En İyi 10 Profesyonel Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Son 10 yılın en popüler mesleklerinden biri haline gelen profesyonel oyunculuk, diğer bir adıyla Gamerlık, saatler süren turnuvaları hiç kalkmadan, oturarak oynamayı da beraberinde getiriyor. Kısa bir süre sonra önemli fiziksel sorunlar açan bu sürekli oturmayı en ergonomik hale getirecek şey ise profesyonel oyuncu koltukları.

SıraModelTaşıma KapasitesiSYblog Puanı
1Calitte Viper VPX Serisi125 kg10/9.9
2Xdrive Toryum150 kg10/9.8
3Türksit Forza150 kg10/9.8
4Xrancer Cross125 kg10/9.7
5Calitte Sporte Srt Serisi125 kg10/9.6
6Xdrive 15’li Profesyonel150 kg10/9.8
7Xdrive Akdeniz Kumaş120 kg10/9.7
8XFly Vendetta150 kg10/9.7
9Seduna Blade Mood100 kg10/9.6
10Hawk Gaming Chair125 kg10/9.8
Profesyonel Oyuncu Koltuğu Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Profesyonel Oyuncu Koltuğu Modelleri

Profesyonel oyuncuların en çok tercih ettiği, çok rahat ve kaliteli oyuncu koltuklarını sizler için bir araya getirdik.

İşte 2024 yılının en iyi 10 profesyonel oyuncu koltukları…

Calitte Profesyonel Kumaş | Viper VPX Serisi

Boyun ve destek sistemi sayesinde Calitte Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu, uzun süre kullanımlarda bile kesinlikle kullanıcıya rahatsızlık vermez.

Ortopedik tasarımFiyat
Rahat

Ürün Detayı

2D kolçakları ileri geri ve yukarı aşağı olmak üzere 2 boyut sayesinde kendiniz için en rahat olan oturma şeklini bulmanızı sağlıyor. 135 dereceye kadar yatabilen Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu, istediğiniz alanda kilitlenme mekanizmasına sahip. İnsan yapısına uygunluğu ile çok rahat edeceğiniz bu koltuk, oyuncuların bir numaralı tercihi.

Taşıma kapasitesi125 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 K** k: “Koltuk çok iyi, memnun kaldık, satıcıda çok ilgili, kolçakla ilgili küçük bir problem vardı, hemen yardımcı oldular, günlük kullanıyorum. Problemsiz ürün, tavsiye ederim.”

👤 G h**: “BA-YIL-DIMMM… 3.000-5.000’lik koltuklara paranızı harcamayın, inanılmaz rahat ve kaliteli malzeme. Hediye olarak da terletmeyen ped yollamışlar, onu da çok beğendim, 100-200’lük bir şey. Herkese tavsiye ederim…”


Xdrive Toryum

Rahatlığınıza göre ayarlanan bel ve boyun başlıkları ortopedi uzmanları tarafından sizler için tasarlandı. Xdrive Toryum Oyuncu Koltuğu, ayarlanabilir yapısıyla avantaj sağlıyor.

ErgonomikFiyat
Konforlu

Ürün Detayı

En uygun oturma pozisyonunuza göre şekil alan Xdrive Toryum, kişiselleştirebileceğiniz kolçağı sayesinde dirseklerinizi destekler ve kaymasını önler. Üstün konforu ve ergonomik yapısı uzun oturmalarda bacaklarınızı ağrıtmıyor. Yüksek kaliteli süngeri, uzun yıllar kullanım ile sizleri buluşturuyor.

Taşıma kapasitesi150 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 L** ö: “Çok rahat çok profesyonel”

👤 K n**: “Sipariş etmeden önce tereddütlerim vardı fakat koltuk elime ulaşınca daha önce almadığıma pişman oldum. Hiç tereddüt etmeden alınabilir. Malzeme kalitesi işçiliği çok iyi.”


Türksit Forza

Yüksek kaliteli dayanıklı oturma minderi, uzun yıllar kullanım sağlıyor. Kolay ve zahmetsiz kurulum sunan Türksit Forza, yerli üretimin bir parçası.

ErgonomikRenk
Fiyat

Ürün Detayı

Ofis ve profesyonel oyuncu koltuğu olarak işlevsel bir kullanım sunan Türkist Forza Oyuncu Koltuğu, rahatlığa göre yükseklik ayarı ve 45 derecelik açıyla beşiklenme özelliği ile üstün konfor sağlıyor. Zahmetsiz kurulumu, çalışma ergonomisine uygun kolçakları sayesinde profesyonel oyuncu koltuklarında ilk tercih.

Taşıma kapasitesi150 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 Ç** k: “Çok rahat, konforlu ve geniş bir koltuk. Bel ve baş yastıkları olması da güzel. Ayrıca geniş de, kol destekleri yumuşak. Fiyatına göre çok beğendim.”

👤 H k**: “Göndermeleri biraz zaman alıyor fakat söylenen tarihten daha erken geldi, satıcıya teşekkür ederim. Montajı gayet basit, beşik sistemi var ve rahat. Kaliteli görünüyor, zamanla kullandıkça bakacaz artık.”


Xrancer Cross Tam Profesyonel

Yüksek yoğunluklu süngeri sayesinde rahat ve konforu ile gün boyunca otursanız bile ağrı çekmeden, fiziksel deformasyonlar yaşamadan rahatlıkla uzun süre oturabileceksiniz.

4D amortisörFiyat
Ortopedik

Ürün Detayı

Xrancer Cross, tam profesyonel bir kullanım sunuyor. Güçlü tekerlekleri ağırlıklara karşı oldukça dayanıklı. Anti bakteriyel kumaşı ve yastığı hijyen konusunda çok rahat etmenizi sağlıyor. İnsan yapısına en uygun şekilde üretilen bu koltuk, fırınlanmış statik boya ile soyulma yapmıyor.

Taşıma kapasitesi125 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 K** y: “Xrancer e teşekkür ediyorum. Ürün tam açıklamada anlatıldığı gibi.3 parça geldi ayaklar amortisör ve üst 10 sn de hazırdı.”

👤 A s** “Mükemmel ötesi, canavar gibi koltuk. Yaklaşık 2 aylık araştırmalarım sonucu kimse almamış olmasına rağmen risk alarak ürünü sipariş ettim ancak kurulumundan kullanımına herşeyi harika. Ürün 2 parça olarak geldi.”


Calitte Profesyonel Kumaş | Sporte Srt Serisi

Calitte markasının bir başka serisi olan Sporte Srt, yüksek kalitedeki boyun ve bel destekleme yastıkları ile çok rahat bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Ergonomik yapıFiyat
Kaliteli

Ürün Detayı

4 boyutlu bir dönme sağlayan Calitte Profesyonel oyuncu koltuğu, 170 dereceye kadar yatabiliyor. İnsan fizyolojisine en uygun şekilde üretilmiş olup, kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli bir kullanım sunar. Anti bakteriyel kumaşları kir tutmaz.

Taşıma kapasitesi125 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 P** h: “Alır almaz uzunca bir süre ürünü test ettim aslında koltuktan öte bir şey; çok fonksiyonel, ergonomik ve kaliteli. Internette araştırma yaparak tercih etmiştim çok da doğru yapmışım ihtiyacı olanlar gönül rahatlığıyla alabilirler.”

👤 H v**: “Gerçekten çok “heybetli” bi koltuk. Hatta koltuktan ziyade TAHT. Koltuğun her yeri özel olarak ayarlanabiliyor.”


Xdrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncuların rahatlığı için özel tasarlanmış Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu, aşağı ve yukarı yükseklik ayarını istediğiniz ölçüde yapabilme imkanı sunuyor.

Ergonomik yapıFiyat
Renk seçenekleri

Ürün Detayı

Xdrive profesyonel oyuncu koltuğu, ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturumlarda yumuşatılmış oturum kısmı ve yanlar ile ağrı yapmadan kolaylıkla oturulmasını sağlar. Metal ve kaliteli ayakları ile ağırlıklara dayanıklı, uzun ömürlü bir kullanım ile sizleri buluşturuyor.

Taşıma kapasitesi150 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 K** p: “kaliteli ve güzel bir koltuk, gerçekten çok uzun süreler bilgisayar başında oturuyordum ve ağrı çekiyordum. Çok iyi geldi.”

👤 H s**: “kaliteli bir ürün çok sevdim. Çok rahat, çok profesyonel”


Xdrive Akdeniz Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu

İstediğiniz yöne rahatlıkla çevirebileceğiniz kolçakları olan Xdrive Akdeniz Kumaş Profesyonel oyuncu koltuğu, ergonomik tasarımı ile vücut yapısına uygunluğu sayesinde uzun süreli oturumlarda konforlu bir deneyim sunar.

OrtopedikFiyat
Kaliteli

Ürün Detayı

Xdrive Akdeniz Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu, metal ayaklık çapının genişliği ile ultra dayanıklılık sağlar. Konforunuza göre aşağı ve yukarı özelliği ile birlikte tasarımında uzun ömürlü bir kumaş ve suni deri kullanılmıştır. Geri yatırırken sabitleme işlemi de yapan bu profesyonel oyuncu koltuğu, denenmesi gereken ürünlerden.

Taşıma kapasitesi120 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 A** b: “Oturunca bütün yorgunluğum gitti gerçekten çok rahat bir koltuk kumaşı çok kaliteli deri kısımlarıda gayet kaliteli görünüyor hissiyatı genel olarak çok iyi.”

👤 K b**: “Ürün aldığım gün kargolandı ve ertesi gün geldi. Montajı çok basitti. Deri ve kumaş kalitesi çok iyi.”


XFly Vendetta Oyuncu Koltuğu

Profesyonel oyuncuların birinci tercihlerinden olan XFly Vandetta oyuncu koltuğu, rengi ve kumaş kalitesi ile gözlerinize hitap ediyor.

RenkFiyat
Ergonomik yapı

Ürün Detayı

XFly Vandetta Oyuncu Koltuğu, 120 derece geri yatabiliyor. Dirençli olması ve dayanıklılığı sayesinde ömrü oldukça uzun. Diğer koltuklardan daha sağlam metal ayakları anti-shock özelliğine sahip. Bel ve boyun desteğinin işlevi sayesinde çok daha rahat bir kullanımı sizlere sunuyor.

Taşıma kapasitesi150 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 I** p: “Bakın koltuktan yana hiçbir sıkıntım yok, gerçekten çok rahat. Kurulumu falan çok kolay 10 dakikada kurdum.”

👤 S k**: ” Boyum 1.91 120 kiloyum elime Bugün ulaştı ve 7 saat oturduktan sonra yazıyorum bu yorumu. Ürün güzel ama harika değil”


Seduna Blade Mood Fab Antrasit

Rahat ve profesyonel bir oyun koltuğu arıyorsanız bu ürüne bakmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli kumaşı ve rahat yapısı sayesinde çok seveceğiniz bir koltuk.

RenkFiyat
Ergonomik yapı
Kalite

Ürün Detayı

Seduna Blade mood oyuncu koltuğu, 360 derece dönme özelliğine sahip. Amostisörü bifma testli yüksek kaliteden oluşuyor. Kaliteli, eskimeyen ve anti bakteriyel kumaşı sayesinde uzun süreli kullanımı sizlere sunuyor. İstenilen yerde sabitlenen, 170 dereceye kadar yatar pozisyona geçebilen bu profesyonel oyuncu koltuğunu çok seveceksiniz.

Taşıma kapasitesi100 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 O** ö: “Ürün mükemmel ötesi. Duruşu konforu 10 numara. Benim kadar koltuk bakmış olamazsınız bence bana güvenin. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun. Kargolama da özenliydi”

👤 K b**: “terleme yapmasin diye ozellikle kumas aldim.urunu cok begendim.tavsiye ederim.”


Hawk Gaming Chair Hawkchair Hawk Kumaş

Anti bakteriyel kumaşı ile oldukça hijyenik bir kullanım sağlayan Hawk Gaming Chair Hawkchair Hawk Kumaş Oyuncu Koltuğu, en çok tercih edilen koltuklardan.

Yüksek kaliteli kumaşFiyat
Tasarım

Ürün Detayı

Bilgisayar başından kalkmayan insanlar için bizzat üretilmiş olan Hawk Gaming Chair Hawkchair Hawk Kumaş Oyuncu Koltuğu, ergonomik oturma kısmı sayesinde çok rahat bir kullanım sunuyor. Kurulumu çok rahat olan bu koltuk, profesyonel gamerler tarafından çok tercih ediliyor.

Taşıma kapasitesi125 kg
Yükseklik ayarıvar

Kullanıcı Yorumları

👤 V** b* h-“- Baş yastığı biraz rahatsız edici. Sanki kafanızı olması gerekenden daha ileride tutuyormuş gibi hissediyorsunuz. Yastık yüksekliğini ayarlayarak da bu histen kurtulmak pek mümkün değil.”

👤 K* h* d*- On numara alırken zaten iyi çıkacağını biliyordum rahatlıkla alabilirsiniz kırık parça vardı iletişime geçtim hemen gönderdiler teşekkürler”


Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel oyuncu koltuğu alırken nelere dikkat edilmeli?

Oyuncu koltuklarının en önemli özelliği ergonomik bir yapıda olmalarıdır. Saatlerce otururken sizi rahatsız etmeyecek rahat bir koltuk seçmelisiniz. Metal ayakları olan oyuncu koltukları da ağırlığa ve eskimeye çok dayanıklıdır.

Kumaş mı deri mi?

Oyuncu koltuklarının iki çeşidi vardır. Biri kumaş diğeri ise deridir. Deri olanlar kullanım açısından daha narindir. Ama kumaş olanlar hem daha dayanıklı hem de terletmeyen bir özelliğe sahiplerdir.

Oyuncu koltuklarının farkı nedir?

Oyuncu koltukları diğerlerine göre, uzun süreli oturmalara dayanıklı ergonomik ve rahat yapıdadır.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın