Anne ve baba adaylarının bebek için yapması gereken alışveriş listesinin epey uzun olduğu malum… Listenin ilk sıralarında yer alan bebek arabası ise olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Günümüzde hem teknolojinin gelişmesi hem de markaların çoğalmasıyla bebek arabası denince karşımıza pek çok model çıkıyor. Bunlar arasından seçim yapmaksa ebeveynlerin saatlerini alıyor. Ancak bu noktada işinizi kolaylaştıracak pek çok yöntem ve püf noktası mevcut. Öncelikle hem sizin hem de bebeğin ihtiyaçlarını iyi analiz etmeli ve bebek arabasının özelliklerini bunlara göre belirlemelisiniz. Bu aşamada işinizi kolaylaştırmak için bebek arabası çeşitleri ve en iyi bebek arabası markaları hakkında detaylı bir rehber hazırladık.

SıraModelTaşıma KapasitesiSYblog Puanı
1Chicco Goody Plus22 Kg10/9.5
24 Baby Esse Model15 Kg10/9.7
3Kiwi City Way 5 In 115 Kg10/9.8
4Kraft Prag Travel13 Kg10/9.6
5Hamilton R122 Kg10/9.3
6Pierre Cardin Yeehoo25 Kg10/9.2
7Tommybaby Tornado Plus25 Kg10/9.6
8Baby2Go Eko15 Kg10/9.1
9Baby Force Secret15 Kg10/9.2
10Bagi Nanofold 222 Kg10/9.2
114 Baby Olympus15 Kg10/9.3
12Diamond Baby20 Kg10/9.2
13LETS GO BABY15 Kg10/9.1
14Xiaomi Mitu15 Kg10/9.4
15Babyhope Sa-715 Kg10/9.3
16Snopy25 Kg10/9.3
17Chicco Ohlala 215 Kg10/9.5
18Pierre Cardin Vovo25 Kg10/9.2
19Prego 205215 Kg10/9.3
20Babyhope Sc 10712 Kg10/9.3
Bebek Arabası Tavsiye Listesi

2022 Yılı İçin En İyi 20 Bebek Arabası Tavsiyesi

En iyi bebek arabası tavsiyeleri 2022 rehberimizde farklı markaların öne çıkan modellerini bulabilirsiniz. Tüm bebek arabalarını inceleyerek en iyi fiyat/performans ve özellikleri açısından kaliteli olanları bir araya getirdik.

İşte çocuğunuzun konforu için en iyi bebek arabası tavsiyeleri listemiz:

9.5
Esra ŞEN

Chicco Goody Plus Bebek Arabası

Artıları
 • UV50+ Koruma
 • Kendiliğinden Katlanma
 • Hafif
Eksileri
 • Çift Yön özelliği

Kendi Kendine Kapanan Bebek Arabası

Özel tasarlanan mekanizma sayesinde ebeveynler için sorun olan katlamayı tek tuşla halleden Chicco Goody Plus, kendi kendine katlanarak kompakt hale geliyor. Ayrıca tamamen yatabilen sırt desteği sayesinde yeni doğan bebeklerinde rahatça kullanabildiği bu ürün, 22 kg ağırlığa kadar taşıyabiliyor.

Ürün Detayı

Anne ve babaların çocuklar kucaklarındayken en zorlandıkları durum bebek arabasını kapatmak olduğu için buna tek tuşla çözüm bulan Chicco Goody Plus, kendi kendine katlanarak kompakt hale bürünüyor. Tamamen yatabilen sırt desteği ile yeni doğanın kullanabileceği bu araba, 22 kg ağırlığa kadar taşıyabildiği gibi Portbebe ve Kaily oto koltuklarıyla uyumu sayesinde seyahat için konforlu hale bürünüyor. Ayrıca polikarbonattan üretilen amortisörlü tekerlekler, kolay sürüş sağladığı gibi rahat manevra yapmaya yardım ediyor. Katlanabilir ön barları sayesinde kolay kullanım sağlayan bu araba, geniş koltuğu ile bebeklerin rahat etmesini sağlarken UV50+ sayesinde güneşin zararlı ışınlarından çocukları koruyor.

Teknik Özellikleri

Ürün Ağırlığı: 6.9 kg
Taşıma Kapasitesi:
22 kg
UV50+ Koruma:
Var
Tekerlek:
Polikarbonat
Açık Ölçüleri:
46,5 x 79 x 105 cm
Kapalı Ölçüleri:
25,5 46,5 x 56 cm

Kullanıcı Yorumları

👤 A* T** ”Daha önce Chicco Best Friend modelini kullanıyordum. Ondan da gayet memnundum ama artık hafif ve seyahatlerde daha kullanışlı bir araba ihtiyacımız vardır. Goody Plus bu ihtiyacımızı fazlası ile karşıladı. Boyutu, hafifliği, kolay kapanması gibi özellikleri gerçekten ideal. Ürünü kesinlikle tavsiye ederim. İçinde yağmurluğu da mevcut.”
👤 B*** K**** ”Bu Ürünü çok araştırıp almaya karar vermiştim, tek dokunuşla açılıp kapanabilmesi ve doğumdan itibaren kullanılabilmesi almamı sağlayan en güzel özelliği. Satıcı çok ilgiliydi kesinlikle tavsiye ederim.”

9.7
Esra ŞEN

4 Baby Esse Model Gold Travel Bebek Arabası

Artıları
 • Kumaşı
 • Çift Yönlü
 • Kitlenen Tekerlek
 • Kademeli Sırt Bölümü
Eksileri
 • UV koruma

Çift Yönlü Kullanım Özelliği Bulunan Bir Ürün

Çift yönlü kullanıma uygun olan 4 Baby Esse, anne ve bebeğin birbirlerini görebilmelerine imkan tanıyor. Ayrıca su geçirmez keten kumaştan üretilen bu ürün bebeğin her koşulda korunmasına yardım ediyor.

Ürün Detayı

Çift yönlü bebek arabası arayanlar için oldukça ideal olan 4 Baby Esse, anne ve bebeğin birbirlerini görebilmelerine imkan tanıdığı gibi 0-4 yaş aralığı için kullanılıyor. Su geçirmeyen keten kumaştan üretilen bu araba, her koşulda bebeği koruyarak annenin içini rahatlattığı gibi ebeveyne göre boy ayarlanarak konforlu kullanım imkanı sağlıyor. Bu arabanın kademeli olan sırt yatma yeri çocuğun rahat edeceği şekilde ayarlanabildiği gibi 5 nokta emniyet kemeri sayesinde güvenli yolculuk yapmaya yardım ederken ön bar sayesinde üşümesine en oluyor. Tüm bunların yanı sıra kitlenebilir tekerlekleri bulunan bu araba, bebeğin güvende kalmasına yardım ediyor.

Teknik Özellikleri

Kumaş: Su Geçirmeyen Keten
Yaş Aralığı:
0-4 Yaş
Ağırlık:
7 kg
Açık Ölçüleri:
100 x 64 cm
Kapalı Ölçüleri:
70 x 30 cm
Taşıma Kapasitesi:
15 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 **** **** ”Ürün çok güzel ve kaliteli geldi gayet memnun kaldık göründüğünden daha güzel ve kaliteli”

👤 A** K** ”Çok kullanışlı, özellikle tekerlekleri hiç zorlamıyor. Yeğenim için almıştım memnun kaldık.”


9.8
Esra ŞEN

Kiwi City Way 5 In 1 Travel Sistem Bebek Arabası

Artıları
 • 360 Dönebilen Tekerlek
 • Star & Stop Buton
 • 3 Farklı Kullanım
 • Kumaşı
 • Tutma Kolu
Eksileri
 • Tekerlekler Küçük

3 Farklı Kullanım Özelliği Bulunan Bir Ürün

Taşıma koltuğu, portbebe, ana kucağı olmak üzere 3 farklı şekilde kullanılabilen Kiwi, çift yönlü kullanım ile tercihi anneye bırakıyor. Ayrıca hava alan ve su geçirmeyen kumaşı sayesinde bu araba, bebeği yaz ve kış koruyor.

Ürün Detayı

Set halinde satılan bu ürün, taşıma koltuğu, portbebe, ana kucağı olmak üzere 3 farklı kullanım özelliği ile anne ve babaların hayatını kolaylaştırıyor. Çift yönlü kullanım imkanı sağlayan bu araba, 4 kademeli tente ayarı sayesinde çocuğun daha konforlu yolculuk yapmasına yardım ederken aynı zamanda hava alabilen, antibakteriyel ve güneşe dayanıklı kumaşı sayesinde her türlü hava koşulunda üstün koruma sağlıyor. 3 kademeli yaslanma ayarı bulunan bu araba, oturma yaslanma ve yatma olarak bebeğin en rahat edecek pozisyonda taşınmasına yardım ediyor. Çıkarılıp takılabilen oturma ünitesini portbebe olarak kullanabileceğiniz bu ürün, geniş iç hacmi ile bebeğin rahat etmesini sağlıyor. Tek hareketle kolayca katlanabilen bu ürün, 360 derece dönebilen ve rulmanlı sisteme sahip olan tekerlekleri sayesinde zorlu yollarda bile kolay sürüş sağlıyor. Sallanma özelliği bulunan ana kucağı bebeği uyutmak için kullanılabildiği gibi hem taşıma hem de oto koltuğu olarak kullanılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra bu arabanın 8 kademeli tutma kolu sayesinde annenin rahat edebileceği pozisyonda kullanmasına olanak tanıyor.

Teknik Özellikleri

Kapalı Ölçüleri: 46 x 80 x 21 cm
Açık Ölçüleri:
106 x 80 x 61
Portbebe Ölçüleri:
18 x 38 x 80 x 51 cm
Ana Kucağı Ölçüleri:
52 x 56 x 40 cm
Taşıma kapasitesi:
15 Kg
Start & Stop Buton:
Var
Ayak örtüsü:
Var
Cup Holder:
Var
Tekerlekler:
Rulmanlı Sistem
Tekerlek Ölçü:
23,5 – 16,5 cm
Pratik Katlama: Var
5 Nokta Emniyet Kemeri:
Var
Çift Yönlü Kullanım:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 Muhammet Ö* ”Bebeğimiz henüz doğmadı, ancak ürün kalitesi güzel duruyor. Kumaş kalitesi çok çok iyi. Benim en çok sevdiğim özelliği arka tekerlerin kolayca takılıp sökülebiliyor olması. Araba bagajlarına koyarken arka tekerler her zaman bebek arabalarında sorun olur. Tekerler rahat sökülüp takıldığı için artık bu sorun olmaktan çıktı.”

👤 K** D** ”Evet arabada sorun yok parçaları eksiksiz geldi iki aydır kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık tekerleklerinde sorun olmadı kargolama ve paketleme güzeldi. Sürüş ve hareketler dönüşler muntazam. Tavsiye ediyorum.”


9.6
Esra ŞEN

Kraft Prag Travel Sistem Bebek Arabası

Artıları
 • Gözlem Penceresi
 • Fren Sistemi
 • Çift Yönlü
Eksileri
 • Ağır

Gözlem Penceresi Bulunan Bir Ürün

Doğumdan itibaren kullanılabilen Kraft Prag, gözlem penceresi sayesinde çocuğu rahatça görebilmeye imkan tanırken aynı zamanda çift yönlü kullanım ile kolaylık sağlıyor.

Ürün Detayı

Çift yönlü kullanılabilen ve portbebe olabilen bu araba, gözlem penceresi sayesinde çocuğu görebilmeye imkan tanıdığı gibi çoklu oturma pozisyonu ile bebeğin rahat etmesini sağlıyor. Yüksek dolgulu pedlere sahip olan bu araba, bebeğin rahat yatmasına yardım ederken ayarlanabilen tente ve rüzgarlıkla da her hava koşulunda üstün koruma sağlıyor. Ayaktan kumandalı tek tuş fren sistemi bulunan ürün, amortisörlü tekerlekleri sayesinde konforlu yolculuk sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Açık Halde Ölçüleri: 105 x 60 x 81 cm
Kapalı Halde Ölçüleri:
111 x 30 cm
Ağırlık:
9.95 kg
Taşıma Koltuğu Ağırlığı:
3,75 kg
Taşınabilen Ağırlık:
0- 13 kg
Kolay Kapanma:
Var
Fren Sistemi:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 S** Y** ”Ürünümüz bugün elimize ulaştı. Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün, fiyatına göre kalitesi gayet iyi çok beğendik teşekkürler.”

👤 A** T**** ”Bebekler için vazgeçilmez marka çok memnunum özelliklerine hayranım.”

9.3
Esra ŞEN

Hamilton R1 Kolay Katlanabilir Kabin Bebek Arabası

Artıları
 • Bardaklık
 • Boyutu
 • Güneş Koruma
 • Saklama Çantası
Eksileri
 • Ayak örtüsü

Kabin Boya Sahip Bir Ürün

Sürekli seyahat etmeyi seven anne ve babalar için oldukça hayat kurtarıcı olan Hamilton, kabin boy özelliği ile hemen hemen her hava yolu şirketinin ölçülerine uyuyor. Alüminyum iskeleti sayesinde kolay taşınabilen bu ürün, kompakt tasarımı ile fazla yer kaplamıyor..

Ürün Detayı

Hafif alüminyum iskelete sahip olan bu araba, kabin boy olabilme özelliği sayesinde seyahatlerde kolaylık sağlıyor. 3 kademe yatabilen sırt desteği sayesinde bu ürün bebeğin en rahat pozisyonda yolculuk yapmasına yardım ettiği gibi SPF30 korumalı tentesi sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı güvenliği arttırıyor. Ayrıca biberon ve içecek koyulabilecek bardaklık bulunan bu araba, anne ve bebeğin rahatı için her şeyi düşünüyor. Tek noktadan frenlenebilen bu araba, saklama kabı sayesinde katlanarak içinde kaldırılabiliyor.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 22 kg
Ürün Ağırlığı:
6,8 kg
Yaş Grubu:
0-3 Yaş
Frenleme Sistemi:
Var
Güneş Koruma:
Var
5 Nokta Emniyet Kemeri:
Var
Bardaklık:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 J** B** ”49 günlük bebeğimi evin içinde yatar pozisyonda gezdiriyoruz ve uyuyor. Manevra kabiliyeti yüksek, kapanıp açılması kolay. Chicco Goody Plus ile arasında kalıp bunu aldım. Beğenmeseydim iade edip onu alacaktım ama kesinlikle doğru tercih olmuş. Tam bir fiyat performans.”

👤 B** Ç**** ”Süper ürün, çok memnunuz ve çok hafif. Eşim rahatça katlayıp taşıyabiliyor. Bebeğimiz de içinde rahat ediyor. Kargo hızlıydı ve paketleme süperdi.”

9.2
Esra ŞEN

Pierre Cardin Yeehoo Cabin Bebek Arabası Kahverengi

Artıları
 • Kompakt Tasarım
 • Dolgulu İç Pedi
 • Ayakta Durma Özelliği
Eksileri
 • Çift Yönlü Kullanım

Kompakt Tasarımlı Bir Ürün

Kompakt tasarımı sayesinde çok az yer kaplayarak uçak ve araba bagajlarında kolayca kullanılabilen bu ürün, 25 kg ağırlığa kadar taşıyabiliyor.

Ürün Detayı

Kolayca nemli bir bezle temizlenebilen bu ürün, alüminyum gövdesi sayesinde hafif olmasının yanı sıra kompakt tasarımı ile kabin boy olarak uçak seyahatlerinde kolayca kullanılabiliyor. Ayarlanabilir sırt dayanağı sayesinde bebeğin rahat etmesini sağlayan bu araba, dolgulu iç pedi sayesinde yüksek konfor sunuyor. Ayarlanabilir güneş siperliği ile bebeği güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda katlandığında destek ayakta durabilen bu araba, kolay kullanım sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 25 kg
Yaş Aralığı:
0-36 Ay
Tek Elle Kapanma:
Var
Tente:
Var
Malzeme:
Alüminyum
Ayak Örtüsü:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 Y** B* ”Kumaşı kaliteli katlanınca orta boy valiz kadar oluyor neredeyse ideal büyüklükte.”

👤 M** Ö* ”Kesinlikle çok kaliteli. Uzun araştırmalar sonucunda bu markaya karar verdik. Hafif kullanışlı. Doğumdan sonrada kullanabileceğiniz içinde bebeğinizin de rahat edebileceği bir araba. En güzeli de rahatlıkla kapatıp açabiliyor ve çok yer kaplanıyor biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz.”

Artıları
 • Tekerlek Sistemi
 • Çift Yönlü
 • Ön Bar
Eksileri
 • Puset Özelliği

360 Derece Dönebilen ve Sabitlenen Tekerlekler

Her yöne rahatça manevra yapabileceğiniz bu araba, istenildiği noktada kolayca sabitlenebilen tekerlekleri sayesinde konforlu ve güvenli kullanım sağlıyor. Ayrıca çift yönlü kullanılabilen bu araba, anne ve bebeğin birbirlerini görebilmelerini sağlıyor.

Ürün Detay

Doğumdan itibaren kullanılabilen Tommybaby Tornado Plus, farklı pozisyonlarda ayarlanabilen sırt dayanağı ile bebeğin rahat ettiği şekilde yolculuk yapmasına imkan tanırken aynı zamanda 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde de güvenliğini önemsiyor. Ayarlanan tutma kolu ile anne ve babaların rahat olduğu şekilde kullanabildiği bu ürün, çift yön özelliği sayesinde çocukla karşılıklı bakışıyor. Çıkabilen ön barında biberon, içecek vb. konulabilen bu ürünün tam kapanabilen deri ön tentesi sayesinde fazla yer kaplamıyor.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 kg maks. 25 kg
Ağırlık:
7,60 kg
Yaş Aralığı:
0-48 Ay
Malzeme:
Alüminyum
Ekstra İç Ped:
Var
5 nokta Emniyet Kemeri:
Var
Fren Sistemi:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 H* K** ”Almak isteyen Gönül rahatlığıyla alabilir ben çok beğendim taşıma kapasitesi falan gayet iyi.”

C** C* ”İskeleti ve tekerlek yapısı sağlam, kaliteli ve kullanışlı, fonksiyonları güzel pahalı ürünlere yönelmeye gerek yok kaliteli güzel bir ürün.”

Artıları
 • File Sepet
 • Tente
 • Oturma Ünitesi
Eksileri
 • Çift Yön

Ekstra Pedli Oturma Ünitesi Bulunan Bir Ürün

Ekstra pedli oturma ünitesi sayesinde çocuğun konforlu şekilde yolculuk yapmasına yardım eden Bayb2Go, emniyet kemeri sayesinde de güvenli seyahat sağlıyor.

Ürün Detayı

Oturma yaslanma ve yatma pozisyonu bulunan Baby2Go, ekstra pedi sayesinde çocuğun sırtının rahat etmesini sağlıyor. Ayarlanabilen tentesi ile çocuğu her türlü hava koşuluna karşı koruyan bu araba, 360 derece dönebilen tekerleklerinden dolayı kolay manevra yapmayı sağlıyor. Bu arabanın file taşıma sepetinde oyunca ve çanta kolayca taşınabildiği gibi ayak koyma ünitesinde de yaşını geçen çocukların rahat etmesini sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Ağırlık: 7 kg
Taşıma Kapasitesi:
15 kg
360 Derece Dönebilen Tekerlek:
Var
Tente:
Var
Sepet:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 O** Ç** ”Ürüne bayıldık çok kaliteli ve her şeyi düşünülmüş kısa falan diyen olmuş bence yalan 1.80 boyundayım resmen belime geliyor sürerken hiç zorlanmadım önünde kilit sistemi oldukça iyi ayarlı çocuğun çıkma şansı yok biz ürüne bayıldık.”

👤 F** A** ”Ürün beklediğimizden çok daha güzel ve kaliteli çıktı. Tam fiyat performans ürünü almak isteyenler hiç düşünmesin boy 1.82 olmasına rağmen eğilmeme gerek kalmıyor yatar pozisyon olması da ayrıca hoşumuza gitti teşekkür ederiz :)”

9.2
Esra ŞEN

Baby Force Secret Gold Çift Yönlü Bebek Arabası

Artıları
 • Geniş İç Hacmi
 • 5 Nokta Emniyet Kemeri
Eksileri
 • 360 Dönebilen Tekerlek

Geniş İç Hacme Sahip Bir Ürün

0-15 kg aralığında olan çocukların rahatça kullanacağı genişliğe sahip olan Baby Force Secret, ekstra iç dolguları sayesinde daha fazla rahatlık sağlıyor.

Ürün Detayı

Fiyat olarak oldukça uygun olan Baby Force Secret, geniş iç hacmi sayesinde çocuğun rahat etmesini sağladığı gibi dolgu pedleri ile ekstra konfor sağlıyor. Alüminyum kasa sayesinde hafif olan bu ürün, doğumdan itibaren 15 kg ağırlığa kadar taşıyabiliyor. Çift yönlü kullanma özelliği bulunan bebek arabası, çocukla annenin rahat iletişim kurmasını sağlıyor. Ayarlanabilir ayak koyma ve sırt dayağı sayesinde çocuğun rahat ettiği pozisyonda kullanılabilen bu araba, tek hamle ile frenleme ve 5 nokta emniyet kemeri sayesinde güvenli kullanım sağlıyor.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 kg
Ağırlığı:
9 kg
Yaş Aralığı:
0-4 Yaş
5 nokta Emniyet Kemeri:
Var
Ayak Koyma Yeri:
Var
Çift Yönlü Kullanma:
Var
Sepet:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 Ayşe A* ”Çok beğendim parasına göre çok iyi ve sağlam.”

👤 M* Ç**** ”Kullanışlı kaliteli güzel ürün. Tavsiye ederim.”

9.2
Esra ŞEN

Bagi Nanofold 2 Bebek Arabası Black Rose Gold

Artıları
 • Çift Yön
 • 5 Nokta Emniyet
 • Süspansiyon Sistemi
Eksileri
 • 360 Derece Dönebilen Tekerlek

Süspansiyon Özelliği Bulunan Bir ürün

Tekerleklerde bulunan süspansiyon sistem sayesinde oldukça konforlu olan Bagi Nanofold 2, çift yönlü ve kademeli ayarları sayesinde çocuğun ve annenin rahat ettiği pozisyonları sunuyor.

Ürün Detayı

Ayarlanabilir yatış pozisyonu sayesinde yeni doğan bebeklerin en rahat şekilde kullanabileceği Bagi Nanofold, çift yönlü sürüş özelliği sayesinde anne çocuk iletişimini arttırıyor. Kolayca katlanabilen ve açılabilen özelliğe sahip olan bu araba, tek elle kolay kullanım sağladığı gibi kompakt tasarımı sayesinde her yere sığabiliyor. 3 cm boyundaki uzayabilen ayak desteği sayesinde çocuğun rahat etmesini sağlayan araba, ayarlanabilir deri tutma koluyla da annenin rahatını düşünüyor.

Teknik Özellikleri

Açık Boyutu: 103 x 55,5 x 75 cm
Katlanmış Boyutu:
70 x 55 x 70 cm
Ağırlık:
11 kg
Taşıma Kapasitesi:
0-22 kg
5 Nokta Emniyeti:
Var
Çift Yön:
Var

Kullanıcı Yorumları

👤 E** A* ”Bebeğimin içinde rahat ettiğini hissediyorum. Çok kullanışlı bir araba.”

👤 Y* S**** ”Kullanışlı kaliteli güzel ürün. Bu kadar beklemiyordum açıkçası. Bebeğim doğduğunda rahat edeceğine eminim.”

9.3
Esra ŞEN

4 Baby Olympus Çift Yönlü Bebek Arabası

Artıları
 • 5 Noktalı Emniyet Kemeri
 • 360 Derece Tekerlek
 • Çok Pozisyonlu Koltuk
Eksileri
 • Tek Elle Katlama Yok
 • Yağmurluk Yok

Fiyat Performans Ürünü

Uygun fiyatının yanında sunduğu kaliteli konforla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 4 Baby Olympus Çift Yönlü Bebek Arabası, kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

Ürün Detayı

Bebeğinizin doğumundan itibaren rahatlıkla kullanabileceğiniz 4 Baby Olympus Çift Yönlü Bebek Arabası, 15 kg’a kadar ağırlık taşıyabilmektedir. Ayarlanabilir sırt dayanağı ile çocuğunuzun seyahat sırasında rahat ve konforlu şekilde zaman geçirmesini sağlayan bu model, 0-4 yaş arası çocukların kullanımına uygun olarak üretilmiştir. 5 noktalı emniyet kemer sistemiyle çocuğunuzu güvenle gezdirebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Yok
Alüminyum Kasa:
Var
Ağırlık:
9 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Yok
Ayak Örtüsü:
Var
Renk:
Antrasit, Gri ve Kahverengi

Kullanıcı Yorumları

👤 M** A; “Konforlu lakin biraz küçük kapayınca kilidi zor kapansa da bu fiyata bence alınacak en iyi bebek arabasıdır.”

👤 B T**; “Ürün çok başarılı 5 yıldızı hak ediyor.”

9.2
Esra ŞEN

Diamond Baby Antrasit Sapphire Çift Yönlü

Artıları
 • Yerli Üretim
 • Özel Kumaş
 • Çift Yönlü Kullanım
Eksileri
 • Ayarlanabilir Tutma Kolu Yok

Tamamen Yerli Üretim

Kanserojen madde içermeyen özel kumaşı sayesinde uzun kullanımlarda bile bebeğinizin cildine zarar vermeyen Diamond Baby Antrasit Sapphire Çift Yönlü bebek arabası, en çok satılan modellerin başında geliyor.

Ürün Detayı

Ergonomik sürme kolu ve 360 derece dönebilen tekerlekleriyle kolayca kullanabileceğiniz bu bebek arabası, katlanabilir yapısıyla dilediğiniz yerde saklama imkanı sunuyor. Arka tekerleklerde bulunan fren sistemiyle güvenli kullanışlılığı artıran Diamond Baby Antrasit Sapphire, 5 noktalı emniyet kemerine ve ayarlanabilir omuzluk pedlerine sahiptir. Aynı zamanda model en fazla 20 kg ağırlık taşıyabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 20 Kg
Tek Elle Katlama:
Yok
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Var
Ayak Örtüsü:
Var
Renk:
Gri, Kahverengi, Kırmızı, Mavi ve Pembe

Kullanıcı Yorumları

👤 E** D; “Ablamın bebeği için almıştım gayet güzel resimdeki gibi çok çabuk geldi şimdilik sıkıntı yok çok kaliteli dedi ablam.”

👤 A A**; “Ürün göründüğü gibi geldi, gibi çok hafif ve kullanışlı yorumlara bakarak almıştım iyi ki de almışım.”

9.1
Esra ŞEN

LETS GO BABY Çift Yönlü Bebek Arabası

Artıları
 • 5 Noktalı Emniyet Kemeri
 • Alüminyum Kasa
 • 360 Döner Tekerlek
Eksileri
 • Tek Elle Katlama Yok

Yüksek Kalite Uzun Ömür

Alüminyum gövdesiyle sağlamlığını kullanıcıya hissettiren LETS GO BABY Çift Yönlü Bebek Arabası, uzun ömürlü yapısıyla farkını ortaya koyuyor.

Ürün Detayı

LETS GO BABY Çift Yönlü Bebek Arabasını farklı pozisyonlarda kullanarak duruma göre ister bebeğinizi yatırabilir ister oturtarak dışarda gezdirebilirsiniz. 5 noktalı emniyet kemeriyle çocuğunuzu sıkı şekilde bağlayarak olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. 360 derece dönebilen tekerleklere sahip olan bu model, maksimum 15 kg ağırlık taşıyabilmektedir. Ürünün kendi ağırlığı ise 8,5 kg ağırlığındadır.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Yok
Alüminyum Kasa:
Var
Ağırlık:
8,5 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Renk:
Gri, Kırmızı ve Krem

Kullanıcı Yorumları

👤 E** A; “Çok teşekkür ederiz ürün beklediğimizden daha güzel çok kullanışlı çok güzel bir ürün parasını tamamıyla hak ediyor.”

👤 T Ç**; “Şiddetle tavsiye edilir hanımda bende çocukta çok beğendik.”

9.4
Esra ŞEN

Xiaomi Mitu Katlanabilir Bebek Arabası

Artıları
 • Güneş Koruma Kanopisi
 • Kolay Katlanabilir
 • 5 Noktalı Emniyet Kemeri
Eksileri
 • İki Yönlü Kullanım Yok

Teknoloji Markasından Kaliteli Bebek Arabası

Yüksek dayanıklı alüminyum alaşımlı malzemeden üretilen Xiaomi Mitu Katlanabilir Bebek Arabası, sahip olduğu üstün güvenlik özellikleriyle diğer modellerin önüne geçiyor.

Ürün Detayı

Mekanik bağlantılı tasarımı sayesinde kolayca tek elinizle katlayarak istediğiniz yerde saklayabileceğiniz Xiaomi Mitu Katlanabilir Bebek Arabası, UPF 50+ güneş korumasına ve su geçirmezlik özelliklerine sahiptir. Tek düğmede birleştirilen çift fren sistemi ve beş noktalı emniyet kemeriyle bebeğiniz güvenli şekilde seyahat eder. 360 derece dönebilen tekerlekleriyle dilediğiniz yolda modeli sürebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Var
Alüminyum Kasa:
Var
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Renk:
Gri, Mavi ve Pembe

Kullanıcı Yorumları

👤 M** D; “Çok çok memnunum. Yer kaplama konusunda fazlasıyla tasarruf ettik. Kalite mükemmel çok tavsiye ederim.”

👤 E K**; “Kullanışlı ve pratik olması nedeniyle aldım, iyi ki almışım.”

Artıları
 • Yenidoğan Kullanımı
 • Geniş Renk Yelpazesi
 • Tam Yatabilme
Eksileri
 • Düşük Özellik Sayısı

Her Zevke Göre Renk Çeşidi

Gri, kahverengi, kırmızı, mavi, pembe ve siyah olmak üzere toplamda 6 farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan Babyhope Sa-7, uygun fiyatıyla kullanıcısını memnun ediyor.

Ürün Detayı

Çocuğunuzun doğumundan itibaren kullanabileceğiniz Babyhope Sa-7, en fazla 15 kg’a kadar ağırlık taşıyabilmektedir. 3 farklı pozisyonda ayarlayabilen sırt desteğiyle bebeğinizi dilediğiniz şekilde gezdirebilirsiniz. 7 kg ağrılığında olan bu ürün, kolayca katlanarak evin her yerinde saklanabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Yok
Ağırlık:
7 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Yok
Ayak Örtüsü:
Yok
Renk:
Gri, Kahverengi, Kırmızı, Mavi, Pembe ve Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 H** D; “Ürün fiyatına göre alınabilecek bir ürün. İ20 aracımın bagajına rahat sığdı. Satıcı ürünü güzel şekilde paketlemiş. Hasarsız şekilde elime ulaştı.”

👤 İ Ö**; “Çok kaliteli güzel tavsiye ederim.”

9.3
Esra ŞEN

Snopy Çift Yönlü Bebek Arabası

Artıları
 • Çift Yönlü Kullanım
 • Katlanabilir
Eksileri
 • Süspansiyon Yok

Yüksek Taşıma Kapasiteli Bebek Arabası

Listenin en fazla ağırlık taşıyabilen modellerinden biri olan Snopy Çift Yönlü Bebek Arabası, 25 kg’a kadar dayanıklılık gösterebilmektedir.

Ürün Detayı

0-4 yaş için uygun olarak üretilen bu model, 360 derece dönebilen sınıfı 4 olan tekerleklere sahiptir. Snopy Çift Yönlü Bebek Arabasını ister bebeğiniz size dönük olduğu şekilde ister karşıya doğru olacak şekilde kullanabilirsiniz. Ürünün kendi ağırlığı ise sadece 7 kg ağırlığında olup yük olarak 25 kg’a kadar taşıyabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 25 Kg
Tek Elle Katlama:
Yok
Ağırlık:
7 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Var
Ayak Örtüsü:
Yok
Renk:
Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 H** G; “Bir parçası kırık geldi ama ürün iadesinde sıkıntı yaşamadık.”

👤 Selma E; “Çok beğendim uygun fiyatına rağmen yanında ufak da hediyesi vardı.”

Artıları
 • Ultra Kompakt
 • Hafif
 • Tek Elle Katlanabilir
Eksileri
 • Yüksek Fiyat

Yüksek Fiyat Üstün Kalite

Kullanıcıya sunduğu kaliteyle fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün olan Chicco Ohlala 2, 3,8 kg ağırlığındaki yapısıyla beğeni toplamayı başarıyor.

Ürün Detayı

Ultra kompakt tasarımıyla hem hafif hem de tek elle katlanabilen Chicco Ohlala 2, en beğenilen bebek arabası modellerinin başında geliyor. Geniş renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisini çeken model, 15 kg’a kadar taşıma kapasitesi sunuyor. Bu ürünü bebeğinizin doğduğu günden itibaren kullanabilir ve evinizin bütün köşelerinde kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Var
Ağırlık:
3.8 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Var
Ayak Örtüsü:
Yok
Renk:
Beyaz, Gri, Kırmızı, Mavi, Pembe, Sarı ve Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 T** A; “Gayet kullanışlı, hafif, hızlıca geldi.”

👤 Ç K**; “Ürün başarılı, bu fiyatta düşünmeden alabilirsiniz.”

9.2
Esra ŞEN

Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası

Artıları
 • Alüminyum Gövde
 • Otomatik Kilitlenme
 • Kompakt Tasarım
Eksileri
 • İki Yönlü Kullanım Yok

Kompakt Tasarımlı Bebek Arabası

Kompakt tasarımıyla diğer modellere göre çok daha az yer kaplayan Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabası, 0-36 ay arası kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Ürün Detayı

Extra dolduğu iç pedi ve ayak rüzgarlığı sayesinde soğuk havalarda bebeğinizin hem rahat etmesi hem de üşümemesi sağlanır. Pierre Cardin Vovo Kabin Bebek Arabasını katladığınız sırada hiçbir destek vermeden ayakta olduğu gibi bırakabilirsiniz. Alüminyum gövdesi sayesinde bu ürünü uzun yıllar formunu kaybettirmeden kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 25 Kg
Alüminyum Kasa:
Var
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Yok
Ayak Örtüsü:
Var
Renk:
Gri, Mavi ve Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 E** S; “Ürün sağlam geldi paketli bütün parça ve aksesuarları tam kargoda çok hızlıydı.”

👤 M A**; “Ürün göründüğü gibi geldi. Yağmurluğu ve rüzgarlığı da gönderilmişti. Paketlenmesi de güzeldi.”

Artıları
 • Tek Elle Katlama
 • Yenidoğan Kullanımı
 • 5 Noktalı Emniyet Kemeri
Eksileri
 • İki Yönlü Kullanım

Tek Elle Katlanabilen Bebek Arabası

Kullanım sonrası tek elinizle kolayca katlayarak arabanızın bagajına veya evinize koyabileceğiniz Prego 2052 Cruiser Bebek Arabası, sunduğu özelliklerle tam not alıyor.

Ürün Detayı

Kalitesiyle hem bebeklerin hem de ebeveynlerin gönlünü fetheden Prego 2052 Cruiser Bebek Arabası, yenidoğan kullanımına uygundur. 5 noktalı emniyet kemer sistemiyle istenmeyen durumların önüne geçen model, 360 derece tekerleklere sahiptir. Bej, gri ve siyah renk seçenekleriyle satılan bebek arabası, sadece 7,8 kg ağırlığındadır. Aynı zamanda bu ürün en fazla 15 kg yük taşıyabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 15 Kg
Tek Elle Katlama:
Var
Ağırlık:
7.8 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Renk:
Bej, Gri ve Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 G** K; “Ürün çok güzel kullandıktan sonra yazmak istedim kolay sürülüyor tek elimle bile sürebiliyorum fakat kapatırken bazen tutukluk yapabiliyor onun haricinde pratik ve kaliteli.”

👤 Z A**; “Çok güzel araba teşekkürler.”

Artıları
 • Uygun Fiyat
 • 360 Derece Tekerlek
 • Hafif
Eksileri
 • Düşük Özellik Sayısı

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi

Açık tasarımıyla sıcak yaz günlerinde bebeğinizin serin şekilde seyahat etmesine yardımcı olan Babyhope Sc 107, en sevilen bebek arabası modelleri arasında yer alıyor.

Ürün Detayı

Yaz aylarında kullanabileceğiniz Babyhope Sc 107, kırmızı, mavi, pembe ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. 4,5 kg’lık hafif yapısıyla en fazla 12 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen bu bebek arabasında 360 derece dönebilen sınıfı 4 olan tekerlek modelleri bulunuyor. Ayrıca ürünün uygun fiyatlı olması kullanıcıyı fazlasıyla cezbediyor.

Teknik Özellikleri

Taşıma Kapasitesi: 12 Kg
Ağırlık:
4,5 Kg
Tekerlek Sınıfı:
4
360 Derece Döner Tekerlek:
Var
Yağmurluk:
Yok
Ayak Örtüsü:
Yok
Renk:
Kırmızı, Mavi, Pembe ve Siyah

Kullanıcı Yorumları

👤 M** U; “Tatilde kullanmak için aldım, gayet pratik ve sürüşü kolay. Fiyat performans ürünü.”

👤 A U**; “O kadar güzel ve hafif bir ürün ki anlatamam sürüşü çok rahat biz çok beğendik iyi ki almışım dediğim bir ürün oldu.”

Bebek Arabası S.S.S

Bebek arabası çeşitleri nelerdir?

Günümüzde ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için farklı tiplerde bebek arabası önerileri sunuluyor. Bunları 4 başlık altında toplamak mümkün:

Travel sistem bebek arabaları
Son yılların en popüler bebek arabası travel sisteme sahip olanlar. Çünkü pek çok kullanışlı fonksiyon sunuyorlar. Bebek doğduğundan itibaren tercih edebileceğiniz bu modeller, taşıma koltuğu, ana kucağı ve oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Ama tabii ki tüm bu işlevlere sahip olduğu için ölçüleri ve ağırlığı diğerler çeşitlere göre daha çok oluyor.

Standart bebek arabaları
Uzun yıllardır piyasada olan klasik bebek arabası modelleri standart bebek arabası olarak anılıyor. Yaklaşık 20 kilo ağırlığa kadar dayanabilen bu modellerin genellikle açılıp kapanabilen tenteleri, alüminyum iskeletleri, koltuk altı sepeti, manevralı tekerlekleri ve yatma özelliği bulunuyor.

Jogger (Jogging) bebek arabaları
Formunu korumayı ve sporu seven aileleri düşünerek tasarlanmış olan jogger bebek arabaları, adından da anlaşılacağı üzere, bebeğiyle birlikte tempolu yürüyüş ya da koşuya çıkmak isteyenlerin tercihi oluyor. Bebek arabasının bu özelliğini sağlayan en önemli sırrı tekerleklerinde gizli… Bu modellerde ön tarafta 1, arka tarafta 2 tekerlek yer alıyor.

Baston tipi bebek arabaları
Bebek 6 aylık olduktan sonra kullanılabilen baston bebek arabaları, diğerlerine göre daha az konfora sahip olsa da, pratik kullanımı ve az yer kaplayışı sayesinde tercih ediliyor. Rahat katlanan ve oldukça hafif olan bu bebek arabaları özellikle sıkça seyahat edenler tarafından tercih ediliyor.

Bebek arabası alırken nelere dikkat etmeli?

Hem ebeveynin hem de bebeğin ihtiyacına göre bebek arabası satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta mevcut. Bunlar arasından öne çıkanları şu şekilde sıralayabiliriz:

Bebek arabasının arka ve ön tekerleklerinin 360 derece dönebilmesi,
Mekanizmanın işlevsel olması ve aracın kolay kapanıp açılması,
Bebek arabası kapalı durumdayken kapladığı alanın az olması,
Emniyet kemeri bölümünün güvenilir ve sağlam olması,
Frenlerinin pratik ve güvenli olması,
Tente kısmının kullanışlı olması,
Çok amaçlı bir sepete sahip olması,
Bebek arabasının Avrupa Güvenlik Standartları’na uygun üretildiğini gösteren TS EN 1888 belgesinin olması,
Garanti süresinin uzun olması.

Kabin tipli bebek arabası ne zaman kullanılır?

Günlük kullanım içinde uygun olan kabin tipli bebek arabaları genellikle çok fazla seyahat eden ebeveynlerin tercihi oluyor. Kompakt tasarımları sayesinde her yere kolayca sığabilen bu modeller uçakların kabin bagajlarında kullanılabileceğinden oldukça rahatlık sağlıyor.

Yazıyı puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz