Dikey ütü, kıyafetlere zarar vermeden ütü işlemini, buhar ile yapan yeni teknolojik bir üründür. Sizin için derlediğimiz en iyi dikey ütü modellerini inceleyerek işinizi kolaylaştıracak bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

SıraModelSu KapasitesiSYblog Puanı
1Kiwi KSI-6450260 ml10/9.9
2Kiwi KSI-6440260 ml10/9.8
3Kiwi KSI-64821.5 L10/9.5
4Arçelik Bkg 6916230 ml10/9.6
5Cooltech330 ml10/9.1
6Gomax200 ml10/9.4
7TEFAL Dr8085200 ml10/9.7
8King Kkg800320 ml10/9.4
9Beko Bkg 5916230 ml10/9.2
10Reidan330 ml10/9.4
Dikey Ütü Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi Dikey Ütü Modelleri

Ev işlerinin en sıkıcılarından ütü işini hem kolay hem de zevkli hale getirecek dikey ütü modelleri üzerinde yaptığımız değerlendirmeyi inceleyerek en iyisini seçme konusunda tavsiye alabilirsiniz.

İşte kırışıklıkları gideren en iyi dikey ütü modelleri…

Kiwi KSI-6450

Paslanmaz, çelik buhar çıkışlı olarak tasarlanan Kiwi KSI-6450 ile kırışmış kıyafetlerinizi kolaylıkla ütülerken aynı zamanda kıyafetlerinizin dokusuna zarar vermeden ütüleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Buharlı dikey ütü modelleri arasında kullanıcı yorumlarıyla da en iyisi olduğunu kanıtlayan bu modeli çok seveceksiniz.

Kolay kullanımAğır
Kırışık açmada başarılı

Ürün Detayı

260 ml kapasiteli çıkarılabilir su hazneli olarak tasarlanan Kiwi KSI-6450 kırışık giderici buharlı dikey ütü, 45 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak hızlı ve pratik şekilde kırışmış kıyafetlerinizi ütülemeye hazırlanır. Perde ve asılı ürünler için kolay ütüleme imkanı sağlayan ürün, dikey ütü yorumları konusunda da en iyi yorumlara sahip seçeneklerden biridir.

Damlama önlemeVar
Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi260 ml
Taban malzemeÇelik

Kullanıcı Yorumları

👤 A***A*** ”Ürünle kumaş pantolon ve gömlek hariç her şeyi rahatça ütüleyebilirsiniz. Ben performansını bu kadar beklemiyordum gerçekten çok iyi açıyor. Tişörtlerimizi ütüledim hatta dakika tuttuk 1 dakika içinde 1 tişört ütülenebiliyor. Kırışıklık açmada gayet başarılı bana göre tek eksi yönü ağırlığından dolayı kolu yorması.”

👤 T*** S*** ”Gerçekten çok başarılı bir ürün herkese tavsiye ederim”


Kiwi KSI-6440

Kıyafetlerinizi ütülerken zarar vermeden ütülemek ve kısa sürede işinizi tamamlamak için tercih edebileceğiniz Kiwi KIS-6440 buharlı dikey ütü, özellikle de ütü işini sevmeyenler için sunulabilecek en iyi ütü tavsiyesi arasında yer alıyor. Zamandan kazanmak ve pratik şekilde işlerinizi tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Kolay ve pratikAğır
Yer kaplamaz

Ürün Detayı

260 ml su kapasitesine sahip, perde ve askılı kıyafetler için pratik ütüleme avantajı sağlayan Kiwi KIS-6440 buharlı dikey ütü, çelik tabanı ile kıyafetlerinize zarar vermeden ütü işinizi tamamlamanızı sağlayan özelliklere sahiptir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde ütüyü açık unutmanız durumunda herhangi bir zarar ile karşılaşmazsınız.

Damlama önlemeVar
Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi260 ml
Taban malzemeÇelik

Kullanıcı Yorumları

👤 H**Ö** ”Beklentimi çok düşük tutmuştum alırken ama sonuca şaşkınım. Gayet güzel kırışık açıyor ki ben beş dk. denedim sadece. Merak ettim gelince öyle alelade bir denemeydi fakat sonuç çok başarılı normal ütüyle açamadığım kırışıkları açtı. Göründüğünden bir tık daha büyük ama oda sorun teşkil etmez. Genel olarak paketlemesi aletin kendisi kullanımı ben beğendim ilerde nasıl olur bilmem ama ilk izlenime göre alınabilir kesinlikle.”

👤 G***Ç*** ”Ürün açıklama kısmındaki yazan 1000 wat geliyor yanlış gelmiyor, zaten 1000 yazıyor aynısı geldi. Tişört, gömlek vs. günlük islerini rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. Ben memnun kaldım. Teşekkürler.”


Kiwi KSI-6482

Daha profesyonel ütü yapmak isteyenlere önerilebilecek en iyi dikey ütü modelleri arasında yer alan Kiwi KSI-6482, kazanlı ve buharlı özelliği ile kırışıklıkları kısa sürede geçirebileceğiniz bir üründü. Kullanıcı deneyimi en üst düzeyde tutulan ürün, askıda ütü kullananlar için en ideal seçeneklerden biridir.

Su haznesiFiyatı
Her türlü kıyafet için uygun

Ürün Detayı

45 saniyede hızlı ısınma özelliğine sahip Kiwi KSI-6482 profesyonel buhar kazanlı dikey ütü, 1500 ml. Su haznesi ile tüm ütü işlerinizi tek seferde yapmanızı sağlar. Otomatik kapanma, elbise askısı, kürk fırçası gibi ek aksesuarları ile ütü işinizi kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz ütü, en iyi dikey ütü tavsiyeleri arasında yer almaktadır.

Damlama önlemeYok
Otomatik kapanmaYok
Su doldurma kapasitesi1500 ml
Taban malzemeÇelik

Kullanıcı Yorumları

👤 A***D*** ”Anlatıldığı gibi, resimdekinin aynısı geldi. Kesinlikle büyük kolaylık.”

👤 H***U*** ”Fiyat performans ürünü”


Arçelik Bkg 6916 Buharlı Ütü

Arçelik markasının en iyi buharlı dikey ütü modelleri arasında yer alan Arçelik BKG 6919 buharlı ütü, kullanıcı deneyimi en yüksek ürünlerden biridir. Seramik tabanı ve paslanmaz çelik buhar çıkışı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ve aynı zamanda kıyafetlerinize zarar vermeden kullanabileceğiniz dikey ütü, portatif dikey ütü kullanmak isteyenlere önerilebilecek en iyi seçeneklerden biridir.

HafifFiyatı
Kolay kullanım

Ürün Detayı

Sadece 1,05 kg. ağırlığında, 230 ml su haznesi ile ütü işini kolaylıkla tamamlamayı sağlayan Arçelik BKG 6919 buharlı dikey ütü, otomatik kapanma özelliği ile açık unutmanız durumunda kendi kendine kapanır ve güvenliği sağlar. 25 g/dk sürekli buhar özelliği ve 1600 W gücü ile sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi230 ml
Taban malzemeSeramik

Kullanıcı Yorumları

👤 S***Ö*** ”Harika bayıldım uzun ömürlü sağlam, çok beğendim yatağı yastığı yün yorganımı bile ütülüyorum valla mikropları kırılsın diye.”

👤 S***A*** ”Ürün çok güzel aylardır bekleyen kırışık gömleğimi çok güzel ütüledi daha da o büyük ütüyü kullanmam muadilleriyle çok kıyaslayarak aldım en hafifi en güzeli bu model.”


Cooltech 1500w

Özellikle sık seyahate çıkanlar için pratik ütü yapmayı sağlayan Cooltech buharlı dikey ütü, ütü işini sevmeyenler için de ideal bir seçenektir. Hızlı ısınması ve birçok kumaş türünü kolaylıkla düzleştirmesi, dikey ütü tavsiyeleri arasında yer almasını etkilemektedir.

HafifFiyatı
Her kumaş tipine uygun

Ürün Detayı

330ml su haznesi, 20sn hazır buhar akıllı özellikleri ile en dikkat çekici buharlı dikey ütü modelleri arasında yer alan Cooltech buharlı dikey ütü ile işlerinizi kısa sürede tamamlayarak hazırlanabilirsiniz. Hafif çerçevesi ile kolay ve rahat ütü yapmayı sağlayan ürün, 22 gr/dakikalık sürekli buhar çıkışı ile yüksek performanslı buhar çıkışı sağlamaktadır.

Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi330 ml
20 saniyede ısınmaVar

Kullanıcı Yorumları

👤 G***T*** ”Çok memnun kaldım iyi ki almışım. Kırışıkları anında gideriyor başka marka almaya gerek yok.”

👤 D***T*** ”Hiç böyle bir performans beklemiyordum şaşırdım memnun kaldım.”


Gomax Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü

Evinizde ve seyahatlerinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz en iyi dikey ütü modelleri arasında yer alan Gomax portatif buharlı dikey ütü, taşınması kolay olması sebebi ile her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz ideal seçeneklerden biridir. Dikey ütü kullananlar arasında sıklıkla tercih dilmesi de ayrıca değerlendirilmeye değer bir model olduğunu gösteriyor.

HafifSu haznesi
Kumaş tiplerine uygun

Ürün Detayı

Pamuk, yün, polyester, kadife, ipek, elyaf, naylon ve daha birçok kumaş tipine uygun şekilde tasarlanan Gomax dikey ütü ile perde ve askıdaki kıyafetlerinizi kolaylıkla ütüleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Su ve elektrik kaçağına karşı korumalı özelliği ve otomatik kapanma özelliği ile güven içinde kullanabileceğiniz bir ütüdür.

Güç kablosu1,5 mt
Otomatik kapanmaVar
Çıkarılabilir su haznesiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 N***N*** ”Ürünün hem fiyatı uygun hem de kullanım açısından çok avantajlı. Boyutunun çok büyük olmamasından dolayı taşınabilirlik acısından da çok iyi, ayrıca hızlı teslimat için teşekkür ediyorum.”

👤 N***L*** ”Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Üstelik şuan fiyatı benim aldığım fiyatın altına düşmüş. Ütü yapmayı sevmeyen biri olarak tam benlik bir ürünmüş. Mağazaya teşekkür ederim.”


TEFAL Dr8085

Ev eşyalarında bilindik bir marka haline gelen Tefal’in en özel tasarımlarından biri olan Tefal Dr8085 dikey buharlı ütü ile evin en sıkıcı işlerinden ütü işini bile zevkle yapmaya başlayacaksınız. Özel tasarımı ve hafif özelliği ile seyahatlerinizde de kolaylıkla kullanabileceğiniz dikey ütü, ürün tavsiyeleri arasında en çok önerilen modellerden biridir.

HafifFiyatı
Kullanışlı

Ürün Detayı

2 kg. ağırlığında otomatik kapanma özelliği ile güven içinde kullanabileceğiniz TEFAL Dr8085 buharlı dikey ütü, 45 saniyede ısınarak ütü yapmaya hazır hale gelir. 1500 wat gücü, 3 metre kablo uzunluğu ile kolaylıkla kullanabileceğiniz ürün, dikey ütü tavsiyeleri arasında en çok önerilerin modellerden biridir.

Isınma süresi45 saniye
Otomatik kapanmaVar

Kullanıcı Yorumları

👤 G***A*** ”Çok memnun kaldım su haznesi suyu koyup çalıştırıyorsunuz 5 dk GB kısa sürede ısınıyor buhar gücüde boyutuna göre iyi ben memnun kaldım.”

👤 E****A**** ”Çok hızlı kargolama ve kaliteli ürün için mağazaya teşekkürler… Gerçekten çok pratik bir ütü, özellikle tülleri nemliyken asıp, buharı ile düzleştirmek çok işe yarıyor.”


King Kkg800

Ütü masası gerektirmeden kıyafetlerinizi ve perdelerinizi kolaylıkla ütülemenize yardımcı olan King KKG800 buharlı dikey ütü, özellikle seyahatleriniz için kullanabileceğiniz en iyi dikey ütü modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutan ve uzun süre dayanıklılığı ile dikkat çeken ütü ile işlerinizi daha kolay şekilde yapacaksınız.

HafifKablo uzunluğu
Su haznesi

Ürün Detayı

1600 wat gücü, seramik tabanı ve 320 ml. Su haznesi ile ütü işlerinizi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olan King buharlı dikey ütü, güçlü buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları çok kısa sürede düzleştirir. En iyi dikey ütü önerileri arasında yer alan dikey ütü, ütü yapmayı hiç sevmeyenlere bile ütü yapmayı sevdirir.

Güçlü buhar çıkışı45 saniye
Otomatik kapanmaVar
Çıkarılabilir su haznesiVar

Kullanıcı Yorumları

👤 R***S**** ”Buhar gücü çok iyi. Dışarı çıkmadan önce kırışan kıyafetlerimi hemen buharla açıyorum. Çok pratik, elim ayağım oldu.”

👤 H****U**** ”Ürün kaliteli 1600 w. buhar çıkışı yoğun. Ürünü ve satıcı firmayı tavsiye ederim. Teşekkürler.”


Beko Bkg 5916

Evden acil çıkmanız gerektiği durumlarda bile kısa sürede ısınarak ütü yapmaya hazır hale gelen Beko Bkg 5916 buharlı ütü ile zorlayıcı kumaşları bile kolaylıkla ütüleyebilirsiniz. Ütü önerileri arasında en sık önerilerin model, sağladığı avantajları ile zamandan kazanmanıza yardımcı olur.

HafifSu haznesi
Kullanım kolaylığı

Ürün Detayı

1600 wat gücü, otomatik kapanma özelliği ile ütü işlerini sevdiren Beko Bkg 5916 buharlı dikey ütü, sadece kırışıklıkları gidermekle kalmaz aynı zamanda kıyafetlerdeki bakterilerin temizlenmesinde %99 oranında başarılı sonuçlar sunar.

Taban malzemeSeramik
Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi230 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 A***İ*** ”Ben beğendim en azından ütüden arta kalan zamanda ikram olarak yolladığınız kahveyi içebileceğim teşekkürler.”

👤 Y** O**” Bütün ihtiyaçlarımı karşıladı teşekkürler.”


Reidan Profesyonel Dikey Ütü

Seyahatlerinizde ya da evden acilen çıkmanız gereken durumlarda kıyafetlerinizi hızlıca ütülemenize yardımcı olan Reidan profesyonel dikey ütü, ütü tavsiyeleri arasında en çok önerilen modellerden biridir. 1500 wat gücünde çıkış gücüne sahip olan ütü, sağladığı zaman tasarrufu ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

HafifSu haznesi
Kullanım kolaylığı

Ürün Detayı

Hazır buhar akıllı özelliği ile kısa sürede kıyafetlerin ütülenmesini sağlayan Reidan profesyonel dikey ütü, otomatik kapanma özelliği, ultra kompakt çerçevesi ile kolaylıkla dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir üründür. 330 ml. Su haznesine sahip, 20 saniyede ısınma özelliği sağlayan ürünü siz de çok seveceksiniz.

Güç1500 W
Otomatik kapanmaVar
Su doldurma kapasitesi330 ml

Kullanıcı Yorumları

👤 N***F*** ”Ürün mükemmel herkese tavsiye ederim evinizde olması geren bir ürün.”

👤 O****P**** ”Su haznesi biraz daha büyük olsa daha fazla kıyafeti ütüler. Yine de güzel ürün.”


Sıkça Sorulan Sorular

Dikey ütü nasıl olmalıdır?

Seyahat ya da sık ütü yapan biri iseniz kısa sürede ısınması ve hazır hale gelmesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca su haznesi kapasitesi daha fazla ütü yapmanıza yardımcı olur.

Dikey ütü fiyatı ne kadar?

Dikey ütüler, özelliklerine ve markalarına göre değişik fiyatlardan satılmaktadır. Araştırmanızı yaparak hem ucuz hem de kaliteli bir ürün bulabilirsiniz.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz