En İyi 10 Waffle Makinesi Tavsiyesi

Tıpkı dışardaki satıcılar gibi evinizde de waffle yapmanızı sağlayacak olan piyasanın en iyi waffle makinelerini sizler için detaylı şekilde inceleyerek liste haline getirdik.

SıraModelKaplamaSYblog Puanı
1Arzum AR2033Granit10/9.8
2Korkmaz a319-02 MiaGranit10/9.8
3Fakir BouncyYapışmaz Plaka10/9.8
4Karaca Fun DayYapışmaz Plaka10/9.8
5Schafer WaffieYapışmaz Plaka10/9.8
6Kitchbox BubbleYapışmaz Plaka10/9.8
7Premier Pwm215Yapışmaz Plaka10/9.8
8Tefal Snack TimeYanmaz Yapışmaz10/9.8
9SinboYapışmaz Plaka10/9.8
10Taşhan Ocak ÜstüGranit10/9.8
Waffle Makinesi Tavsiye Listesi

Tavsiye Edilen En İyi 10 Waffle Makinesi

Waffle makinesi artık mutfakların vazgeçilmezlerinden biri. İnsanların çoğu dışarıda waffle yemek yerine evde kendileri hazırlayıp çocuklarına ve ailesine sunmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca akıllara gelen birçok soru da kaçınılmaz oluyor. Neden waffle makinesi almalıyım, en iyi waffle makinesi hangisi gibi birçok sorunun yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İşte 2024 yılının en iyi waffle makineleri…

Arzum AR2033 Waffy Max

Listemizin ilk başında Arzum Waffy Max Waffle makinesi bulunuyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri 800 watt gücünde yapışma yapmayan, şık tasarımlı ısıyı dengeli dağıtan granit iç yüzeyi.

Yapışma yokKüçük boyut
Uygun Fiyat

Ürün Detayı

Paslanmaz çelikten üretilmiş 800 volt gücüyle eşit ve verimli pişim sağlayan, yapışmaz granit ile ısı ayar düğmesi olan, bırakıp gittiğinizde sizi ikaz edebilecek ikaz ışıklarıyla, ısıya dayanıklı tutma sapı ve farklı farklı renk seçenekleri ile oldukça geniş özellik yelpazesine sahip. En çok tercih edilen waffle makinesinin başında yer alıyor.

Özellikleri
800 W
Yapışmaz granite efektli waffle plakaları
Termostat ve ikaz ışığı
Isıya dayanıklı ergonomik tutma sapı
Yeni İç Tasarım

Kullanıcı Yorumları

👤 FS: Bence gayet faydalı bir ürün. Ben içinden çıkan tarifi kullanıyorum. Waffle güzel pişiyor. Boyutu da bir waffle için uygun. Pembesini almıştım çok tatlı. Evde kullanmak için çok güzel.

👤 OA: Biraz daha boyutu büyük bir şey tercih edilebilir. Makine ve performans gayet iyi.


Korkmaz a319-02 Mia

Ergonomik tasarımı kalitesi ve paslanmaz çelikten üretilmiş özellikleri ile en çok tercih edilen Korkmaz Mia Waffle makinesi aynı zamanda hızlı pişirmesi ile de ön planda.

Eşit PişirmeKüçük boyut
Fiyat

Ürün Detayı

Korkmaz Mia waffle makinesi özel tasarımı ile granit iç yüzeye sahip yapısıyla yapışmadan pişirme sağlıyor. Ayar düğmesi ile de dilediğiniz sıcaklıkta pişirme yapabiliyorsunuz. 850 watt gücündeki hızlı pişirme özelliği kullanıcıların en çok beğendiği özellikler arasında bulunuyor.

Özellikleri
800 W
Yapışmaz granite efektli waffle plakaları
Isı ayarlı
Isıya dayanıklı ergonomik tutma sapı

Kullanıcı Yorumları

👤 DE: İndirimli aldım. Pembesini kendime almıştım morunu arkadaşıma aldım. Çoook güzelll kesinlikle çok güzel

👤 UY: bayıldım minicik ve az yer kaplıyor. İçi de granit ben çok sevdim tavsiye ederim.


Fakir Bouncy Waffle Makinesi

Fakir Bouncy Waffle Makinesi 1000 volt elektrik tüketimi ile hızlı bir şekilde waffle’ı pişirerek minimum enerji tüketimi ile maksimum verim sağlıyor.

İkaz IşığıFiyat
Yapışmaz yüzey

Ürün Detayı

En iyi waffle makinesi tavsiyelerimiz den biri olan Fakir Bouncy Waffle Makinesi, yapışmaz plaka sayesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. İkaz ışığı sayesinde de sizi uyararak kolay kullanım sağlıyor. İsterseniz ısı ayar düğmesi ile pişirme ısısı ayarlayabiliyorsunuz. Isıya dayanıklı tutma sapı ile de kontrol sağlayabiliyorsunuz. Paslanmaz çelikten üretilmiş bu ürün, 5 kalp dilimli ızgaradan oluşuyor.

Özellikleri
1000 W
Ayarlanabilir ısı kontrolü
Waffle için ideal yapışmaz plakalar
Kırmızı ve yeşil güç gösterge ışıkları
Kolay kullanım için el yakmayan kulplar

Kullanıcı Yorumları

👤 HG: Çok güzel kaliteli yapıştırma yapmıyor mutfakta az yer kaplıyor Waffle dışında krep ve pankek de yapıyorum ancak krep yapacaklara tavsiyem kaç bardak süt koyduysanız o kadar un koyun çok cıvık olduğunda kabarmıyor ve üst tablaya temas etmediğinden kızarmıyor çiğ kalıyor ben memnunum tavsiye ediyorum.

👤 SB: İlk çalıştırmada koku ve duman yaptığı için hemen pişirme yapmayın ve boş çalıştırın. Biz beğendik aileler için ideal içine döktüğünüz karışımı tam ayarladığınızda güzel pişiriyor. Memnunuz.


Karaca Fun Day Waffle Makinesi

En çok tercih edilen Karaca Fun Day Waffle makinesi aynı anda 3 farklı pişirme yapabiliyor. İster waffle ister pankek isterseniz de künefe yapabileceğiniz bu ürün bu özellikleri ile rakipleri arasında en çok tercih edilenler listesine giriyor.

Farklı çeşit pişirmeIsı ayar özelliği yok
4dk pişirme süresi

Ürün Detayı

Karaca Fun Day Waffle yapışmayan yüzey ile kolayca temizlenebilir yor ve çıkarılabilen plakaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor eşit ısı sağlayan plakalar eşit pişirme sağlıyor üstü ve altı değiştirmeden lezzetli waffle pankek ya da künefe yapabilirsiniz. Ürün 750 volt gücünde yuvarlak tasarıma sahip.

Özellikleri
750 W
Yapışmaz çıkarılabilir granite plakaları

Kullanıcı Yorumları

👤 TA: Beğendim tereddüt etmeden alın 7 yaşındaki kızım yaptı ben yedim bugün sadece ilk başta beş dk. plastik koktu geçti sonda zaten kılavuzunda yazıyor bu durum.

👤 NV: Ürün kaliteli ve güzel ama keşke döküm parçalar biraz daha derin yerleştirilseydi bazen taşıyor onun dışında kullanışlı.


Schafer Waffie Waffle Makinesi

En çok tercih edilen 1000 voltluk güce sahip Schafer waffle makinesi hem ev hem de işletme için oldukça uygun bir ürün. Yapışmaz özelliği ürünlerinizde yağ kullanımı minimum seviyeye indiriyor. Schafer kalitesi ile de hızlı pişirme sağlayabiliyorsunuz.

Hızlı pişirmeÇıkmayan Plakalar
Gösterge ışıkları

Ürün Detayı

Ürün, ayarlanabilir ısı özelliği sayesinde istediğiniz seviyede pişirme yapmanıza olanak sunuyor. Gösterge ışığı sayesinde de cihazınızın ısı durumunu anlayabiliyor ve ona göre hareket edebiliyorsunuz. Isıyı iletmeyen kulpları sayesinde de kolayca çalışma sağlayabiliyorsunuz.

Özellikleri
1000 W
Ayarlanabilir Termostat ve Gösterge Işığı
Yapışmaz Waffle Plakaları
Kullanım Kolaylığı İçin Ergonomik Kulplar

Kullanıcı Yorumları

👤 TR: Çeyizim için aldım ve ısınmasını kontrol ettim ve hemen ısınıyor gayet kaliteli

👤 ŞL: Ürün gayet güzel ancak tabyalarının çıkarılıp yıkanamaması eksi bir özellik, ayrıca alacak olanlar için waffle tek parça olsun isterseniz bu ürün waffle ı dilimli çıkarıyor bilginiz olsun. Genel olarak biz beğendik.


Kitchbox Bubble Waffle Makinesi

Ezber bozan bu ürünle sıradan waffleların aksine baloncuklu waffle var yapabilirsiniz. İçi yumuşak dışı çıtır lezzetlerle çocuklarınızın en sevdiği waffleları çikolata ve kremalarla süsleyebilirsiniz. En iyi özellikleri ile tavsiye edebileceğimiz bu ürünün diğer özelliklerini de inceleyelim.

Buhar tutucu ayarŞekilli geniş plaka
Isı ayarı
Balon waffle

Ürün Detayı

Bu ürünün en önemli özelliklerinden birisi, firmanın tüm makinelerini daha öncesinde, sadece işletmelere yapıyor olmasaydı. Şimdi ev tipi waffle makineleri de üretmeye başladılar. 1000W gücündeki bu ürün kısa sürede etkili bir performansla waffle pişirmenize olanak sunuyor. Isıl denge termostatı ise alt ve üstün dengeli bir şekilde pişirilme sağlıyor. Buhar tutucu özelliği ile de waffle ların hamur olmasın engelliyor. Aynı zamanda yapışmayan plakaları da hem pişirme hem de temizleme sürecinde size kolaylık sağlıyor.

Özellikleri
1000 W
Yanmaz yapışmaz plakalar
Isı dengeleyen Termostat
Buhar tutucu

Kullanıcı Yorumları

👤 SS: harika bir şey ya. Çocuklar bayıldı teşekkür ederiz.

👤 EE: Bu waffle makinesi bir harika! Makine oldukça başarılı, 3 dk’da waffle’larım tam kıvamında pişiyor. Kutu içerisinde çıkan tarif kitapçığındaki tüm tarifleri uyguladım, hepsi muazzam benim favorim Anadolu Ateşi tarifi oldu, çok soft ve lezzetli oluyor. Makine çok portatif ve yer kaplamıyor. Waffle hamurunu çıkardıktan sonra temizlememe bile gerek kalmıyor neredeyse, ıslak bir bezle siliveriyorum o kadar pırıl pırıl kalıyor.


Premier Pwm215 Waffle Makinesi

Daha yüksek ısıda daha hızlı wafflelar pişirmek istiyorsanız size önerebileceğimiz en iyi waffle makinelerinden biri Premier Waffle makinesi. 1200 W gücünde birkaç dakika içinde lezzetli wafflelar pişirebilirsiniz.

Toparlanabilen kablosuÇıkarılamayan Plakalar
Isı ayarı
Dik konum

Ürün Detayı

Ürünün üst düzeyi paslanmaz çelikten üretilmiş. Isı ayarlama özelliği sayesinde dilediğiniz gibi ayar yapabilir, yapışmaz iç plaka özelliği ile de hem temizliğinde hem de pişirmesini de kolaylıkla sonuç alabilirsiniz. Bu ürünün farklı bir özelliği de dikey konumda muhafaza edilebilmesi. Aynı zamanda kablo sarma yuvasıyla da kendine diğer waffle makinelerinden ayıran farklı bir özelliği olan kablo fişini kendi bünyesinde sararak küçültmeye mümkün kılıyor. Waffle yaparken ikaz ışıklarıyla hangi durumda olduğunuzu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda kaymaz ayakları da bu ürüne farklılık katan özelliklerden biri.

Özellikleri
1200 W
Paslanmaz çelik dekor yüzeyli
Yapışmaz kolay temizlenebilir ısıtıcı plakalar
Termostat/kullanım ikaz ışıkları
Ayarlanabilir sıcaklık kontrolü

Kullanıcı Yorumları

👤 AY: Daha önce alıp denedim çok memnun kaldım tekrar arkadaşıma hediye aldım. Farklı markalara daha fazla vermeye hiç gerek yok gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

👤 MG: Ben kullanıyordum hediye aldım arkadaşıma memnun kaldık teşekkürler.


Tefal Snack Time Tost Ve Waffle Makinesi

Hem tatlı hem tuzlu atıştırmalıklarla waffle’ın ve aynı zamanda tost makinesini keyfini çıkartmak artık mümkün.

Farklı plakalarFiyat
Çıkarılabilen plakalar
Tost yapabilme

Ürün Detayı

Tavsiye edebileceğimiz en iyi waffle makinelerinden biri olan Tefal waffle makinesi, 700 W gücünde tost yapabilen ve waffle için de oldukça güçlü performansı olan bir model. Üründe kullanabileceğiniz farklı kalıplar da mevcut. Isı yalıtımı ile tutacağını konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Plakaların çıkıyor olması temizliği de fazlasıyla kolaylaştırıyor. Ürün dikey bir şekilde durabiliyor. Bu da ürünün daha az yer kaplamasını sağlıyor. Termostatlı ısı tasarımı sayesinde pişireceğiniz waffle’ı eşit derecede ısı dağıtımı yaparak en kıvamlı şekilde pişirme sağlıyor. Dış yüzeyi de paslanmaz çelikten üretilmiş.

Özellikleri
700 W
Çıkarılabilen plakalar
Tost yapabilme

Kullanıcı Yorumları

👤 RN: Çok süper çok kullanışlı Çok süper Waffle Makinesi herkese tavsiye ederim.

👤 EU: Kaliteli Hemen kullandık ve çok memnun kaldık Tavsiye ederim Paket çok özenliydi Güvenerek alabilirsiniz.


Sinbo Waffle Makinesi

Birçok özelliği içinde barındıran Sinbo Waffle Makinesi en iyi fiyat performans ile en iyi performansı sunan ve tavsiye edebileceğimiz ürünlerden biri. Uygun fiyata ve beklentilerimi karşılayan bir ürün olsun diyorsanız Sinbo tam size göre. Şimdi diğer özelliklerini inceleyelim.

Yapışmaz yüzeyÇıkmayan levhalar
Yüksek güç

Ürün Detayı

Simbo waffle makinesinin dışı paslanmaz çelik gövdeli. Yapışmaz waffle taban levhası mevcut. Kayma önleyici plastik ayaklarla, soğuk temas muhafaza sağlayan kulpu en çok beğenilen özellikler arasında. Isındığında sizi uyaracak hazır ışığı ve yüksek voltajlı gücüyle hızlı pişirme süresi diğer özelliklerinden sadece birkaçı. Ürün 1300 W gücünde tüketim yapmaktadır.

Özellikleri
1300 W
Paslanmaz çelik gövde yüzeyi
Yapışmaz waffle pişirme taban levhası
Kolay temizleme için kapalı menteşe
Kayma önleyici ayaklar

Kullanıcı Yorumları

👤 EK: bence iyi hiçte yavaş değildi, hemen ısındı güzel yaptı, biraz ince ama bittiğinde kabardı kalın oldu, sevdim ben??

👤 Sv: Gayet güzel bir ürün… Çok güzel pişiriyor. Tavsiye ediyorum.


Taşhan Ocak Üstü Waffle Makinesi

Bu ürün elektrikli waffle ürünlerine alternatif olarak üretilmiş ister ailelerin ister öğrencilerin kullanabileceği çok pratik ve aynı zamanda çok beğenilen bir ürün. Elektrikli olmadığı için de bir yandan hesaplı waffle lar yapmanın da keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapışmaz yüzeyGöstergesiz
Fiyat
Performans

Ürün Detayı

Ürün alüminyum döküm üzerine granit kaplamalı yapılmış. Isı hızı tamamen sizin ocaktaki verdiğiniz ısı ile doğru orantılı. Yapışmaz yüzey de diğer waffle makinelerinden hiçbir farkı olmayan en güzel özelliklerinden biri. En iyi fiyat garantili waffle makinesi arıyorsanız, Taşhan ocak üstü waffle makinesi ne tavsiye ederiz.

Özellikleri
Alüminyum döküm üzerine granit kaplama
Yapışmaz yüzey

Kullanıcı Yorumları

👤 DD: Gelir gelmez hemen annem denedi ve bayıldık. Biraz küçük gibi gelmişti ama ideal bir boyutta ve maşallah hiç yapışmadı kolayca kıtır kıtır pişti. Çok teşekkür ederiz.

👤 ER: çok güzel çok kaliteli epey ağır bir ürün tereddüt etmeden alabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Marka Waffle Makinesi İyi?

Arzum, Fakir, Korkmaz, Schafer, Premier ve Karaca

Waffle Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bunun için taban kalitesini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Waffle makinesi alırken ilk yapmanız gereken şey alabileceğiniz fiyat aralığını belirlemektir. Çünkü markasına ve kalitesine göre modellerin fiyatları değişebilir. Sonrasında ise makinenin boyutunu belirleyebilirsiniz.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın