En İyi ve En Konforlu 10 Bebek Beşiği Modeli

Minik bir melek dünyaya gelirken, ona sağlayabileceğimiz en güzel armağanlardan biri onun için özel bir dünya yaratmaktır. Bu dünya, sevgiyle dokunulmuş bir beşiğin içinde başlar. Bebek beşiği, sadece bir yatak değil, aynı zamanda güven, rahatlık ve özen dolu anıların başlangıcıdır.

Her bir bebek, dünyaya farklı bir hikaye getirir. Onların uyku düzenleri, tercih ettikleri pozisyonlar ve sakinleştirici rutinleri de farklılık gösterir. İşte bu noktada bebek beşiği, minik meleğinizin bireysel ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tasarlanmış bir yuva gibidir. Onun sıcaklığı ve konforu, bebeğinizin büyüme yolculuğuna en uyumlu başlangıcı sunar. Bu sebeple hazırladığımız içeriğimiz en iyi bebek beşiklerinden oluşmaktadır.

SıraModelKullanıcı YaşıSYblog
1Mamas Papas Lua0-6 Ay10/9.9
2Chicco Next2me0-6 Ay10/9.9
3Joie Roomie Glide0-6 Ay10/9.9
4Kraft Virgo0-24 Ay10/9.9
5Kanz Octopus0-6 Ay10/9.8
6Moje Lion0-24 Ay10/9.8
7Tommybaby Yuvam0-1,5 Yaş10/9.8
8Bamgidoo0-60 Ay10/9.8
9Polly Baby0-15 Aylık10/9.7
10Babyhope Vesta0-36 Ay10/9.7
Bebek Beşiği Tavsiye Listesi

En İyi 10 Bebek Beşiği Modelleri

Minik meleğinizin ilk anlarından itibaren ona en iyi şekilde eşlik etmek, güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamak istediğinizi biliyoruz. Bebek beşiği seçimi, bu özel isteğinizi karşılamak için atacağınız en önemli adımlardan biridir. Minik meleğinizin güvende ve mutlu bir şekilde büyüdüğü bu özel köşeyi nasıl seçeceğinizi birlikte keşfedelim.

İşte en bebek beşiği tavsiyesi…

Mamas Papas Lua Anne Yanı Beşik

Mamas Papas Lua Anne Yanı Beşik, doğumdan itibaren kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca basitçe inen yan panel, bebeğinizi kolayca kucağınıza almanızı sağlar.

İnen Yan Panel

Ürün Detayı

En iyi bebek beşiği modelleri arasında ilk sırada yer alan Mamas Papas Lua Anne Yanı Beşik, bebeğinizin konforunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu yenilikçi beşik, ebeveynlerin bebeğine yakın uyumalarını sağlayarak gece boyunca rahat bir deneyim sunar. Yan panelin basitçe aşağı inmesi sayesinde, bebeğinizi kolayca kucağınıza alabilirsiniz. Bu eşsiz özellik, bebeğinizin yatağından kalkmadan kontrol etmenizi sağlar. Mamas Papas Lua Anne Yanı Beşik, 69-84 x 98 x 50-60.5 cm ölçülerine sahiptir ve %100 polyester malzemeden üretilmiştir. Ayrıca 10.9 kg ağırlığıyla taşınması kolaydır.

Kullanım Yaşı0-6 Ay
Alt Değiştirme ÖrtüsüVar
Boyutu84x98x50 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 B**** K****; “Tek kelime ile Harika.”

👤 A*** D****; “Ürün çok güzel bayıldım.”


Chicco Next2me Anne Yanı Beşik

Chicco Next2Me, konforla donatılmıştır. İç kısmı pamuktan üretilerek bebeğinizin hassas cildine özen gösterir. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıf, temizlik açısından da size kolaylık sağlar.

Anne Yanı Olması

Ürün Detayı

Ebeveynlik yolculuğunda bebeğinizin rahatı ve güvenliği her şeyden önce gelir. İşte tam da bu noktada, Chicco’nun özel tasarımı olan Next2Me Anne Yanı Beşik devreye giriyor. Bu benzersiz beşik, ebeveynlerin ve bebeklerin uyku deneyimini daha anlamlı ve yakın bir hale getiriyor. Doğumdan 6 aya kadar kullanım imkanı sunan bu beşik, bebeğinizin yanında olmanızı sağlayarak bağınızı güçlendirir. Basit ve güvenli bağlantı mekanizması sayesinde, beşiği ebeveyn yatağına kolayca bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda katlanabilir taban yapısı ve çeşitli yükseklik ayarları, farklı yataklara uyum sağlamayı kolaylaştırır.

Kullanım Yaşı0-6 Ay
Ölçü95,5 x 60 x 66 cm
Ağırlık9,5 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 N**** Ö***; “Aşırı memnun kaldığım bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca satıcı aşırı hızlı kargoladı. Bir günde elimde oldu ürün.”

👤C**** Ç***; “Hiç tereddüt etmeden alınması gereken bir ürün 9 ay yatırdım sonra kendi beşiğine geçti zaten bunu normal beşik olarak düşünmeyin anne yanı beşiği uyandığında yerinden kalkmadan hemen emzirebilmen icin çok iyi ve bebeğin reflüsüne oldukça iyi geliyor. Kusma gibi durum olsa bile bebeği koruyor. sallanıyor falan demişler ama güzel sabitlerseniz sallanmaz ayrıca tekseniz oda oda da dolaştırabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım iyi ki almışım dediğim ürünlerin basında geliyor. ”


Joie Roomie Glide Anne Yanı Beşiği

Beşiğin her iki tarafında bulunan çift fileli pencereler, bol miktarda havalandırma sağlar ve bebeğinizin rahat nefes almasını destekler.

Sallanması
Tekerlekleri

Ürün Detayı

Joie Roomie Glide Anne Yanı Beşiği, bebeğinizle aynı yatakta uyumadan yan yana olmanızı sağlayarak eşsiz bir uyku deneyimi sunar. Özellikle yeni ebeveynler için tasarlanan bu beşik, pratik ve konforlu özellikleri ile öne çıkıyor.

Sürgülü yan panel, tek elle kolayca kaldırılabilir ve indirilebilir. Bu sayede bebeğinizi rahatça kucağınıza alabilir veya yanına gidebilirsiniz. 11 farklı yükseklik ayarı, neredeyse her boyuttaki yatağa uyum sağlar, böylece beşiği bebeğinizin yatağına tam olarak yerleştirebilirsiniz. Manevra kabiliyeti yüksek olan dört adet kilitlenebilir tekerlek, beşiği hareket ettirmeyi kolaylaştırırken zemini çizmemesi için kauçuk kaplıdır. Üstelik, dokuma kumaşlar silinebilir özelliktedir, bu da temizlik açısından büyük bir avantaj sunar.

Kullanım Yaşı0-6 Ay
Boyut98,5 x 68,5 x 66 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 E*** C***; “Beşik çok güzel rengi boyutu be sallanma özelliği var. Beşiğin kurumu kolay ve tekerleri mevcut. Başta Chiko almayı düşünüyorduk ama onlar git gide pahalılaştığı için bu ürünü tercih ettik. İyiki öyle etmişsiz.”

👤 A*** K****; “Sallanan modeli olması güzel. Rengi gri seçeneği olsaydı daha güzel olacaktı . Kaliteli ürün “


Kraft Virgo Çift Sallanabilir Anne Yanı Beşik

Beşik, ayarlanabilir reflü yatak pozisyonu sunar. Bu özellik, bebeğinizin rahat bir pozisyonda uyumasını ve gerektiğinde yatay pozisyona geçmesini sağlar.

Reflü Pozisyonu

Ürün Detayı

En kaliteli bebek beşiği modellerinden biri olan Kraft Virgo Çift Sallanabilir Anne Yanı Beşik, yeni doğan döneminden itibaren kullanılabilir yapısıyla bebeğinizin konfor ve güvenliği için tasarlanmış özel bir üründür. Doğal ahşap malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu beşik, bebeğinizin ilk aylarındaki en önemli ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bebeğinizin rahat bir uykuya dalabilmesi ve sakinleşebilmesi için sağa sola ve öne arkaya sallanabilir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda sabitleme özelliği ile beşiği istediğinizde durağan hale getirebilirsiniz. Hava geçiren yan pencereler, beşiğin içinde her zaman taze bir hava akışının sağlanmasına yardımcı olurken, cibinlik bebeğinizi zararlı böceklerden korur.

Kullanım Yaşı0-24 Ay
Boyut60 x 102 x 113 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 B**** U***; “Ürün çok güzel bebeğim rahatça uyuyor.”

👤 K*** Ö***; “Hem kargodan hem üründen çok memnun kaldık. Teşekkürler.’


Kanz Octopus Park Yatak

Kanz Octopus Park Yatak, yeni doğan bebeğiniz için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir konfor sunar. Hem iç yatak malzemesiyle hem de pratik özellikleriyle bebeğinizin huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olurken, evinizin estetik tarzına da uyum sağlar.

Tekerlekler

Ürün Detayı

En iyi bebek beşikleri arasında yer alan Kanz Octopus Park Yatak, nefes alabilen terletmeyen yatağı sayesinde konforlu bir uyku sunuyor. Yandan açılan fermuarı sayesinde kolayca anne yanı beşiğe dönebilen bu model, doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılabiliyor. 3 kademeli yükseklik ayarına sahip olan bu beşik, kompakt yapısıyla da fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda ahşap tasarımlı ayakları, evinizin dekorasyonuna uyum sağlamayı hedefler.

Kullanım Yaşı0-6 Ay
Ölçü50 x 90 x 88 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 K*** S*****; “Portatif bir ürün istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayaklarının montajı tam olmuyor o da sallama özelliğindendir. Ayın 17 sinde sipariş verdik 26 sında teslim edildi. Nevşehir -Kayseri arası bir saatlik yolu gidip kendimiz mağazadan alsaymışız dedik. Neyseki doğmadan geldi..”

👤 Ç**** G***; “Çok memnun kaldım tavsiye ederim.”


Moje Lion Sallanır Portatif Bebek Beşiği

Moje Lion Sallanır Portatif Bebek Beşiği, hem pratik kullanımı hem de konforlu tasarımıyla öne çıkıyor. Bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik düşünülmüş özellikleri ile bu beşik, onun rahatlığını ve güvenliğini her zaman ön planda tutar.

Taşınabilir Yapı

Ürün Detayı

Moje Lion Sallanır Portatif Bebek Beşiği, bebeğinizin konforu ve sizin pratikliğiniz göz önünde bulundurularak tasarlanmış özel bir üründür. Hafif gövde yapısı, kullanımı kolay montaj ve demontaj özellikleri ile ebeveynlerin işlerini kolaylaştırırken, bebeğinizin güvenli ve rahat bir ortamda dinlenmesini sağlar. Stop kilit sistemi sayesinde beşiği istediğinizde sabitleyebilir ve sallanma özelliği ile bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda beşiği sabitleyerek durağan bir uyku alanı yaratma imkanınız da bulunur. İnce sünger şiltesi ise bebeğinizin yumuşak ve konforlu bir yüzeyde dinlenmesini sağlar.

Kullanıcı Yaşı0-24 Ay
Ölçü83 x 45 x 85 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 M**** G***; “Tereddüt ederek sipariş vermiştim ama çok beğendim.”

👤 T**** A****; “Ürün sorunsuz elime ulaştı bebeğim rahatça uyuyor biz beğendik.”


Tommybaby Yuvam Lüx Sepet Beşik Portatif Bebek Beşiği

Bebeğinizin rahatı ve güvenliği için tasarlanmış olan Tommybaby Yuvam Lüx Sepet Beşik Portatif Bebek Beşiği, taşınabilir kurulumu sayesinde dilediğiniz yerde kullanma imkanı sunar. Sağa sola rahat sallanabilme özelliği, bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olurken, onun huzurlu bir şekilde uyumasına olanak tanır.

Sallanma Özelliği

Ürün Detayı

Tommybaby Yuvam Lüx Sepet Beşik, taşınabilir kurulumu, sallanma özelliği ve portatif tasarımı ile ebeveynlerin ve bebeğin ihtiyaçlarını bir araya getiriyor. Ayrıca, açılır kapanır tente sayesinde beşiği güneş ışığından ve dış etmenlerden koruyabilirsiniz. Koruyucu cibinlik tülü ise bebeğinizin zararlı böceklerden korunmasını sağlarken, onun rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur. Beşiğin ölçüleri 45 x 85 cm ebadında olup, 0-1,5 yaş arasındaki bebekler için kullanıma uygundur. Sepet derinliği 30 cm olan bu beşik, bebeğinizin güvenli bir şekilde dinlenmesini sağlar. Ayrıca, çift rulmanla sallanma özelliği de beşiği sallayarak bebeğinizin huzurlu bir uyku çekmesini destekler.

Kullanıcı Yaşı0-1,5 Yaş
Ölçü45 x 85 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 U**** K*****; “Gayet kolay kurdum ve çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim”

👤 Y**** T*****; “Çok tatlı çok memnun kaldım gerçekten istediğim gibi uygun.”


Bamgidoo Anne Yanı Beşik

Bamgidoo Anne Yanı Beşik, 60 aylığa kadar kullanılabilmektedir. Bu sayede uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır.

Kullanıcı Yaş Aralığı

Ürün Detayı

En iyi bebek beşiği modellerinden biri olan Bamgidoo Anne Yanı Beşik, sallanabilir özelliği sayesinde bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olurken, istediğinizde sabitlenebilir. Ayarlanabilir 3 kademeli asansörlü ön korkuluk, beşiği kullanım açısından çok yönlü hale getirir. Bamgidoo Anne Yanı Beşik, fonksiyonelliği, güvenliği ve doğal malzemeleri bir araya getirerek, bebeğinizin hem konforunu hem de sağlığını ön planda tutar. E0 normunda üretilmiş olan beşik, kurşun miktarını sıfıra indirirken ağır metalleri de içermemektedir. Ürün TSE, ISO-9001, CE ve OEKO-TEX belgelerine sahip olması, kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlar niteliktedir.

Kullanıcı Yaşı0-60 Ay
Ölçü125 x 65 x 165 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 G**** T***; “Kargo hızlı geldi. Ürün tam istediğimiz gibi ahşap. Kurulum için şablon gelmedi ama internetten video bulup kurdum. Kurulumu çok kolay oldu. Yatak ince bir sünger onu kullanmanızı pek tavsiye etmem yeni yatak alacağız diğerleri iyi”

👤 F**** S****; “Çok güzel oldu teşekkür ederiz yalnız şema vs gelmedi videodan bakıp yapmaya çalıştık biraz uğraştırdı ama güzel oldu.”


Polly Baby Sallanır Beşik

Polly Baby Sallanır Beşiğin sepet derinliği 30 cm olarak tasarlanmıştır. Polly Baby Sallanır Beşik, 15 aylık kullanıma uygundur ve kanserojen madde içermez.

Taşınabilir Olması

Ürün Detayı

Polly Baby Sallanır Beşiğin her detayında bebeğinizin rahatlığını en üst düzeye çıkaran tasarım özellikleri bulunurken, ebeveynlerin de işini kolaylaştıracak pratik özellikler sunar. Taşınabilir kurulumu sayesinde Polly Baby Beşik, bebeğinizle birlikte dilediğiniz yere rahatlıkla gidebilmenizi sağlar. Nefes alabilen kumaş yapısı, bebeğinizin rahat bir şekilde dinlenmesini sağlarken, aynı zamanda onun uyurken izlenmesini kolaylaştıran file sayesinde gözünüz her an onun üzerinde olabilir. Sağa sola rahat sallanma özelliği, bebeğinizin sakinleşmesine ve uyumasına yardımcı olurken, tente koruyucu cibinlik tülü sayesinde beşiği dış etmenlerden koruyabilirsiniz. Lamineli örme kumaş, bebeğinizin konforlu bir yüzeyde dinlenmesini sağlarken, ince sünger yatak ona yumuşak bir uyku deneyimi sunar.

Kullanıcı Yaş Aralığı0-15 Aylık
Ölçü45 x 85 x 55 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 B**** A****; “Ürün görselde ki gibi ulaştı. Teşekkür ederim. İlk defa kuracak olanlar için parçaların nerede takılı olması gerektiği görsellerini de ekliyorum. Yıldız tornavida ve pense basit kurulum için yeterli. Kullanma kılavuzu yerine resimlerden hareket etmek işinizi kolaylaştırır.”

👤 A*** A****; “Tam 1 yıldır aldIm kullandım 11 aya kadar rahatça kullanabildim sonra içinden çıkmaya başladı bebeğim. Anne yani için harika bir beşik bence kullanan biri olarak. 2021 yılında alınmış bir ürün ve şuan kaldırıyorum artık kurulumu ve kaldırılması gayet kolay beşiğin içine ayriyetten yatak yaptım ben çünkü içindeki ince geliyor kısa sürede gelmişti ve sorunsuz gelmişti kesinlikle alın aldırın umarım yorumum faydalı olur satıcıya üreticiye de teşekkür ederim ☺”


Babyhope Vesta 2 Çekmeceli Bebek Beşiği

Babyhope Vesta 2 Çekmeceli Bebek Beşiği’nin kolay temizlenebilir yüzeyi, antialerjik kaplamaları, pratik tasarımı ile ebeveynlerin ve bebeğin ihtiyaçlarına cevap verir.

Çekmece

Ürün Detayı

En iyi bebek beşiği modelleri listemizin son sırasında yer alan Babyhope Vesta 2 Çekmeceli Bebek Beşiği, işlevsel detayları ve modern tasarımı ile ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Babyhope Vesta Bebek Beşiği parlak suntalam malzemeden üretilmiş olup, çizilmeyen ve suya dayanıklı bir yüzey sunar. Ürünün tasarımında ayrıca bebek komidinlerinin arka bölümü oyuncak saklama alanı olarak düşünülmüştür, böylece eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklama imkanı bulabilirsiniz. Asansörlü yükseklik ayarına sahip olan beşiğin korkulukları, özel rulman teknolojisi sayesinde sessizce hareket eder ve gerektiğinde sabitlenebilir. Sallanabilir özelliği ile bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olurken, geniş hacimli 3 kapılı ve 2 çekmeceli gardrop seçenekleri de kullanım alanınızı genişletir. Gardroplarda 5 kademeli ayarlanabilir raf düzeni sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Kullanıcı Yaşı0-36 Ay
Ölçü134 x 81 x 100 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 Ö**** K***; “ürün kurulumu biraz zor içinde kurulum şeması var sadece tek kişinin kurması için mobilya ustası olması gerek. yoksa tek kişi olarak çok zor. ama malzeme ve görsellik olarak güzel kaliteli bir ürün.”

👤 A***** F****; “Hızlı kargo, kusursuz paketleme, kolay kurulum teşekkürler”


Sıkça Sorulan Sorular

En iyi bebek beşiği hangisi?

En iyi bebek beşiği modelleri arasında; Mamas Papas Lua Anne Yanı Beşik, Chicco Next2me Anne Yanı Beşik, Joie Roomie Glide Anne Yanı Beşiği, Kraft Virgo Çift Sallanabilir Anne Yanı Beşik, Kanz Octopus Park Yatak, Moje Lion Sallanır Portatif Bebek Beşiği, Tommybaby Yuvam Lüx Sepet Beşik Portatif Bebek Beşiği, Bamgidoo Anne Yanı Beşik, Polly Baby Sallanır Beşik ve Babyhope Vesta 2 Çekmeceli Bebek Beşiği yer almaktadır.

Taş motoru nedir?

Taş motoru, genellikle atölyelerde, tamirhanelerde ve benzeri iş alanlarında kullanılan bir elektrikli alet türüdür. Temel olarak, farklı yüzeyleri düzeltmek, keskinleştirmek, parlatmak ve şekillendirmek için kullanılır.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın