Yaz geldi ve akıllarda sadece tatil fikri oluşmaya başladı. Evinizde ya da bahçenizde tatil zamanını bekleyene kadar ya da tatilden geldikten sonra bile yaz sonuna kadar havuz keyfi bitmesin diyorsanız en iyi şişme havuz modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Biz sizler için en iyi 10 şişme havuz modeli araştırdık.

SıraMarkaÖlçüSYblog Puanı
1Bestway Yuvarlak Prefabrik366×100 cm10/9.9
2Bestway Steel Pro Max305×76 cm10/9.8
3Bestway244X66 cm10/9.7
4Intex Koltuklu229x229x66 cm10/9.9
5Bestway Jumbo Dikdörtgen211×13 x46 cm10/9.7
6Bestway Büyük Boy237x152x94 cm10/9.8
7Binbirreyon Prefabrik400x211x81cm10/9.7
8Bestway Steel Pro549X122 cm10/9.8
9İntex Easy396×84 cm10/9.8
10SunClub305x183x50 cm10/9.6
Şişme Havuz Tavsiye Listesi

En Çok Tercih Edilen Şişme Havuz Tavsiyesi

Sıcak yaz günlerinde bir nebzede olsa sizi serinletecek olan piyasanın en iyi şişme havuz modellerini sizler için detaylı bir şekilde inceledik. İşte dayanıklılığıyla dikkat çeken en iyi şişme havuz modelleri.

9.9
Burak ÖNDER

Bestway Yuvarlak Prefabrik Havuz 366 x 100 Cm

Artıları
 • Büyük
 • Dayanıklı
 • Kolay kurulum
Eksileri
 • Taban naylonu ince
 • Fiyat

Büyük Aileler İçin Tasarlanmış Şişme Havuz

Tam 9150 LT su alan bu havuz, büyük ailelerin vazgeçilmezlerinden

Ürün Detayı

Çok kolay bir şekilde kurup kullanabileceğiniz bu ürün, korozyona dayanıklı metal yapıda tasarlanmıştır. Bestway’in ekstra güçlü yan duvarları ve 3 katmanlı PVC kaplaması bulunuyor. Ayrıca su tahliye vanası da sahip olan havuz da saatte 2000 LT devir daim yapabilen motorda mevcut. Toplamda 40 kg a yakın ağırlığı var ve havuz içinde havuz merdiveni de mevcut.

Teknik Özellikleri

Çap: 3,66 cm
Yükseklik:
1,00 cm
Su kapasitesi:
9,150 lt ( %90 dolulukta )
Renk:
Gri hasır desenli

Kullanıcı Yorumları

👤 MD: Ürün harika yalnızca bir tek sorun taban naylonu biraz ince zamanla sorun çıkartır mı çıkartmaz mı onu bilemiyorum. Son derece kaliteli bir ürün yetişkinler rahatlıkla kullanabilir. Merdiveni harika tahminim 150 kg. Taşıyabileceğini düşünüyorum. Tabi üzerinde zıplamamak gerekiyor. Çok hızlı şekilde geldi teşekkürler…

👤 AB: Ürün oldukça kaliteli, çocuklar çok eğlendi, büyükler için de yeterli bir ürün tavsiye ederim. Fakat ürün ağır olduğundan kargo ile değil lojistik ile geliyor.

9.8
Burak ÖNDER

Bestway Steel Pro Max Prefabrik Havuz Set BW452 56406 ( 305 cm x 76 cm )

Artıları
 • Kaliteli malzeme
 • Büyük
 • Hafif
Eksileri
 • Fiyat

Gerçek Havuzu Andıran İç Mozaik Desenli Şişme Havuz

En çok tercih edilen şişme havuz modellerinden biri olan bu ürün, yazlığınızda ve evinizin bahçesinde yaz boyu hiç kaldırmayacağınız yeni eğlence yeriniz olabilir.

Ürün Detayı

305 x 76 cm boyu ile oldukça büyük tasarlanan Bestway Steel Pro’nun 4678 LT su kapasitesi bulunuyor. Bu ürünün kaliteli malzemeden üretilmiş ve korozyona dayanıklı metal çerçeveleri mevcuttur. 3 katmanlı Tritech yan destek duvarları bulunan ürünün su tahliye vanası da mevcut. Kolay kurulabilir yapısıyla dikkat çeken ürün, sadece 18 kg ağırlığındadır.

Teknik Özellikleri

Çap: 305 cm
Yükseklik:
76 cm
Su kapasitesi:
4678 lt ( %90 dolulukta )
Renk:
Gri

Kullanıcı Yorumları

👤BA: tek kelime ile mükemmel. Almayı düşünen herkese %100 tavsiye ediyoruz. Beraberinde filtre, kit, bakım ve temizlik seti almanız şart. Bildiğiniz yüzme havuzları ile ayni bakımı ve özeni istiyor. Artezyan suyu ile doldurduğumuz zaman berrak suyu kızıla çevirmeliğimiz var. 🙂

👤 AMT: Ürün gerçekten ilanda belirtildiği gibi sağlam, kargo süper hızlı şekilde belirtilen teslim gününden 2 gün önce elime ulaştı. Havuzu yaz boyunca su biriktirmek için bahçeme hemen kurdum ve içini su doldurmaya başladım. Bu ürünün elime ulaşmasında emeği geçenlere can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Saygılarımla.


9.7
Burak ÖNDER

Bestway Aile Havuzu 244Cm X 66 Cm

Artıları
 • Hafif
 • Kaliteli
 • Kolay Kurulum
 • Sağlam malzeme
Eksileri
 • Kısa

Üç Giderli Aile Şişme Havuz

Tam 3 adet tahliye gider vanası bulunan bu havuz aileniz için çok pratik ve en çok beğenilen şişme havuz modellerinden.

Ürün Detayı

En çok tercih edilen şişme havuz modellerinden olan Bestway Aile Havuzu, 0,70 mm kalınlığında tasarlanmış oldukça sağlam bir havuz. Su kapasitesi 2300 LT olan havuzun kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Aynı zamanda toplam koli ağırlığı 5 kg.

Teknik Özellikleri

Ebatlar 2,44 cm En x 66cm Yükseklik
Su Alma Kapasitesi
% 80 Dolulukta 2,300 lt

Kullanıcı Yorumları

👤 CÜ: Süper bir şey su her yerde kullanabiliyorsunuz. bahçemi diliyorum temizlemesi boşaltması çok harika üç tane gider yeri yapmışlar.

👤 BD: Orijinal ürün. 2,5m çapında 60cm yüksekliğinde. 2 yetişkin ve 2 çocuk rahatlıkla serinlemek için girebiliyor. 2 ton kadar su alıyor. 2-3 yaş arası için oldukça derin olduğundan dolayı yanında bir yetişkin ile girmesi kesinlikle gerekli. Hızlı gönderim için teşekkür ederim.


9.9
Burak ÖNDER

Intex Koltuklu Şişme Aile Havuzu

Artıları
 • Büyük
 • Kaliteli malzeme
 • Koltuk detaylı
Eksileri
 • Fiyat

Koltuk Konforunda Şişme Havuz

En iyi şişme havuz modellerinden olan İntex koltuklu şişme havuz, iç köşe taraflarında oturup rahatlık sağlayabileceğiniz koltuk detayları ile tasarlanmış. Bu sayede otururken çok daha rahat edebilir ve bardak koyma yerlerinde de içeceğinizi yudumlayabilirsiniz

Ürün Detayı

Yumuşak sof tabanlı bu ürün, Super-Though vinyl malzeme kullanılarak üretilmiştir. 882 LT su kapasiteli ve turma destekli iç tasarımlı ürünün, 0,35 mm iç ve dış duvar kalınlığı bulunuyor. Kaliteli ve sağlam tasarımıyla uzun süre kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Ebat: 229 x 229 x 66 cm
Yükseklik:
46 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 ÇA: Çok kolay kurduk. Çocuklar bayıldı. Koltuklu olması da büyükler için çok avantajlı. Hem çocuklara yakın olup hem de içeceklerimizi yudumluyoruz. Teşekkürler.

👤 SK: Gayet güzel bir ürün. İdeal büyüklükte. Malzemesi de sağlam görünüyor.

9.7
Burak ÖNDER

Bestway Jumbo Dikdörtgen Havuz 211 x 132 x 46 cm

Artıları
 • Kolay kurulum
 • Pompalı
 • Kaliteli
Eksileri
 • Boyut

Pompa Hediyeli Şişme Havuz

Pompa hediyeli bu şişme havuz, ailelerin en çok tercih ettikleri modellerden biri. Dikdörtgen şeklindeki bu havuzu çocuklarınız çok sevecek.

Ürün Detayı

Üç hava odacıklı, sağlam, güvenilir ve kaliteli malzemeden üretilmiş. Geniş yan duvarları ise 400 LT su alıyor. Oldukça kolay kurulabilen ve az yer kaplayan bu ürün, valiz, çanta gibi yerlere kolaylıkla sığabiliyor. Teras balkon ve bahçenizde kullanabileceğiniz havuzun içinde boşaltım vanası da bulunuyor.

Teknik Özellikleri

Ebatlar: 211 x 132 x46 cm
Kapasite:
4-6 Kişilik

Kullanıcı Yorumları

👤 ÖY: Oğlum çok beğendi. 2 çocuk bile tam sığar içine. Derinliği genişliği gayet ideal. Sağlam geldi. Şişirmesini fön makinesinin soğuk kısmıyla yaptık. İndirirken hemen indi. Çok kullanışlı. Teşekkürler

👤 MI: Ürünü teslim aldık çocuğum çok mutlu oldu tam istediğim ebatta geldi teşekkürler

9.8
Burak ÖNDER

Bestway Büyük Boy 237x152x94 cm Topları İle Şişme Şut Oyunu Havuzu

Artıları
 • Oyun alanı tasarımı
 • Kaliteli
Eksileri
 • Fiyat

Şişme Havuzda Oyun Keyfi Arayanlar İçin

Hem havuz keyfini çıkarıp hem de oyun alanı haline getirebileceğiniz, özellikle çocukların içinden çıkmak istemeyecekleri çok tercih edilen şişme havuzlardan biri olan Bestway Şut Oyun Havuzu, tüm bahçe ve teras ortamları için oldukça ideal.

Ürün Detayı

Ürün dayanıklı ve testlerden geçmiş vinly malzemeden üretilmiştir. Bestway’in 3 adet hava odacığı ve ekstra dayanıklı yan duvarları bulunuyor. Su kapasitesi 462 LT olan havuz, toplar ile birlikte geliyor. Ayrıca paket içerisinden onarım kiti de çıkıyor.

Teknik Özellikleri

Ürün Ölçüleri: 237 x 152 x 94 cm
Su Kapasitesi:
462 Litre

Kullanıcı Yorumları

👤 FR: Harika bir şişme havuz. Sağlam bir yapısı var ve çabucak kuruldu. Çocuklar çok mutlu oldu teşekkür ederim satıcıya.

👤 NK: Ürün çok kaliteli. Çocuklar yaz boyu bu havuzda vakit geçirebilir.

9.7
Burak ÖNDER

Binbirreyon Prefabrik Havuz Portatif Yüzme Havuzu Pompa Ve Filtre Dahil 400x211x81cm

Artıları
 • Büyük boy
 • Fitreli
 • Kaliteli
Eksileri
 • Fiyat

Kocaman Bir Aile ve Misafirleri İçin Tasarlanmış Şişme Havuz

En çok satış yapan şişme havuz modelleri arasında bulabileceğiniz bu ürün, büyük yapısıyla fark yaratıyor.

Ürün Detay

Kaliteli malzemelerle üretilmiş bu ürün, ultraviyole ışınlarına ve klora karşı oldukça dayanıklı. Havuz yan duvarlarında güçlü PVC folyo ve iç kısmında ise 2 katlı güçlü polyester ağı bulunuyor. Ayrıca Seal Lock sabitleme sistemi ile herhangi bir malzemeye gerek duymadan havuzunuzu kurabiliyorsunuz. Drenaj valfi ile de havuzunuzu kolayca boşaltabiliyorsunuz. Suyu sürekli filtre edip temizleyen de bir filtre pompası bulunuyor. Su kapasitesi tam 5700 LT.

Teknik Özellikleri

Ölçüler: 400x211x81 cm
%90 kapasite:
5.700 l
Ağırlık:
34,54 kg
Paketleme ölçüleri:
39x30x105 cm

Kullanıcı Yorumları

👤KM: Yazlığımızın bahçesine aldım. Su hep temiz kalıyor ve büyük aileler için ideal.

👤 İÖ: Çok güzel bir şişme havuz tavsiye ederim.

9.8
Burak ÖNDER

Bestway Steel Pro Büyük Aile Yüzme Havuzu 549 X 122 Cm

Artıları
 • Büyük
 • Kaliteli malzeme
 • Kolay kurulumlu
Eksileri
 • Fiyat

Tatili Evinize Getirin

Ekstra büyük yapısıyla profesyonel bir şişme havuz tercih edenlere özel Bestway Steel Pro öneriyoruz. Tüm yaz boyunca rahatlıkla serinleyebileceğiniz harika bir seçim diyebiliriz.

Ürün Detayı

3 katmanlı Tritech malzeme ile üretilmiş, korozyona karşı dayanıklı, metal çerçeveli bir ürün. Kurulumda ekstra herhangi bir malzemeye gerek duymuyorsunuz. Aynı zamanda da içi mozaik desenli ve oldukça kullanışlı.

Teknik Özellikleri

Uzunluk: 4,12 cm
Genişlik:
2,01 cm
Yükseklik:
1,22 cm
Su kapasitesi:
8,124 lt

Kullanıcı Yorumları

👤 PÖ: Süper tatil evimize geldi

👤 EY: Ürün süper kesinlikle alın

9.8
Burak ÖNDER

İntex Easy Kolay Kurulum Şişme Büyük Boy Aile Havuzu 396×84 Cm + Pompa

Artıları
 • Büyük
 • Kolay kurulum
 • Kaliteli
Eksileri
 • Fiyat

Kolay Kurulumlu Pompa Hediyeli Şişme Havuz

10 dakika gibi kısa bir sürede kurabileceğiniz bu ürün, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de hoşuna gidecek. Pompa hediyesi ile gelecek bu ürün en çok tercih edilen şişme havuz modellerinden biri.

Ürün Detayı

Kolay kurulumuyla dikkat çeken bu ürün, Super Tough malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bahçe hortumu kullanarak kolayca doldurup, iç tahliye vanası ile de suyu boşaltabilirsiniz. Ayrıca İntex Easy, pompa hediyesiyle birlikte gelmektedir.

Teknik Özellikleri

Havuz ölçüleri: 396×84 cm.

Kullanıcı Yorumları

👤 NU: Büyükler de yüzebilir.

👤 PB: Gayet eğlenceli ve kaliteli.

9.6
Burak ÖNDER

SunClub Aile Boy Şişme Havuz 305x183x50 Cm

Artıları
 • Kaliteli
 • Büyük
 • Fiyat
Eksileri
 • Boyu

En İyi Fiyat Performans Ürünü Şişme Havuz

Oldukça kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz en iyi fiyat performans ürünü olan SunClup şişme havuz, en çok tercih edilen ve kullanıcılardan tam not almış bir üründür.

Ürün Detayı

Önceden test edilmiş vinil malzemeden üretilmiş bu ürün, oldukça sağlam bir yapıya sahip. Modelde 2 eşit halka ve ekstra geniş yan duvarları bulunuyor. SunClub şişme havuz, 1161 LT su kapasitesine sahiptir.

Teknik Özellikleri

Ölçüleri: 305 x 183 x 50 cm
Uzunluk:
305 cm
Genişlik:
183 cm
Yükseklik:
56 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 HG: Çok güzel rahatlıkla alabilirsiniz.

👤 ÖM: Ürün çok güzel 5 çocuk rahat oynanıyor

Şişme Havuz S.S.S

Şişme havuz mu prefabrik havuz mu?

Şişme havuzların tercih edilmesinin bir sebebi de maliyetlerinin daha ucuz olduğunun düşünülmesidir. Oysa prefabrik havuzlar oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ömrü kısa olan şişme havuzlara karşı prefabrik havuzlar yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanılabilirler

Şişme havuz ne kadar su alır?

Bebek boyu olarak geçen en küçük boyları yaklaşık 42 litre su almaktadır. Orta boylarda 3 kişilik olan şişme havuzlar 300 litre civarı su alır. Dev boy olanlar ise 5000 litreye kadar su alabilmektedir.

Şişme havuz nasıl olmalıdır?

Şişme havuz alırken öncelikle ailenizin kalabalık durumuna ve belki biraz da eğlence stilinize göre karar vermelisiniz. Kalabalıksanız büyük şişme havuzları tam size göre. Aynı zamanda kalabalık değil ama geniş bir eğlence alanı olsun diyorsanız da yine büyük havuzları araştırmaya başlamalısınız. Boyut belirlendikten sonra ürünün malzemesi göz önüne bulundurulması gereken en önemli unsurlardan diyebiliriz. Şişirilmesinin ve indirilmesinin pratik olması ve aynı zamanda taşıması da bir o kadar kolay olan modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz