Yaz aylarının en sinir bozucu ve rahatsız edici yanı, sivrisinekler. Plajda güneşlenirken ısırması, bahçede keyifli bir şekilde kitap okurken çıkardığı vızıltıları sinir bozucu olabiliyor. Bugün sizi bu kabustan kurtaracak, yaz aylarını çok daha konforlu bir şekilde geçirmenizi sağlayacak sivrisinek öldürücü cihazlardan bahsedeceğiz. Yaydığı ışıklar sayesinde sivrisinek ve diğer haşereleri kendine çekerek etkisizi hale getiren birbirinden etkili en iyi 9 sivrisinek öldürücüyü sizler için listeledik.

SıraMarkaÖne Çıkan ÖzellikSYblog Puanı
1ReidanSessiz10/9.9
2Penguen8000 Saat Ömürlü10/9.7
3MasterGeniş Etki Alanı10/9.6
4EcuyYıkanabilir10/9.8
5LorinDayanıklı Yapı10/9.7
6PolhammobileRaket Tasarım10/9.6
7ZhengdongGeniş Etki Alanı10/9.6
8ChargeDayanıklı Batarya10/9.7
9Okinox Geniş Etki Alanı10/9.8
Sivrisinek Öldürücü Tavsiye Listesi

En Çok Tercih Edilen Sivrisinek Öldürücü

Tüm insanların ortak problemi olan sivrisinekler, ısırıklarıyla canımızı yakarken çıkardığı sesler ile sinirimizi bozuyor. Rahat bir uyku için yastıkla kafanızı kapatmanıza gerek yok bugün vereceğimiz tavsiye sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde uyuyabileceksiniz. Bugün sizler için en iyi 9 sivrisinek öldürücü cihazı bir araya getirdik.

Artıları
 • Sessiz
 • Işıklı
 • Otomatik
Eksileri
 • Fiyat

İşlevsel kullanım

Özellikle bebekler için tasarlanan Reidan sivrisinek kovucu, gürültü çıkarmadan çalışarak rahat bir kullanım sunuyor.

Ürün Detayı

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Reidan sivrisinek kovucu, kullanıcıya uzun yıllar kullanabilme imkanı sunuyor. Sivrisineklerin kaçmasına izin vermeden yaydığı ışık ile kendine çekerek sivrisinekleri ortadan kaldırıyor. Sivrisinek probleminden sizi anında kurtaracak olan bu sivrisinek kovucu, güç tasarrufu ile öne çıkıyor. Güvenli bir kullanım sağladığı için çocuk ve bebek odalarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz Rida sivrisinek kovucu, çok satanlar listesinde ilk sırada.

Teknik Özellikleri

Güç kaynağı: USB Başlık
Haşere Türü:
Sinek, sivrisinek vb
Marka adı:
Havana
Renk:
Siyah beyaz
Haşere Kontrol Tipi:
Elektronik Tuzaklar
Malzeme:
ABS
Boyut:
19 * 13cm
Uygulama:
Kapalı Açık Alan

Kullanıcı Yorumları

👤 OG: Ürün güzel, küçük odalarda işe yarıyor

👤 UE: Güzel ürün ise yarıyor ben sevdim.

9.7
Burak ÖNDER

Penguen Elektrikli Sinek Öldürücü

Artıları
 • İşlevsel
 • Güvenli
 • Kolay kullanım
Eksileri
 • Fiyat

Etkili Kullanım

Sivrisinek ısırıklarının acısından ve seslerinden bıktıysanız bu ürün tam olarak size göre. Sivrisinekleri anında yok ederek rahat bir uyku sunan Penguen sivrisinek öldürücüyü çok seveceksiniz.

Ürün Detayı

İç ve dış mekan fark etmeksizin her yerde etki eden Penguen sivrisinek öldürücü sayesinde bahçede oturmak artık bir kabus olamayacak. Temizleme fırçasıyla rahat bir şekilde temizleyebileceğiniz bu elektrikli sinek öldürücü, sinekleri kolay bir şekilde kendine çeker ve hızlıca onları öldürür. Ultraviole ışınları saçan Penguen elektrikli sivrisinek öldürücü, 8000 saate kadar kullanabileceğiniz, hayat kurtarıcı bir ürün.

Teknik Özellikleri

Güç: 4000 w
Renk:
mavi
Kaplama:
ABS

Kullanıcı Yorumları

👤 LÇ: Ürün çok iyi daha iki gün oldu alalı evde sinek kalmadı tereddüt etmeden aldım size de tavsiye ederim

👤 PN: Fiyat performans ürünü ev içinde yeterli


9.6
Burak ÖNDER

Master Elektrikli Sinek Öldürücü Kovucu

Artıları
 • Kullanışlı
 • Uzun ömürlü
 • Güvenli
Eksileri
 • Tek Renk

Sivrisinekler İçin En Etkili Önlem

Sinir bozucu sivrisinek seslerinden ve ısırmalarından kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği Master elektrikli sinek öldürücü, etkili bir sonuç sağlıyor.

Ürün Detayı

Ev ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz Master elektrikli sivrisinek öldürücü, yaydığı ışıkla böcek ve sinekleri kendine çekerek yüksek voltajdaki elektrik yüklü metal ızgaralarıyla onları etkisiz hale getiriyor. Tıkanma yapmadığı için uzun yıllar kullanabilir, darbe ve sarsıntılara karşı oldukça dayanıklı olan bu elektrikli sinek öldürücü sayesinde yaz aylarının keyfini rahat rahat çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Elektrik: AC 230V / 50 Hz 1×6 W

Kullanıcı Yorumları

👤 HA: Gece bir anda ortalığı saran minicik baş belalarından kurtardı bizi. Sivrisinek ve ışığa gelen ne kadar kanatlı varsa gece boyunca yakalıyor

👤 ÖM: kelebek haşare ne varsa cızırtı ile imha etti evin içinde hoş gece lambası gibi kullanıyor sivri sinekler yok oldu


9.8
Burak ÖNDER

Ecuy Elektrikli Sivrisinek Öldürücü

Artıları
 • Sessiz
 • İşlevsel
 • Kullanımı kolay
Eksileri
 • Tek Renk

Modern Tasarım

Diğer sinek öldürücü cihazlara göre çok daha estetik ve modern duran Ecuy elektrikli sivrisinek öldürücü ile konforlu bir yaz tatili sizleri bekliyor.

Ürün Detayı

Işığın parlaklığına kapılıp gelen sivrisinekleri yüksek voltaj kullanmadan kendine çekerek etkisiz hale getiren Ecuy elektrikli sinek öldürücü, doğal hava akışı ile kurutarak sivrisinekleri etkisiz hale getiriyor. Çocuk ve bebek odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilme özelliğiyle öne çıkan bu elektrikli sinek öldürücü, sessiz çalışmayla birlikte hem güvenli hem de kolay bir kullanım sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Voltaj: DC 5V
Boyutlar: 10,5×17,5cm
Ses: 32 dB

Kullanıcı Yorumları

👤 PA: Eve ilk geldiği andan beri etkisini belli ediyor çok kaliteli.

👤 BV: İşlevsel özellikleriyle kendini daha çok sevdirdi ben beğenerek kullanıyorum.

9.7
Burak ÖNDER

Lorin Elektrikli Sinek Öldürücü

Artıları
 • Ultraviyole ışığı
 • Güvenli
 • İşlevsel
Eksileri
 • Fiyat

Özel Tasarlanmış Ultraviyole Işını

Göz sağlığına zararlı ışıklar saçmadan sivrisinek problemlerinizi ortadan kaldıracak Lorin elektrikli sinek öldürücüyü çok seveceksiniz.

Ürün Detayı

Ev, otel, ofis ve bahçelerde kullanabilme imkanı sunan, yazın rahatlığını çok daha hissetmenizi sağlayacak Lorin elektrikli sinek öldürücü, yüksek etki alanı sayesinde açık ve kapalı alanlarda da oldukça etkili. Sadece sivrisinek değil ayrıca güve, böcek gibi uçan haşereleri de kolayca kendine çekerek öldürüyor. Çevreye ve canlıya zarar vermiyor, kimyasal olmayan içeriğiyle güvenli bir kullanım sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Etki alanı: 45-55 cm
Güç:
30 w
Voltaj: 220

Kullanıcı Yorumları

👤 KA: Bunun 20 w olanını geçen ay almıştım. şimdi 30 w olanı aldım kesinlikle katliam yapıyor.

👤 VB: İş yerine aldım gayet kullanışlı

9.6
Burak ÖNDER

Polhammobile Elektrikli Sivrisinek Kovucu Öldürücü

Artıları
 • UV ışını
 • Dayanıklı
 • Modern şık tasarım
Eksileri
 • Fiyat

Şık Tasarım

Ev ve ofislerinizde rahat bir yaşam vermenin yanında tasarımı ile dekor olarak bile kullanılabilecek Palhammobile elektrikli sinek öldürücüyü çok beğeneceksiniz.

Ürün Detayı

Yüksek voltajlı örgü ızgarası ile tüm sivrisinek ve böcekleri ortadan kaldıran bu ürün, performansıyla kullanıcıdan tam not alıyor. Raket tasarımıyla öne çıkan Palhammobile elektrikli sinek öldürücü, verdiği ışıkla hem sivrisinekleri kendine çekiyor, hem de odanıza loş bir ışık katıyor. Bilgisayar, powerbank, USB ile kolayca şarj olan mikro USB şarj arayüzü ile çok daha kolay bir kullanım sunuyor.

Teknik Özellikleri

Voltaj: 300w
Ebat:
48×18 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 VB: Çatır çatır yakıyor, kaliteli ürün, şarjı da uzun gidiyor

👤 DS: Sivrisineklerin neslini bu ürünle tüketebiliriz, haydi arkadaşlar

9.6
Burak ÖNDER

Zhengdong Technology Sivrisinek Öldürücü Lamba

Artıları
 • Taşınabilir
 • Ultrasonik
 • Modern tasarım
Eksileri
 • Fiyat

Yüksek Etki Alanı

Diğer elektrikli sinek öldürücülerden çok daha fazla etki alanına ulaşabilen Zhengdong sivrisinek öldürücü lamba, odada ve bahçede sinek bırakmıyor.

Ürün Detay

Taşınabilir özelliği sayesinde plaja, pikniğe tüm alanlara rahatlıkla götürebilme imkanı sunan Zhengdong sivrisinek öldürücü lamba, verdiği loş kahverengi ışıkla evlerinizi aydınlatıyor. Sessiz kullanımı sayesinde bebek odalarında da rahat bir şekilde kullanacağınız bu sinek öldürücü lamba, sinekleri hayatınızdan kaldırıyor. Yeşil ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunarak, seçimi sizin zevkinize bırakıyor.

Teknik Özellikleri

Uygulanabilir alan: 15-100 cm
Ebat:
45×68 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 SG: Iş görüyor ses çıkarmıyor çocuk odası için aldım ben.

👤 ZS: Gayet kullanışlı ve işlevsel bir ürün severek kullanıyoruö.

9.7
Burak ÖNDER

Charge Elektrikli Sinek Öldürücü

Artıları
 • Sessiz
 • Kaliteli
 • UV ışınlı
Eksileri
 • Fiyat

Anne ve Bebekler İçin Uygun

Anne ve bebekler özellikle yaz aylarında maruz kaldıkları sivrisinek vızıltısı ve ısırıklarından dolayı ne rahat bir uyku ne de rahat bir yaz tatili geçirebiliyorlar. Bu durumu önlemek için biçilmiş kaftan olan Charge elektrikli sinek öldürücü ile bebek ve anne artık çok daha rahat.

Ürün Detayı

Diğer sinek öldürücülerden çok daha farklı bir modelle karşımıza çıkan Charge elektrikli sinek öldürücü, listemizin 8. sırasında yer alıyor. Sivrisinek ve haşereleri ışığına çekerek anında etkisiz hale getiriyor ve bunları yaparken ses çıkarmıyor. Oldukça sağlıklı ve güvenli bir kullanım sunarak fark yaratan bu ürün, kolayca şarj edilebiliyor.

Teknik Özellikleri

Güç: 5w
Gerilim:
220-240v
Ağırlık: 100 g

Kullanıcı Yorumları

👤 SB: Çok kaliteli çok kullanışlı severek ve beğenerek kullanıyorum.

👤 DR: Evimize harcadığımız en mantıklı paraydı helal olsun.

9.8
Burak ÖNDER

Okinox Elektrikli Sinek Öldürücü Cihaz

Artıları
 • UV ışını
 • Kalite
 • İşlevsel
Eksileri
 • Fiyat

En Beğenilen Modellerin Başında Geliyor

Yüksek etki alanı ile öne çıkan Okinox elektrikli sinek öldürücü cihaz ile sivrisineklerin seslerinden ve ısırıklarından kurtulacak, daha rahat bir hayata kavuşacaksınız.

Ürün Detayı

Sessiz kullanımı sayesinde otel, ofis, ev gibi yerlerde konforlu bir kullanım sunan Okinoks sivrisinek öldürücü cihaz, paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem ayakta hem de asarak kullanabileceğiniz bu sinek öldürücü cihazı, hafifliği ile istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ayrıca UV ışınlı mor rengiyle kullandığınız mekana farklı bir hava katıyor.

Teknik Özellikleri

Ebat: 35x56x25 cm
Güç:
50 w

Kullanıcı Yorumları

👤 LÖ: Çok kaliteli aşırı severek kullanıyoruz.

👤 MB: Kesinlikle her otelde bulunması gerekiyor bulunuyorsa siz götürün.

Sivrisinek Öldürücü S.S.S

Sivrisineğe kesin çözüm nedir?

Sivrisinek öldürücü cihazlar ile ev ve iş yerinizdeki sivrisinek probleminden kurtulabilirsiniz. Ancak çok daha etkili ve kesin bir çözüm istiyorsanız cihazın etrafına bir miktar lavanta ve portakal yağı dökmelisiniz.

Sivrisinekler neye gelmez?

Sivrisinekler ışığı ve parlaklığı sevdikleri için kapalı renklere gelmezler bu yüzden kapalı renkli bir kıyafet tercih etmeniz sizi sivrisineklerden koruyacaktır.

Evde sivrisinek koruyu yapılır mı?

Sivrisineklerden kurtulmanın pek çok kolay yolu vardır bunlardan bir tanesi limonun üzerine karanfil koymaktır. Bunu yaptığınızda yayılan koku sivrisinekleri rahatsız edeceği için ortama giremeyeceklerdir.
Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz