En İyi 15 Türk Kahvesi Makinesi Tavsiyesi

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası Türk Kahvesi. Güne başlamanın en güzel yolu, kız isteme ritüellerinin efsane ikramı, yorgunluk üstüne şifa, 40 yıllık hatırın da adı. Özel günlerde şık sunumlarla ağırlanan misafirlerden tutun da beş dakikalık dinlenme molalarına bir kahve sığdırma telaşıyla müptelalarını başına topluyor. Harika lezzeti ve sağlığa faydalarıyla günün her saati tercih ediliyor. Sizler için piyasanın en iyi Türk kahvesi makinelerini ayrıntılı bir inceledik.

SıraModelFincan KapasitesiSYblog Puanı
1Karaca Hatır Hüps510/9.8
2Arzum Okka Minio Jet OK0013510/9.7
3Altus AL 797 G410/9.4
4Sinbo Scm-2943510/9.6
5Schafer Coffee Trend410/9.3
6Tefal CM8201TR410/9.4
7Arçelik Tkm 9961 B610/9.6
8Arzum OK006 Okka Minio Duo610/9.2
9King K 605410/9.1
10Arçelik K 3190 P Lal410/9.7
11Korkmaz A860-02410/9.4
12Awox Kafija510/9.2
13Fakir Kaave410/9.7
14Arçelik K 3300310/9.3
15Arzum OK004-O410/9.7
Türk Kahve Makinesi Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Türk Kahvesi Makinesi Modelleri

Durum böyle olunca da hem lezzetli hem de pratik bir çözüm bulmak için kahve makineleri arasından bir seçim yapmak gerekiyor. Piyasanın en iyi Türk kahve makinesi tavsiyeleriyle karşınızdayız. Birbirinden lezzetli Türk kahvesi yapabilen makinelerin öneri listesini hazırladık. En popüler ve en başarılı Türk kahve makinesi seçeneklerini derlediğimiz yazımızda her bütçenin ulaşabileceği modelleri listeledik.

İşte 2023 yılının en iyi Türk kahvesi makineleri…

Karaca Hatır Hüps

Sesli ikaz alarmına sahip olan Karaca Hatır Hüps, birbirinden lezzetli Türk kahveleri yapabilmektedir. Akıllı sensörleri sayesinde taşmayı engeller ve ısıyı düşürür.

Aşırı Isınma EmniyetiSu Seviyesi Göstergesi Yok
Su Kapasitesi Yüksek
Otomatik Isı Ayarı

Ürün Detayı

Közde ağır ağır pişen bir Türk kahvesi kadar lezzet dolu hizmet sunmaktadır. Su kapasitesi 500 Ml’dir. Kendi içerisinde ısıyı otomatik olarak ayarlar ve kahvenizin yanmadan pişmesini sağlar. Piyasanın en çok satan Türk kahve makinesi modellerinden bir tanesidir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi5
Otomatik Isı AyarlamaVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç535 W
Su Kapasitesi500 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 O* Y*; “Ürün 24 saat geçmeden elimize ulaştı ve ilk denemeyi yaptık bile. Ürün gayet güzel. Közde kahve denedik Sıcak ve bol köpüklüydü. Sadece kargoyu ekstra koydukları kutuda kenarında boşluklar vardı. Oraya köpük koyabilirlerdi. Ama herhangi bir hasar yoktu kutuda ve üründe.”

👤 Yakup* A*; “Ürün oldukça güzel 30 saniyede bol bol köpüklü bir şekilde kahveyi hazırladı ben sütlü denedim közde türk kahvesi seçeneğide var onu denemesim çeyizim için aldım bej rengini aldım çok şık güzel bir ürün oldukça kaliteli.”


Arzum Okka Minio Jet OK0013

Pişirme algılama sensörleri bulunmaktadır. Kahve pişirirken asla taşma yapmaz. Kahvenizi ağır ateşte ve ideal kıvamda pişirerek bol köpüklü olmasını sağlar.

Taşma EmniyetiSu Seviyesi Göstergesi Yok
Sesli İkaz
Paslanmaz Çelik

Ürün Detayı

Sesli ve ışıklı uyarı sistemi aracılığıyla kahvenizin hazır olduğunu size bildirir. Tek seferde 5 fincan kahve kapasitesi bulunmaktadır. Kahve ölçüm kaşığı ve çift akıtma ağzına sahip Arzum Okka Minio Jet OK0013, kullanım kolaylığı açısından da avantajlıdır.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi5
Otomatik Isı AyarlamaVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç400 W
Su Kapasitesi300 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 K* A*; “Ürünü 1 günde teslim ettiler tam ofisten çıkıyordum kapıda karşılaştık hemen aldım evime götürdüm harikasınız. Hemen denedik şu anlık bir problem yok umarım olmaz bun da sonrasında da tadı da köpüğü de gayet başarılı emeğinize sağlık teşekkürler.”

👤 N* E*; “Ürün sağlam bir şekilde geldi hem kendi kutusu hem satıcı ayrı bir kutuya koymuştu paketleme güzeldi İlk kullanım: ürün kahveyi gayet güzel yaptı köpüğü çok güzeldi annem çok beğendi çeyizim için aldım bir kere denedim kaldırdım ilk izlenim çok iyi evlendikten sonraki kullanımlarımda da severek kullanacağımı düşünüyorum.”


Altus AL 797 G

Dört fincan Türk kahvesi yapabilen model, taşmayı önleme teknolojisiyle dikkat çekiyor. Birbirinden lezzetli Türk kahveleri Altus AL 797 G ile mümkün. Piyasanın en çok satılan ve değerlendirilen modellerinden bir tanesidir.

Taşma EmniyetiAşırı Isınma Emniyeti Yok
Sesli İkaz
Işıklı Uyarı

Ürün Detayı

Su kapasitesi diğer modellere göre az olan ürünün, taşmalara karşı özel güvenlik sistemi nitelikleri içerisindedir. Kahveniz hazır olduğunda hem sesli hem de ışıklı ikazlarda bulunur. 500 Watt’lık güç tüketimiyle ortalama bir enerji kullanımı yapmaktadır. Kompakt ve şık tasarımıyla herkes tarafından tercih edilmektedir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Otomatik Isı AyarlamaYok
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç500 W
Su Kapasitesi250 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 I* Y*; “Dün sipariş verdim bugün geldi bile, hemen bir kahve yapıp denedim, çok hızlı ve köpüklü bir kahve içtim kesinlikle alınması gereken bir ürün 2. Sini sipariş ettim bile.”

👤 N* E*; “her şeyiyle harika. Sağlam bir şekilde elime ulaştı. Girişi tabanında, sadece yanda vb olmasını onun da herhangi bir şeyle kapatılmasını isterdim yıkama anında.”


Sinbo İnox Elektrikli Cezve Scm-2943

Gövdesi tamamen paslanmaz çelikten oluşmaktadır. İnox rengiyle mutfağınıza uyum sağlayabilmektedir. Toplamda 5 fincan Türk kahvesi yapabilmektedir. Yıkanabilir olması kolay temizlenme açısından oldukça faydalıdır.

Hızlı Kahve YapımıSesli İkaz Yok
Geniş Hazne
Aşırı Isınma Emniyeti Var

Ürün Detayı

Aşırı ısınmalara karşı çift emniyet sistemiyle güven veren model, açık unutmanız durumunda kendisini kapatmaktadır. 1000 Watt gücünde çalışan ürün, kuvvetli ısıtabilmektedir. Böylelikle kahve, şeker ve suyun kısa süre içerisinde bütünleşmesini sağlar. Birbirinden lezzetli ve köpüklü Türk kahvesi hazırlayabilen Sinbo İnox Elektrikli Cezve, en çok satanlar listesinin üst sıralarında bulunmaktadır.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi5
Işıklı UyarıYok
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazYok
Güç1000 W
Su Kapasitesi400 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 S* Ş*; “Ürün hem tasarım hem pratiklik açısından çok güzel. Çok beğendim. Ofis için almıştım, bir tane de ev için alacağım. Fiyatına göre en iyi ürün diyebilirim. Daha fazla para vermeye hiç gerek yok. Otomatik olarak kapanmadığından şikayet edenler için bir hatırlatma; bu tip cihazların hiç birinde otomatik kapatma olmaz, (Bu cihaz bir otomatik kettle değildir) kahvenizi karıştırarak yaparsınız ve üzerinden alırsınız.”

👤 G* Y*; “Normalde başka tür markanın aynı ürününü alacaktım ki buna denk geldim ve yorumlara gücenerek aldım. Yorumlar sonuna kadar haklı. Kahveyi güzel pişiriyor, yakmıyor. Sadece küçük bir öneri buzdolabından su koyarsanız daha uzun sürede pişireceği için kahve daha lezzetli ve hafif oluyor.”


Schafer Coffee Trend Türk Kahve Makinesi

Normal ve ağır ateşte olmak üzere iki farklı pişirme fonksiyonu bulunan ürün, taşmayı önleyen algılama teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Sesli ve Işıklı İkazSesli İkaz Yok
Taşmayı Önleme Emniyeti
Aşırı Isınma Emniyeti Var

Ürün Detayı

Tek seferde dört fincan Türk kahvesi yapabilen modelin otomatik kapanma özelliği kullanıcılara adeta güven aşılıyor. Aşırı ısınmalara karşı özel güvenlik sistemi bulunmaktadır. Kahveniz hazır olduğunda sesli ve ışıklı bir şekilde ikazlarda bulunur. Kullanım kolaylığı açısından oldukça faydalı bir modeldir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç600 W
Su Kapasitesi200 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 E* R*; “Başarılı bir ürün. Tek seferde 4 fincan çıkarabiliyor ve kahvesi közde seçeneği ile pişirdiğinizde çok lezzetli oluyor.”

👤 P* T*; “Çok kısa süre içerisinde teslimat yapıldı. Çeyizim için almıştım, hemen deneme amaçlı kahve yaptım. Oldukça başarılı ve köpüklüydü. Fiyat performans ürünü diyebiliriz.”


Tefal CM8201TR

Közde pişirilmiş kahve tadında performans gösteren model, dört fincan kapasiteye sahiptir. Ağır ateşte pişirme ve normal pişirme olmak üzere iki farklı fonksiyonu bulunmaktadır. Her bir fincanda bolca köpük ve lezzet bulundurabilen cihaz, herkes tarafından tercih edilmektedir.

Dokunmatik PanelTek Hazne
Akıllı Sensör Sistemi
Çift Yönlü Pişirme Fonksiyonu

Ürün Detayı

Dokunmatik panel ve şık dizaynıyla modern bir görünüme sahiptir. Taşmalara ve aşırı ısınmaya karşı özel güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Alt kısmında yer alan kablo saklama alanıyla kompakt kullanım imkanı sunar. Otomatik kapanma, sesli ikaz ve su seviyesi göstergesi diğer niteliklerindendir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç735 W
Su Kapasitesi280 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 Ö* A*; “Tek kelimeyle harika bir ürün. Kargo kısa sürede elime ulaştı ve çok iyi paketlenmişti. Gelir gelmez denedim ve bol köpüklü bir kahve oldu. Almayı düşünenler hiç tereddütsüz alabilirler. Hızlı ve sağlam teslimat için ayrıca teşekkürler.”

👤 G* D*; “Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. Fiyat olarak çok iyi hemen közde kahve özelliğini denedim oldukça başarılı. Uzun zamandır kahve makinası araştırması yapıyorum iyi ki tercihim bu markadan yana olmuş.”


Arçelik Tkm 9961 B

Tek seferde 6 fincan Türk kahvesi yapabilen model, modern ve kompakt dizaynıyla dikkat çekiyor. Diğer makinelere nazaran iki adet kahve haznesi bulunmaktadır. Taşma emniyeti ve otomatik kapanma özelliğiyle ön plana çıkan Arçelik Tkm 9961 B, en çok satan Türk kahve makinesi modellerinden bir tanesidir.

Otomatik KapanmaTek Hazne
Sesli İkaz
Taşma Emniyeti

Ürün Detayı

Tamamen paslanmaz çelikten oluşan malzemeden üretilmiştir. 1500 Ml’lik tankı, tekrar su doldurmanıza gerek kalmadan 20 fincan kahve hazırlamanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda su seviyesi göstergesi de kullanıcı odaklı bir ürün olduğunu kanıtlıyor diyebiliriz. 3 boyutlu pişirme teknolojisiyle çalışarak kahvenizin tamamen ısıyla buluşmasını sağlar.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi6
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç1200 W
Su Kapasitesi1500 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 S* C*; “Ürünü çok beğendim insanlar sürekli kötü olarak eleştiriyorlar ve ben de makinayı almadan önce insanların etkisinde kaldım iade etmeyi bile düşündüm daha ürün gelmeden ama geldi ve inanılmaz güzel kahveler yapıyor bayıldım. Teşekkür ederim Arçelik yine kahve makinasında bir numarasın.”

👤 A* E*; “Ürünü çok beğendim çok araştırdım annemde eski modeli var. Kahveyi biraz yakıyordu. Ama bu model çok güzel yakmadan kıvamında yapıyor. İndüksiyon özelliği tasarımı çok şık.”


Arzum OK006 Okka Minio Duo

Tek seferde tam olarak 8 fincan Türk kahvesi yapabilmektedir. Taşmalara karşı özel pişirme sistemi bulunmaktadır. Kahveyi ağır ateşte ve ideal sıcaklıkta pişirir ve keyifli bir lezzet deneyimi sunar.

Otomatik KapanmaSu Seviyesi Göstergesi
Sesli İkaz
Taşma Önleme

Ürün Detayı

Sesli ve ışıklı uyarı sistemi bulunur. Kahveniz hazır olduğunda otomatik olarak ikazlarda bulunur. Bol köpüklü ve lezzetli Türk kahvesi hazırlayabilen model, kalabalık misafirleriniz içinde uygundur. Kısa süre içerisinde birçok Türk kahvesi hazırlayabilmektedir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi6
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Güç800 W

Kullanıcı Yorumları

👤 B* A*; “Süper ötesi çok memnunum, daha önceden tekli alıp kullandım bu sefer ikili aldım çok uygun kaliteli, herkese tavsiye ederim. 2 adet aldım birini hediye edeceğim.”

👤 M* I*; “Gerçekten çok güzel bir ürün Anneme aldım annemde çok sevdi. Tavsiye ederim. Özellikle 2li olanı almanız sizin için daha iyi olacaktır sonuçta fazla misafir geldiğinde beklemeden kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz (Köpük oranı da çok güzel)”


King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi 0-K605

On saniye kullanılmadığında otomatik kapanabilen akıllı cihaz, ışıklı ve sesli ikaz özelliklerine sahiptir. Tek seferde 4 fincan lezzetli ve bol köpüklü Türk kahvesi pişirebilmektedir.

Damlama EmniyetiAşırı Isınma Güvenliği Yok
Taşma Güvenliği
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

Kahvenizi uygun sıcaklıkta pişirerek taşmasını önler. Aynı zamanda 400 Ml’lik su kapasitesi bulunmaktadır. Böylelikle kahve hazırlarken her seferinde su eklemenize gerek kalmaz. İdeal köpük seviyesi ve ısısı sayesinde muazzam Türk kahveleri hazırlamanıza olanak sağlar.

Aşırı Isınma EmniyetiYok
Fincan Kapasitesi4
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Su Seviyesi Kapasitesi400 ml
Güç550 W

Kullanıcı Yorumları

👤M* B*; “Geldiği gibi denedim çok beğendim. Hem makinenin görüntüsü çok hoş hem de kahvesi çok güzel ve köpüklü, alacak olanlara tavsiye edebilirim. Paketleme de iyiydi ertesi gün kapımdaydı.”

👤T* E*; “Bu aynı marka ve modelde aldığım 4. Ürün anneme, kendi evime, iş yerime ve yakın arkadaşıma, çok başarılı bir ürün kahveyi muhteşem şekilde yapıyor, başında beklemiyorsunuz sesli uyarısı ile hazır olup olmadığını anlıyorsunuz, ayrıca satıcı güvenilir ve hızlı teslimat yapıyor tavsiye ederim.”


Arçelik K 3190 P Lal Kahve Makinesi

Hızlı pişirme teknolojisiyle kısa süre içerisinde muazzam Türk kahvesi yapmanıza imkan sağlıyor. Isıyı doğru orantılı yarar ve kahvenin taşmasını önler. Kendi içerisinde su püskürtme sistemi aracılığıyla kahvenin karışmasını sağlar. Kullanıcının kahveyi karıştırmasına gerek kalmaz. En çok satılan Türk kahvesi makinelerinden bir tanesidir.

Aşırı Isınma EmniyetiSu Seviyesi Göstergesi
Sesli İkaz
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

1000 Ml’lik su kapasitesi bulunur. Tek seferde 4 fincan Türk kahvesi yapabilmektedir. Otomatik kapanma, sesli ikaz ve su bitme emniyeti nitelikleri arasında yer alır. Cihazın öne çıkan bir diğer özelliği ise taşma emniyetidir. Kullanışlı yapısı ve modern dış tasarımı dolayısıyla en çok tercih edilen Türk kahvesi makinelerindendir.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Sesli İkazVar
Su Seviyesi Kapasitesi1000 ml
Güç1200 W

Kullanıcı Yorumları

👤 B* B*; “Zaten kalite tartışılmaz, yıllardır beklediğim ürünüme kavuştum, kahve tiryakilerinin vazgeçilmezi, ayrıca gönderen firmaya da özenli paketlemesi ve hızlılığından dolayı çok teşekkürler.”

👤 Y* Ö*; “Kahve tadı mükemmel yalnız kablo yanması gibi koku geliyor makine yeni olmasından kaynaklı olabilir mi bilmiyorum.”


Korkmaz A860-02 Kahvekolik

Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen modellerden biri olan Korkmaz A860-02 Kahvekolik, toplamda 8 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Emniyet Özellikleri360 Döner Taban
Kablosuz Kullanım
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

Üründe bulunan özellikler sayesinde kullanıcılardan beğeni toplayan Korkmaz A860-02 Kahvekolik, aşırı ısınma ve otomatik kapanma gibi birçok güvenlik özelliğine sahiptir. Paslanmaz cezvesiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz model, 400 W güç tüketimi yaparak çalışmaktadır. Bu ürünle birlikte tek seferde en fazla 4 fincan kahve yapabilirsiniz.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Güç400 W

Kullanıcı Yorumları

👤 Berkay Ş; “Ürünü alırken tereddüt ettim. Yorumlarda köpüksüz kahve yaptığını söyleyen insanlar vardı. Kahveyi kitapçığındaki tarif ve ölçekte yaparsanız kahve bol köpüklü oluyor. Alacak olanlara tavsiye ederim. Gerçekten başarılı bir ürün.”

👤 N T**; “Rengi çok şık köpüğü de gayet güzel oldu. Fiyatı da piyasaya göre en makul olan. Tavsiye ederim.”


Awox Kafija Türk Kahve Makinesi

Listenin en uygun fiyatlı Türk kahvesi makineleri arasında yer alan Awox Kafija’yı tek tuşla kolayca kontrol edebilirsiniz.

Otomatik KapanmaDamlama Emniyeti
Kablosuz Kullanım
Sesli İkaz

Ürün Detayı

Maksimum 5 fincan köpüklü kahve yapabilen bu model, kahve hazır olduğunda kullanıcıyı sesli ve ışıklı olacak şekilde bilgilendirir. Belirli aralıklarla Awox Kafija’nın cezvesini yıkayarak yeniden temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Rose Gold ve Turkuaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunan ürün, çalışma sırasında 500 W güç tüketimi yapmaktadır.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi5
Işıklı UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Güç500 W

Kullanıcı Yorumları

👤 Z** S; “Güzel ürün sinbo markasının kablolu olanından kullanıyordum ama bu çok hoşuma gitti fazla bir şey beklemeyenler memnun kalacak bu paraya bu performans bu tarz çok güzel.”

👤 S B**; “Mükemmel bir ürün marka adına para vermeye hiç gerek yok çok beğendim bir tanede ablama hediye aldım.”


Fakir Kaave Türk Kahve Makinesi

Gösterdiği performansla kahve severleri kalbinden vuran Fakir Kaave, yaptığı köpüklü kahveyle komşularınızı kıskandırmayı başarıyor.

Geniş Renk SeçeneğiSu Seviyesi Göstergesi
Sesli İkazTaşma Emniyeti Yok
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

Kolay ve pratik yoldan kullanıcıyı Türk kahvesiyle buluşturan Fakir Kaave, sahip olduğu özelliklerle fark yaratıyor. Bir seferde 4 fincana kadar kahve yapabilen bu modelde toplamda 7 farklı renk seçeneği mevcut. Minimal tasarımı sayesinde mutfağınızda yer kaplamaz aynı zamanda şık bir görüntü oluşturur.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Su Bitme EmniyetiVar
Sesli UyarıVar
Taşma EmniyetiVar
Güç735 W

Kullanıcı Yorumları

👤 Şeyda Nur D; “Makine Kahve lezzetini kaybetmeden hem köpüğü hem tadıyla verdiğiniz paranın hakkını veriyor.”

👤 M Y**; “Ürün güzel köpüklü kahve yapıyor hediye olarak aldım önce kalite kontrol yaptım hakkediyor verilen parayı.”


Arçelik K 3300

Sade ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Arçelik K 3300, diğer Türk kahvesi makinelere göre bir tık daha yüksek fiyattan satılıyor.

Emniyet ÖzellikleriYüksek Fiyat
Sesli İkaz360 Döner Taban Yok
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

Aşırı ısınma ve su bitme emniyetiyle güvenli bir kullanım sunan Arçelik K 3300, kahvenizi hazırladığında otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu sağlar. Tek seferde 3 fincanlık kahve pişirebilen makinede kullanışlılığı artıran güvenlik özellikleri bulunuyor. Ek olarak ürün, 670 W güç ile çalışmaktadır.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi3
Su Bitme EmniyetiVar
Sesli UyarıVar
Otomatik KapanmaVar
Taşma EmniyetiVar
Güç670 W

Kullanıcı Yorumları

👤 P** G; “Teşekkür ederim çok kaliteliler.”

👤 R S**; “Çeyizim için aldım 3 fincan kahve yapılabiliyor kahveyi köpüklü güzel yapıyor memnunum.”


Arzum OK004-O OKKA Minio

Türkiye’nin en bilindik alışveriş sitelerinde en çok satılan Türk kahvesi makineleri arasında yer alan Arzum OK004-O OKKA Minio, hazırladığı kahvelerle kendisine hayran bırakıyor.

Emniyet Özellikleri360 Döner Taban Yok
Geniş Renk Yelpazesi
Otomatik Kapanma

Ürün Detayı

Kahveyi sizler için yavaş yavaş pişirerek köz hissiyatı oluşturan Arzum OK004-O OKKA Minio, geniş renk yelpazesiyle her türlü göz zevkine hitap edebiliyor. Kahveniz hazır olduğunda sesli ve ışıklı uyarı veren bu model, ödül almaya başaran özel tasarıma sahiptir. Arzum OK004-O OKKA Minio ile en fazla 4 fincan kahve yapabilirsiniz.

Aşırı Isınma EmniyetiVar
Fincan Kapasitesi4
Su Bitme EmniyetiVar
Sesli UyarıVar
Otomatik KapanmaVar
Taşma EmniyetiVar
Güç480 W

Kullanıcı Yorumları

👤 S** Ç; “Çok güzel bir ürün tereddüt etmeden alabilirsiniz görseldeki fincanlardan tek seferde 4 tane bol köpüklü kahve yapıyor çok beğendim.”

👤 İlknur E; “En güzel yanı başında beklemeden kahve yapabilmek köpüğü kıvamı tam yerinde pişirme süresi ocaktaki kısık ateşte pişirmeye aynı ben çok memnun kaldım Fiyatı da makul tavsiye ederim.”


Sıkça Sorulan Sorular

Kahve Makineleri Kaç Fincan Kahve Yapar?

Türk kahvesi makineleri 1-8 fincan arası kapasiteye sahiptirler. Tek seferde birden fazla Türk kahvesi yapabilirsiniz. Klasik cezvelere nazaran daha hızlı ve pratik şekilde kahve yapmanıza imkan sağlar. Aynı zamanda çift hazneleri makineleri tercih etmeniz durumunda fincan sayınızı arttırabilirsiniz.

Türk Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alacağınız makinenin öncelikle kapasitesini kontrol etmelisiniz. Aynı anda birden fazla Türk kahvesi yapabilen makineleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Kullanım kolaylığı açısından otomatik kapanabilen, yüksek ısı, taşma emniyetine sahip modelleri de seçebilirsiniz. Bir ürünü almadan önce mutlaka tüketici deneyimlerini içerisinde barındıran yorumları da okumalısınız.

Türk Kahve Makinesi Kaç Watt Olmalı?

Bu durum alacağınız makinenin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Çift hazneli ve teknik özellikleri fazla olan makinelerin kullandığı Watt normal olarak daha fazladır. Ancak standart bir kahve makinesi 800 Watt güçle çalışmaktadır. Büyük ve kullanışlı bir Türk kahve makinesi alıyorsanız 1500 Watt’a kadar çıkabilen güce sahiptirler.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın