Evinizde film veya dizi dizlerken patlamış mısır yemeği seviyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanıcıya çok kısa bir süre içerisinde lezzetli bir patlamış mısır keyfi sunan bu cihazlar, sahip oldukları özelliklerle birbirlerinden ayrılıyor. Bu yazımızda ise evde en sağlıklı şekilde mısır yapmanızı sağlayacak olan mısır patlatma makineleri listeledik.

SıraMarkaKullanım TipiSYblog Puanı
1CookplusYağsız10/9.9
2Arnica Mısırmatik PlusYağsız10/9.8
3Ariete Party TimeYağlı10/9.7
4King K 313 Pop CornYağsız10/9.9
5Wmf KitchenminisYağlı10/9.7
6Russell Hobbs 24630-56Yağsız10/9.8
7Kiwi 3’ü 1 AradaYağlı10/9.7
8GoldMaster GM 423Yağlı10/9.8
9Arzum CornyYağlı10/9.8
10Arnica MısırmatikYağsız10/9.6
Mısır Patlatma Makinesi Tavsiye Listesi

En Çok Tercih Edilen Mısır Patlatma Makineleri

En iyi ve en çok tercih edilen mısır patlatma makinelerini sizler için detaylı bir şekilde inceleyerek liste haline getirdik. işte sinema tadında mısır patlatan en iyi mısır patlatma makineleri.

Artıları
 • Yapışmaz kaplama
 • Yağsız kullanım
Eksileri
 • Fiyat

Yapışmaz Kaplamalı Mısır Patlatma Makinesi

En çok tercih edilen mısır patlatma makinelerinden biri olan Cook Plus, yapışmaz kaplaması sayesinde çok kısa bir sürede mısırlarınızı hazır hale getiriyor.

Ürün Detayı

Cook Plus mısır patlatma makinesi, 1200 watt güç ile çalışmaktadır. Yüksek performanslı makine, tek seferde 20 kap mısır patlatabiliyor. Yağsız olarak patlatabileceğiniz mısırlar 5 dakika içinde hazır oluyor. Tasarımıyla dikkat çeken bu cihazı her kullanım sonrası kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

220-240V AC 50/60Hz 1200W
Yağsız kullanım
Bir seferde 20 kaba kadar popcorn hazırlama
Yapışmaz mısır patlatma yüzeyi
Patlatma odasında sıcak hava kullanımı

Kullanıcı Yorumları

👤MB: Alsam mı diye çok düşündüğüm ama iyi ki almışım dediğim, mutfağıma çok yakışan, çocukları çok mutlu eden bir makine. Elektrikli ocakta patlatamadığımız mısırların acısını çıkarıyoruz.

👤 TÇ: Gerçekten harika bir ürün küçük ama harika sonuçlar alıyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim.

Artıları
 • Kolay Temizlik
 • Şeffaf Kapaklar
Eksileri
 • Fiyat

Şeffaf Kapaklı Mısır Patlatma Makinesi

Arnica Mısırmatik Plus, sahip olduğu şeffaf kase ve kapağıyla hoş ve sempatik bir görüntü oluşturuyor. Mısırlarınızı patlatırken cihazın içini rahatlıkla görebilirsiniz.

Ürün Detayı

Arnica Mısırmatik Plus, diğer makinelere oranla biraz pahalı olsa da en çok tercih edilen makinelerin arasında yerini alıyor. Bu makinede 1 adet açma kapama tuşu bulunuyor. Çıkarılabilir mısır patlatma plakasıyla da oldukça pratik bir kullanım sunuyor. 1000 W gücüyle mısırlarınızı kısa sürede hazır hale getirerek film ve dizi keyfinizi ikiye katlıyor.

Teknik Özellikleri

1000 W
Şeffaf mısır kasesi ve kapak
Pratik kullanım
Açma-kapama düğmesi
Çıkarılabilir mısır patlatma plakası
2 kademeli açma kapama düğmesi

Kullanıcı Yorumları

👤IS: Tek kelime ile harika 1 günde elime ulaştı kargo harika ürün harika çok çabuk yapıyor. Temizlemesi çok kolay yüzeyi ne ile kapladılar ise gram çizilme ve leke yok ama temizlenmesi o kadar kolay ki bir erkek olarak bayıldım.

👤 EŞ: Bu ürünü yaklaşık iki sene önce bu siteden aldım. Patlamış mısırı çok fazla seven biriyim ve hemen her gün makineyi kullanırım. Oldukça başarılı bir ürün ve mısırları gayet iyi patlatıyor.


9.7
Burak ÖNDER

Ariete Party Time Mısır Patlatma Makinesi

Artıları
 • Kaymaz ayaklar
 • Şefaf kapak
Eksileri
 • İlk kullanımda çıkan koku
 • Güç

Hem Tereyağlı Hem Tereyağsız Pişirebileceğiniz Mısır Patlatma Makinesi

Ariete Party Time patlamış mısır makinesi, hem yağlı hem yağsız pişirilme özelliği ile öne çıkıyor. Üstelik yağlı pişirmelerde temizleme sorunu olmayacak kadar kolay temizlenen bir kaba sahip.

Ürün Detayı

En çok tercih edilen patlamış mısır makinelerinden biri olan Ariete Party Time, şeffaf kapak ve iç ışık aksamına sahip. Sepet kapasitesi 700 gram olan bu cihazda 310 volt gücünde ve karıştırma bıçağına sahip yapışmaz sepet bulunuyor. Aynı zamanda bu ürün, ölçme kabı ve krank ile birlikte gönderiliyor.

Teknik Özellikleri

Güç: 310 W
Sıvı ve tereyağı ile pişirebilme
Ölçüm Kabı
Kapasite:
2,4 L

Kullanıcı Yorumları

👤 FD: Ürünün malzeme kalitesi ve tasarımı güzel. İlk denemede ara vermeden 2 kere mısır patlattık. Lezzeti gayet güzel. Makine biraz ısındı 10-15 dk. sonra bir daha kullandık. Sorunsuz çalışıyor. Tavsiye ederim.

👤 ET: Hem tasarım olarak çok şık hem de kullanışlı, öneririm. Hiç bir sorun yaşamadım.


9.9
Burak ÖNDER

King K 313 Pop Corn Mısır Patlatma Makinesi

Artıları
 • Paslanmaz Çelik
 • Yapışmayan Kaplama
Eksileri
 • Az kapasite

Dayanıklı Malzeme ve Fiyat Performans Ürünü Mısır Patlatma Makinesi

Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanılabilen King Mısır Patlatma Makinesi, 3 dakikadan daha kısa bir sürede mısırları hazır hale getiriyor.

Ürün Detayı

En iyi fiyat performans ürünlerinden biri olan king mısır patlatma makinesi, özel ölçü kabıyla kullanışlılığı büyük ölçüde arttırıyor. Yağlı ya da yağsız kullanım yapabileceğiniz bu makine, sadece 3 dakika içinde mısırları patlatabiliyor.

Teknik Özellikleri

Güç: 900 W
Süre:
3 dakikadan az bir sürede mısır patlatma
Kullanım:
Yağsız kullanım
Isıya dayanıklı gövde
Doldurma oluklu ve çıkarabilen şeffat üst kapak

Kullanıcı Yorumları

👤 DS: Ürünü henüz denemedim ama görünüşü kaliteli duruyor. Satıcı firma şimdiye kadar alışveriş yaptığım en hızlı firma. Paket özenilerek ve çok düzgün hazırlanmış. Teslimat süper hızlı

👤 Şi: Fiyatı, dizaynı ve işlevi ile bayağı kaliteli. HB’nın güvencesi altında aldığım King 313 Sayesinde mısır patlatma olayı eziyet olmaktan çıktı zevk verici hale geldi. Herkes rahatlıkla kullanabilir. Her taneyi patlatıyor. Dibinde patlamamış tek bir tane dahi bırakmıyor. Patlatma anı tam bir görsel şölen. Kar taneleriyle dans gibi… Alınız, memnun kalacağınıza eminim.

9.7
Burak ÖNDER

Wmf Kitchenminis Popcorn Makinesi

Artıları
 • Baharat bölümü var
 • Kolay kullanım
 • Kolay temizleme
Eksileri
 • Yağsız kullanım yok

Paslanmaz Çelik Tasarımlı Mısır Patlatma Makinesi

Wmf Kitchenminis mısır patlatma makinesi, paslanmaz çelik tasarımıyla uzun süreli kullanım sağlıyor. En çok satan mısır patlatma makinelerinden biri olan bu ürün, kullanıcılarından tam not almış.

Ürün Detayı

Oldukça kolay kullanımlı ve tavsiye ürünlerimizden biri olan Wmf Kitchenminis mısır patlatma makinesinde el yakma derdi yok. Paslanmaz çelik yapısıyla dikkat çeken bu mısır patlatma makinesi, 1200 W güç tüketimi yapmaktadır.

Teknik Özellikleri

Güç:1200 W
Malzeme: Yapışmaz kaplama
Paslanmaz çelik tasarım

Kullanıcı Yorumları

👤Rİ: WMF’den beklediğimiz gibi, şık olduğu kadar kullanışlı. Temizliği son derece kolay. 5-7,5 dakika arasında patlamış mısırlarınız aldığınız kalitesine bağlı olarak hazır.

👤 AK: Eli yakma riski bulunmuyor. Mısırlar hazır olduğunda ters çevirmek gerekiyor, mısırlar etrafa saçılmıyor. Doldurma deliğine biber gibi şeyler koyup damak tadınıza göre farklı lezzetler de oluşturabiliyorsunuz. Tüm mısırları kar gibi patlatıyor. Patlattığı mısır dört kişiye yetiyor.

9.8
Burak ÖNDER

Russell Hobbs 24630-56 Patlamış Mısır Makinesi

Artıları
 • Hızlı patlama
 • Temizliği Kolay
Eksileri
 • Fiyat

Kolay Temizlenebilen Mısır Patlatma Makinesi

Russell Hobbs Fiesta mısır patlatma makinesi, yağ kullanmadan sadece sıcak hava sirkülasyonu kullanarak mısır patlatmanızı sağlıyor.

Ürün Detayı

12 fincana kadar patlamış mısır yapabilmenizi sağlayan bu makine, kullanımı kolaylaştıran ölçüm kabı ile birlikte geliyor. Yağ gerektirmeyen özelliği ise sıcak hava havayı makine içerisinde dolaştırarak mısırları patlatıyor. 1200W güce sahip olan makine, fazlasıyla seviliyor.

Teknik Özellikleri

Kapasite: 12 bardak kapasiteli
35-50 g Büyük 12 fincan pişirme kapasitesi
Basit açma / kapama düğmesi işlemi
Çıkarılabilir kapakla temizlenmesi kolaydır
Ölçü kaşığı / kapak dahildir
Kullanım:
Yağ veya sıvı yağ gerekmez
Güç:1200 w

Kullanıcı Yorumları

👤HA: Ürünün kutusunun üzerindeki naylonu bile sağlamdı, yani ürünü ilk açan ben oldum. Ürünü de iki kez denedim, iki yıllık mısırları bile birkaç fire ile gayet güzel patlattı. Biraz sesi var ki bu hepsinde var sanırım. Altına koyduğum kase dışında bir yere sıçratma yapmadı. Kesinlikle tavsiye edilir.

👤 TD: Kullanım tavsiyesi olarak cihazı ilk çalıştırdığınızda biraz ısıtıp mısırları patlatırsanız firesiz sonuç alırsınız. Ölçeğiyle arka arkaya 5 defa mısır patlatabiliyor. Bu çok yeterli bir performans. Fiyatının hakkını veriyor. Tavsiye ederim.

9.7
Burak ÖNDER

Kiwi 3’ü 1 Arada Mısır Patlatma

Artıları
 • Omlet ve krep yapabilme
 • Kolay temizlenebilir kap
Eksileri
 • İlk kullanımda oluşan koku

Krep ve Omlet Yapabilen Mısır Patlatma Makinesi

En çok tercih edilen mısır patlatma makineleri arasında dikkat çekici özelliği ile krep ve omlet de yapabilen 2 – 3’ü bir arada mısır patlatma makinesi, kullanıcılar tarafından yüksek puan almış makineler arasında.

Ürün Detay

Kivi üçü bir arada mısır patlatma makinesinde yapışmaz kolay temizlenebilir bir plaka mevcut. Ayrıca entegre servis kasesi ve aynı zamanda da yağ ölçme kabı da ürünle birlikte gönderiliyor. Açma kapama düğmesiyle kolay temizlenebilen cihaz, 800 W gücünde çalışmaktadır.

Teknik Özellikleri

Güç: 800W
Malzeme:
Yapışmaz kolay temizlenebilir plaka .
Havalı dokunmatik tutamak.
Açma kapama düğmesi.
Entegre servis kasesi.
Patlamış mısır kepçesi ve yağ ölçme kabı

Kullanıcı Yorumları

👤AA: Ürün güzel ama ebatları kontrol ederek alınız. 2 kişilik aile için güzel. Mısır sorun değil. Gözleme omlet, vb gibiler için küçük gelebilir. Şık bir ürün. Direk masanızda sıcak sıcak yapıp yiyebilirsiniz.

👤 KT: Yağsız kullanılamıyor olması bir eksi fakat mısırların tadı harika oluyor.

9.8
Burak ÖNDER

GoldMaster GM 423 PatPat Mısır Patlatma Makinesi

Artıları
 • Isıya dayanıklı gövde
 • Yapışmayan kaplama
Eksileri
 • Watt düşüklüğü

Şeffaf Kapaklı, Servis Kaseli Mısır Patlatma Makinesi

Tavsiye ürünlerimizden biri olan Goldmaster patpat mısır patlatma makinesi, içinde servis kasesi olarak kullanabileceğiniz şeffaf kapak barındırıyor. Bu sayede makinede mısırlarınızı patlattıktan hemen sonra başka bir kaseye gerek duymadan mısırlarınızı yiyebilirsiniz.

Ürün Detayı

Goldmaster mısır patlatma makinesi, yapışmaz kaplama yüzeye sahiptir. Mısırın yanında fındık, kabak çekirdeği kestane gibi yiyecekleri de kavurmanızı sağlayan bu ürün ile mısırlarınızı yağlı ve tuzlu patlatabiliyorsunuz. Kolay temizlenebilir özelliğindeki cihaz, 700 volt gücündedir.

Teknik Özellikleri

Güç: 700W yüksek performans
Kullanım:
Yağlı ve tuzlu kullanım
Süre:
3-5 dakikada hazır
Servis kasesi olarak kullanılabilen hazne kapağı
Ölçme kabı olarak kullanılabilen hazne kapağı
Yapışmaz kaplama mısır patlatma yüzeyi
Isıya dayanıklı ana gövde

Kullanıcı Yorumları

👤 DT: Ürünü 2 ay önce satın aldım çokta memnunum yağlı ve tuzlu pişirebiliyor oluşu süper. Pişirme süresi de kısa. temizliği de kolay. Evet tencerede pişirilen göre biraz yumuşak oluyor fakat sonra alışıyorsunuz onun tadına da. buhar yaptığı için pişirdikten sonra hemen başka kaba koyarsanız mısırların rahatsız edici bir yumuşaklığı olmuyor. Tencere ovalamaktan bıkanlar için ideal bir ürün.

👤 CZ: Ürün kısa zamanda elime ulaştı hemen denedik gerçekten çok güzel en önemli olan yağlı ve tuzlu kullanılmasıydı kısa sürede mısırlar oluyor.

9.8
Burak ÖNDER

Arzum Corny Mısır Patlatma Makinesi

Artıları
 • Isıya dayanıklı dış gövde
 • Şeffaf Kapak
Eksileri
 • Fiyat

Zarif Görüntüsü İle Dikkat Çeken Mısır Patlatma Makinesi

En çok tercih edilen mısır patlatma makinelerinden biri olan Arzum corny, küçük boyutu ile oldukça dikkat çekici özelliğe sahip.

Ürün Detayı

900 W gücünde olan Arzum Corny, mısır patlatma süresini 3 dakika gibi kısa bir zamanda tamamlıyor. Bu ürünle birlikte kutu içerisinde ölçme kabı da bulunuyor. Gövdesi ısıya dayanıklı olup aynı zamanda kesintisiz 5 dakika boyunca çalışabiliyor.

Teknik Özellikleri

Güç:900 W
Süre:
Kesintisiz 5 dk. çalışma imkanı
Doldurma oluklu ve çıkarılabilen şeffaf üst kapak
Özel ölçü kabı
Mısır patlarken ölçü kabında margarin, tereyağı eritme imkanı
Açma/Kapama düğmesi

Kullanıcı Yorumları

👤 AA: Mısır patlatma makinesi aynısı bizim evde de var. Çok Harika. Hem de o kadar pahalı bir şey değil. Hem zevkli oluyor hem de patlaması çok harika duruyor.

👤 BŞ: eşimle sinema izlemeyi çok severiz. Tabi ki sinema izlerken patlamış mısırı yanımızdan eksik etmeyiz. Özel ölçü kapıyla koyuyoruz mısırı 3 dakika içerisinde hazır. Çok kullanışlı. Etrafa da saçılmıyor mısırlar.

9.6
Burak ÖNDER

Arnica Mısırmatik Eko Mısır Patlatma Makinesi

Artıları
 • Hafif gövdeli
 • Karıştırma özellikli
Eksileri
 • Yavaş patlatma

Karıştırma Özelliği Olan Mısır Patlatma Makinesi

Tavsiye ürünlerimizde incelediğimiz son mısır patlatma makinesi olan Arnica Mısırmatik Eko, karıştırma özelliği sayesinde patlamamış mısır tanesi bırakmıyor.

Ürün Detayı

Hafif yapısı ve şeffaf kapağı sayesinde de oldukça kolay kullanılabilen cihaz, 800 watt gücünde çalışıyor. Ayrıca yağsız olarak kullanım özelliği de bulunuyor. Modelin üzerinde bulunan tek bir tuş ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Güç:800 W
Ergonomik, hafif gövde
Açma-kapama düğmesi

Kullanıcı Yorumları

👤MY: Ben bir arkadaşa ev hediyesi olarak aldım. Görünce çok mutlu oldular hatta daha önce 2 tane tencereyi sırf mısır patlatmak için ziyan ettiklerini söylediler. Fiyatı da piyasaya göre uygun. Hızlı kargo ve düzgün paketleme için teşekkürler.

👤 GG: Daha önce tencerede patlatıyordum. Bu makine ile çok daha hızlı ve kolay.

Mısır Patlatma Makinesi S.S.S

Patlamış mısır makinesine yağ konur mu?

Bazı makineler hem yağlı hem de yağsız özellikli satış yapıyor. Bu özelliğine göre istenildiği taktirde yağ koyabilirsiniz. Mısır patlatma makinesinin tabanına sıvı yağ ve patlatılacak mısırı koymanız gerekmektedir. 3 kişilik porsiyon için 1 çay kaşığı kadar yağ, 1 kahve fincanı kadar da mısır koymanız idealdir, bu ölçülerdeki patlatılan mısır 2 litre ye ulaşacaktır.

En çok Tercih edilen mısır patlatma makineleri hangileri?

Cookplus, Arnica Mısırmatik, Ariete Party Time, King K 313
Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz