Her yaştan insan için en keyifli anların vazgeçilmezi olan müzik, bugün artık akıllı telefonlar sayesinde her an hayatımızda. Dilediğimiz zaman ister kulaklık kullanarak ister telefonun kendi sesiyle yetinerek müzik dinlemek mümkün. Ses kalitesi konusunda daha yüksek beklentisi olan dinleyicilerin favorisi ise elbette Bluetooth hoparlör kullanmak.
Teknoloji harikası akıllı telefonlar, oldukça güçlü hoparlörler ve ses sistemleriyle satışa sunuluyor. Durum böyle olsa da müziği yüksek volümde dinlemek veya ortamdaki insanlarla paylaşmak isteyenlerin öncelikli tercihi Bluetooth hoparlörler oluyor.

SıraModellerÇalma SüresiSYblog Puanı
1JBL Go 25 Saat10/9.7
2Anker SoundCore Motion12 Saat10/9.6
3Xiaomi Kablosuz Mini 26 Saat10/9.9
4Ultimate Ears Wonderboom10 Saat10/9.8
5Oppo Bluetooth Hoparlör8 Saat10/9.7
6Harman Kardon Onyx Studio 68 Saat10/9.8
7Lenovo L0228 Saat10/9.6
8Grundig Solo Bt20 Saat10/10
9Philips BT110B8 Saat10/9.8
10Marshall Acton II6 Saat10/9.6
Bluetooth Hoparlör Tavsiye Listesi

2022 Yılı İçin En İyi 10 Bluetooth Hoparlör Önerisi

Taşınabilir olmaları sayesinde telefonun bir aksesuarı gibi yanımızda bulundurabildiğimiz Bluetooth hoparlörler, kapasite ve fiyat aralığı açısından kullanıcıya çok sayıda seçenek sunuyor. Bundan dolayı en iyi Bluetooth Hoparlör tavsiyeleri listemiz güncel modelleriyle popüler olan ve fiyat/performans açısından kullanıcısına avantaj sağlayan ürünlerden oluşuyor.

İşte yüksek ses gücüne sahip en iyi Bluetooth hoparlör tavsiyeleri listemiz:

Artıları
 • Kompakt Tasarım
 • Su Geçirmez Özelliği
 • Dahili Mikrofon
Eksileri
 • Çoklu Bağlantı

Dahili Gürültü Önleyici Mikrofon Desteği Var

Oldukça kompakt tasarıma sahip olan JBL Go 2, dahili gürültü önleyici mikrofon sayesinde uzaktan telefon görüşmesi yapmaya imkan tanıyor. Ayrıca su geçirmez özelliği ile istenilen yerde rahatça kullanılabiliyor.

Ürün Detayı

12 farklı renk seçeneğine sahip olan JBL Go 2, su geçirmeyen özelliği ile kullanıcılarını sevindiriyor. Yağmurlu havalarda ve havuz kenarında rahatlıkla kullanılabilecek olan bu hoparlör, 1 m derinlikte bile 30 dakika performansından ödün vermeden çalışıyor. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi kablosuz bağlantı yapılan cihazlara bağlanabilen ürün, aynı zamanda kablolu cihazlara da bağlanabiliyor. Bluetooth 4.1 desteği veren bu hoparlör, 2,5 saat şarj ile 5 saat aralıksız çalışabiliyor. Kompakt tasarımı sayesinde her yere kolayca sığabilen bu küçük hoparlör, boyutuna göre fazla işlev gördüğü gibi kauçuk ayakları sayesinde konulan yerde sabit kalarak müzik keyfini üst düzeyde yaşatıyor. Tüm bunların yanında bu cihaz, gürültü geçirmeyen dahili mikrofon sayesinde uzaktan bile olsa kaliteli telefon konuşmaya yardım ediyor.

Teknik Özellikleri

Bluetooth Sürümü: 4.1
IPX7 Özelliği (Su Geçirmezlik):
Var
Pil Tipi:
Lityum-İyon Polimer
Sinyal-Gürültü Oranı:
≥80dB
Çıkış Gücü:
3.0W
Frekans Yanıtı:
180Hz – 20kHz
Boyutlar:
71,2 x 86,0 x 31,6 (mm)
Ağırlık:
184 g
Pil şarj süresi:
2.5 saat
Müzik çalma süresi:
5 saat

Kullanıcı Yorumları

👤 Z** Y* ”Ürün tahmin ettiğimden çok daha iyi. Bası çok dengeli veriyor. Ürün paketlemesi de iyiydi. Bu zor zamanlarda dahi çok hızlı geldi. Paketlemesi iyiydi.”

👤 Sinan Y**** ”Bu ürünü almadan önce çok çok daha ucuz 2 farklı ürün aldım. Uzatmadan söyleyebilirim ki elinizde aldığınız anda kaliteyi hissediyorsunuz. Son ses dinlemek ev ortamında zor. Baslar çok iyi, tizler de aynı şekilde. Son ses de cızırtı yapmıyor, sesi bozmuyor. Ufacık bir üründen bu kadar sesin çıktığına şaşıracaksınız.”

9.7
Esra ŞEN

Anker SoundCore Motion B Bluetooth Hoparlör

Artıları
 • Bas Radyatörü
 • Su Geçirmez Özellik
 • Pil Süresi
Eksileri
 • Yakın Alan İletişimi

2 Adet Bas Radyatörü İçeren Bir Ürün

12W’lık ses gücüne sahip iki adet bas radyatörü bulunan Anker Soundcore, müzikleri daha yüksek seste dinlemeye yardım ediyor. Üstelik bu cihaz tek şarj ile 12 saat aralıksız çalışabildiğinden müzik zevki hiç kesilmiyor.

Ürün Detayı

Şarkı dinlemekten vazgeçemeyenlerin seveceği Anker SoundCore, tek şarj ile 12 saat aralıksız çalışarak müzik zevkini yarıda kesmiyor. Siri ve Google asistan ile uyumlu olan bu ürün, her cihazla kablosuz bağlantı kurabiliyor. 2 adet 12W değerinde bas radyatörüne sahip olan bu hoparlör, ses konusunda oldukça fazla performans gösterdiği gibi su geçirmez özelliği sayesinde de yağmur, kar gibi hava koşullarında ve havuz kenarı gibi ıslak ortamlarda rahatça kullanılabiliyor. Üstelik ıslak olsa bile sezgisel gücü sayesinde bağlantı kurabiliyor ve düğmeler ile komut vermenize yardım ediyor.

Teknik Özellikleri

Ses çıkışı: 12W
BassUp Teknolojisi:
Var
Bluetooth Sürümü:
4.2
Çalma Süresi:
12 Saat
Su Geçirmez Özellik:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 G* Ö* ”Baya ağır, kaliteli malzemeden üretilmiş, çok şık. Sesi tok, eşleşme ve bağlantı sorunu yaşamıyor, çok pratik.”

👤 M** E**** ”Görsellerden tahmin ettiğinizden daha küçük bir ebatta. Fakat kesinlikle ses olarak tatmin ediyor. Sesler çok net. Şarj konusunu tam deneyemedim. İçindeki şarjı daha bitmedi ama vaat edilen oranda olduğunu düşünüyorum.”


9.5
Esra ŞEN

Xiaomi Kablosuz Mini 2 Bluetooth Hoparlör

Artıları
 • Kompakt Tasarım
 • 10 M Mesafe
 • Arka Plan Özelliği
Eksileri
 • Dahili Wi-Fi
 • Çoklu Bağlantı

Kompakt Tasarıma Sahip Bir Ürün

Kompakt tasarımlı olmasına rağmen 10 metre uzaklıkta bile olsanız kesintisiz çalışan Xiaomi, ses seviyesinden ve performansından ödün vermiyor. Üstelik bu cihaz, müziğin arkasında bulunan gürültüleri yok ederek sadece şarkıyı duymanızı sağlıyor.

Ürün Detayı

Küçük tasarımlı yüksek performanslı Xiaomi, her yere kolayca taşınabilen ve oldukça hafif olan bir ürün. Küçük olmasına rağmen ses performansı yüksek olan bu cihaz, 10 metre uzaklıkta bile bağlantıyı koparmadan yüksek kalitede çalışmaya devam ediyor. Üstelik şarkının arka planında var olan sesleri kaldırarak müzik zevkini en kaliteli şekilde yaşamaya yardım eden bu hoparlör, tek şarj ile 6 saat kesintisiz çalışabiliyor. Kolayca bütün cihazlara bağlanabileceğiniz bu ürün, darbelere karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanılabiliyor.

Teknik Özellikleri

Kullanım Mesafesi: 10 M
Çalışma Süresi:
6 Saat
USB Bağlantı Tipi:
Micro USB
En Düşük Frekans:
200 Hz
Batarya Kapasitesi:
480 mAh
Ses Çıkışı:
Stereo
En Yüksek Frekans:
18 kHz
Ağırlık:
540 G

Kullanıcı Yorumları

👤 F* O** ”Ürün gayet güzel. Boyutu minicik işlevi kocaman 😀 Ses kalitesi çok iyi. Ben arabamda kullanmak için aldım benim için yeterli performans gösteriyor 👍”

👤 E* Ş** ”Sesi boyutuna göre inanılmaz güzel. Gören arkadaşlarımda çok beğendi. Şarjı ses seviyesine göre değişiyor ama yeterli ve gayet uzun gidiyor. Çok memnunum.”


Artıları
 • Çoklu Bağlantı
 • 30 M Mesafe
 • Suya Dayanıklı
 • 360 Derece Ses Sistemi
Eksileri
 • Kablolu Bağlanamama

30 Metre Mesafeden Bile Kesintisiz Performans Sunan Bir Hoparlör

30 m uzaklıkta olunsa bile kesintiye uğramayan Ultimate Ears Wonderboom, 360 derece ses sistemi özelliği sayesinde bulunduğu ortama eşit dağılım sağlayarak herkesin aynı zevki yaşamasını sağlıyor.

Ürün Detayı

Parti ortamları için oldukça ideal olan Ultimate Ears Wonderboom, 360 derece ses yayma özelliği sayesinde bulunduğu ortama eşit derecede müzik sunuyor. Bu sayede müzik her noktadan aynı şekilde duyulduğu için herkes rahatlıkla dinleyebiliyor. Suya dayanıklı olan bu ürün; plaj, havuz kenarı gibi sulu ortamlarda rahatlıkla kullanılabildiği gibi yağmur ve karlı havalarda da performansını düşürmeden çalışıyor. Tek şarj ile 10 saat kesintisiz çalışan bu cihaz, 30 metre mesafeden bile bağlantıyı koparmadan kesintisiz şekilde şarkı dinlemeye yardım ediyor. Çoklu bağlantı özelliğine sahip olan bu hoparlör, aynı anda 2 cihaza bağlanarak sorunsuz çalıştığı gibi toza karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanılabiliyor.

Teknik Özellikleri

Ses Çıkışı: Stereo
Ağırlık:
0.43 kg
Bluetooth Mesafesi:
30 m
Güç Kaynağı:
USB
En Düşük Frekans / En Yüksek Frekans:
80 Hz / 20 KHz

Kullanıcı Yorumları

👤 Bora G**** ”Klasik müzik eğitimi almış bir profesyonel bir müzisyen olarak, Müzik öğretmeni eşim için aldık. Tiz ve bas dengesi gayet güzel. Ne varsa onu sunan bir ürün. Ses gücü gayet iyi ve başarılı. Sınıf ortamında ve dışarıda 360° müzik dinletmek ve dinlemek şahane. Ürün çok kibirli ve öz güvenli 🙂 Bluetooth dışında bağlantı şekli yok 🙂 Aşırı Bas aşığı olanlar bakmasın, müzikte detay ve denge isteyenler kaçırmasın…”

👤 B* S* ”Geçen üzerine ayran döktüm, bir su döktüm sıfır gibi oldu. Ses kalitesi standartların çok üzerinde keyif içinde dinlersiniz. Sonuna kadar açamıyorum, şarjı gayet yeterli. Ben antrenman için kullanıyorum avuç içi kadar Ipad’imin sesi çok yeterli ama yine de bunu her yere yanımda taşıyorum.”

9.6
Esra ŞEN

Oppo Bluetooth Hoparlör W/Clock OBMC03

Artıları
 • Saat Göstergesi
 • Ağırlığı
 • Boyutu
Eksileri
 • Çoklu Bağlantı
 • Su Geçirmez Özellik

Saat Göstergesi Bulunan Bir Ürün

Sürekli açık olmayan LED saat göstergesi hoparlör açılırken ve açma kapama düğmesine aynı anda basıldığında zamanı kontrol etmeye yardım ediyor. 160 gr ağırlığında olan Oppo, şık ve sade tasarımı ile dikkat çekiyor.

Ürün Detayı

Tek şarj ile 8 saat aralıksız çalışan Oppo, sade ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Saat göstergesi bulunan Oppo, sadece ürün açılırken ve açma kapama tuşuna aynı anda bastığınızda zamanı gösteriyor. Bu sayede saati kontrol etmeye yardım eden bu ürün, 160 gr ağırlığı ile kolayca her yere taşınabiliyor. 2 farklı renk seçeneği ile satılan bu ürün, kolayca kablosuz bağlantı yapmaya yardım ettiği gibi ses kalitesinde bozulmalara sebep olmuyor.

Teknik Özellikleri

Batarya Türü: Li-Ion
Çalışma Süresi:
8 Saat
Ağırlık:
160 G
Boyut:
10 x 6 x 8 CM

Kullanıcı Yorumları

👤 K* K** ”Orijinal bir ürün malzeme kalitesi güzel saat göstergesi gayet hoş duruyor. Ses kalitesi de yerinde ancak ses seviyesi biraz az kalıyor. Evde kullanım için yeterli olabilir. Tavsiye ederim.”

👤 Ö* Y*** ”Tek kelime ile efsane. Bu boyuttaki bir cihazdan böyle temiz ses çıksın ve bu cihaz kablosuz 8 saat çalışabilsin hem de saati göstersin gerçekten müthiş ihtiyaç dahilinde alınacak ilk cihaz bu tavsiye ederim.”

9.7
Esra ŞEN

Harman Kardon Onyx Studio 6 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Artıları
 • Çift Bağlantı Özelliği
 • İki Hoparlörü Bağlama
 • Su Geçirmez Özellik
Eksileri
 • Kablolu Bağlantı Özelliği

Aynı Anda İki Farklı Cihaz Bağlantısına İzin Veren Bir Ürün

Aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilen Harman Kardon Onyx Studio 6, tek şarjla 8 saat aralıksız çalışabiliyor. Aynı zamanda daha yüksek ses istendiğinde iki adet Harman Kardon Onyx Studio 6 cihazları birbirine kablosuz olarak bağlanabiliyor.

Ürün Detayı

Alüminyum ve kumaş kaplama olarak üretilen Harman Kardon Onyx Studio 6, iki farklı cihazı aynı anda bağlayabilme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra daha yüksek ses istendiğinde iki Kardon Onyx Studio 6 cihazına kablosuz bağlanabilen bu ürün, tek şarj ile 8 saat aralıksız çalışıyor. Su geçirmez özelliği sayesinde her koşulda gönül rahatlığıyla kullanılabilen bu ürün, tutma kulpu sayesinde kolayca istenilen her yere taşınabiliyor.

Teknik Özellikleri

Bluetooth Versiyonu: 4.2
Destek:
A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Frekans Aralığı:
50Hz- 20kHz (-6dB)
Gürültü Oranı:
80dB A
Güç Kaynağı:
19V / 2A
Batarya Tipi:
3.635V / 3283mAh Lityum-iyon
Batarya Şarj Süresi:
5 saat
Müzik Çalma Süresi:
8 saat
Boyut:
284 mm x 291 mm x 128 mm
Ağırlık:
2940g

Kullanıcı Yorumları

👤 Yücel Ö*** ”Evde temiz üst frekanslar ve abartısız derin alt frekansları dinleyebileceğiniz düşük/orta şiddetli volüme de çok tatminkar bir hoparlör. Klasik müzik, caz ve yaylılar gibi türküleri dinlemesi çok keyifli. Berrak ve abartısız bir karakteri var. Ev kullanımı için fazla fazla yeterli. Tavsiye ediyorum.”

👤 SAFEMOD E**** ”Öncelikle Harman Kardon dünyaca ünlü en iyi ses kalitesine sahip hoparlörü diyebilirim. Exclusive araçların, ev sinema sistemlerinde de kendini kanıtlamış bir firma. Daha önceki serilerine sahip olup deneyimleyen biri olarak, tasarımı ağırlığı ve en önemlisi ses kalitesi tartışılmaz. Onyx Studio 6 da harika bir hoparlör. Hepsiburada ekibine hızlı gönderimi içinde ayrıca teşekkür ederim.”

9.1
Esra ŞEN

Lenovo L022 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Artıları
 • Alarm Ayarlama
 • Aynalı LED Ekran
 • Radyo Dinleme
Eksileri
 • Suya Dayanıklılık
 • Türkçe Dil Desteği

LED Ekrana Sahip Bir Ürün

Çok işlevli olan Lenova L022 hoparlör olarak kullanımının yanı sıra; saat kontrol edilebilir, alarm kurulabilir ve radyo dinlenebiliyor. LED ekranı aynı zamanda ayna olabilen bu ürün, çift bası sayesinde oldukça etkili ses çıkartıyor.

Ürün Detay

Bluetooth hoparlör için oldukça fazla işlevi bulunan Lenova L022, aynalı LED ekranında saati kontrol etmeye olanak tanıdığı gibi alarm kurmaya da yardım ediyor. Radyo dinleme olanağı tanıyan bu ürün, aynı zamanda bağlantıda olunan akıllı cihaza gelen aramaları açarak kesintisiz ve yüksek ses kalitesinde konuşma yapmayı sağlıyor. İki tane bas bulunan bu cihaz, yüksek oranda ses kalitesi sunarken aynı zamanda Bluetooth 5.0 sürümünü içeriyor. Bluetooth bağlantısının yanı sıra hafıza kartı takarak kullanılabilecek bu ürün, dekoratif olarak çok şık görünüyor.

Teknik Özellikleri

Boyut: 192 mm x 60 mm x 45 mm
Bluetooth Sürümü:
V5.0
İletim Mesafesi:
10m
Frekans tepkisi:
150-18kHz
Pil Kapasitesi:
1800 mAh
Şarj Süresi:
2 Saat
Müzik zamanı:
6-8 saat

Kullanıcı Yorumları

👤 S** V** ”Ürün muhteşem lakin gece en kısık ışıkta bile odayı aydınlatıyor çözüm olarak önüne 2 numara araba cam filmi çektim şimdi daha iyi 🙂 ses muhteşem net.”

👤 S** G** ”Net ve tok sesi var alınır yalnız Çince ve İngilizce açıklama var Türkçe yok bir eksiklik.”

Artıları
 • Su Geçirmez Özellik
 • Bluetooth 5.0 Teknolojisi
 • Çalışma Süresi
Eksileri
 • Çoklu Bağlantı

20+ Saat Çalışabilen Bir Ürün

Tek şarj ile 20+ saat çalışabilen Grundig, TWS özelliği bulunduğundan iki farklı hoparlör birbirine bağlanabiliyor. Bu ürünün Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde 30 m uzaklıktan bile bağlantı kesilmeden kullanılabiliyor.

Ürün Detayı

IPX5 özelliği ile suya dayanıklı olan Grundig, her hava koşulunda ve sulu ortamda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde 30 metre uzaklıktan bile kesilmeden aynı performansı sunan cihaz, bu özelliği ile kullanıcılarından tam not alıyor. Yüksek ses kalitesi sunan bu ürün, 20+ saat aralıksız çalışarak müzik keyfini bölmüyor. Pasif bas radyatörü teknolojisi sayesinde konser alanında gibi müzik dinleme deneyimi sunan bu ürün, kompakt tasarımı ile her yere kolayca taşınabiliyor. Üstelik bu cihaz, bağlanılan telefonla rahatlıkla görüşme yapabilmeyi sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Ağırlık: 0.2 kg
Derinlik:
3.6 cm
Genişlik:
9.0 cm
Yükseklik:
7.2 cm
Mobil Kullanım Süresi:
20+ Saat
Ses Çıkış Gücü:
5 W
Su Geçirmez özellik:
Var
Şarj Olma Süresi:
3 Saat

Kullanıcı Yorumları

👤 T* B** ”Şahane bir ürün ben mutfakta yemek yaparken yüksek sesle müzik dinlemeye bayılırım. Diğer odada farklı marka uzun ses sistemi var ama mutfağa ses gelene kadar çevreyi rahatsız ediyordum. Şimdi sayesinde kimseyi rahatsız etmeden filmimi de izliyorum müziğimi de dinliyorum. Küçük ama cep herkülü ❤️”

👤 İ** Ş** ”Çok beğendik ses sistemi çok iyi! Alacak olanlara tavsiye edilir.”

9.6
Esra ŞEN

Philips BT110B Pixelpop Tașınabilir Kablosuz Hoparlör

Artıları
 • Kompakt Tasarım
 • Gürültü Önleme Fonksiyonu
 • Su Geçirmez Özellik
Eksileri
 • Çoklu Bağlantı

Gürültü Önleme Fonksiyonu Bulunan Bir Ürün

Gürültü önleme özelliği ile müziğin alt fonunda yer alan sesleri yok ederek saf ve kaliteli şarkı dinlemeye yardım ediyor. 300 mV ve 1000 mV aralığında giriş sinyallerini kabul eden bu ürün, gürültü nedeniyle zarar görmeyi engelliyor.

Ürün Detayı

Suya dayanıklı olan Philips, dış mekanda her türlü hava koşulunda ve sulu ortamda kullanılabiliyor. Bluetooth özelliği sayesinde kolayca başka cihazlara kablosuz bağlanabilen bu ürün, uzun süre giden şarjı sayesinde de kesintisiz müzik dinlemeye yardım ediyor. Bağlı olan akıllı cihaza gelen çağrıları açarak yüksek kalitede rahatça telefon konuşması yapabilen bu ürün, kompakt tasarımı ve ince askısı sayesinde istenilen her yere taşınabiliyor.

Teknik Özellikleri

Çıkış gücü: 4W
Ses Sistemi:
Mono
Pilin Çalıştırma Süresi:
8 Saat
Pil tipi :
Lityum
Ürün Boyutları:
98 x 35 x 77 mm

Kullanıcı Yorumları

👤 K* K** ”Çok memnun olduğum bir ürün, bir arkadaşıma hediye olarak aldım… Kolay bağlantı, hafif, ses kalitesi, uzun pil ömrü…”

👤 D** B**** ”On numara. Kendi küçük marifeti büyük. Şarjı da uzun gidiyor.”

9.7
Esra ŞEN

Marshall Acton II Bluetooth Hoparlör Siyah

Artıları
 • İkonik Tasarım
 • Bluetooth 5.0 Teknolojisi
 • 30 M Mesafe
Eksileri
 • Su Geçirmez Özellik

Bluetooth 5.0 Teknolojisine Sahip Bir Ürün

Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde 30 metre uzaklıktan kolayca çekebildiği gibi hiçbir kesintiye uğramadan çalışabilen Marshall, ikonik görüntüsü ile her ortamda şık duruyor.

Ürün Detayı

Her ortama ayak uydurabilen ikonik tasarımı ile dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde 30 m uzaklıktan bile çekebilen bu ürün, müzik kesintisi yaşamadan dinleyebilmeyi sağladığı gibi aynı zamanda kablosuz olarak istediğiniz cihaza bağlanıyor. Ses yüksekliği oldukça fazla olan bu hoparlör, bas ve tiz ayarı yapabilmeye olanak tanıyor.

Teknik Özellikleri

Bluetooth Sürümü: 5.0
Frekans Aralığı:
50- 20.000Hz
Ses Yüksekliği:
98 dB
Boyutu:
260 x 160 x 150 mm
Ağırlık:
2.85 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 B** Z** ”Oldukça başarılı bir ürün benim için ses sistemi ideal.”

👤 İ** A*** ”Sesi çok güzel, şık, evde kullanacaksanız pilli bt hoparlörlerle uğraşmayın. Harika bir sistem bt 5 ve 3.5 mm jack var Marshall kalitesi temiz 10 yıl kullanırsınız.”

Bluetooth Hoparlör S.S.S

Bluetooth hoparlör alırken nelere dikkat etmeli?

Her an müzik dinlemeyi sevenlerin kurtarıcısı olan Bluetooth hoparlörler, küçük boyutta ve taşınabilir özellikleri ile oldukça fazla tercih ediliyor. Telefondan veya kulaklıktan müzik dinlemek tatmin etmediğinde yüksek seslere sahip olan bu ürünler tercih ediliyor. Birçok marka ve modelde bulunan bu ürünleri tercih ederken ise ilk önce ses kalitesine bakmak dinlenilen müziğin keyfine varmayı sağlıyor. Ardından taşınabilir özelliği bulunan ürünler göz önüne alındığında ise istenilen her yerde kullanabilmeyi sağlıyor. Bunların dışında ise suya ve darbelere olan dayanıklılık, ürünü uzun yıllar kullanmanız için avantaj sağlıyor.

Bluetooth hoparlör nasıl çalışır?

Bluetooth teknolojisini kullanarak dalga boyu frekansıyla cihazlar arası iletişim kuran hoparlörler, bir başka cihaza kablosuz bağlanabiliyor. Bu sayede hiçbir kablo olmadan rahatça kullanım imkanı sunan bu ürünler, Bluetooth sürümüne göre 30 m mesafeye kadar uzaklıktan çekebiliyor.

En iyi Bluetooth markaları nelerdir?

En çok tercih edilen Bluetooth hoparlör markaları genellikle taşınabilen ve açık alanda da iyi performans sağlayan modelleriyle öne çıkıyor. Müzik dinlemeyi ve dinlediği müziği yanındakilerle paylaşmayı sevenlerin en çok kullandığı aksesuar olan minik Bluetooth hoparlörler, pantolon kemerlerine asılarak dahi kolaylıkla taşınabiliyor. En iyi hoparlör araba ya da evde fark etmeksizin müzik dinlemek istediğiniz an elinizin altında oluyor.
En iyi hoparlör markaları olarak öne çıkan;
Mikado,
JBL,
LG,
Sony,
MF Product,
Marshall,
Bose,
Mediacholic,
Powerway,
Philips,
Ultimate Ears,
Xiaomi,
Anker,
Bang&Olufsen,
Harman Kardon,
Polosmart,
Goldmaster,
Tronsmart,
Syrox gibi markalar, kullanıcının ihtiyacını karşılamak üzere çok sayıdaki Bluetooth hoparlör modelleri ile piyasada yer alıyor.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz