, kotu yorumları boş verin.


Bpn Eco Tactıcal Whey Chocolate Dream

Çikolata aroması ile sporcuların en çok beğendikleri protein tozları arasında yer alan Bpn Eco Tactıcal Whey Chocolate Dream, düzenli kullanımda kilo almaya ve kas gelişiminde yardımcı olan bir üründür. Antrenman sonrası önerildiği gibi kullanımında herhangi bir şikayete neden olmamaktadır.

AromasıŞeker
İçeriği

Ürün Detayı

Her servisinde 23 gr. Protein bulunan ürün, BCAA, taurin, glutamin ve kreatin ile desteklenerek yoğun antrenman sonrasında fiziksel aktivite dönemlerinde vücudu desteklemeye yardımcı olmaktadır. Bpn Eco Tactıcal Whey protein tozu, Vitamin B6 içeriği ile protein sentezini destekleyerek spor sonrasında kas ağrılarının önüne geçmeye yardımcı olur.

AromaÇikolata-makaron
İçerikToz
Gramaj2000 gr

Kullanıcı Yorumları

👤 ZV: Topaklanmıyor, performansı fena değil vasatın üstünde ama çok şekerli ve şekerli olması sinir bozucu.

👤 ŞB: Fiyat performans ürünü fakat şekeri baymaya başladı git gide. Şeker miktarı düşürülmeli ürünün onun dışında tat nesquik gibi. İçiliyor güzel.


Bigjoy Sports Whey Classic

Sporcuların en çok tercih ettikleri ve antrenmanda ciddi anlamda etkisini gösterdiğini belirttikleri yorumlarından da anlaşıldığı üzere en iyi protein tozu önerileri arasında yer alan Bigjoy Sports Bigjoy Big Whey Classic Whey Protein Tozu, içeriği, aroması ve topaklanma yapmayan yönleri ile tercih edilebilecek en iyi ürünlerden biridir.

TadıGramajı
Etkisi

Ürün Detayı

Çikolata aromalı olarak tasarlanmış, protein desteğini özel olarak sağlayan Bigjoy Sports Bigjoy Big Whey Classic Whey Protein Tozu, %77,7 oranında whey potein içeriğine sahiptir. Servis başına 24 gr. Protein sağlayan ürün, toplamda 72 servislik protein desteği sağlamaktadır. Özel içeriği sayesinde kilo aldıran ve kas yapmaya yardımcı olan ürün, sindirim enzim karışımları ile desteklenmiştir.

AromaÇikolata
İçerikToz
Gramaj990 gr

Kullanıcı Yorumları

👤 YB: çikolata aroması çok güzel baymıyor. shakeri klas. Toz eriyor ve pütür kalmıyor. Yani üründen oldukça memnunum.

👤 GŞ: crossfite başladığımda çileklisini kullanmıştım, çok etkili olmuştu. Kas kütlem bayağı artmıştı 2-3 ayda, kilo almadığım halde. Şimdi kocama çikolatalısını aldım. Bir hafta fitness, bir hafta crossfit yapıyoruz evde. Ama kas kütlesi antrenmanla bir yere kadar artıyor, bir noktadan sonra takviye gerekiyor.


Ronic Nutrition Whey 4 Kg Protein Tozu

Sporcu dostu protein tozu seçenekleri arasında yer alan Ronic Nutrition Whey 4 Kg Protein Tozu, tam bir fiyat performansı ürün. Kullanıcı yorumlarında da oldukça deneyimli olduğu görünen ürün, içeriği ve besin değeri ile spor esnasında kas ağrılarının önüne geçmede harika sonuçlar sunmaktadır.

Aroma seçenekleriFiyatı
Emilim

Ürün Detayı

Peynir altı suyu, süt proteini konsantresi, soya lesitini, maltodekstrin içeriği ile desteklenen Ronic Nutrition Whey protein tozu, çikolata, kavun ve çilek aromalı seçenekleri ile her damak tadına hitap eden bir üründür. Zenginleştirilmiş özel içeriği ile sporcuların beklentilerini karşılama noktasında son derece ideal protein tozu ile spor yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

AromaÇikolata, Kavun, Çilek, Fındık
İçerikToz
Gramaj4 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 YT: sonuna kadar güvenebileceğiniz marka daha önce de kullanmıştım memnun kaldığım için 4 kg siparişini verdim 1 kg paketler halinde paketli kutu içinden yan hediye ürünleri çıkmakta. İyi çalışmalar.

👤 FK: Vücut geliştiren herkese Tavsiye ederim bir ürün fiyatı biraz yüksek.


Weider Premium Whey Protein Tozu

Doğal yapısı bozulmadan, düşük ısı ve basınç yöntemleri kullanılarak üretilen Weider Premium Whey Protein Tozu, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çikolata aromalı olarak tatlandırılmış olması kullanıcıların sıkılmadan tüketmelerini etkilemektedir.

AromasıFiyatı
Topaklanma yapmaz

Ürün Detayı

%20 izole edilmiş why protein içeriğine sahip olan ürün, %25 BCAA amino asit içermektedir. Çikolatanın verdiği eşsiz tadı sayesinde tüketirken herhangi bir rahatsızlığa neden olmayan Weider Premium Whey Protein Tozu, servis başına 30 gr. Protein içermektedir. %4,7 şeker oranı ve %1,6 arjinin oranına sahip protein tozu, kilo almaya yardımcı olur.

AromaÇikolata
İçerikToz
Gramaj2300 g

Kullanıcı Yorumları

👤 MA: Kusursuz. Daha önce 2-3 tane diğer markaların ürünlerinden içmiştim aralarında o kadar çok fark var ki anlatamam.

👤 BY: ucuz olsun diye diğer markalara yönelmenin anlamı yok gerçekten bir numara her kullandığımda farkı hissediyorum.


Supplementler Whey Protein Tozu

Protein tozları arasında en iyi özellikleri ve içerikleri sunan Avrupa standartlarında, GMP sertifikasına sahip Supplementler Whey Protein, besin değerleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan ürünlerden biridir. Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutarak tasarlanan özel içeriği sayesinde spor yaparken bir hayli artısını görebileceksiniz.

AromasıKeratin yok
Etkisi

Ürün Detayı

Servis başına 23 gr. Protein içeren protein tozu, kas kütlesinin artışına ve korunmasına yardımcı olur. Sporcuların ihtiyacını tam olarak karşılayan Supplementler Whey Protein tozu, çikolata, çilek ve muz aromalı seçenekleri ile her damak tadına hitap etmektedir. Talimatına uygun şekilde kullanıldığında kısa sürede etkisini gösterir.

AromaÇilek, çikolata, muz
İçerikToz
Gramaj1000 g

Kullanıcı Yorumları

👤 FK: Tadı hard line protein tozuyla aynı tek eksiği kreatin yok bu aslında ailesinde genetik saç dökülmesi olanlar için iyi bir şey çünkü süreci hızlandırır onun dışında fiyatı oldukça iyi kesinlikle alınır.

👤 EA: Beyler çikolatalı aldım şuan yeni içtim gerçekten kaliteli ve aç karnına süper gidiyor suyla böyle güzelse sütle daha güzeldir tavsiye ederim.


MyProtein Impact Whey Protein Tozu

İngiltere menşeli olarak üretilen ve sporcu dostu protein tozlarından biri olan MyProtein Impact Whey Protein Tozu, içerik kalitesi açısından en iyiler arasında yer almaktadır. Farklı aromaları ile her damak tadına hitap eden ürün, her serviste 18 gr. Protein içermektedir. Kullanıcı yorumlarında da en iyi protein tozu seçeneklerinden biri olduğu anlaşılmaktadır.

İçeriğiTopaklanma
Fiyatı

Ürün Detayı

Toz formunda üretilen ve baymayan çikolata aroması ile sporculara sunulan MyProtein Impact Whey Protein Tozu, her serviste 18 gram protein, 4.5 gram bcaa, 3,6 gram glutamin içerir. Düzenli kullanımda etkisini bir hayli iyi şekilde gösteren ürün, devam edilmesi halinde antrenman sonrasında yıkılan kasları besler ve spor yapmayı daha keyifli hale getirir.

Aromaçikolata, muz
İçerikToz
Gramaj1000 g

Kullanıcı Yorumları

👤 NO: Ürün gerçekten iyi ve faydası var. Muzlusu tek sütle güzel gidiyor, su ile çok tatlı, biraz topaklanmalı var, ama çikolata tadı güzel su ile de içe bilirsiniz Çikolata favorim.

👤 YT: muzlu olanı aldım, süt ve yulaf ile tadı çok güzel oldu, yararını ilerleyen günlerde göreceğiz artık.


Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu

İçerik kalitesi bakımından en iyi içeriklere sahip, sporcu dostu bir protein tozu olarak tasarlanan Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu, beklentilerinizin ötesinde performansı ile kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Kullanıcı deneyimi en yüksek seviyede tutulan protein tozu ile spor sonrası kas yıkılmasını önleyebilirsiniz.

AromasıFiyatı
Protein miktarı

Ürün Detayı

Toz formunda üretilerek topaklanmayan protein, peynir altı suyu ve peynir izolatı takviyesi kullanılarak üretilmiştir. Antrenman sonrası yıkılan kasları besleyerek spordan sıkılmayı ve kas yapımını destekleyen Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu, kas oluşumuna yardımcı olur. Günlük protein ihtiyacını özel içeriği ile karşılayan ürün, farklı aroma seçenekleri ile her sporcuya hitap eder.

AromaÇikolata, çilek, kurabiye krema, beyaz çikolata-ahududu
İçerikToz
Gramaj2260 g

Kullanıcı Yorumları

👤 HK: 6 yıldız olsa 6 yıldız verirdim. Kutu özenli paketlenmişti ürünün son kullanma tarihi 2023’de kutudan çıkan indirim kuponu, shaker ve tek shot l-carnıtıne de cabası 🙂

👤 OÇ: Ürünü daha öncede kullandığım için güvenle aldım. Özellikle bir porsiyondaki saf protein miktarı oldukça yeterli seviyede…


Proteinocean Whey Protein Salted Caramel

İçeriğinde bol miktarda amino asit bulunan ve aroması ile birçok sporcunun kolaylıkla tükettiği Proteinocean Whey Protein Salted Caramel, en iyi protein tozları arasında yer almaktadır. Kullanıcı dostu yönleri ve spor sonrası kas yıkılmasını önleyerek spor yapmayı keyifli hale getiren ürün, kullanıcı yorumlarında da başarılı olduğunu kanıtlamaktadır.

AromasıGramaj
İçerik kalitesi

Ürün Detayı

Yüksek proteinli beslenme programı uygulamak isteyen sporcular için özel olarak oluşturulan içeriği ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan Proteinocean Whey Protein Salted Caramel, kas koruması ve geliştirilmesini içeriği ile desteklemektedir. Farklı aromalı ürün seçeneklerine sahip olması, birçok sporcunun damak tadına hitap etmesini sağlıyor.

Aromaçikolata, tuzlu karamel, bisküvi
İçerikToz
Gramaj400 g

Kullanıcı Yorumları

👤 MÇ: Bisküvilinin kokusu mükemmel ailem bizde bisküvi yemek istiyoruz dediler ama gerçeğin öyle olmadığını anlatmak durumunda kaldım, tadı da gayet güzel baymıyor.

👤 EK: Daha yoğun bir aroma beklerdim tad konusunda hafif bir krema gibi kalmış ama onun dışında ürün gayet iyi.


Hardline Progainer Çikolata

Çikolata aroması sayesinde kolayca içilebilen Hardline Progainer Çikolata kas kütlesini arttırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor.

AromasıFazla Şeker
Kolay İçilebilir Olması

Ürün Detayı

Sporcuların en çok tercih ettiği protein tozlarından biri olan Hardline Progainer Çikolata ilk kullanımdan itibaren kas kütlesinde artış sağlıyor. Ayrıca sadece kas kütlesini arttırmak için değil aynı zamanda kilo almak içinde kullanılan bu ürün egzersizlerden oluşan yorgunluğu da vücuttan atıyor. Glikoljen depolarını arttıran bu protein tozu çikolata aroması sayesinde kolayca içilebiliyor.

Aromaçikolata
İçerikToz
Gramaj1406 g

Kullanıcı Yorumları

👤 N*** A**** ”Güzel ürün. Lütfen bu kalitenizi bozmadan devam edin.”

👤 O**** K*** ”Paketleme iyi devamlı kullandığım bi ürün hediye olarak shaker ya da anahtarlık konulabilirdi.”


Saf Nutrition Bitkisel Protein

Bezelye proteininden elde edilen Saf Nutrition veganların kullanabileceği proteinler arasında yer alıyor. İçeriğinde organik kakao, organik Hindistan cevizi sütü ile vitamin değerini arttıran bu ürün 250 ml suya karıştırılarak tüketiliyor.

VeganGramaj
Organik
Katkı Maddesi İçermemesi

Ürün Detayı

1 porsiyonda 19 gr protein içeren Saf Nutrition ilave şeker içermiyor. Veganların oldukça fazla tercih ettiği bu ürün bezelye proteininden elde ediliyor. Katkı maddesi ve glütende içermeyen bu protein tozu organik kakao ve Hindistan cevizi sütü ile besleyiciliğini arttırıyor. Sabah kalktıktan sonra, spordan 30 dakika, antremandan hemen sonra veya gün içinde istenilen saatte 250 ml suya atılarak tüketilebiliyor.

AromaKakao, Hindistan Cevizi, Vanilya
İçerikToz
Gramaj360 g

Kullanıcı Yorumları

👤 S** G* ”Ürünü sabahları yulaf, fıstık ezmesi ve soya sütüme katıp smoothie olarak tüketiyorum, öğle yemeğine kadar tok tutuyor, tavsiye ederim.”

👤 F*** Y*** ”Ürünün tadı çok güzel, bitkisel tüm sütlerle çok iyi uyum sağlıyor.”


Zeus Nutrition Whey Protein

Kullananların memnun kaldığı Zeus Nutrition toplamda 30 servis içebilme imkanı sunuyor. Kullandıktan kısa süre sonra kaslarda oluşan olumlu yönde artış sebebiyle sporcular tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Kolay İçilebilirKokusu
Çikolata Aroması

Ürün Detayı

Kolay içime sahip olan Zeus Nutrition, Whey protein türünden elde ediliyor. Toplam porsiyon sayısı 30 olan bu ürün çikolata aromasından dolayı zorlanılmadan istenilen içecekle karıştırılarak tüketilebiliyor.

AromaÇikolata
Besin çeşidiWhey protein
Gramaj1000 g

Kullanıcı Yorumları

👤 Mert Y ”Sipariş verirken hiç yorum yoktu biraz korkarak sipariş verdim. Çikolatalı sipariş verdim gayet güzel fiyat performans ürünü sipariş veren arkadaşlar gönül rahatlığıyla verebilir. Ufaktan yararlarını görmeye başladım sipariş vereli 1 ay oldu bilerek yorumu geç yazıyorum.”

👤 Ç** Ç** ”Ürün güzel fiyatına göre çok başarılı. Tat olarak çikolatalı aldım her çikolata lezzetli olmaz ama bu ürünün tadı güzel. Fiyatına göre alınabilecek ideal bi ürün.”


Ssn Sports Style Nutrition Command Quadro Whey

Sütlü çikolatalı aromaya sahip olan Ssn Sports Style Nutrition Command Quadro Whey, her serviste 23 gram protein sunuyor. Yağsız kas oluşumunu destekleyen bu ürün sayesinde yapılan egzersizlerin sonuçları daha hızlı ortaya çıkıyor.

B6 Vitamini İçermesiFiyat
Sütlü Çikolata Aroması
Tek Serviste Sunduğu Protein Miktarı

Ürün Detayı

B6 vitamin ilaveli olan Ssn Sports Style Nutrition Command Quadro Whey 30 gram serviste 23 gram protein almaya yardımcı oluyor. Bu sayede yağsız kas oluşumunu hızlandıran bu ürün sporcular arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Whey proteinlerinden elde eilen bu ürün vücutta amino asitleri konsantre ediyor.

AromaSütlü Çikolata
Besin çeşidiWhey protein
Gramaj2370 g

Kullanıcı Yorumları

👤 E* G*** ”Gayet başarılı bir ürün. Ayrıca tadı da güzel. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.”

👤 M*** A*** ”Ürünü beğendiğim gayet güzel herkese tavsiye ederim.”


Multipower %100 Whey İsolate Protein

Fiyat olarak bakıldığında rakiplerine oranla pahalı olan Multipower %100 Whey İsolate Protein izole edilmiş whey proteinden elde ediliyor. 1 porsiyonda 26 gram protein barındırdığı içinde sporcuların vazgeçemediği ürünler arasında yer alıyor.

İzole Whey ProteiniFiyat
Çikolata Aroması
Topaklanmaması

Ürün Detayı

Farklı aroma seçenekleri bulunan Multipower %100 Whey İsolate Protein izole edilen whey proteinden üretildiği için profesyonel sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Tek bir porsiyonda %86 oranında protein içeren bu ürün şeker ilavesiz olduğundan dolayı gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 200 ml su ile karıştırılarak tüketilen bu protein kolayca çözündüğü için topaklanma sorunu yaşatmıyor.

AromaSütlü Çikolata
Besin çeşidiWhey protein
Gramaj2000 g

Kullanıcı Yorumları

👤 M** D*** ”On numara beş yıldız.”

👤 F*** T*** ”Çok memnun kaldım. 2000Gram olarak sipariş verdim onun ithalatı artık yapılmamasından dolayı 3 kutu 725 gram toplamda 2175 gram yolladılar çok teşekkür ederim.”


Sıkça Sorulan Sorular

Protein tozu faydaları nelerdir?

Protein tozu, kas kaybını önlemeye, egzersiz sonrası kas onarımını desteklemeye, kemikleri güçlendirmeye ve kilo almaya yardımcı olarak sporculara protein takviyesi yapmaya yardımcı olur.

Protein tozu kullanmanın zararı var mı?

Protein tozu, kullanımına uygun şekilde kullanıldığında herhangi bir zararı olmaz. Fakat aşırı kullanımda böbreklerde hasara neden olabilmektedir.

En iyi protein tozu hangisidir?

En iyi protein tozu, içerik bakımından kaliteli ve tat olarak damak tadına hitap eden tozlardır. Ucuz ve kalitesiz protein tozlarından uzak durmak gerekir.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum yapın