Akıllı saatler piyasada uzun süredir olmasına rağmen, kullanılmaya ve yayılmaya başlaması son dönemlerde oldu. Samsung, Apple, Huawei ve diğer şirketler, akıllı saatlerin üretimi için gece gündüz çalışmakla birlikte rekabet içine girmeye başladılar bile. Bazı tüketiciler akıllı saatlere alışamadıkları için ve tercih etmedikleri için hala analog saatleri kullanıyorlar. Ama buna rağmen, akıllı saatleri tercih eden tüketici sayısının da oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı saat kullanıcıları telefonlarındaki bütün bilgileri görüntüleyebilmekle beraber, mevcut işletim sistemi ekosisteme bağlı olarak çalışan akıllı saatleri çok faydalı buluyorlar. Son yılların en ilgi çekici teknolojik aletleri olarak nitelendirebileceğimiz akıllı saatler, büyük/küçük çoğu üretici tarafından farklı fiyatlarla ve tasarımlarla önümüze çıkıyor. Bunlara ek olarak akıllı bileklikler de fitness gibi konularda yardımımıza koşabiliyor.

SıraModellerEkran BoyutuSYblog Puanı
1Apple Watch Seri 71.3 İnç10/9.9
2Samsung Galaxy Watch1.3 İnç10/9.8
3Oppo Watch1.91 İnç10/9.7
4Huawei Watch GT21.39 İnç10/9.9
5HONOR Watch Magic 21.39 İnç10/9.8
6TCL MT40X1.3 İnç10/9.6
7Xiaomi Mi Watch Lite1.4 İnç10/9.6
8Amazfit Verge Lite1.3 İnç10/9.8
9C4U C11.28 İnç10/9.5
10Haylou Solar LS051.28 İnç10/9.4
Akıllı Saat Tavsiye Listesi

2022 Yılı İçin En İyi 10 Akıllı Saat Önerisi

Akıllı saat almadan önce herkes ilk olarak ürünün özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakar. Biz de bunu dikkate alarak içeriğimizde yer verdiğimiz akıllı saatlerin özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını derledik. Ayrıca içeriğimizde cihazların artı ve eksi yönlerini de değerlendirmeyi unutmadık.

İşte en iyi akıllı saat modelleri listemiz:

Artıları
 • Arama Özelliği
 • Yüksek Görüntü Kalitesi
 • Ekranı Sürekli Olarak Açık
 • Hızlı Şarj
Eksileri
 • Yüksek Fiyat

Sağlığınızı Her Zaman Korumanız İçin Tasarlandı

Bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde sağlığınızı uyurken bile korumaya yardımcı olan saat, her hareketinizi izleyerek sizin için ideal antrenmanı önermesiyle öne çıkıyor.

Ürün Detayı

Her şeyin daha net görülebilmesi için yüksek çözünürlüklü ve büyük ekranla gelen Apple Watch Seri 7, çatlamaya dayanıklı ön camı ile uzun kullanım ömrü sunuyor. Kanınızdaki oksijeni ölçebileceğiniz, EKG çekebileceğiniz ve uykunuzu takip edebileceğiniz akıllı saat, bu özellikleri sayesinde sağlığınızı 7/24 koruyor. Ayrıca arama, mesaj atma gibi özellikleri sayesinde bu cihazla anında sevdiklerinizle iletişim kurabileceğinizi belirtelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.3 inç
Ekran Çözünürlüğü:
360×360 piksel
Ekran Teknolojisi:
OLED
Kullanım Süresi:
7 Gün
Kordon Çapı:
45 mm
Ağırlık:
38,8 g

Kullanıcı Yorumları

👤 D* K*; “Saat gerçekten çok şık ve güzel. İlk akıllı saat deneyimim. Öncelikle kutu içeriğinden sadece şarj kablosu çıkıyor. Adaptör çıkmıyor. 1 gündür kullanıyorum gayet memnunum. Diğer Apple Watch’ı olan kişiler ile “Walkie-Talkie” ile telsiz şeklinde konuşmak güzel özellik. Saat ve uygulama içeriğindeki animasyonlar, farklı saat tasarımları vb. birçok şey ile mükemmel diyebilirim.”

👤 S* D*; “Çok kararsızdım. Kafamda bir iki marka daha vardı. Aynı markanın zincir ürünlerini kullanmaya karar verdim ve bu ürünü aldım. Uyumu sorunsuz, gerçekten hakkını veriyor. Tüm özellikleri kullanıcısına hitap ediyor. Alma konusunda kararsız kalınmayacak bir ürün. Özellikle bu pandemi döneminde maskeli FaceTime sorunu oluşmuşken saat sayesinde bu özellik de sorunsuz kullanılabiliyor.”

Artıları
 • Titreşim
 • Onlarca Antrenman Modu
 • Büyük Ekran
Eksileri
 • Düşük Piksel Yoğunluğu

Kablosuz Şarj ile Kablolardan Kurtulun

Her türlü sağlık kontrolünü hassas bir şekilde ölçebilen cihaz, 7 günlük kullanım ömründen sonra şarja kablosuz olarak takılabilmesi sayesinde sizi kablo derdinden kurtaracak.

Ürün Detayı

Kalp ritminizden ve hareketlerinizden ne kadar uyuduğunuzu takip eden saat, bu sayede sizin için gerekli olan dinlenme önerilerini sunuyor. Alarm özelliği ile dilediğiniz zaman sizi uyandıran ürün aynı zamanda titreşim desteğine de sahiptir. Bu sayede sesleri duyamadığınız ortamlarda titreşim yoluyla da ikaz edilebilirsiniz. Son olarak spor faaliyetlerinizi de etkin bir şekilde takip eden cihazın hayatınızı düzene sokacak bir başlangıç olacağını söyleyelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.3 inç
Ekran Çözünürlüğü:
360×360 piksel
Ekran Teknolojisi:
SUPER AMOLED
Batarya Kapasitesi:
472 mAh
Kullanım Süresi:
14 Gün
Kordon Çapı:
46 mm
Ağırlık:
63 g

Kullanıcı Yorumları

👤 Y** K*; “Çok güzel. Şarjı 2 gün gidiyor. Bu biraz can sıkıcı ama çok fonksiyonlu ve başarılı bir saat. Sakın dandik Çin mallarına para vermeyin. Para biriktirin ve markalı alın. Bunu görünce Çin malı olanların ne kadar boş olduğunu anladım.”

👤 E* K* “Mükemmel diyebilirim. Aşırı kullanışlı ve çok güzel bir duruşu var. Kurulumunu biraz zorda olsa hallettim ama aşırı kullanışlı. Özellikle arama yapıp konuşma durumu oldukça süper.”


Artıları
 • Hızlı Şarj
 • Uzun Kullanım Süresi
 • Çoklu Egzersiz Modu
Eksileri
 • SIM Desteği Yok

15 Dakikada %46’ya Kadar Şarj Edebilen Akıllı Saat

Güç tasarrufu modunda 21 güne kadar kullanılabilen Oppo Watch, şarjınız bittiğinde ise sadece 15 dakika içerisinde bataryanızı %46’ya kadar doldurabiliyor.

Ürün Detayı

Kalbinizin her atışını izleyerek ne durumda olduğunu kontrol eden bu akıllı sat, mobil uygulaması sayesinde rapor oluşturmanıza imkan sağlıyor. Çoklu egzersiz modları sayesinde antrenmanlarınızın nasıl şekillendiği hakkında fikir edinmenize yardımcı olan cihaz, suya dayanıklı yapısıyla yüzme gibi su sporlarında bile kullanılabiliyor. Ek olarak bu ürünün yapay zekadan destek alarak sizin için en iyi kadranları önerdiğini belirtelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.91 inç
Ekran Çözünürlüğü:
402×476 piksel
Ekran Teknolojisi:
AMOLED
Batarya Kapasitesi:
430 mAh
Kullanım Süresi:
21 Gün
Kordon Çapı:
46 mm
Ağırlık:
39,3 g

Kullanıcı Yorumları

👤 Ö** Y*; “Araştırmadan böyle ürünler alınmıyor. Pil ve uyku takibi konusunda tereddetlü idim. Saati kurdum. Güncellemeleri yaptıktan sonra pil performansı ve uyku takibinin iyileştirildiğini gördüm. Kolda çok rahat duruyor. Normalde evde saati çıkartırım ama bunu sadece şarja takmak için çıkartıyorum. Android tabanlı olması da cabası. Google Play’de sunulan uygulamaları indirebiliyorsunuz.”

👤 F* T*; Fossil gen 4 kullanmaktaydım. Bunun tasarımı da hoş olunca satın aldım. Son derece kaliteli, hızlı ve akıcı bir arayüzü var. Fossil bunun eline su dökemez. Başarılı.


Artıları
 • Uzun Kullanım Süresi
 • Yüksek Çözünürlüklü Ekran
 • Şık Tasarım
Eksileri
 • NFC Olmaması

Sporcuların İhtiyaç Duyduğu Tüm Özellikleri Bir Araya Getiren Saat

Okunaklı sayılara ve anlaşılır görsellere yer veren tasarımı sayesinde spor yaparken dikkatinizi dağıtmadan durumunuzu kontrol edebildiğiniz cihaz, bu sayede sporcuların en çok tercih ettiği akıllı saatlerden birisi olmayı başarıyor.

Ürün Detayı

Huawei’nin akıllı saatlerinden biri olan Watch 2, gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 2100 yonga setinden alıyor. 455 mAh bataryasıyla pil ömrünün de iyi olduğunu kanıtlayan cihaz, 1.4 inçlik geniş bir ekrana sahiptir. Şık tasarımıyla sporcuların en çok tercih ettiği akıllı saatlerden olan ürün, AMOLED ekranıyla her detayı net bir şekilde gösterebiliyor. Bu sayede de antrenman yaparken tek bir göz temasıyla durumunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.39 inç
Ekran Çözünürlüğü:
454×454 piksel
Ekran Teknolojisi:
AMOLED
Batarya Kapasitesi:
455 mAh
Kullanım Süresi:
14 Gün
Kordon Çapı:
46 mm
Ağırlık:
41 g

Kullanıcı Yorumları

👤 T** T*; “Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmekte fayda var. Piyasanın en şık akıllı saati diyebilirim. Sürekli ekran açık kalma özelliği de oldukça güzel. Batarya deyip geçmeyin. Saati 2 günde bir şarj etmek işkenceye dönüşüyor fakat bu telefon 13 gün dayandı diyebilirim.”

👤 S* A*; “Ürün harika. 10 gündür kullanmaktayım. İos ile kullanıyorum. Apple Music senkronize yok. Ben bunu bilerek aldım. Müzik sorun değil benim için. Spor için gerekli olan her şey mevcut. Fazlası var eksiği yok.”

Artıları
 • Parmak İzi Bırakmaz Kaplama
 • Sürekli Açık
 • Hafif Yapı
Eksileri
 • NFC Yok

Telefon Gibi Kullanabileceğiniz Akıllı Saat

Dahili hoparlör ve mikrofonu sayesinde telefonunuzu çıkartmanıza gerek kalmadan sevdiklerinizle iletişim kurabildiğiniz cihaz, bu sayede en iyi akıllı saatler listemize girmeyi başarıyor.

Ürün Detayı

Telefonunuzu çıkartmanıza gerek kalmadan dinlediğiniz şarkıları kontrol edebileceğiniz akıllı sat, TruRelax™ özelliği ile günlük stresi yönetebilmenize destekliyor. TruSleep™ ile uyku düzeninizi anlamanızı sağlayan cihaz, bu sayede daha iyi bir gece uykusu elde etmenize yardımcı oluyor. Son olarak 15 adet hedefe dayalı fitness moduna sahip olan ürünün bu sayede istediğinizi elde etmenizde sizi destekleyeceğini söyleyelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.39 inç
Ekran Çözünürlüğü:
454×454 piksel
Ekran Teknolojisi:
AMOLED
Batarya Kapasitesi:
455 mAh
Kullanım Süresi:
14 Gün
Kordon Çapı:
46 mm
Ağırlık:
41 g

Kullanıcı Yorumları

👤 M* K*; “Ürün Huawei Watch Gt 2 ile özellik açısından birebir aynı. Tek fark Honor un ekranı düz bir yapıda Huawei’in ekranı çerçeve içinde. Veri doğruluğu ve ölçümler gayet başarılı. Spor modlarında sizi motive etmek için İngilizce’de olsa kalp ritmin şu, yağ yakımı yapıyorsun vs. gibi konuşuyor saat. Türkçe olması daha iyi olur ama güncelleme ile halledilebilir bir şey.”

👤 M* C*; “Mükemmele yakın, aşırı beğendim. Normal saat kullanımından akıllı saate geçerken en büyük sorun sürekli şarj etme sorunuydu. Bununla ve bununla aynı olan GT2 de de bunu halletmişler. Tüm özellikler aktif, ekran sürekli açık modda iken ilk şarjı %75 geldi ve 5 günü devirdi. Kullanmayacağınız özellikleri kapatırsanız kesinlikle 10 günü devirir.”

Artıları
 • Şık Tasarım
 • Sesli Görüşme Kalitesi
 • Kamerasının Olması
Eksileri
 • Uyku Takibi Yok

Çocuğunuz Nereye Giderse Gitsin Anında Kontrol Edin

Hassas GPS’i sayesinde çocuğunuz nereye giderse gitsin anında bilgilendirildiğiniz akıllı saat, şık tasarımıyla çocuklarımız tarafından çok sevilecek.

Ürün Detay

IP65 seviyesinde suya dayanıklı olması sayesinde yağmurlu günlerde dahi kullanılabilen akıllı saat, bu sayede kesintisiz bir şekilde çocuğunuzu takip edebilmenizi sağlıyor. Değiştirilebilir saat yüzü sayesinde kişiselleştirilmeye imkan veren cihaz, çıkarılabilir kayışıyla çocuğunuzun sevebileceği yapıya sahiptir. Ayrıca mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmaya imkan veren üründe acil durumlar için SOS düğmesi olduğunu da belirtelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.3 inç
Ekran Çözünürlüğü:
240×240 piksel
Ekran Teknolojisi:
TFT LCD
Batarya Kapasitesi:
600 mAh
Kullanım Süresi:
5 Gün
Kordon Çapı:
45 mm
Ağırlık:
50 g

Kullanıcı Yorumları

👤 D** M; “Gps sürekli açık modda şarjı akşama kadar ancak gidiyor. Ancak GPS verilerini siz istediğiniz zaman almak istediğinizde şarjı 1,5 gün gidiyor. Planlı açma kapama özelliği çok işe yarıyor. Akşam istediğiniz saatte otomatik kapanıp sabah istediğiniz saatte açılıyor.”

👤 Y* B*; “4. sınıftaki çocuğumuz yaklaşık 10 gündür kullanıyor. Bundan önceki akıllı saatine göre gayet kullanışlı. Şarjı 1,5 gün rahat gidiyor. Ses düzeyi ve görüntülü konuşma güzel, kalabalık ortamda bile konuşabiliyoruz. Ayrıca kordonu pimli, kopsa bile yerine ikamesi kolay. Tavsiye ederim.”

Artıları
 • Emoji Desteği
 • Uzun Pil Ömrü
 • 120’den Fazla Saat Arayüzü
Eksileri
 • Mikrofonu Olmaması

Her Türlü Egzersizde Sizin Yanınızda

Açık ya da kapalı alan fark etmeden her türlü spor aktivitesinin takibi için kullanılabilen Xiaomi Mi Watch Lite, 11 farklı egzersiz moduyla gerçek zamanlı olarak hareketlerinizi takip eder.

Ürün Detayı

1 ile 5 dakika arasındaki rehberli nefes egzersizleri sayesinde stresinizi azaltmanıza yardımcı olan akıllı saat, bu sayede günün her anında sağlıklı kalmanızı destekliyor. Gün içerisindeki tüm verilerinizi kaydederek bir rapor oluşturan cihaz, bu sayede gününüzün nasıl geçtiğini öğrenmenizi sağlıyor. Çift uydu konumlandırma sistemine sahip olan cihaz, bu özelliğiyle hızınızı, mesafenizi ve yakılan kaloriyi hassas bir şekilde ölçebilmenize yardımcı oluyor. Ek olarak PSG sensörü ile donatılan saatin 24 saat boyunca nabzınızı ölçebileceğini söyleyelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.4 inç
Ekran Çözünürlüğü:
320×320 piksel
Ekran Teknolojisi:
TFT LCD
Batarya Kapasitesi:
230 mAh
Kullanım Süresi:
9 Gün
Kordon Çapı:
41 mm
Ağırlık:
35 g

Kullanıcı Yorumları

👤 R* K*; “Her detayı ile mükemmel bir saat. Adım, uyku gibi verileri doğru ölçüyor. Arayüzlere çok dikkat ederim, arayüzleri mükemmel. Belirli aralıklarla yeni arayüzler ekleniyor. Uygulamada herhangi bir senkronizasyon sorunu yaşamadım.”

👤 U* A; “6 yıldız olsa onu da veririm. Arkadaşlar üründen çok çok memnun kaldım. Telefonum Xiaomi, aslında o yüzden aldım ve eşleşmesi uzun sürmedi. Arayüzleri harika, bir sürü seçenek var. Fitness ölçümleri de gayet iyi. Tavsiye ederim.”

Artıları
 • Uzun Pil Ömrü
 • Müzik Kontrolü
 • Çoklu Spor Modu
Eksileri
 • NFC Yok

20 Güne Varan Pil Ömrü Sunan Akıllı Saat

Optimize edilmiş algoritması sayesinde düşük güç tüketimi yapan akıllı saat, bu sayede 20 gün boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Ürün Detayı

Daha sağlıklı bir yaşam için çoklu spor modlarına sahip olan Amazfit Verge Lite, yaptığınız sporlarda hedeflerinizi yakalamanızda size yardımcı oluyor. Akıllı sesli asistanı sayesinde ellerinizi kullanmadan dilediğiniz işlemi yaptırabildiğiniz saat, telefonlardaki müziği de kontrol edebilmenizi sağlıyor. Bu sayede müziği değiştirmek için telefonunuzu çıkartmazsınız. Ayrıca en zor koşullar düşünülerek üretilen cihazın toza ve suya dayanıklı olduğunu belirtelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.3 inç
Ekran Çözünürlüğü:
360×360 piksel
Ekran Teknolojisi:
AMOLED
Batarya Kapasitesi:
390 mAh
Kullanım Süresi:
20 Gün
Kordon Çapı:
43 mm
Ağırlık:
46 g

Kullanıcı Yorumları

👤 A** B*; “Üründe mikrofon ve hoparlör bulunmadığından büyük ekranlı bir bileklik gibi varsayabilirler. Ekranı mükemmel çözünürlükte ve menü içeriği olarak zengin. Spor yapacak arkadaşlar için seçeneği çok ve doğru veri tutmasıyla mükemmel bir saat. Şarj süresi bütün özellikler açık olduğunda 19-20 gün gidiyor. Bence çok iyi.”

👤 H** C*; “Uzun zamandır bu ve buna benzer akıllı saatleri araştırıyordum. Çok fazla özellik arayan biri değilim. Gelen aramaları ve mesajları görmek, yürüyüş spor vs. hesaplaması benim için yeterli. Şarj ömrü çok güzel. Kolda hissettirmeyen bir yapısı var. Sağlamlık konusunda da yeterince başarılı olduğunu düşünüyorum. Benim gibi fazla özellik aramayanlar için tereddütsüz alınabilir.”

Artıları
 • Uzun Kullanım Süresi
 • Kan Basıncını Ölçebilme
 • Titreşim
Eksileri
 • Sesli Görüşme Yok

Tam Bir Fiyat Performans Ürünü

Uygun fiyata sunmuş olduğu nabız ölçer, uyku monitörü, kan basıncı ölçümü gibi kontroller sayesinde sağlığınızı korumanızı sağlayan saat, bu sayede kullanıcıları tarafından fiyat performans ürünü olarak tavsiye ediliyor.

Ürün Detayı

Kronometre fonksiyonu sayesinde limitlerinizi zorlamanıza yardımcı olan saat, kan basıncı ve nabız ölçer ile sağlık kontrollerinizi yapabilmenizi sağlıyor. Titreşimli bildirimleri sayesinde sesli ortamlarda bile sizi ikaz eden cihaz, bu sayede herhangi bir şeyi atlamanızı engelliyor. Son olarak uyku monitörü ile konforlu ve rahat bir uyku geçirmenizi destekleyen ürünün şık tasarımı sayesinde çok beğenildiğini söyleyelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.28 inç
Ekran Teknolojisi:
IPS
Kullanım Süresi:
7 Gün
Kordon Ölçüsü:
44 mm
Ağırlık:
54 g

Kullanıcı Yorumları

👤 A** E*; “Ürün çok başarılı. Fiyat performansı olarak 1000 TL ve üstü bütün akıllı saatlerin verdiği hizmetlerin yüzde 95’ini başarılı bir şekilde veriyor. Tavsiye ederim.”

👤 S** D*; “Akıllı saatler kategorisinde fiyat ve performans olarak en iyi seçim olduğunu düşünüyorum. Tek eksiği gelen aramalara cevap verilememesi. Şarjı yaklaşık 1 hafta yeterli oluyor.”

Artıları
 • Şık Tasarım
 • 12 Farklı Spor Modu
 • Dayanıklı Yapı
Eksileri
 • GPS Yok
 • Tema Sayısı Az

Uygun Fiyatıyla En Çok Tercih Edilen Akıllı Saatlerden Biri

Şık tasarımı ve istenen tüm özellikleri barındırması sayesinde çoğu kişinin favorisi olan cihaz, uygun fiyatıyla da ilk defa akıllı saat alacak kişilerin en çok tercih ettiği model oluyor.

Ürün Detayı

Metal gövdesiyle her türlü darbeye dayanıklı olan Haylou Solar LS05, daire şeklindeki ekranıyla her türlü veriyi rahatlıkla görebilmenizi sağlıyor. Siyah mat rengiyle zarif bir duruş sergileyen cihaz, farklı kordonlarla kullanılabilmesi sayesinde öne çıkıyor. Son olarak 12 farklı spor modunu içerisinde barındıran ürünün bu sayede daha iyi bir egzersiz yapmanıza yardımcı olacağını ekleyelim.

Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu: 1.28 inç
Ekran Çözünürlüğü:
240×240 piksel
Ekran Teknolojisi:
TFT LCD
Batarya Kapasitesi:
340 mAh
Kullanım Süresi:
15 Gün
Kordon Çapı:
45 mm
Ağırlık:
54 g

Kullanıcı Yorumları

👤 V** G; “Genel anlamda saat tam bir fiyat performans ürünü. Akıllı bilekliklerde olan tüm özellikler bunda da mevcut. Pili gayet uzun gidiyor, ortalama 10 gün. Görünüşü çok şık ve kaliteli duruyor.”

👤 M* A*; “Çok güzel bir saat olduğunu söyleyebilirim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Çok memnun kaldım.”

Akıllı Saat S.S.S

Akıllı saatlere SIM takılıyor mu?

Özellikle çocuklar için özel olarak üretilen akıllı saatler SIM kartı desteği ile gelmektedir. Bu akıllı saatlere SIM kartı takılabilmektedir.

Sim kartlı akıllı saat nedir?

SIM kartlı akıllı saatler telefondan bağımsız bir şekilde arama yapabilme, mesaj gönderebilme gibi özelliklere sahiptirler. Bu sayede telefonunuz yanınızda olmadan bile internete girebilir, sevdiklerinizle görüşebilirsiniz.

Akıllı saat fiyatları ne kadar?

Akıllı saat fiyatları modelin özelliklerine göre değişmektedir. En düşük 300 TL’ye satılan akıllı saatlerin fiyatları üst segmentte 7.000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Hangi akıllı saati almalıyım?

İlk önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Sadece spor için kullanacaksanız Amazfit Verge Lite gibi bir saat almanız sizin için daha iyi olacaktır. Eğer konuşma, kan basıncını ölçme, EKG çekebilme gibi özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız daha üst segmentteki modelleri size önerebiliriz.
Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

3 YORUMLAR

 1. Beğendiğimiz modelin şarjı iyi olmuyor, şarjın iyi olsa konuşma özelliği olmuyor mu hepsi bir arada olsa fiyatı iyi olmuyor 😊. Çok iyi düşünüp kare vermek gerekir. Yazı için teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz