Derin dondurucular, yaz ya da kış sebze ve meyvelerini buzlanma ile soğutarak muhafaza etmesini sağlayan cihazlardır. Sizin için derlediğimiz en iyi sandık tipi derin dondurucu modellerini inceleyerek eviniz için en idealini seçebilirsiniz.

SıraModelHacimSYblog Puanı
1Uğur UED 460 D/S373 lt10/9.9
2Vestel SD30001 DUAL275 lt10/9.8
3Uğur UED 280227 lt10/9.5
4Vestel SD20001 Dual177 lt10/9.6
5Altus AL 215104 lt10/9.4
6Arçelik 2316 J298 lt10/9.5
7Uğur Ued 360 D-s270 lt10/9.7
8Şenocak D350 Dual272 lt10/9.4
9Altus Al 235298 lt10/9.2
10Arçelik 2105 G104 lt10/9.4
En İyi Derin Dondurucu Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Sandık Tipi Derin Dondurucu Modeli

Eviniz için iyi bir derin dondurucu satın almak istiyorsanız kullanıcıların pazaryerleri değerlendirmeleri ve yorumlarından derlediğimiz en iyi sandık tipi derin dondurucu modellerini inceleyin…

İşte düşük tüketimli en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri…

Uğur UED 460 D/S

Enerji tüketimi, sessiz çalışması ve hacim bakımından bir aileye yetecek kadar büyüklükte tasarlanan Uğur UED 460 D/S derin dondurucu, kullanıcıların en çok tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Uğur sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında da en çok tercih edilen model, uzun süre kullanabileceğiniz seçeneklerden biridir.

Yüksek hacimliKapak vakumu
Enerji tüketimi

Ürün Detayı

Statik derin dondurucu özelliğine sahip olan, 69,5 cm. derinliğinde tasarlanan Uğur UED 460 D/S (UCFC 400 SL) fonksiyonel sandık tipi derin dondurucu, 128,4 cm. genişliğindedir. Günlük dondurma kapasitesi 18 kg. olan derin dondurucu, sessiz çalışan özelliği ile dikkat çekicidir.

Derinlik69,5 cm
Genişlik128,4 cm
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 H****K*** ”Harika bir ürün, sessiz rahatsız edici bir sesi yok, içi gayet geniş ve kullanışlı.”

👤 C***Ö**** ”Çok güzel bir ürün. İndirimde aldım. Her eve lazım. Bu dönemde evde gıda stoku olmalı. Tavsiye ederim.”


Vestel SD30001 DUAL

Evinizin ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilen özellikleri ile en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Vestel SD30001 DUAL, F sınıfı enerjisi ile hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlar hem de beklentilerinizi en iyi şekilde sağlar. Vestel derin dondurucu fiyatları bakımından da modelin diğer modellere göre daha uygun olması, kullanıcıların tercih etmesini etkiliyor.

Sessiz çalışmaFiyatı
Hacmi

Ürün Detayı

Hareket kolaylığı sağlayan tekerlekleri sayesinde evinizin her köşesine kolaylıkla taşıyabileceğiniz Vestel SD30001 DUAL sandık tipi derin dondurucu, ayarlanabilir termostat kademe ayarına sahiptir. Hızlı dondurma özelliği sayesinde erken dönemde donması gereken yiyeceklerinizi daha hızlı dondurabilirsiniz.

Derinlik72 cm
Genişlik101,5 cm
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 I****K*** ”On numara beş yıldız teşekkürler.”

👤 M****K**** ”Ürün çok beğendim tam istediğim gibi geldi tavsiye ederim teşekkürler.”


Uğur UED 280

Sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de Uğur UED 280 Derin Dondurucu modelidir. Kullanıcı deneyimi en üst düzeyde modellerden biri olmasının yanında ek olarak kullanıcı yorumlarında da başarılı ürünlerden biri olduğu görülen model, en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer almaktadır.

A ++ enerji sınıfıFiyatı
Hacmi

Ürün Detayı

Sessiz çalışma fonksiyonu ile evde rahatlıkla kullanabileceğiniz Uğur UED 280 Derin Dondurucu, 227 litre hacmi ile bir evin ihtiyacını rahatlıkla görebilecek bir modeldir. 98,4 cm. genişlik hacminde olması tüm yazlık ve kışlık yiyeceklerin kolaylıkla saklanmasına elverişli olmasını sağlamaktadır.

Derinlik70 cm
Genişlik98,4 cm
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 M****D**** ”Ürünü yeni kullanmaya başladım. Hacim- boyut ideal. Sesi hiç rahatsız etmiyor.”

👤 A***A*** ”Çok ama çok memnunun var yok arası ses üstün soğutma performansı Sıfır sorun bir ürün.”


Vestel SD20001

Sessiz çalışma performansı ve donduruculuk özelliği açısından en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Vestel SD20001 dual sandık tipi dondurucu, kullanıcı deneyimi en yüksek ürünlerden biridir. Vestel derin dondurucu fiyatları, diğer markalara göre daha uygun olması ile dikkat çekicidir. Derin dondurucu tavsiyeleri arasında yer alan Vestel SD20001, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

SessizEnerji tasarrufu
Hacmi

Ürün Detayı

72 cm derinliği ile birçok yazlık sebzelerinizi kolaylıkla muhafaza edebilmenizi sağlayan Vestel SD20001 sandık tipi derin dondurucu, 208 kWh enerji tüketimi ile beklentilerinizi en üst seviyede karşılamanızı sağlayacak bir üründür.

Derinlik72 cm
Hacim177 lt
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 M***Y*** ”Yeni kullanıyoruz iyi gibi ama Vestellerdeki klasik enerji tasarrufu sorunu.”

👤 A***S*** ”Ürün güzeldir, ancak satıcı ürününün özelliklerini belirtirken yıllık enerji tüketimini 208 kwatt belirtmişti. Ürünün geldiğinde ise ürünün etiketinde ise yıllık 242 kwatt olarak görünüyor.”


Altus AL 215

Boyut, sessizlik ve enerji tasarrufu ile ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilecek en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Altus AL 215 derin dondurucu, kullanıcılarından da olumlu yorum alan bir modeldir.

SessizEnerji tasarrufu
Derinlik

Ürün Detayı

104 litre kapasitesi ile birçok ailenin ihtiyacını karşılayabilen Altus AL 215 sandık tipi derin dondurucu, 213 kWh enerji tüketimine sahip bir modeldir. Hızlı dondurma özelliği ile acil donması gereken ürünleri daha hızlı donduran ürün, günlük 8 kg. ürün dondurma özelliğine sahiptir.

Derinlik104 litre
Genişlik53.7 cm
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 G***Ç*** ”Çok güzel bir ürün 4 kişilik bir aileye uygun tavsiye ederim alacak olan arkadaşlara.”

👤 S****Y*** ”Alırken korkularım vardı ama umduğumdan çok çok iyi çıktı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.”


Arçelik 2316 J

Sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında kullanıcı deneyimi en yüksek modeller arasında yer alan Arçelik 2316 J derin dondurucu, kullanıcı yorumlarında da en iyi ürünlerden biri olduğunu göstermektedir. Arçelik derin dondurucu fiyatları, diğer markalara nazaran daha uygun olduğu ve Arçelik yetkili servis ağının yaygın olmasından dolayı da daha fazla tercih edilir.

Enerji tasarrufuEnerji tasarrufu
Hacmi

Ürün Detayı

200-400 litre hacmi, A+ enerji sınıfı ile en iyi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Arçelik 2316 J sandık tipi derin dondurucu modeli, uzun süre dayanıklı malzemelerden tasarlanmış bir üründür.

Derinlik298 litre
Yükseklik86 cm
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 G***C*** ”Merhabalar, ürünüm üç gün içinde sorunsuz teslim edildi. Satıcı her sorduğum soruyu kısa sürede yanıtladı ürün hakkında gayet açık bilgiler verdi teşekkürler bol satışlar.”

👤 İ****A**** ”Çok hızlı geldi sipariş verdim ertesi gün getirip kurulumunu yaptılar.”


Uğur Derin Dondurucu Ued 360 D-s

Derin dondurucu markalarında bilindik bir isim olan Uğur markasının bu özel tasarımı, evinizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. En iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Uğur UED 360 D-S, çalışma performansı ve enerji tasarrufu ile en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Enerji tasarrufuFiyat
Kapasite

Ürün Detayı

Derin hacmi sayesinde istenilen ürünü rahatça koyabileceğiniz bu derin dondurucu tek düğme ile hızlıca şok etme özelliğine sahip. 4 adet tekerleği sayesinde kolayca sürüklenebilen bu ürün düşük enerji harcamasıyla kullanıcı dostu.

Derinlik69,5 cm
Hacim270 litre
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 S***İ*** ”Sessiz bir şekilde çalışması ve kapasitesinin yeterli olması benim açımdan yeterli.”

👤 P****L**** ”Uğur derin dondurucuyu bildiğimiz için aldık, iyi ki de almışız. Gayet güzel çalışıyor.”


Şenocak D350 Dual DF

A++ enerji kalitesi ile tasarlanan Türkiye’nin yerli derin dondurucu markası Şenocak tarafından sunulan Şenocak D350 Dual DF sandık tipi derin dondurucu ile evinizin ihtiyacından çok daha fazlasını görebilirsiniz. Teknik servis hizmetlerinin yaygın olması sayesinde kurulum ve sonrasında hizmet almak da daha kolaydır.

Enerji tasarrufuFiyatı
Hacmi

Ürün Detayı

-18 / -25 °C çalışma sıcaklığı, hızlı dondurma özelliği ile detaylandırılan Şenocak D350 Dual DF sandık tipi derin dondurucu, elektrik kesintilerinde 27 saate kadar muhafaza etme özelliğine sahip bir derin dondurucudur.

Yükseklik85 cm
Hacim272 litre
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 İ***M** ”Beklediğimden daha büyük ve kullanışlı almak isteyene tavsiye ediyorum.”

👤 U**N*** ”İçi geniş ve kullanışlı almak isteyenlere gerçekten tavsiye ederim.”


Altus Al 235

Statik otomatik buz makinesi özelliği ile en iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Altus Al 235 Joker, bir ailenin ihtiyacını görebilecek kapasiteye sahip bir modeldir. Altus teknik servis hizmetlerinin yaygın olması sayesinde kurulum ve kurulum sonrası teknik servis noktasında da aradığınızı elde edebilirsiniz.

Enerji tasarrufuFiyatı
Hacmi

Ürün Detayı

2 soğutma sistemi, yandan LED panel dondurucu bölme aydınlatma özelliği ile detaylandırılan Altus Al 235 Joker sandık tipi derin dondurucu, hacmi ve elektrik kesintisi durumunda donduruculuk özelliğini muhafaza etmesi ile tercih edilebilecek en iyi derin dondurucu tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Yükseklik86 cm
Hacim298 litre
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Ö***Ç*** ”Ürün boyutu güzel satıcıda ilgili kargo desen 10 numara sabah 7 de sipariş verdim öğlene geldi İstanbul içi.”

👤 P***L*** ”Geçen hafta aldım, sessiz çalışıyor ama piyasa fiyatına göre biraz yüksek sanki.”


Arçelik 2105 G 104 L

En iyi sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında yer alan Arçelik 2105 G 104 L, kullanıcı deneyimi ile önerilen modellerden biridir. Kullanıcı deneyimi ile de ön plana çıkan derin dondurucu, Arçelik tarafından sunulması, geniş teknik servis ağı ile kurulum sonrası destek almayı da kolaylaştırmaktadır.

Enerji tasarrufuDerinlik
Hacmi

Ürün Detayı

3 Light & Pot elektronik gösterge paneline sahip olan Arçelik 2105 G 104 L sandık tipi derin dondurucu, mekanik sensörlü kontrol sistemine sahip bir modeldir. 39 dBA sessizliği ile rahatsız etmeden çalışan derin dondurucu, kaliteli malzemelerle tasarlanmıştır.

Derinlik58,5
Hacim104 litre
Statik dondurucu özelliğiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 Y**O*** ”Araştırmalarım neticesinde bu modeli aldım. Performans açısından gayet güzel fakat derinliği biraz düşük geldi.”

👤 N***M*** ”Fiyat performanslı bir ürün, her eve lazım. Kolaylıkla önerebilirim.”


Sıkça Sorulan Sorular

Derin dondurucu nasıl seçilir?

Derin dondurucu seçerken ihtiyacınıza göre bir model seçmenizi öneririz. Özellikle hacmi ve yüksekliğine dikkat edin. Buna ek olarak enerji tasarrufu sağlayan bir model olmasına da özen gösterin.

En iyi derin dondurucu hangisi?

Derin dondurucular, marka ve model bakımından birbirinden farklıdır. En iyi derin dondurucular; Uğur, Arçelik, Altus ve Beko markalarına ait modellerdir.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz