En İyi 10 Akıllı Çocuk Saati Tavsiyesi

Çalışan anne ve babaların en büyük problemleri, çocuğunun ne yaptığını takip edememek, istediği anda ona ulaşamamaktır. Teknolojinin son harikalarından biri olan akıllı saatler ise ebeveynlerin içine su serpmekte. Bu saatler ile çocuğunuzun nerede olduğunu görebilecek, istediğiniz anda ona ulaşabilecek ve onun haberi olmadan ortamını fotoğrafını görüp dinleyebileceksiniz. Bugün hem çocuğunuzu eğlendirecek hem de içinizi en güvenli şekilde rahatlatacak çocuk akıllı saatlerini listeledik.

SıraModelKullanım SüresiSYblog Puanı
1TCL MT4248 saat10/9.9
2LBS Q1914 saat10/9.8
3TCL MT40X48 saat10/9.7
4Onkatech Q500S/202116 saat10/9.7
5Kallow Z1024 saat10/9.6
6Elari 4GR16 saat10/9.7
7Bilicra Vision24 saat10/9.7
8TwoxPlus Akıllı Gps Çocuk Takip Saati18 saat10/9.6
9Nalan Q1914 saat10/9.7
10Teknofonik HW1124 saat10/9.8
Akıllı Çocuk Saati Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi 10 Akıllı Çocuk Saati

Çocuğunuzun her dakika nereye gittiğini, ne yaptığını merak mı ediyorsunuz? Akıllı çocuk saatleri sayesinde çocuğunuzun ne yaptığını an be an izleyebileceğiniz en iyi 10 akıllı çocuk saatini bir araya getirdik.

İşte 2024 yılının en iyi akıllı çocuk saatleri…

TCL MT42

Sahip olduğu özçekim kamerası sayesinde günün her anında çocuğunuzun kendisini çekmesine izin veren saat, benzersiz çıkartmaları ile çocuğunuzun doğaçlama yapmasına imkan sunuyor.

Pil ömrüFiyat
Kamera
Su geçirmez

Ürün Detayı

1,54 inçlik yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde çocuğunuzun her bir detayı rahat bir şekilde görmesine imkan veren saat, 850 mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. Bu batarya 7 güne kadar bir bekleme süresi sunmaktadır. Sahip olduğu GPS teknolojisi sayesinde çocuğunuzu anlık olarak takip edebilme olanağı sunan cihaz aynı zamanda konum geçmişini de gösteriyor. Böylece çocuğunuzun nerelere gittiği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikVar
AdımsayarVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Ü** Y* – Ürün cidden çok başarılı. GPS konum bulması tam nokta atış buluyor. TCL kendi Connect uygulaması da çok başarılı. Saatin sesli ve görüntülü görüşmesi çok iyi 4.5g olması da ayrı bir kalite. Hiç düşünmeden alabilirsiniz.

👤 N* B** – Kaliteli malzeme, konum nokta atışı. Şarj süresi yeterli. Piyasada alınabilecek sayılı ürünlerden biri, karar sizin.


LBS Q19

Dersteyken ders modu, çocuğunuz uyanmasını istediğiniz saate ise alarm modu seçme kolaylığı sağlayan LBS konumlu akıllı çocuk saati ile artık çocuğunuzu merak etmeyeceksiniz.

Eğlenceli oyunlarFiyat
Kesintisiz takip

Ürün Detayı

LBS Konumlu Akıllı Çocuk Takip Saati, çocuğunuza dair tüm tercihleri size bırakıyor. Ders modu sayesinde çocuğunuzun ders dışındayken de saat ile meşgul olmasını engelleyebilirsiniz. Çocuğunuzun istediğiniz saatte uyanması için alarm kurup onu uyandırabilirsiniz. Özellikle çalışan anne babalar için ideal bir ürün olan bu akıllı saat, çocuğunuzu eğlendirirken bilgilendiren matematik oyunu da içeriyor.

Uyku takibiVar
Su geçirmezlikYok
AdımsayarVar

Kullanıcı Yorumları

👤 K* Ç*- Manisa “Saat anlatıldığı gibi. Kargolama çok iyidi.
Kuruluma gelince ilk önce saati şarj ediniz. Sonra açıklamalardaki talimatlara göre yaptım. Gayet kolay apk kurulumu var.”

👤 L* P- Ankara “Biz 3gb lık paket aldık gayet yetiyor. Okulda sınıf modu ayarladık sadece tenefüslerde ulaşılabiliyor.”


TCL MT40X

Renk çeşitliliği ile fark yaratan TCL Movetime Family Watch, kaliteli ve güzel tasarımının yanında öğretici oyunlarıyla da çocuğunuzu eğlendiriyor.

Adımsayar özellikliUyku takibi yok
Su geçirmez

Ürün Detayı

TCL MT40X Movetime Family Watch 4G Akıllı Çocuk Saati, suya dayanıklı olmasıyla birlikte değiştirilebilir kordonlara sahip. İsteğe bağlı olarak 3 inçlik ekranının arayüzünü dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Dahili 4.5G kamerası ile hiç bağlantı koparmadan çocuğunuzla her an iletişime geçebilirsiniz. Çocuğunuzun ne yaptığını kolayca takip edebileceğiniz bu saat, içinize su serpecek.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikVar
AdımsayarVar

Kullanıcı Yorumları

👤 O* ö*- Denizli “Menuleri basit ve anlaşılır tam çocuklara göre tasarlanmış. Malzeme kalitesi tatmin edici. Sesli konuşma iyi çalışıyor görüntülü konuşmada fena değil.”

👤 İ** E*- Eskişehir “2 günde elime ulaştı. Hemen kurulumunu yaptım. Belirttikleri uygulamayı kendi telefonuma yükledim. Hem programın hem de saatin Çok kolay bir arayüzü var.”


Onkatech Q500S/2021

Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati, eğlenceli oyunları ile çocuklarınızın hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor hem de yararlı bilgiler kazandırıyor.

KameraAdımsayar Yok
Dayanıklı

Ürün Detayı

Uzaktan dinleme modu ile çocuğunuzun haberi olmadan dinleme sağlayan Onkatech Q500S/2021 Akıllı Çocuk Takip Saati, istediğiniz zaman bağlantı kesintisi yaşamadan karşılıklı konuşma sağlıyor. Bir telefonda aradığınız tüm özellikleri çocuklarınız için bir araya getiren bu akıllı saat, sesli mesaj bırakma özelliğine de sahip. Çocuğunuz acil durumlar için koyulmuş sos butonuna üç saniye basılı tuttuğunda, belirlenen sıraya uygun rehberden herkesi arar, ardından konumunu mesaj yoluyla size iletir.

Uyku takibiVar
Su geçirmezlikYok
AdımsayarYok

Kullanıcı Yorumları

👤 U* e*- Muğla “Çözünürlük, kamera ve grafikler iyi. Kordon kalitesi iyi. Cihazdan ne beklediğiniz çok önemli. Karşılıklı sesli görüşme, çocuğun haberi olmadan ortam dinleme bu benim için öncelik 🙂 çocuğumun haberi olmadan kamera ile görüntü alma başarılı.”

👤 N* g- Adıyaman “Ürünü kızım için aldım. Gizli fotoğraf çekme, ortam sesi dinleme, elektronik çit gibi özellikleri için tercih ettik. Konum az sapma ile başarılı buda operatörün konum hizmetleri ile ilgili de olabilir.”


Kallow Z10

Uzaktan çocuğunuzun haberi olmadan fotoğraf çekebilme imkanı sağlayan Kallow Z10, kolaylıkla çocuğunuzu takip edebilme fırsatı sunuyor.

TasarımTitreşim Yok
İşlevsel

Ürün Detayı

Kallow Z10 Sim Kart Özellikli Akıllı Çocuk Takip Saati, tam 12 farklı özelliğe sahip. İşlevsel özellikleri sayesinde çocuğunuza ödül mesajı denilen tatlı emojiler atabilirsiniz. Arkadaş ekleme modu ile çocuğunuzun arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirmesinin yanında haritada istediğiniz her an yerini görebilirsiniz. Kaliteli ve bozulmaya dayanıklı olması sayesinde çocuk kullanımına çok uygun olan bu saat, kullananları kendine hayran bırakıyor.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikYok
AdımsayarYok

Kullanıcı Yorumları

👤 Ü* B- Kahramanmaraş “Ürün gerçekten güzel tek kötü yanı su geçirmezlik özelliğinin olmaması emeği geçenlere çok teşekkürler sağlıklı günler dilerim”

👤 M U- Tokat “Sorunsuz çalıştı ve belirtildiği gini bütün fonksiyonları çalışmakta almayı düşünenlere tavsiye ederim. Satıcının kendi ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum”


Elari 4GR

Şık ve yuvarlak tasarımı ile hem kız hem de erkek çocuğunuza kullanabileceğiniz unisex bir kullanım sağlayan Elari 4GR, çocuğunuza her an ulaşabilme rahatlığı sağlıyor.

KullanışlıFiyat
Fonksiyonel

Ürün Detayı

Güçlü işlemci ve Android sistemi ile tüm işlevleri en yüksek verim ile almanızı sağlar. Özelleştirilebilir tema ve ara yüzleri 4 tema olmak üzere çocuğunuza ruh haline göre değiştirebilme imkanı sunuyor. IP64 sertifikalı koruması sayesinde çocuğunuz ellerini yıkarken ya da yağmurda bozulmadan kullanılabilen Elari 4GR Akıllı Çocuk Saatini çok beğeneceksiniz.

Uyku takibiVar
Su geçirmezlikVar
AdımsayarVar

Kullanıcı Yorumları

👤 K* h**- Muğla “Çocuklar için çok ideal. GPS üzerinden konum takibi, güvenli alan belirleme, ortam takibi. Yine kurulan program üzerinden görüntülü görüşme. Sesli görüşme. Hepsi aktif ve çalışıyor”

👤 A* u*- Ankara “Biraz yavaş. Çok şık. Çocukların kendini erişkin gibi hissedeceği güzel saat. Çocukların taktığı başka marka, çocuğun kolundan daha büyük görünen o kaba saatler gibi değil. Çok şık, çok güzel saat.”


Bilicra Vision

Kolay bir kullanım sunan Bilicra Vision akıllı çocuk saati, kız çocuklarına uygun güzel tasarımı ile çocuğunuzun zevkini de düşünüyor.

Yeni nesilFiyat
Fonksiyonel

Ürün Detayı

48 saate kadar kesintisiz kullanım ile sizleri buluşturan Bilicra Vision, uzun pil ömrü sayesinde kullanıcılardan tam not alıyor. Hiçbir durumda tedbiri elden bırakmayanların birinci tercihi olan bu akıllı çocuk saati, GPS/LBS/WİFİ gibi konum özellikleri ile en doğru konumu veriyor. Bilicra akıllı çocuk saati sayesinde en güzel anılarınızı telefonunuz olmadan da akıllı saat ile çekebilirsiniz.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikVar
AdımsayarYok

Kullanıcı Yorumları

👤 U* e*- Adıyaman “Piyasadaki en kaliteli çocuk saati bence. Malzeme kalitesi ekranı netliği, parlaklığı çok iyi. Takip yazılımı da Elari nin kendi yazılımı ve Baya detaylı.”

👤 K* m**- Kahramanmaraş “Çocuk saati kokundan çıkarttığında yada kapandığında size mesaj geliyor. Sesli ve Görüntülü konuşma çok net.”


TwoxPlus Akıllı Gps Çocuk Takip Saati

Çocuklarını merak eden ebeveynlerin çok beğeneceği bu ürün, hatasız konum özelliği ile yüreklerinize su serpecek.

İşlevselKamerasız
Kaliteli

Ürün Detayı

Çocuğunuzun zeka oyunları ile eğlenceli ve öğretici vakit geçirmesini sağlayan TwoxPlus Akıllı Gps Çocuk Takip Saati, iki yönlü araması ile her daim kesintisiz iletişimde kalma imkanı sunuyor. Geçmişe dönük rota kayıtları ile çocuğunuzun nerelere gittiğini gösterirken, saatin mikrofonuna bağlanıp ortamdaki sesleri duyabilmenizi de sağlıyor.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikVar
AdımsayarYok

Kullanıcı Yorumları

👤 V u*– Malatya “Malzeme kalitesi piyasanın uzerinde ses seviyesi kaliteli arayuz geçişleri ideal kesinlikle yavas değil dikkat edilecek nokta hat takarken cocuk saati paketi almayın onu tanımıyor saat ve kullanamiyorsunuz normal internet paketi alin”

👤 C e– Uşak “.görüntülü görüşme çok temiz sesli görüşme inanılmaz temiz gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz.”


Nalan Q19

Çocuğunuzun güvenliğini en az sizin kadar düşünen bir saat mı almak istiyorsunuz, Nalan Q19 tam size göre.

Sos ÖzelliğiUyku takibi yok
Fonksiyonel

Ürün Detayı

Sınırsız rehber belirleme özelliğine sahip, istediğiniz her an çocuğunuzla görüntülü ve sesli konuşabilme özelliğine sahip Q19 Akıllı Çocuk Takip Saati, elektronik çit özelliği sayesinde ayak izi özelliği sunuyor. Koldan çıktığı an uyarı vermesiyle tüm kontrolü size veren bu ürünün ekranı da oldukça yüksek bir çözünürlüğe sahip. Farklı renk çeşitleri ile hem kız çocuğunuza hem de erkek çocuğunuza tercih edebilirsiniz.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikYok
AdımsayarYok

Kullanıcı Yorumları

👤 T* ö*- Mardin “kalitesizliği hakkında biraz korkmuştum ama güzel bir ürün ben sevdim.”

👤 M* o*- İstanbul “çocuğumun güvenliğinden çok endişe ediyordum ama artık gönül rahatlığı ile işe gidip gelebiliyorum konumunu göstermesiyle, istediğim her an konuşabilme özelliği ile çok güzel.”


Teknofonik HW11

Hem çocuğunuz hem sizin için ideal bir kullanım sunan Teknofonik akıllı çocuk saati, eğlenceli oyunlarıyla çocuğunuzu mutlu ederken, güvenirliği ile de sizlere rahatlık verecek.

Pil ÖmrüFiyat
Tasarım

Ürün Detayı

Teknofonik Akıllı Çocuk Saati, sim kartı, ve GPS özelliği ile en rahat kullanımı sunuyor. Yüksek pikselli kamerası ile istediğiniz her an fotoğraf çekebileceğiniz bu ürün, insan vücuduna zararsız seviyedeki radyasyonu ile çocuğunuzun her zaman takma imkanı da sağlıyor. Uzun süreli kullanımlara uygun pil ömrü sayesinde istediğiniz her çocuğunuza ulaşabilmenizi sağlıyor.

Uyku takibiYok
Su geçirmezlikVar
AdımsayarVar

Kullanıcı Yorumları

👤 O ö*- Eskişehir “Annesi çok pimpirikli bir çocuğum var, bu saati aldıktan sonra gerçekten çok rahatladı. Tüm meraklı annelere öneriyorum.”

👤 İ* E*- Denizli “çocuğumu okula gidip gelirken çok merak ettiğim için aldım içimi çok ferahlattı. Yeterli bir ürün gayet.”


Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı çocuk saati alırken nelere dikkat etmeli?

Kendi telefonunuzla uyumlu olmasına özellikle dikkat etmelisiniz, kendi telefonunuzdan takip edeceğiniz için saati almanızın bir anlamı kalmaz.

Çocuklar için akıllı saatler zararlı mı?

Radyasyon açısından normal bir telefonun yaydığı radyasyon oranından %50 daha düşük olan akıllı çocuk saatleri çocuğunuza zarar vermez.

Akıllı saat alırken sim kartı özelliği önemli mi?

Sim kartı çocuğunuzla iletişim kurmanızı sağlayacak asıl unsurdur, sim kartı olmayan akıllı saatlerin kullanımı yeterli değildir.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın