Sağlığını korumak ve iyi görünmek için kilosunu düzenli olarak kontrol eden okuyucularımız bu yazımız tam da size göre! Kilonuzu hatasız şekilde ölçerek, size doğru bilgi verecek baskül arayışınızda size destek verecek bir rehber hazırladık. Sonradan pişman olmamak için, alışverişinizi yapmadan önce en iyi baskül markalarını içeren bu yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

En İyi Baskül Markaları

Markalar arasında kıyaslama yapabilmeniz için temel özelliklere dair kısa bilgiler vererek düzenlediğimiz baskül tavsiyeleri arasında bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Teknoloji marketlerde en çok satılanlar arasında olan baskül çeşitlerinden sizler için seçerek incelediğimiz en iyi baskül ve tartı markaları önerilerimiz şu şekilde: 

Xiaomi Mi Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül

xiaomi mi dijital tartı

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Xiaomi tarafından üretilen 1.900g ağırlığındaki akıllı baskül, Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuza bağlanarak kilonuzu kayıt altına alabilmenize imkan sağlıyor. 30x30x2.82 cm ölçülerindeki baskül hem Android hem de IOS cihazlarda kullanılan uygulaması sayesinde kayıt avantajı sağlayan baskülle, yağ oranınız, vücut yaşınız, kas ve kemik kütleniz, viseral yağ oranınız gibi farklı 10 parametreyi daha izleyebilirsiniz. Şık tasarımıyla evinize çok yakışacak olan Xiaomi baskülün garanti süresi ise 2 yıl. 

Tefal BM2520V0 Body Up Akılı Dijital Tartı

tefal en iyi baskül tavsiye

Bu ürünü hemen MediaMarkt’ten online satın alabilirsiniz.

68×32 mm ölçüsünde LED ekranı olan Tefal akıllı baskül, 8 kişilik ölçümü hafızasında tutabilme özelliğine sahip. 1300 kilogram ağırlığındaki cihaz, 30x30x2.2 cm ölçüleriyle ideal büyüklükte. Kırılmaz cam materyal kullanılan baskül 150 kg’a kadar ölçüm yapabiliyor. 100 gr aralıklarıyla hassas ölçüm yapan cihaz kilo, yağ yüzdesi ve Vücut Kitle Endeksi parametrelerini de ölçerek bilgi veriyor. Garanti süresi 24 ay olan Tefal baskül kalabalık aileler tarafından da çok tercih ediliyor.

Arzum Ar5034 Colorfit Çevre Dostu Baskül

arzum baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Arzum tarafından üretilen Arzum Ar5034 Colorfit Çevre Dostu Baskül, beyaz, pembe, sarı gibi canlı renklerde seçenekler sunuyor. Pilsiz teknoloji ile enerjisini kendi üreten bu özel baskül, çevre dostu olması nedeniyle de çok tercih ediliyor. Cam malzemeden imal edilen ürün geniş bir LCD ekrana sahip. 150 kiloya kadar tartı yapabilen baskülün garanti süresi ise 3 yıl.

Goldmaster Sportive IN-6105 Vücut Analizli Baskül

goldmaster en iyi baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

180 kilo kapasitesi bulunan vücut analizli baskül, aynı zamanda 10 kişiye kadar hafızada tutabilme özelliğine sahip. Vücudunuzun yağ, su, kas ve kemik oranını da ölçebilen Goldmaster Sportive baskül uygun fiyatıyla da bütçe dostu alternatiflerden biri olarak öneri listemizde yerini alıyor.

Premier Pws 725 Yağ Ölçerli Dijital Baskül

premier tartı tavsiye

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

150 kiloya kadar tarı yapabilme gücü olan Premier Pws 725 100 gram aralıklarla hassas ölçüm yapıyor. 10 kişilik hafızası olan baskül vücut ağırlığının yanı sıra yağ ve su oranı hakkında da bilgi veriyor. 75×30 LCD ekranı bulunan baskül kolay çizilmeyen 6 mm kalınlığındaki cam malzemeden üretiliyor. Ürünün garanti süresi ise 1 yıl. 

Techfit 1057 Dijital Baskül

techfit dijital tartı

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Darbelere 5 kat daha fazla dayanıklı sertleştirilmiş cam malzemeden üretilmiş olan baskül, şık tasarımıyla ilgi çekiyor. 5 kilo ile 180 kilo arasında tartma kapasitesi olan cihaz yüksek hassasiyetli sensör ile hatasız ölçüm yapabilme özelliğine sahip. Geniş LCD ekran sayesinde kullanım konforu sunan baskül kendiliğinde kapanarak güç tasarrufu yapıyor. Ürün 2 yıllık garanti ile satışa sunuluyor.

Medisana 48458 Vücut Analizli Bambu Baskül

medisana baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Bambu tasarımıyla evlere şıklık katan Medisana baskül, sadece kilo ölçmekle kalmıyor. Kilonuzla beraber vücudunuzun yağ ve su oranı, kemik ve kas kütlesi ölçümlerini yaparak Vücut kitle endeksinizi hesaplayabiliyor. 150 kilograma kadar tartı yapabilen baskül 100 gram hassasiyetine sahip. 

Vestel V-Fıt Akıllı Tartı

vfit baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Vestel V-Fıt Akıllı Tartı 5 kg’dan 180 kg’a kadar tartım yapabiliyor. 100 gr hassasiyeti bulunan baskül, 10 kişiye kadar kayıt yapabilme imkanına sahip. Vücut kitle endeksinizi ölçebilen, bazal metabolizma hızı ölçümü, kemik ölçümü, kas ve yağ ölçümü, su ölçümü gibi fonksiyonları bulunan Vestel akıllı tartı mobil uygulama bağlantısı sayesinde kayıt yapabilme ve bilgilere hızla ulaşabilme olanağı da sağlıyor.

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü

fakir en iyi baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü, fiziksel durumunu kontrol ederek sağlıklı yaşamı ilke edinen kişilerin severek kullandığı cihazlar arasında yer buluyor. 150 Kiloya kadar tartı yapabilen cihazın 12 kişiye kadar hafıza kapasitesi mevcut. Kalori ve kilo kontrolü yapabilen Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü hassas ölçüm teknolojine sahip olup 100 gramlık hassasiyeti bulunuyor. Vücudunuzdaki yağ, kemik, su ve kas oranlarını ölçüp günlük kalori ihtiyacını belirleyerek sağlığınızı korumanıza destek olan cihaz aynı zamanda otomatik açılma ve kapanma özelliğine sahip.

Uygun Fiyatlı: Sinbo Sbs 4429 Baskül

sinbo baskül

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Sinbo tarafından tüketiciye sunulan baskül modellerinden biri olan SBS-4429 Baskül kırmızı, beyaz, pembe, siyah gibi renkleriyle öne çıkıyor. 150 kg ağırlığa kadar ölçüm yapabilen cihaz 100 gr hassasiyetiyle de kilonuzdaki ufak değişiklikleri dahi LCD ekranına yansıtabiliyor. 2 yıl garanti ile satışı yapılan Sinbo baskül kırılmaya dayanıklı cam malzemeden üretiliyor.

Beurer GS235 Dijital Baskül

beurer tartı

Bu ürünü hemen Trendyol’dan online satın alabilirsiniz.

Beurer cam baskülün sadece ölçme sırasında görülen LED ekran tasarımı kullanıcı tarafından çok beğeniliyor. Matlaştırılmış görüntüsüyle şık ve fonksiyonel bir baskül olan GS235 180 kilograma kadar tartabilme kapasitesine sahip. 30 x 30 x 2,1 cm ebatlarıyla ideal büyüklüğe sahip olan modern tasarımlı cihaz Quıck Start ve otomatik kapanma gibi özellikleriyle de zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor.   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz