Dikey ütü, kıyafetlere zarar vermeden ütü işlemini, buhar ile yapan yeni teknolojik bir üründür. Sizin için derlediğimiz en iyi dikey ütü modellerini inceleyerek işinizi kolaylaştıracak bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

SıraModelSu KapasitesiSYblog Puanı
1Kiwi KSI-6450260 ml10/9.9
2Kiwi KSI-6440260 ml10/9.8
3Kiwi KSI-64821.5 L10/9.5
4Arçelik Bkg 6916230 ml10/9.6
5Cooltech330 ml10/9.1
6Gomax200 ml10/9.4
7TEFAL Dr8085200 ml10/9.7
8King Kkg800320 ml10/9.4
9Beko Bkg 5916230 ml10/9.2
10Reidan330 ml10/9.4
Dikey Ütü Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Dikey Ütü Modelleri

Ev işlerinin en sıkıcılarından ütü işini hem kolay hem de zevkli hale getirecek dikey ütü modelleri üzerinde yaptığımız değerlendirmeyi inceleyerek en iyisini seçme konusunda tavsiye alabilirsiniz.

İşte kırışıklıkları gideren en iyi dikey ütü modelleri…

1. Kiwi KSI-6450

260 ml kapasiteli çıkarılabilir su hazneli olarak tasarlanan Kiwi KSI-6450 kırışık giderici buharlı dikey ütü, 45 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak hızlı ve pratik şekilde kırışmış kıyafetlerinizi ütülemeye hazırlanır. Perde ve asılı ürünler için kolay ütüleme imkanı sağlayan ürün, dikey ütü yorumları konusunda da en iyi yorumlara sahip seçeneklerden biridir.

9.9
Esra ŞEN
Kiwi KSI-6450 Kırışık Giderici Buharlı Dikey Ütü
Artıları
 • Kolay kullanım
 • Kırışık açmada başarılı
Eksileri
 • Ağır

Ütü işini kolaylaştıran dikey ütü

Paslanmaz, çelik buhar çıkışlı olarak tasarlanan Kiwi KSI-6450 ile kırışmış kıyafetlerinizi kolaylıkla ütülerken aynı zamanda kıyafetlerinizin dokusuna zarar vermeden ütüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buharlı dikey ütü modelleri arasında kullanıcı yorumlarıyla da en iyisi olduğunu kanıtlayan bu modeli çok seveceksiniz.

Özellikleri

Damlama önleme: Var
Otomatik kapanma:
Var
Su doldurma kapasitesi:
260 ml
Taban malzeme:
çelik

Kullanıcı Yorumları

👤 A***A*** ”Ürünle kumaş pantolon ve gömlek hariç her şeyi rahatça ütüleyebilirsiniz. Ben performansını bu kadar beklemiyordum gerçekten çok iyi açıyor. Tişörtlerimizi ütüledim hatta dakika tuttuk 1 dakika içinde 1 tişört ütülenebiliyor. Kırışıklık açmada gayet başarılı bana göre tek eksi yönü ağırlığından dolayı kolu yorması.”

👤 T*** S*** ”Gerçekten çok başarılı bir ürün herkese tavsiye ederim”

2. Kiwi KSI-6440

260 ml su kapasitesine sahip, perde ve askılı kıyafetler için pratik ütüleme avantajı sağlayan Kiwi KIS-6440 buharlı dikey ütü, çelik tabanı ile kıyafetlerinize zarar vermeden ütü işinizi tamamlamanızı sağlayan özelliklere sahiptir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde ütüyü açık unutmanız durumunda herhangi bir zarar ile karşılaşmazsınız.

9.8
Esra ŞEN
Kiwi KSI-6440 1000 W Buharlı Dikey Ütü
Artıları
 • Kolay ve pratik
 • Yer kaplamaz
Eksileri
 • Ağır

Kıyafet dostu dikey ütü

Kıyafetlerinizi ütülerken zarar vermeden ütülemek ve kısa sürede işinizi tamamlamak için tercih edebileceğiniz Kiwi KIS-6440 buharlı dikey ütü, özellikle de ütü işini sevmeyenler için sunulabilecek en iyi ütü tavsiyesi arasında yer alıyor. Zamandan kazanmak ve pratik şekilde işlerinizi tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Özellikleri

Damlama önleme: Var
Otomatik kapanma:
Var
Taban malzemesi:
Çelik
Su kapasitesi:
260 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 H**Ö** ”Beklentimi çok düşük tutmuştum alırken ama sonuca şaşkınım. Gayet güzel kırışık açıyor ki ben beş dk. denedim sadece. Merak ettim gelince öyle alelade bir denemeydi fakat sonuç çok başarılı normal ütüyle açamadığım kırışıkları açtı. Göründüğünden bir tık daha büyük ama oda sorun teşkil etmez. Genel olarak paketlemesi aletin kendisi kullanımı ben beğendim ilerde nasıl olur bilmem ama ilk izlenime göre alınabilir kesinlikle.”

👤 G***Ç*** ”Ürün açıklama kısmındaki yazan 1000 wat geliyor yanlış gelmiyor, zaten 1000 yazıyor aynısı geldi. Tişört, gömlek vs. günlük islerini rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. Ben memnun kaldım. Teşekkürler.”

3. Kiwi KSI-6482

45 saniyede hızlı ısınma özelliğine sahip Kiwi KSI-6482 profesyonel buhar kazanlı dikey ütü, 1500 ml. Su haznesi ile tüm ütü işlerinizi tek seferde yapmanızı sağlar. Otomatik kapanma, elbise askısı, kürk fırçası gibi ek aksesuarları ile ütü işinizi kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz ütü, en iyi dikey ütü tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

9.5
Esra ŞEN
Kiwi KSI-6482 Profesyonel Buhar Kazanlı Dikey Ütü
Artıları
 • Su haznesi
 • Her türlü kıyafet için uygun
Eksileri
 • Fiyatı

Profesyonel dikey ütü

Daha profesyonel ütü yapmak isteyenlere önerilebilecek en iyi dikey ütü modelleri arasında yer alan Kiwi KSI-6482, kazanlı ve buharlı özelliği ile kırışıklıkları kısa sürede geçirebileceğiniz bir üründü. Kullanıcı deneyimi en üst düzeyde tutulan ürün, askıda ütü kullananlar için en ideal seçeneklerden biridir.

Özellikleri

Damlama önleme: Yok
Otomatik kapanma:
Yok
Taban malzemesi:
Çelik
Su kapasitesi:
1.5 L

Kullanıcı Yorumları

👤 A***D*** ”Anlatıldığı gibi, resimdekinin aynısı geldi. Kesinlikle büyük kolaylık.”

👤 H***U*** ”Fiyat performans ürünü”

4. Arçelik Bkg 6916 Buharlı Ütü

Sadece 1,05 kg. ağırlığında, 230 ml su haznesi ile ütü işini kolaylıkla tamamlamayı sağlayan Arçelik BKG 6919 buharlı dikey ütü, otomatik kapanma özelliği ile açık unutmanız durumunda kendi kendine kapanır ve güvenliği sağlar. 25 g/dk sürekli buhar özelliği ve 1600 W gücü ile sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Artıları
 • Hafif
 • Kolay kullanım
Eksileri
 • Fiyatı

Sınıfının En İyi Dikey Ütüsü

Arçelik markasının en iyi buharlı dikey ütü modelleri arasında yer alan Arçelik BKG 6919 buharlı ütü, kullanıcı deneyimi en yüksek ürünlerden biridir. Seramik tabanı ve paslanmaz çelik buhar çıkışı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ve aynı zamanda kıyafetlerinize zarar vermeden kullanabileceğiniz dikey ütü, portatif dikey ütü kullanmak isteyenlere önerilebilecek en iyi seçeneklerden biridir.

Özellikleri

Su kapasitesi: 230 ml
Otomatik kapanma:
Var
Taban malzeme:
Seramik

Kullanıcı Yorumları

👤 S***Ö*** ”Harika bayıldım uzun ömürlü sağlam, çok beğendim yatağı yastığı yün yorganımı bile ütülüyorum valla mikropları kırılsın diye.”

👤 S***A*** ”Ürün çok güzel aylardır bekleyen kırışık gömleğimi çok güzel ütüledi daha da o büyük ütüyü kullanmam muadilleriyle çok kıyaslayarak aldım en hafifi en güzeli bu model.”

5. Cooltech 1500w

330ml su haznesi, 20sn hazır buhar akıllı özellikleri ile en dikkat çekici buharlı dikey ütü modelleri arasında yer alan Cooltech buharlı dikey ütü ile işlerinizi kısa sürede tamamlayarak hazırlanabilirsiniz. Hafif çerçevesi ile kolay ve rahat ütü yapmayı sağlayan ürün, 22 gr/dakikalık sürekli buhar çıkışı ile yüksek performanslı buhar çıkışı sağlamaktadır.

9.1
Esra ŞEN
Cooltech 1500w Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Düzleştirici Ütü
Artıları
 • Hafif
 • Her kumaş tipine uygun
Eksileri
 • Fiyatı

Fiyat Performanslı Dikey Ütü

Özellikle sık seyahate çıkanlar için pratik ütü yapmayı sağlayan Cooltech buharlı dikey ütü, ütü işini sevmeyenler için de ideal bir seçenektir. Hızlı ısınması ve birçok kumaş türünü kolaylıkla düzleştirmesi, dikey ütü tavsiyeleri arasında yer almasını etkilemektedir.

Özellikleri

Otomatik kapanma: Var
Su kapasitesi:
330 ml
20 saniyede ısınma:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 G***T*** ”Çok memnun kaldım iyi ki almışım. Kırışıkları anında gideriyor başka marka almaya gerek yok.”

👤 D***T*** ”Hiç böyle bir performans beklemiyordum şaşırdım memnun kaldım.”

6. Gomax Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü

Pamuk, yün, polyester, kadife, ipek, elyaf, naylon ve daha birçok kumaş tipine uygun şekilde tasarlanan Gomax dikey ütü ile perde ve askıdaki kıyafetlerinizi kolaylıkla ütüleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Su ve elektrik kaçağına karşı korumalı özelliği ve otomatik kapanma özelliği ile güven içinde kullanabileceğiniz bir ütüdür.

9.4
Esra ŞEN
Gomax Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü
Artıları
 • Hafif
 • Kumaş tiplerine uygun
Eksileri
 • Su haznesi

En iyi buharlı dikey ütü

Evinizde ve seyahatlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz en iyi dikey ütü modelleri arasında yer alan Gomax portatif buharlı dikey ütü, taşınması kolay olması sebebi ile her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz ideal seçeneklerden biridir. Dikey ütü kullananlar arasında sıklıkla tercih dilmesi de ayrıca değerlendirilmeye değer bir model olduğunu gösteriyor.

Özellikleri

Güç kablosu: 1,5 mt.
Otomatik kapanma:
Var
Çıkarılabilir su haznesi:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 N***N*** ”Ürünün hem fiyatı uygun hem de kullanım açısından çok avantajlı. Boyutunun çok büyük olmamasından dolayı taşınabilirlik acısından da çok iyi, ayrıca hızlı teslimat için teşekkür ediyorum.”

👤 N***L*** ”Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Üstelik şuan fiyatı benim aldığım fiyatın altına düşmüş. Ütü yapmayı sevmeyen biri olarak tam benlik bir ürünmüş. Mağazaya teşekkür ederim.”

7. TEFAL Dr8085

2 kg. ağırlığında otomatik kapanma özelliği ile güven içinde kullanabileceğiniz TEFAL Dr8085 buharlı dikey ütü, 45 saniyede ısınarak ütü yapmaya hazır hale gelir. 1500 wat gücü, 3 metre kablo uzunluğu ile kolaylıkla kullanabileceğiniz ürün, dikey ütü tavsiyeleri arasında en çok önerilerin modellerden biridir.

9.7
Esra ŞEN
TEFAL Dr8085 Steam Brush Access Steam
Artıları
 • Hafif
 • Kullanışlı
Eksileri
 • Fiyatı

İşini Bilen Dikey Ütü

Ev eşyalarında bilindik bir marka haline gelen Tefal’in en özel tasarımlarından biri olan Tefal Dr8085 dikey buharlı ütü ile evin en sıkıcı işlerinden ütü işini bile zevkle yapmaya başlayacaksınız. Özel tasarımı ve hafif özelliği ile seyahatlerinizde de kolaylıkla kullanabileceğiniz dikey ütü, ürün tavsiyeleri arasında en çok önerilen modellerden biridir.

Özellikleri

Isınma süresi: 45 saniye
Ağırlık:
2 kg.
Otomatik kapanma:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 G***A*** ”Çok memnun kaldım su haznesi suyu koyup çalıştırıyorsunuz 5 dk GB kısa sürede ısınıyor buhar gücüde boyutuna göre iyi ben memnun kaldım.”

👤 E****A**** ”Çok hızlı kargolama ve kaliteli ürün için mağazaya teşekkürler… Gerçekten çok pratik bir ütü, özellikle tülleri nemliyken asıp, buharı ile düzleştirmek çok işe yarıyor.”

8. King Kkg800

1600 wat gücü, seramik tabanı ve 320 ml. Su haznesi ile ütü işlerinizi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olan King buharlı dikey ütü, güçlü buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları çok kısa sürede düzleştirir. En iyi dikey ütü önerileri arasında yer alan dikey ütü, ütü yapmayı hiç sevmeyenlere bile ütü yapmayı sevdirir.

9.4
Esra ŞEN
King Kkg800 Isabel Buharlı Kırışıklık Giderici Ütü
Artıları
 • Hafif
 • Su haznesi
Eksileri
 • Kablo uzunluğu

Hızlı Isınan Dikey Ütü

Ütü masası gerektirmeden kıyafetlerinizi ve perdelerinizi kolaylıkla ütülemenize yardımcı olan King KKG800 buharlı dikey ütü, özellikle seyahatleriniz için kullanabileceğiniz en iyi dikey ütü modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutan ve uzun süre dayanıklılığı ile dikkat çeken ütü ile işlerinizi daha kolay şekilde yapacaksınız.

Özellikleri

Otomatik kapanma: Var
Çıkarılabilir su haznesi:
Var
Güçlü buhar çıkışı:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 R***S**** ”Buhar gücü çok iyi. Dışarı çıkmadan önce kırışan kıyafetlerimi hemen buharla açıyorum. Çok pratik, elim ayağım oldu.”

👤 H****U**** ”Ürün kaliteli 1600 w. buhar çıkışı yoğun. Ürünü ve satıcı firmayı tavsiye ederim. Teşekkürler.”

9. Beko Bkg 5916

1600 wat gücü, otomatik kapanma özelliği ile ütü işlerini sevdiren Beko Bkg 5916 buharlı dikey ütü, sadece kırışıklıkları gidermekle kalmaz aynı zamanda kıyafetlerdeki bakterilerin temizlenmesinde %99 oranında başarılı sonuçlar sunar.

9.2
Esra ŞEN
Beko Bkg 5916 1600 W Buharlı Kırışık Giderici
Artıları
 • Hafif
 • Kullanım kolaylığı
Eksileri
 • Su haznesi

En iyi Dikey Buharlı Ütü

Evden acil çıkmanız gerektiği durumlarda bile kısa sürede ısınarak ütü yapmaya hazır hale gelen Beko Bkg 5916 buharlı ütü ile zorlayıcı kumaşları bile kolaylıkla ütüleyebilirsiniz. Ütü önerileri arasında en sık önerilerin model, sağladığı avantajları ile zamandan kazanmanıza yardımcı olur.

Özellikleri

Otomatik kapanma: Var
Taban malzeme:
Seramik
Su doldurma kapasitesi:
230 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 A***İ*** ”Ben beğendim en azından ütüden arta kalan zamanda ikram olarak yolladığınız kahveyi içebileceğim teşekkürler.”

👤 Y** O**” Bütün ihtiyaçlarımı karşıladı teşekkürler.”

10. Reidan Profesyonel Dikey Ütü

Hazır buhar akıllı özelliği ile kısa sürede kıyafetlerin ütülenmesini sağlayan Reidan profesyonel dikey ütü, otomatik kapanma özelliği, ultra kompakt çerçevesi ile kolaylıkla dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir üründür. 330 ml. Su haznesine sahip, 20 saniyede ısınma özelliği sağlayan ürünü siz de çok seveceksiniz.

Artıları
 • Hafif
 • Kullanımı kolay
Eksileri
 • Su haznesi

En iyi Dikey Ütü Modeli

Seyahatlerinizde ya da evden acilen çıkmanız gereken durumlarda kıyafetlerinizi hızlıca ütülemenize yardımcı olan Reidan profesyonel dikey ütü, ütü tavsiyeleri arasında en çok önerilen modellerden biridir. 1500 wat gücünde çıkış gücüne sahip olan ütü, sağladığı zaman tasarrufu ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Özellikleri

Su haznesi: 330 ml
Otomatik kapanma:
Var
Güç:
1500 wat

Kullanıcı Yorumları

👤 N***F*** ”Ürün mükemmel herkese tavsiye ederim evinizde olması geren bir ürün.”

👤 O****P**** ”Su haznesi biraz daha büyük olsa daha fazla kıyafeti ütüler. Yine de güzel ürün.”


Dikey Ütü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dikey ütü nasıl olmalıdır?

Seyahat ya da sık ütü yapan biri iseniz kısa sürede ısınması ve hazır hale gelmesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca su haznesi kapasitesi daha fazla ütü yapmanıza yardımcı olur.

Dikey ütü fiyatı ne kadar?

Dikey ütüler, özelliklerine ve markalarına göre değişik fiyatlardan satılmaktadır. Araştırmanızı yaparak hem ucuz hem de kaliteli bir ürün bulabilirsiniz.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz