Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan Bluetooth kulaklıklar, hayatı kolaylaştırıyor. Sadece müzik dinlemek için kullanılmayan bu kulaklıklar, özellikle trafikte telefonu ele almadan ve kablolarla boğuşmadan dikkatli sürüş yapmayı sağlıyor. Her geçen gün yeni özellikler eklenen Bluetooth kulaklıklar birçok markada ve modelde kolayca bulunabildiği gibi her bütçeye hitap etmeleriyle kablolu olanlarına kıyasla daha çok satılıyor. Bundan dolayı hayatın her noktasında kolaylık sağlayan ve müzik keyfini sonuna kadar yaşatan Bluetooth kulaklıkları inceleyerek en iyi ürünlerden bir liste oluşturduk.

SıraModelTipSYblog Puanı
1Apple AirPodsKulak içi10/9.9
2Lenovo LP1Kulak içi10/9.6
3Beats StudioKulak içi10/9.9
4Xiaomi Basic 2Kulak içi10/9.7
5Galaxy Buds 2Kulak içi10/9.8
6Airpods ProKulak içi10/9.9
7Oppo Enco AirKulak içi10/9.7
8Huawei 4iKulak içi10/9.7
9Major IVKulak üstü10/9.9
10JBL T225Kulak içi10/9.8
11Minor IIKulak içi10/9.9
12AirPods MaxKulak üstü10/9.9
13Anker Life Q10Kulak üstü10/9.5
14Sony WF-1000XM3Kulak içi10/9.8
15Philips TAT2205Kulak içi10/9.7
Bluetooth Kulaklık Tavsiye Listesi

2023 Yılı İçin En İyi 15 Bluetooth Kulaklık Modeli

Kablosuz kulaklık söz konusu olduğunda genel olarak insanların aklında; “müzik dinlemek için en iyi Bluetooth kulaklık modeli hangisi” sorusu oluşuyor. Eğer siz de bunlardan biriyseniz, sizin için hazırladığımız en iyi Bluetooth kulaklık listemize göz atabilirsiniz.

İşte yüksek ses kalitesi için en iyi Bluetooth kulaklık tavsiyeleri listemiz:

Apple AirPods 2. Nesil

Hiçbir şekilde ellerinizi kullanmadan Siri’ye bağlanabilmenize olanak tanıyan Apple, gelen mesajları kulağınıza okuyor. Bu sayede trafikte veya yolda yürürken telefona bakmadan mesajları okumuş oluyorsunuz.

Sesli Mesaj OkumaSu Geçiriyor
Çift Dokunuş
Siri

Ürün Detayı

Tek şarjla 3 saat aralıksız çalışan Apple Airpods 2. Nesil, kolayca ilk bağlantısı yapıldıktan sonra kapağını açtığınızda otomatik bağlanıyor. Şarj kutusunda kolayca dolum yapabileceğiniz bu kulaklıklar, yüksek kalitede ses sağladığı gibi seslendiğinizde Siri’ye bağlanarak telefonu elinize almadan arama yapabiliyor veya müzik açabiliyorsunuz. Ayrıca telefona gelen mesajları Siri’nin size okumasını sağladığından işinize odaklanarak mesaj dinleyebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında müzik dinlerken oynatmak veya bir sonrakine geçmek için çift dokunuş yaparak komut verdiğiniz kulaklık, oldukça konforlu kullanım sağlıyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiTWS
TipiKulak İçi
Şarj Süresi3 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 ”Abdullah T* Apple ekosistemi içerisinde başka bir cihaza para vermek gereksiz. Zamanında başka bir markayı bu ekosistemde denemiş biri olarak arada çok fark olduğunu bilmenizi isterim. Parasını sonuna kadar hakkediyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Alacaklara ya da kullananlara tavsiyem mutlaka darbelerden korumak için kılıf, iç kısmı kirlenmesin diye sticker ve yoğun zamanlarda kaybetmemek için 70cm’lik boyun askısı olacaktır. Her İPhone’luya nasip olsun inşallah.”

👤 B** İ**** ”Mükemmel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz Ses kalitesi güzel şarj 3 saat gidiyor zaten bittiğinde 15 dk. kutuya koyun sonra 3saat daha devam kısacası malzeme kalitesi olsun gayet güzel oyunlarda da sağdan, soldan, önden, arkadan ve çapraz sesler geliyor…”


Lenovo LP1 LivePods

Müzik ve oyun zevkini sonuna kadar yaşamanız için üretilen lenova LP1, dışarıdan gelen sesleri engelleyerek tam izolasyon sağlıyor. Bu sayede sadece müziğin ve oyunun sesine odaklanarak daha fazla eğlenmenize olanak tanıyor.

Su GeçirmezÇift Telefon Desteği
Dokunmatik Sensör
Gürültü İzolasyonu

Ürün Detayı

Suya dayanıklı olan Lenova LP1, her türlü hava koşulunda rahatça kullanabilmeniz için tasarlandığı için sıçramalarda korkmanıza gerek kalmıyor. Tek seferde uygulanan şarj ile 3.5 saat kullanılan bu kulaklık, kutusuyla birlikte 12 saat kullanılabiliyor. Android ve İOS işletim sistemlerine uyumlu olan Bluetooth kulaklık, dışarıdan gelen gürültüleri izole ederek sadece dinlediğiniz şeye odaklanmanızı sağlıyor. Dokunmatik sensörlere sahip olan kulaklık, pratiklik açısından hız kazandırırken aynı zamanda trafik gibi ortamlarda dikkat dağıtmıyor. Müzik dinlerken kulaklığa bir saniye basılı tutarsanız şarkı başlıyor. Bu ürün, sol kulağa 3 kere dokunulduğunda önceki, sağ kulağa 3 kez dokunulduğunda ise sonraki şarkıya geçiyor. Ses seviyesini yükselmek için sağ kulağa, azaltmak için ise sol kulağa 2 defa dokunmak gerekiyor. Gelen aramaları açmak için ise herhangi bir kulağa dokunmak yeterli oluyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiTWS
TipiKulak İçi
Şarj Süresi1.5 Saat
Kulaklık Pili55 mAh
Kutu Pili300 mAh

Kullanıcı Yorumları

👤 G** D** ”Ürün fiyatına göre gayet başarılı ve şık ses kalitesi iyi baslar biraz fazla ama eko ayarlarıyla isteğe göre ayarlanabilir ve kulağa iyi oturuyor bu fiyata tavsiye ederim. Hızlı teslimat için satıcıya teşekkürler.”

👤 F* İ* ”Yorumlara bakarak aldım çok memnun kaldım almak isteyen hiç düşünmeden alabilir 👍🏻”


Beats Studio Buds

Dinlediğiniz şarkının stüdyoda kaydedildiği gibi güçlü ve dengeli olarak dinlemenizi sağlayan Beats Studio Buds, tek tuşla dış dünyayla bağlantınızı kopartıyor.

Su GeçirmezMikrofon Kalitesi
Gürültü Engelleme

Ürün Detayı

Güçlü ve dengeli ses sistemine sahip olan Beats Studio Buds, stereo ayırma özelliği ile daha net dinleme sağlıyor. Bu ürün istenildiği zaman dışarıdan gelen gürültülere karşı tek tuşla izolasyon yaparak müzikle baş başa kalmanızı sağladığı gibi sesli komut ile telefonun asistanına bağlanabilmenizi sağlıyor. 8 saat aralıksız kullanabileceğiniz bu kulaklık, kutusunda kolayca şarj ettiğinizde 24 saat kullanım olanağı tanıyor. Ayrıca oldukça ergonomik olan tasarımı sayesinde kulakta ağrı yapmayan bu ürün, üç farklı boyda yumuşak silikon uç seçebildiğiniz için konforlu kullanım sağlıyor. Kompakt tasarımı ile cepte bile kolayca taşınabilen bu cihaz, IPX4 özelliği sayesinde suya ve tere dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiStereo
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi32 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 M* Ö ”Fevkalade, indirimdeyken aldım; hiçbir şüpheniz olmasın harika bir ürün.”

👤 A** D**** ”Bence en iyisi Beats. Ses kalitesi çok çok çok iyi. Tavsiye ederim.”


Xiaomi Earbuds Basic 2

10 m mesafeden bile hiçbir kopma olmadan rahatça müzik dinleyip ve konuşabileceğiniz Xiaomi, kulağı rahatsız etmeyen tasarımı sayesinde oldukça fazla tercih ediliyor.

Çift Telefon DesteğiSuya Dayanıklılık
Ses Yalıtım Teknolojisi

Ürün Detayı

Rakiplerine oranla uygun fiyatlı olan Xiaomi, ses kalitesi ve 10 m uzaklıktan hiçbir kopukluk olmadan çekiyor olması sayesinde oldukça fazla tercih ediliyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kulağı rahatsız etmeyen bu kulak içi kulaklık, özel ses yalıtım teknolojisi sayesinde dışarıdan gelen gürültüleri duymanızı engelliyor. Çift telefon desteği bulunan bu kulaklık, aynı anda iki farklı cihaza bağlanmanızı sağladığı gibi 4 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunuyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiTWS
TipiKulak İçi

Kullanıcı Yorumları

👤 Serhat U* ”Tam bir fiyat performans ürünü ses kalitesi güzel şarjı da iyi gidiyor aldım memnunum.”

👤 E* S*** ”Ses kalitesi mükemmel ben bunu 5 ay önce aldım ve hala sapasağlam. Hatta ben denize düşürdüm bir 10 dk. sonra dipten buldum ve ses kalitesinde bir problem yoktu. Hala kullanıyorum çok güzel almanızı tavsiye ederim. Ek olarak dokunmatiği çok kullanışlı değil ama kötü değil sadece benim düşüncem.”


Samsung Galaxy Buds 2

Her biri 5 gr olan kulaklıklar hafif yapıları sayesinde uzun saatler kullanılsanız bile kulağınızda ağırlık veya ağrıya sebep olmuyor. Ayrıca dış ortam sesini istediğiniz düzeyde duymanızı sağlayan bu kulaklıklar, daha konforlu müzik dinlemenizi sağlıyor.

HafifSuya Dayanıklılık
3 Mikrofonlu

Ürün Detayı

Kulak yapınıza göre kutudan çıkan S, M, L beden silikon ucuyla ve 5 gr ağırlığı ile ağrıya neden olmayan Samsung Galaxy Buds 2, şarj kutusu tek dolumda 20, kulaklıklar ise 5 saat kullanım sağlıyor. 4 farklı renk seçeneği ile oldukça şık tasarlanan bu kulaklıklar, dışarıdan gelen gürültü seviyesini istediğiniz düzeyde ayarlayarak veya tamamen kapatarak kullanmanıza imkan tanıyor. Bu sayede daha fazla müzik zevkine odaklanmanızı sağlayan bu kulaklıklar, 3 mikrofonu sayesinde daha net konuşma yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca bu kulaklık, telefon görüşmesi yaptığınız kişiyi daha net duyabilmek için rüzgar ve dış mekan etkilerini en aza indirgiyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiStereo
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi25 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 T* D* ”Ses, ürün malzemesi, şarj süresi harika. Çok kaliteli bir ürün. Kulaktan düşmüyor. Gürültü önleyici özelliği mükemmel. Uzun süredir her gün dinliyorum, kopukluk yaşamadım hiç.”

👤 D* S*** ”Ürün mükemmel. Mikrofon ve ses kalitesi harika. Hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Ayrıca çok hızlı şarj oluyor ve şarjı uzun zaman gidiyor. Kullanım olarak da çok kullanışlı, bütün gün kulağımdan çıkartmıyorum bir ağrı yapmıyor, düşme gibi bir problem de yok. Gürültü önleyici özelliği ise bence gayet başarılı👍”


Apple Airpods Pro

3 farklı boyutta değişebilen boyutlarda silikon başlık içeren Apple Airpods diğer ürünlerine göre kişinin kulağına uygun boyutu seçme imkanı tanıyor. Bu sayede kulakta ağrı yapmayan bu ürün, düşme gibi problemleri ortadan kaldırıyor.

Gürültü ÖnlemeFiyat
Suya Dayanıklı

Ürün Detayı

Apple markasının son sürümü olan Airpods Pro, diğer ürünlerine göre birçok yeni özellikleri sayesinde kısa sürede çok satanlar arasında olmayı başardı. Suya dayanıklılığı ile dikkat çeken bu ürün, kişiselleştirilmiş silikon uçları sayesinde kulağınıza uygun bedeni seçmenizi sağlıyor. Bu sayede kulakta daha iyi tutunduğu gibi hiçbir ağrıya sebep olmayan bu ürün, istenildiği zaman dışarıdan gelen gürültüleri izole edebiliyor. Amplifikatör ve H1 çip birlikte çalışarak yüksek ses kalitesi sunan bu kulaklık, bir telefona iki airpods bağlayabilmenizi sağladığınızdan aynı anda arkadaşınıza dinlediğiniz şarkıyı kendi kulaklığından dinletme imkanı sunuyor. Tek şarjla 4,5 saat dinleme süresi bulunan bu kulaklık, kutusuyla birlikte 24 saat kullanım imkanı tanıyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiStereo
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi29 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 Ö*** S ”Gürültü engelleme işini çok güzel yapıyor ses kalitesi mükemmel cihazlarım arasında çok hızlı geçiş yapabiliyorum bağlantı mesafesi ideal telefon 3. katta ben 1. kattan kulaklık ile konuşabiliyorum. Tasarımı da çok iyi ilk başta kulağımdan düşer sandım ama ne yaptıysam düşüremedim. Bazen kulağımda unutup uyuyorum sabah gene kulağımda takılı oluyor, kablolu olanlar durmuyordu. Demek ki kablodan takılıp çıkıyormuş.”

👤 O** A** ”Ürün teknolojinin geldiği son nokta. Bir kulaklığa 2k gibi rakam çok diye düşünebilirsiniz ama parasını sonuna kadar hak ediyor. İnsanlarımız 2k gibi rakamlara sıfır telefon alabiliyorken bu ürüne bu rakamlar bazı insanlara fazla gelebilir. Bugün bozulsa 1 tane daha aynısından alırım artık onsuz yapamam gibime geliyor.. Rahatlık diyebilirim.”


Oppo Enco Air

10 dakika şarj ederek 8 saat kullanım imkanı tanıyan Oppo, kutusuyla birlikte 24 saat kullanım imkanı tanıyor. Yarı saydam tasarıma sahip olan kutusu ile bu ürün, içinde kulaklık olup olmadığını kolayca kontrol etmenizi sağlıyor.

Gürültü ÖnlemeÇift Telefon Desteği
Suya Dayanıklı
Şarj Süresi

Ürün Detayı

Ergonomik yapıya sahip olan Oppo, kulaktan düşmeyen ve ağrıtmayan özelliği sayesinde oldukça konforlu kullanım sağlıyor. Kulak sağlığına uygun olan bu ürün, müzikte bulunan alt fon gürültülerini yok ederek en saf halinde dinlemenize yardım ediyor. Suya dayanıklı olan bu kulaklıklar, gelen aramaları açmak için 3 kez dokunmanızla konuşmayı başlatıyor. İOS ve Android için uyumlu olan bu cihaz, dışarıdan gelen gürültülere karşı yalıtım desteği sunuyor. Tüm bunların yanı sıra kutu kullanım 24, kulaklık kullanım ise 8 saat olan bu ürün, 10 dk. şarj süresi ile tekrar kullanılabiliyor.

Bluetooth Versiyonu5.2
Kulaklık TipiTWS
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi28 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 E* Y ”Birçok markayı kullandım Airpods, Jabra 75t Elite, Airpods Pro gibi bu ürünü görüşme için aldım tam istediğim gibi. Temiz görüşme, hızlı bağlantı… eğer özellikle görüşme için alacaksanız en iyisi.”

👤 M* T*”Beklentimin çok çok üzerinde. Tavsiye ederim.”


Huawei Freebuds 4i

Kompakt ve ergonomik tasarımı sayesinde rahatça kullanılan ve kulakta olduğu hissedilmeyen Huawei, cepte bile kolayca taşınabiliyor. 10 saat kesintisiz müzik dinlemenizi sağlayan bu cihaz, oldukça yüksek ses kalitesi sunuyor.

Gürültü ÖnlemeSuya Dayanıklılık
Ergonomik Tasarım
Şarj Süresi

Ürün Detayı

Cepte bile kolayca taşınabilecek boyutta olan kutusu ve ergonomik kulaklıkları sayesinde hissedilmeyen Huawei, 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Tek şarj ile 10 saatlik kullanım imkanı sağlayan bu cihaz, ortam gürültüsünü aktif olarak algılıyor ve daha konforlu müzik keyfi yaşamanız için azaltıyor. Çift mikrofona sahip olan bu cihaz, karşıda konuştuğunuz kişiye sesinizin daha net gitmesi için rüzgar kesme özelliği bulunuyor. Üstelik bir kere eşleştirilen bu ürün, diğer kullanımlarda kolayca bağlandığı gibi kulaklığa dokunarak komut vermenizi sağlıyor.

Bluetooth Versiyonu5.2
Kulaklık TipiStereo
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi32 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 K* S*** ”Tam bir fiyat performans ürünü. Kutusu küçük her yere sığabilir. Kulaklıklar kulakta güzel duruyor.”

👤 D* S** ”Ürün anlatıldığı gibi süper ötesi almak isteyen hiç terettüt etmeden alabilir ses kalitesi ve mikrofon kalitesi süper. Teşekkür ederim.”


Marshall Major IV

15 dakikalık şarj ile 15 saat kullanabildiğiniz Marshall, tek dolumda 80 saat şarkı dinlemenizi sağlıyor. Ayrıca haricen satılan şarj pedi ile daha hızlı dolum yapmanıza olanak tanıyor.

Ses KalitesiGürültü Önleme
Ergonomik Tasarım
Şarj Süresi

Ürün Detayı

Kulak üstü kulaklık kullanmayı sevenlerin hoşuna gideceği bu ikonik tasarımlı Marshall Major IV, yumuşak süngerleri sayesinde daha fazla rahat etmenizi sağlıyor. Bu cihazın çok yönlü kontrol düğmesi sayesinde cihaza komut verebilmenizi sağlarken aynı zamanda telefona gelen aramaları kolayca açarak görüşme yapmanızı sağlıyor. Tiz ve bas seslerini hissedebileceğiniz kalitede ses sunan bu kulaklık, kompakt tasarımı ile kolayca katlanarak fazla yer kaplamadığı gibi 15 dakikalık şarj ile 15 saat kullanma imkanı tanıyor.

MikrofonVar
Kulaklık TipiKulak Üstü
Toplam Kullanım Süresi80 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 O* C**** ”Ses 1 tık daha yüksek olabilirdi. Rock, metal ve türevi müzik dinleyenler için bu fiyat bazında sanırım en iyi seçenek.”

👤 M* K** ”Ses kalitesi çok başarılı. Ses dengesi çok yerinde. Piyasadaki çoğu kulaklık gibi basları öne çıkartmaya çalışmıyor.”


JBL T225

Kulaklığın birini kullanırken diğerini şarj edebilmenize olanak tanıyan JBL, bu sayede daha uzun süre kullanım imkanı tanıyor.

Tek Kulaklık KullanımGürültü Önleme
Şarj Süresi

Ürün Detayı

Özellikle trafikte oldukça hayat kurtarıcı olan JBL, tek kulaklık kullanım imkanı tanıyor. Ayrıca birini kullanırken diğerini şarja takabileceğiniz bu ürün, 25 saat kesintisiz kullanım sağlıyor. Bluetooth 5 sürümü sayesinde mesafe olsa bile kesintisiz dinleme keyfine devam etmenizi sağlayan bu ürün, yüksek kalitede mikrofon sayesinde sesinizi karşı tarafa çok net veriyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
Kulaklık TipiTWS
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi30 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 G* B* ”Çok beğendim, ses kalitesi, malzemesi kargolama çok iyi tavsiye ederim.”

👤 H* Ç*** ”Kesinlikle fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. JBL kalitesi fark ediliyor.”


Marshall Minor

Kulaktan çıkardığınızda iki ucu da birbirine manyetik olarak bağlanarak otomatik olarak müziği durduran Marshall Minor II, 12 saat çalma özelliği sunuyor.

Otomatik KapanmaGürültü Önleme
Manyetik Bağlanma

Ürün Detayı

Özellikle araç içi kullanımlarında oldukça tercih edilen Marshall Minor, tek şarj ile 12 saat kullanılabildiğinden kesintisiz çalma deneyimi sunuyor. Ayrıca kulaktan çıkartıldığında manyetik olarak birbirine bağlanan bu ürün, otomatik olarak müziği durdurduğu gibi 6 saat boyunca düşük enerjide kullanılmayı bekliyor. Eğer 6 saat kullanılmazsa bu ürün kendisini otomatik kapatarak enerjiden tasarruf sağlıyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
TipiKulak İçi
MikrofonVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Emre T ”Bu tarz bir Bluetooth kulaklık düşünüyorsanız tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ses kalitesi tatmin edici ürün görseli acısından da farklı bir havası var. Gayet kaliteli bir cihaz. Bağlantı sorunu yaşamazsınız yalnız telefonunuzdan çok fazla uzaklaşmamanız gerekiyor bu noktada çekim alanı acısından yetersiz.”

👤 Tuğba Ö ”Gayet başarılı bir ürün kaliteli müzik dinlemek için kesinlikle tavsiye ediyorum. Hızlı teslimat için de teşekkür ederim.”


Apple AirPods Max

Gri, gümüş, mavi, pembe ve yeşil olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunan Apple Airpods Max, kulak üstü kulaklık severlerin hoşuna gidecek kendine has tasarımı ile oldukça şık görünüyor.

Gürültü EngellemeFiyat
5 Farklı Renk

Ürün Detayı

Diğer ürünlere kıyasla oldukça pahalı olan Apple Airpods Max, ergonomik tasarımı sayesinde yokmuş gibi rahat etmenizi sağlıyor. Ayrıca 5 dakikalık şarj ile 1.5 saat kullanım imkanı tanıyan bu ürün, 20 saat aralıksız müzik dinlemeye yardım ediyor. Siri’ye sesli komutla bağlanmanızı sağladığı gibi çalma ve duraklatma gibi işlemlerle birlikte gelen aramaları açabilmenizi sağlıyor. Tüm bunların dışında dışarıdan gürültüleri engellediği gibi istediğiniz zaman bu sesleri duyabilmeniz için şeffaf moda geçebilen ürün, kılıfı sayesinde zarar görmeden kaldırılabiliyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
TipiKulak Üstü
Toplam Kullanım Süresi20 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 C** A*** ”Bütçeniz dahilinde ise kesinlikle tercih edilmesi gereken tek kulaklık.”

👤 F* K*** ”Malzeme kalitesi ve ses kalitesi süper. Dış sesleri tamamen kesiyor, şaka gibi.”


Anker Soundcore Life Q10

Sahip olduğu teknoloji sayesinde dinlediğiniz müziğin bas ve tiz seslerini daha iyi algılamak ve daha fazla keyif almanızı sağlamak için üretilen Anker, 60 saat kullanım sağlıyor.

Gürültü EngellemeSuya Dayanıklılık
Şarj Süresi

Ürün Detayı

Bluetooth 5 teknolojisine sahip olan Anker, BassUp özelliği sayesinde ses vuruşlarını daha fazla hissetmenize olanak tanıyor. Bu sayede müzik keyfini iki katına çıkaran bu ürün, 60 saat hiç ara vermeden kullanmanızı sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bu kulaklık, eşleştirme yaptığınız 8 farklı cihazı hafızasında tutarak kolay kullanım bağlantı sağlıyor. Dinlenilen müziğin sesi ne kadar açık olursa olsun dışarıya yansıtmayan bu kulaklık, dış sesleri de size yansıtmayarak daha konforlu kullanım sağlıyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
TipiKulak Üstü
Toplam Kullanım Süresi60 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 Muhammet Nur A* ”Söylenecek söz yok. Adamlar yapıyor. Amerikan malı. Herşeyiyle mükemmel. Sadece eksi tarafı belli bir zaman sonra başınız ağrıyor. Biraz ağır ve kulağınızda iken yanınızdakilerin ne dediğini duymuyorsunuz…”

👤 H* G * ”Kesinlikle tavsiye ederim. Görüntüsü çok güzel ses çok güzel bas olayı efsane güzel. Tuşa bastınız mı gelen ses mükemmel. Şarj da full dolduğunda ne zaman taktığınızı unutuyorsunuz. Kargo da çok hızlı ve sağlam geldi. Getiren arkadaşa da teşekkür ederim pişman olmazsınız alın…”


Sony WF-1000XM3

Sony, şık tasarımı sayesinde kulağa farklı bir hava katıyor. Google Asistan ve Siri’ye bağlanabilen bu ürün, daha konforlu bir kullanım sağlıyor.

Gürültü EngellemeSuya Dayanıklılık
Tasarım

Ürün Detayı

Oldukça şık tasarımı olan Sony, kulakta görünüş açısından farklı hava katıyor. Android ve İOS uyumu bulunan bu cihaz, Google Asistan ve Siri’ye kolayca sesli bağlanma sağlayarak elleriniz dolu olduğunda bile istediğinizi yapabilmeye imkan tanıyor. Dokunmatik sensörü sayesinde kolayca komut verebileceğiniz bu kulaklık, çevre gürültüsünü algılayarak sizin sesinizi baskın kılıyor bu sayede daha konforlu görüşme yapmanıza olanak tanıyor. 6 saat kesintisiz çalışan kulaklık, gün içinde kutusunda 3 kere kolayca şarj edilebiliyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi30 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 H* K* ”Oğluma almıştım çok beğendi severek kullanıyor teşekkür ederim hepsiburada.”

👤 M*** Ö ”Oğluma aldık. Çok başarılı buldu. Gürültü engelleme özelliği iyi. Şarjı 6 saat gidiyormuş. Ayrıca bittikten sonra taşıma kutusundan 10 dk. da tekrar şarj edilebiliyor. Böyle de yaklaşık 3-4 saat kazanılıyor. Görünümü estetik. Biz çok beğendik.”


Philips TAT2205

Spor yaparken oluşan aşırı terlemeye ve su sıçramalarına karşı oldukça dayanıklı olan Philips, ergonomik tasarımı sayesinde pantolon cebine bile kolayca sığabiliyor.

Suya ve Tere DayanıklıGürültü Önleme
Tasarım

Ürün Detayı

Ergonomik ve kompakt tasarımı sayesinde pantolon cebinde kolayca taşınabilecek olan Philips, tek şarj ile 4 saat aralıksız çalışıyor. Kulaklığı kutusunda 10 dk. şarj ederek kaldığınız yerden kolayca devam edebiliyorsunuz. Değişebilen uçları sayesinde kulağa oturan formu kolayca bulabileceğiniz bu ürün, telefonun asistanına sesli komutunuzla erişmenize olanak tanıyor. Bir kere eşleştirme yaptıktan sonra otomatik bağlanan bu cihaz, spordan dolayı aşırı terlemeye ve su sıçramalarına karşı IPX4 koruma sağlıyor.

Bluetooth Versiyonu5.0
TipiKulak İçi
Toplam Kullanım Süresi15 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 A* K ”Gayet güzel mikrofonunu beğenmedim sadece.”

👤 G** G** ”1 günde elime ulaştı sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.”


Sıkça Sorulan Sorular

Kablosuz kulaklık Bluetooth nasıl bağlanır?

İlk önce bağlayacağınız cihazın Bluetooth özelliğini açın.
Ardından kulaklığın kutusunu açarak bir sn. başlatma tuşuna basılı tutun ve cihazın ekranına çıkmasını bekleyin.
Ekrana çıkan kulaklığı seçerek eşleştirme işlemini başlatın ve ardından müziğin keyfini çıkarın.

Bluetooth kulaklıklar nasıl şarj edilir?

Her Bluetooth kulaklığın şarj kutusu bulunuyor. Kulaklıklar şarj kutusunun içerisindeyken USB girişli kablo ile bilgisayara veya adaptör ile fişe takarak kolayca şarj edebilirsiniz. İçi boşken kutu şarj edilirse sonradan kulaklık konulduğunda pil dolumunu sağlamış olursunuz. Bu sayede kablo olmasa bile kutusu sayesinde kolayca şarj etme imkanı elde etmiş oluyorsunuz.

En çok satılan Bluetooth kulaklık markaları neler?

Birçok marka ve modelde çıkan kulaklıklar özelliklerine göre değişiyor. Hemen hemen her bütçeye uygun üretilen bu kulaklıklarda ise belli başlı markalar oldukça dikkat çekiyor. İşte o markalar:
Apple
Huawei
Oppo
Samsung
Xiaomi
Anker
Vb.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz