En İyi 10 Kapsül Kahve Makinesi

Son yıllarda kahve tüketiminin artmasıyla beraber yenilikçi kahve tüketim şekilleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle kahve tutkunlarını mutlu eden bu yenilikler, gün geçtikte pratik bir hal alıyor. Öğütüm işleminden, kapsüle geçilen günümüzde sadece birkaç dakikada kahveler hazır oluyor. Daha öncesinden öğütülen kahveler paketlenerek kapsüllerin içine sıkıştırılıyor. Böylece taze kahveye kolayca ulaşılabiliyor.

Bu yazımızda farklı aromalarda olan kapsül kahveler ve farklı işlevlere sahip olan kapsül kahve makineleri hakkında bazı bilgiler sunuyoruz. Eğer siz de bir kahve tutkunuysanız yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

SıraModelSu Tankı HaznesiPuanı
1Nespresso Essenza0,6 lt10/9.9
2Delonghi EDG250.R0,8 lt10/9.9
3Nespresso İnissia D400,7 lt10/9.8
4Tchibo Cafissimo0,6 lt10/9.8
5Philips Senseo CSA2500,9 lt10/9.7
6Tchibo Cafissimo Milk Beyaz1,2 lt10/9.7
7Arçelik K 35000,85 lt10/9.6
8Krups Nescafé Dolce Gusto 0,6 lt10/9.6
9 Xnews Essenza Mini D301,9 lt10/9.5
10 Schiller Size 0,8 lt10/9.5
Kapsül Kahve Makinesi Tavsiye Listesi

En İyi Kahve Kapsül Makine Modelleri

Kahve severleri tatmin edecek çok çeşitteki kapsül kahve makineleri akıllarda ”hangisini almalıyım?” sorusunu oluşturuyor. Hiç merak etmeyin, biz tam da bu sorunun cevabını veriyoruz.

İşte en iyi kapsül kahve makineleri tavsiyesi…

Nespresso Essenza Mini C30 Kahve Makinesi

Kahvelerinin lezzetiyle de kendini kanıtlayan marka, kapsül kahve makinesi ile de en çok tavsiye edilenler listesinde ilk sırada.

Otomatik kapanmaDokunmatik ekran yok
Hızlı ön ısınma

Ürün Detayı

Nespresso Essenza Mini C30kapsül kahve makinesi, espresso ve lungo gibi çeşitli kahve çeşitlerini hazırlama yeteneği sunan 19 bar basınç sistemi ile donatılmıştır. Yine aynı markanın her kapsülüyle çalışan makine otomatik kapanma özelliği sayesinde çalıştıktan 9 dakika sonra kapanır, böylece enerji tasarrufu engellenmiş olur. Aynı zamanda 0,6 litre su haznesi sayesinde günlük içilen kahveyi karşılar. Buna ek olarak su haznesinin çıkarılabilir olması, temizliğinin kolay olduğu anlamına gelir.

İçecek TürüEspresso
Su Kapasitesi0,6 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤 S** K**: Gönderici gayet güzel paketlemiş çok teşekkür ederim. Makineye gelecek olursam inanılmaz güzel bir makine çok lezzetli kahvelerin hazırlanabileceği, kapsülü tak hazırla bu kadar.

👤 O** K**: Ürün boyutuna göre son derece başarılı diyebilirim. 19 bar basıç değeri çok iyi bir değer.


Delonghi EDG250.R Kapsüllü Kahve Makinesi

Kişiselleştirilebilir özellikleri sayesinde kullanıcıları tarafından çok seviliyor.

Süt köpürtücüye sahip
Bardak boyu ayarlama

Ürün Detayı

Manuel kontrol sistemi sayesinde kahveyi sıcak ya da soğuk, sütlü ya da sade yapabilme esnekliği sunar. Delonghi EDG250.R kapsül kahve makinesinin en çok sevilen özelliklerinden biri damlama tepsisinin bardak boyuna göre ayarlanabilir olması. Bu sayede sadece tek bir tip bardakla kahve içme gibi bir durum yaşanmaz. Buna ek olarak, çalıştıktan 5 dakika sonra otomatik olarak uyku moduna geçen makine, 15 bar basınç sayesinde lezzetli kahveler ortaya çıkarır.

İçecek TürüAmericano
Su Kapasitesi0,8 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤F** K**: Delonghi kalitesini tartışmaya gerek bile yok. Bu işte en iyisi.

👤R** T**: Süt köpürme özelliği için aldım. Çok memnunum.


Nespresso İnissia D40 Kahve Makinesi

Her bardakta birbirinden lezzetli kahveler içmek isteyenler için tasarlanmış.

Damlama emniyetiSüt köpürtücü yok
Temizlenebilir su tankı

Ürün Detayı

Nespresso İnissia D40, 20 mmx 230 mmx 321 mm boyutuyla çok yer kaplamadan mükemmel şekilde işlevini yerine getiren bir kapsül makinedir. Otomatik akışı ve 19 barlık basıncı sayesinde her bardakta lezzetli kahve içilir. Buna ek olarak temizlik konusunda kullanıcısının rahat etmesi için damlama emniyet özelliğine sahip olan ürün, kahve tutkunları için tam yerinde bir tercihtir.

İçecek TürüEspresso
Su Kapasitesi0, 7 lt
Kahve TipiKapsül kahve

Kullanıcı Yorumları

👤S** M**: Minicik harika yer kaplamıyor deneme kapsülleri de içinde bir tanesini deneyimledim muazzam bi tat, kafelerdeki kahveleri aratmayacak tarzda kahveler yapıyor. Düşünenler tereddütsüz alabilir.

👤D** Ö**: O kadar hızlı geldi ki, akşam üstü sipariş verdim ertesi gün elimdeydi çok güzel bir ürün, hediye kahveleri de yanındaydı çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.


Tchibo Cafissimo Easy Kahve Makinesi

Ayarlanabilir fincan yüksekliği sayesinde her gün başka fincan deneyimi yaşanır.

Yıkanabilir parçalarSüt köpürtmez
Kireç çözme ekranıKendi marka kapsül kullanılması

Ürün Detayı

1250 Watt gücüyle hızlı bir şekilde kahve hazırlayabilen Tchibo Cafissimo Easy kapsül kahve makinesi, 15 barlık basınçla lezzetli kahve demleme yeteneğine sahiptir. 650 ml su tankına sahip olması uzun süreli kullanım için yeterli kapasite sunarken, 4 kapsül toplama haznesi de temizlik konusunda pratik bir çözüm sunar. Buna ek olarak, 12,5 cm fincan yüksekliğinin olması farklı fincan seçeneklerini kullanma avantajını verir. Temizleme konusunda da kullanıcısına yardımcı olan kahve makinesinde damlama ızgarası ve süzgeç, bulaşık makinesinde yıkanabilir.

İçecek TürüFiltre
Su Kapasitesi0,6 lt
Kahve TipiKapsül Kahve

Kullanıcı Yorumları

👤S** A**: Ürün gerçekten kaliteli ve ses sorunu olduğunu asla düşünmüyorum gayet az sesi sıcaklık seviyesi yapma süresi kısa memnunum çok tavsiye ederim teşekkürler tchibo.

👤Kadir Y**: Aşk olsun. Sayenizde tam bir kahvekolik olduk. Kızım soğuk sütlü seviyor. Bizler sıcak. Kaliteli kahve çeşitlerinin tamamını deniyoruz. Her seçenekte farklı keyif. Teşekkürler.


Philips Senseo CSA250 Pod Kapsüllü Kahve Makinesi

Aynı anda iki fincan hazırlayarak zamandan tasarruf edilir.

Su seviyesi göstergesiDamlama emniyeti yok
Tek seferde iki fincan hazırlama

Ürün Detayı

%21 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Philips Senseo CSA250 kahve makinesi, bu özelliği sayesinde çevreye duyarlı bir üründür. Kahve hazırlama sürecinde ise aynı anda iki fincan kahve hazırlama yeteneği sayesinde sevilen kişilerle kahve keyfi yapılabilir. Ayrıca, su seviyesi göstergesi sayesinde kullanıcılar suyun ne kadar kaldığını kolayca takip edebilir ve su bitme emniyeti özelliğiyle makine su seviyesi düşükken otomatik olarak kapanarak kullanıcıların enerji tasarrufu yapmasına yardımcı olur.

İçecek TürüEspresso
Su Kapasitesi0,9 litre
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤A** G**: Tek seferde iki fincan hazırlıyor. Ben çok memnunum.

👤G**S**: Her bir özelliği muhteşem. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.


Tchibo Cafissimo Milk Beyaz Kahve Makinesi

Birkaç farklı kahveyi hazırlama imkanı sunan ürün, en çok tavsiye edilenler arasında.

Farklı kahve seçenekleri
Geniş su hazne kapasitesi

Ürün Detayı

Tchibo Cafissimo Milk Beyaz kahve makinesi, kahve tutkunları için mükemmel bir seçenek sunuyor. 400 ml’lik çıkarılabilir süt tankı sayesinde süt köpüğü kolayca hazırlanır, böylece cappuccino gibi süt bazlı içeceklerin tadını çıkarılabilir. Ayrıca espresso, caffè crema ve filtre kahve gibi çeşitli kahveleri de tek bir tuşla hazırlama imkanı sunuyor. En çok tavsiye edilen kahve makinelerinden biri olan ürün, 1,2 litrelik su tankına sahip olduğu için sürekli su doldurma ihtiyacı yaratmaz. Buna ek olarak, 6 kapsül kapasitesine sahip kapsül toplama haznesi, kullanılmış kapsüllerin kolayca temizlemesini sağlar.

İçecek TürüEspresso, filtre kahve, cappuccino
Su Kapasitesi1,2 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤M** D**: Ürün güzel, kullanımı basit. Süt köpürtmesi de güzel. Tavsiye ederim.

👤S** S**: İyi ki bu ürünü almışım. Bütün aparatları çıkıyor ve temizleniyor. Gerçekten çok memnunum.


Arçelik K 3500 Selamlique Kapsülllü Kahve Makinesi

Tek tuşla kontrol edilebilen ürün, kullanıcısının kahve keyfini pratikleştiriyor.

Taşma algılamaSüt köpürtücüsüz
Dokunmatik ekran

Ürün Detayı

Arçelik K 3500 Selamlique Kapsüllü kahve makinesi, mükemmel bir kahve deneyimi sunmak için gelişmiş özelliklerle donatılmış bir cihazdır. Fincan kapasitesi 1 fincan olduğundan tek kişilik kahve keyfi sunar. Pişirme sürecini kolaylaştıran cook sense teknolojisi sayesinde pişirme işlemini mükemmel bir şekilde algılar. Aynı zamanda ışıklı uyarılar ve otomatik su alımı özellikleri kullanımı kolay ve pratik hale getirir. Buna ek olarak taşmayı önlemek için anti spill teknolojisi kullanılmıştır. Makineyi tek tuşla kontrol imkanı, kullanıcıların kahve hazırlamayı kolayca yönetmelerini sağlar.

İçecek TürüBelirtilmemiş
Su Kapasitesi0,85 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤K** A**: Ürünü denedik gayet güzel.

👤L** C**: Mükemmel bir ürün.


Xnews Essenza Mini D30 Kapsüllü Kahve Makinesi

Boyutu sayesinde çok fazla alan kaplamayan ama büyük işler başaran bir ürün.

Düşük enerji tüketimi
25 sn hızlı ön ısınma

Ürün Detayı

Xnews Essenza Mini D30 Kapsüllü Kahve Makinesi, kullanıcı dostu özellikleriyle kahve tutkunları için ideal bir tercihtir. 0,6 litrelik çıkarılabilir su haznesi sayesinde kolayca doldurulabilir ve temizlenebilir. Ayrıca, hızlı ön ısınma süresi olan 25 saniye sayesinde kahve kısa sürede olur ve keyfi hemen sürülür. Buna ek olarak, 19 barlık yüksek basınç sistemi, her fincanda mükemmel bir kahve aroması elde edilmesini sağlar. Xnews Essenza Mini D30, şık ve işlevsel tasarımıyla her mutfakta harika bir ek olarak yer alır.

İçecek TürüEspresso- lungo
Su Kapasitesi0,6 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤R** E**: Boyutu büyük olmadığı için mutfakta çok yer kaplamıyor.

👤T** D**: Birkaç gündür kullanıyorum, memnunum.


Schiller Size Kapsül Kahve Makinesi

Görüntüsüyle mutfaklara şıklık katar.

Sesli uyarı
Damlama tepsisi

Ürün Detayı

Schiller Size Kapsül Kahve Makinesi, teknolojik olarak gelişmiş bir tasarıma sahiptir. Damlama ızgarası ve damlama tepsisi, kullanıcıya temizlik ve bakım konusunda kolaylık sağlar. Buna ek olarak sıcak suyu veren orta düğmeyle kahve hazırlama işlemi oldukça basit hale gelirken, sesli uyarılar da kullanıcının kahvesinin hazır olduğunu belirgin bir şekilde bildirir. 1-1,9 litrelik su haznesi, gün içinde birkaç fincan kahve için yeterlidir.

İçecek TürüEspresse- lungo
Su Kapasitesi1- 1,9 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤H** İ** Gayet kullanışlı bir ürün.

👤S** A**: Kardeşimin çeyizi için aldım, dışarıdan görüntüsü çok güzel.


Krups Nescafé Dolce Gusto 676767 Kahve Makinesi

Sesli ikaza sahip olan makine sayesinde kahve hazırlama sürecinde başka işlerle meşgul olunur.

Su seviye göstergesi
Sesli ikaz

Ürün Detayı

Krups Nescafé Dolce Gusto 676767 Kahve Makinesi hem espresso hem de diğer çeşitli kahveleri lezzetli bir şekilde hazırlayabilmek için tasarlanmıştır. 0,8 litrelik su haznesi, sık sık su doldurma ihtiyacını azaltırken, otomatik kapanma özelliği de enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, damlama emniyeti ile temizlik ve kullanım konusunda pratiklik sunarak, kullanıcısının kahve keyfine varmasını sağlar. Ürün, işlem sırasında sesli ikazlarla rehberlik ederek daha kolay bir deneyim sunar. Bu özelliklerinden dolayı çok tercih edilen bir ürün.

İçecek TürüEspresso ve diğer kahveler
Su Kapasitesi0,8 lt
Kahve TipiKapsül

Kullanıcı Yorumları

👤O** Y**: Çoook memnunum.

👤G** Ç**: Bence kullanışlı bir ürün, tercih edebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

En iyi kapsül kahve makinesi hangisi?

Farklı seçeneklerde olan kapsül kahve makineleri, kişilerin kahve zevklerine göre tasarlanır. Süt köpürtücülü, süt köpürtmesiz ya da farklı kahve seçenekleri olan- olmayan olarak tasarlanan makinelerin hangisinin en iyi olduğu kullanıcıya kalmıştır.

Kapsüllü kahve makinesi almak mantıklı mı?

Kapsüllü kahve makinesi almak kişinin tercihine göre değişebilir. Fakat kullanım aşısından pratik olan bu kahve makinesi, kahve yapmak için uzun zaman harcamak istemeyenlerin sevdiği bir üründür.

Bir kapsülden kaç bardak kahve çıkar?

Espresso bazlı kahveler hazırlamak için üretilen kapsül kahveler, bir porsiyonluk kahve içerir. Yani, her kapsül aslında tek kişilik kahve için üretilir.

Kapsül kahve makinesiz olur mu?

Öğütülmüş olan kahveler, pratiklik kazandırmak amacıyla kapsüllere sıkıştırılır. Bu kapsüller makine yardımıyla suyla birleşerek lezzetli kahveler oluşturur. Yani, kapsül kahve kullanmak için makine şarttır.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum yapın